Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radosna

radosna

#6403210 Napisano: 13.09.2017 20:26:52 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że u mnie za oknem fruwają motyle, a u joan szmaterloki emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6402661 Napisano: 12.09.2017 20:33:59 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

Mój malż, który wstał dzisiaj lewą nogą! emotka   emotka

Weź walizeczkę, dobrą flaszeczkęi przyjedź do radosnej, by odzyskać w sercu wiosnę!Zapraszam! Mówię poważnie emotka

Radosna!
Lejesz miód na moje serce!
Przez Cię pocieszona wielce
pokonuję wzdłuż Warszawę
spiesząc na tę popijawę!  

cb656 napisał(a):

No tak, a o mężu to już nikt nie pomyśli, nie zostawi flaszeczki, nie zapewni radości


Wystarczy mu na łez otarcie
Twe męsko-solidarne wsparcie,
niech sprzątając się rozchmurzy-
na flaszeczkę trza zasłużyć!  emotka  

Droga Przyjaciółko! Ogromnie dziękuję za Twoje istnienie, codzienny Twój głos jest jak szczęścia brzmienie! emotka Wyświetl w wątku >>
2 bethan, kalka 0

radosna

#6401543 Napisano: 10.09.2017 10:15:49 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

Mój malż, który wstał dzisiaj lewą nogą! emotka   emotka

Weź walizeczkę, dobrą flaszeczkę
i przyjedź do radosnej, by odzyskać w sercu wiosnę!
Zapraszam! Mówię poważnie emotka Wyświetl w wątku >>
2 kalka, anet 0

radosna

#6397100 Napisano: 31.08.2017 13:50:39 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Studio Versus Paweł Cichy. Nie wiem, co on lubi, a chciałabym wziąć udział w jednym z konkursów.
Oczywiście, że marzy mi się nagroda. Gdybyście rzekli słówko, czy mam pisać radośnie, czy na poważnie,
z rymem lub bez, to nisko Wam się pokłonię. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6391757 Napisano: 19.08.2017 09:51:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na konkurs Wakacje z LIPTON można kupować puszki.
Taką odpowiedź otrzymałam od najmilszej na świecie agencji reklamowej AVANTI.
Wcale się nie podlizuję emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6372903 Napisano: 27.06.2017 21:31:04 w Kupię...
Kupię 1 bilet (kod) do kina HELIOS. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6371696 Napisano: 25.06.2017 14:30:50 w Wkurza mnie...
Jestem wkurzona, bo nie wierzycie mi, że cb656 to Anioł, nie Mężczyzna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6371394 Napisano: 24.06.2017 09:55:41 w Wkurza mnie...
jackk76 napisał(a):

2 lata temu wpadła mi w ucho kolumbijska muzyka i ciągle gra mi na "nerwach"   emotka  Monsieur Periné - La Playa

A tu radosna jedzie na radosne wakacje emotka
https://www.youtu.../watch?v=UYfp4ypbFZI Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6371171 Napisano: 23.06.2017 17:13:52 w Wkurza mnie...
Teraz rozumiem radosną, że nie udziela się na forum tutejszym.
Ona woli siedzieć cichutko w kąciku i być autorką miłych wierszy.
Bo jakby kogoś np. cb656 obsmarowała, to karniaka by dostała  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6368930 Napisano: 17.06.2017 16:39:01 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
1 brucee 0

radosna

#6368926 Napisano: 17.06.2017 16:29:00 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
http://natemat.pl...walki-z-szara-strefa

... gangi konkursowiczów ...


Najnieuprzejmiej pytam pana Bondera, czy mnie też do gangu zalicza?
Czy grozi mi wpisanie na czarną listę i niewygodna więzienna prycza? Wyświetl w wątku >>

radosna

#6353128 Napisano: 06.05.2017 11:07:49 w Albedo Marketing
cb656 napisał(a):

mixik napisał(a):

matys napisał(a):

Na http://wiosennaloteria.pl/ pojawił się komunikat o błędzie oraz pojawiła się już lista laureatów nagród I stopnia, samochodów, ktoś się pochwali? emotka

co do aut to wątpię, ale trzecia miejscowość (auto) jest znana z loteryjnych wygranych... coś jak aleksandrowy i inne takie

emotka
Przeoczyłeś, że nie wygrywa miejscowość, lecz osoba, a to własnie jest owa osoba, znana z wygrywania. emotka


Mariola F. to ma szczęście!
W tej loterii wylosowała samochód, i w poprzedniej także! Szczęściara!
http://www.odjazdowaloteria.pl/ Wyświetl w wątku >>
2 kalka, ziolko 0

radosna

#6351717 Napisano: 30.04.2017 14:44:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
magnus napisał(a):

radosna napisał(a):

Pamiętam dwa konkursy firmy Fruktus (ostatni w 2012 r.) z cenna nagrodą główną, której nie przyznano.
Nigdy więcej nie wezmę udziału w konkursie tej firmy, bo dwa razy oszukano klientów. Nie wierzę, że nie
było hasła godnego głównej nagrody. Ale jeśli się tak sformułuje regulamin, że można nie przyznać głównej
nagrody, to czasem się z tego korzysta ku wściekłości konkursowiczów. Dlatego czytajmy regulaminy emotka
I nie bierzmy udziału w konkursach firmy Fruktus.

Organizatorem konkursu „Hasło na 100-lecie AGH” jest Akademia Górniczo-Hutniczaim. Stanisława Staszica w Krakowie, zwana dalej Organizatorem.2. Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszego hasła na 100-lecie AGH. Zwycięskie hasłobędzie publikowane w materiałach informacyjno-promocyjnych Organizatora, jak teżwe wszelkich materiałach dotyczących obchodów 100-lecia AGH, a w szczególności:
na stronie internetowej Organizatora, na stronie internetowej obchodów 100-lecia
AGH, w Internecie, w środkach masowego przekazu, w innych materiałach
wydawanych w formie drukowanej, elektronicznej i cyfrowej.
3. Hasło powinno być oryginalne, czytelne i łatwe do zapamiętania.

A co ma Fruktus z tym wspólnego ?

Fruktus był tylko przypomnieniem rozczarowania, które mnie dwukrotnie spotkało.
Dlatego informacja o braku nagród za hasło dla AGH już nie robi na mnie wrażenia. Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

radosna

#6351698 Napisano: 30.04.2017 13:30:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pamiętam dwa konkursy firmy Fruktus (ostatni w 2012 r.) z cenna nagrodą główną, której nie przyznano.
Nigdy więcej nie wezmę udziału w konkursie tej firmy, bo dwa razy oszukano klientów. Nie wierzę, że nie
było hasła godnego głównej nagrody. Ale jeśli się tak sformułuje regulamin, że można nie przyznać głównej
nagrody, to czasem się z tego korzysta ku wściekłości konkursowiczów. Dlatego czytajmy regulaminy emotka
I nie bierzmy udziału w konkursach firmy Fruktus. Wyświetl w wątku >>
2 kalka, ziolko 0

radosna

#6351218 Napisano: 28.04.2017 11:02:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
radosna napisał(a):

giulietta napisał(a):

radosna napisał(a):

Douglas odpisał mi na moje pytanie, dlaczego nie ma już na facebooku tematu przyznanych aut w konkursie:
Witamy, niestety był to post tymczasowy, nie będzie ponownie publikowany. Przykro nam, że Pani siostra nie miała okazji go zobaczyć.

post tymczasowy, osoby podstawione, a auta to atrapy... naprawdę tak odpisali, bo kojarzę Cie z żartów to już nie wiem  emotka  a może ktoś wie jaka agencja to organizowała nawet z poprzednich konków, na fb z braku czasu nie gram od dwóch lat, a może i więcej... 

Tak mi odpisali. A na kolejną wiadomość, w której napisałam, że nie powinni tak robić, bo ten post zachęca do konkursów itp. dostałam odpowiedź: Tego typu posty, dotyczące tylko jednej lokalizacji zwykle są u nas tymczasowe Ale dziękujemy za opinię, weźmiemy ją pod uwagę

Zamieściłam film na swojej stronie i nie omieszkałam do nich napisać, że jestem szczęśliwa, bo przyjaciółka
rozsyłała film do wszystkich znajomych i każdy ma go u siebie! Wyświetl w wątku >>

radosna

#6351196 Napisano: 28.04.2017 10:27:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
giulietta napisał(a):

radosna napisał(a):

Douglas odpisał mi na moje pytanie, dlaczego nie ma już na facebooku tematu przyznanych aut w konkursie:
Witamy, niestety był to post tymczasowy, nie będzie ponownie publikowany. Przykro nam, że Pani siostra nie miała okazji go zobaczyć.

post tymczasowy, osoby podstawione, a auta to atrapy... naprawdę tak odpisali, bo kojarzę Cie z żartów to już nie wiem  emotka  a może ktoś wie jaka agencja to organizowała nawet z poprzednich konków, na fb z braku czasu nie gram od dwóch lat, a może i więcej... 

Tak mi odpisali. A na kolejną wiadomość, w której napisałam, że nie powinni tak robić, bo ten post zachęca do konkursów itp. dostałam odpowiedź: Tego typu posty, dotyczące tylko jednej lokalizacji zwykle są u nas tymczasowe Ale dziękujemy za opinię, weźmiemy ją pod uwagę Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

radosna

#6351095 Napisano: 27.04.2017 21:36:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Douglas odpisał mi na moje pytanie, dlaczego nie ma już na facebooku tematu przyznanych aut w konkursie:
Witamy, niestety był to post tymczasowy, nie będzie ponownie publikowany. Przykro nam, że Pani siostra nie miała okazji go zobaczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6351091 Napisano: 27.04.2017 21:26:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

kalka napisał(a):

giulietta napisał(a):

... prace wybrane zgodnie z reg... lista zwycięzców też opublikowana zgodnie z reg... chciałam przejrzeć czy jest jeszcze ktoś znajomy, a tam same litery zamiast nazwisk...  

Tiaa, litery zamiast nazwisk...  emotka  I wcale mnie nie zdziwi, jak autko zmieni teraz nawet właściciela (oczywiście tylko teoretycznie  emotka )
np. na babcię, ciocię, czy chłopaka. Firmy, które kombinują  z wartościowymi nagrodami  najczęściej zabezpieczają się przed tego typu wpadkami,nie podając wyników lub wpisując tylko  imiona i pierwsze litery nazwiska (czasem kombinatorzy przyznają sobie nagrody na rodzinę - patrz afera z Lidlem, ale nie tylko) albo nie podając wcale wyników zasłaniając się- okazjonalnie-"dobrem laureatów"
A tu suprajsss! emotka  Czyżby podanie prawdziwych i do tego w całości (szkoda, ze tylko na chwilę) imion i nazwisk laureatów to pomyłka przy pracy? emotka  
 

Napisałam grzecznie do Douglasa na facebooku, gdzie jest temat autek, bo chciałam pokazać siostrze,
aby ją zachęcić do konkursów. Ciekawe, co mi odpiszą.


Aaaa, to siostra pracuje w agencji organizującej konkursy?  emotka

Tak, ona jest kopikorajterem w firmie Dał Glasso Małpeting. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6351059 Napisano: 27.04.2017 20:13:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

giulietta napisał(a):

... prace wybrane zgodnie z reg... lista zwycięzców też opublikowana zgodnie z reg... chciałam przejrzeć czy jest jeszcze ktoś znajomy, a tam same litery zamiast nazwisk...  

Tiaa, litery zamiast nazwisk...  emotka  I wcale mnie nie zdziwi, jak autko zmieni teraz nawet właściciela (oczywiście tylko teoretycznie  emotka )
np. na babcię, ciocię, czy chłopaka. Firmy, które kombinują  z wartościowymi nagrodami  najczęściej zabezpieczają się przed tego typu wpadkami,nie podając wyników lub wpisując tylko  imiona i pierwsze litery nazwiska (czasem kombinatorzy przyznają sobie nagrody na rodzinę - patrz afera z Lidlem, ale nie tylko) albo nie podając wcale wyników zasłaniając się- okazjonalnie-"dobrem laureatów"
A tu suprajsss! emotka  Czyżby podanie prawdziwych i do tego w całości (szkoda, ze tylko na chwilę) imion i nazwisk laureatów to pomyłka przy pracy? emotka  
 

Napisałam grzecznie do Douglasa na facebooku, gdzie jest temat autek, bo chciałam pokazać siostrze,
aby ją zachęcić do konkursów. Ciekawe, co mi odpiszą. Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

radosna

#6351053 Napisano: 27.04.2017 19:43:14 w Albedo Marketing
mariolakal napisał(a):

edzia3 napisał(a):

ziolko napisał(a):

zamierzam napisać reklamację do konkursu wedla w c4. Brałam tam udział, więc mogę emotka  
Ale nie napiszę do Abedo, tylko do Wedla.

I co pisałaś reklamację? Była  odpowiedź?

A w jakiej sprawie pisałaś ? Odnośnie braku ostatecznej listy nagrodzonych ? Ja mogę też napisać... Specjalnie po ten wedel telepałam się do Poznania... emotka

Wedel - Biuro Obsługi Klienta:
e-mail: [email protected]
tel: 801 811 011
tel: +48 22 349 14 12
i jeszcze znalazłam taki adres mejlowy:
[email protected]
Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0