Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radosna

radosna

#6311497 Napisano: 16.01.2017 19:29:15 w Lay's
Wychowałam się na wierszach. Sporo czytam. Teraz chciałam dla Was na zgodę zamieścić wiersz o kłótni emotka
Znalazłam wiersz Jana Brzechwy, którego nie znam. Dlaczego? Być może w moim dzieciństwie odsuwano ode
mnie wszystko, co związane z kłótnią? Chciałabym się z Wami pokłócić, ale nie umiem emotka
A tu wspomniany wiersz:
http://www.interk...orowe_strony/d37.htm Wyświetl w wątku >>

radosna

#6311400 Napisano: 16.01.2017 15:50:00 w Lay's
cb656 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Szukam info: w jakim oszałamiającym kolorze są te kominki ?  emotka

Wiem, że ryzykuję, usiłując jako facet tłumaczyć kobicie kolor emotka ale stawiam na miodowy. emotka
...bo jak szukasz informacji bardziej technicznej, to może w kodzie heksadecymalnym?


Nie znacie się na kolorach emotka
Ten kolor to radosne spotkanie:
http://www.sniezkasatynowa.pl/kolor/524 Wyświetl w wątku >>

radosna

#6308592 Napisano: 07.01.2017 14:45:02 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

Jak to jest, że puszczanie oczka przez mężczyznę i puszczanie oczka w rajstopach, to "puszczanie oczka".
Nie było innego zwrotu? emotka emotka

By być w temacie topu emotka napiszę, że też SZUKAM na to pytanie jednoznacznej (pod)powiedzi emotka
Tymczasowym wytłumaczeniem, póki nie znajdzie się jakieś lepsze, niech będzie fakt, że to męskie puszczanie oczka to tak zwane perskie oczko, a że w Persji rządzący to mężczyźni (a fe, jakie to niesprawiedliwe w stosunku do kobiet emotka ) więc tak to się tłumaczy. Perskie=męskie emotka
Pończocha zaś jest rodzaju żeńskiego, więc oczko w pończochach przypisane jest do kobiet. Ot, i wszystko.

Perskie oczko, perskie oczko emotka Czy zdajesz sobie sprawę, mój Ty Persie, że w obecnym slangu młodzieżowym
ten zwrot oznacza seks analny? Ach, nie bądź dla mnie taki brutalny! Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6308587 Napisano: 07.01.2017 14:21:24 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

Możesz się ze mnie śmiać...

Nie śmieję się "z Ciebie". Ja się DO CIEBIE uśmiecham, puszczam oczko radośnie emotka emotka

Jak to jest, że puszczanie oczka przez mężczyznę i puszczanie oczka w rajstopach, to "puszczanie oczka".
Nie było innego zwrotu? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6308576 Napisano: 07.01.2017 12:40:36 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

W sezonie obowiązkowo róbcie syrop z młodych pędów sosny. I dodatkowo nalewkę z nich.

Tjaaa... emotka Zachodzę w głowę, co na to sosna, że ktoś sobie z niej robi polewkę... yyyy... nalewkę ofkors! emotka Chociaż bo ja wiem, młoda jest emotka i ma pędy... eeee... pęd. Przynajmniej do konkursów emotka
emotka emotka emotka

Możesz się ze mnie śmiać emotka Ale dzięki sośnie przechodzę zimę radośnie emotka  
Kiedy zmarznę albo zaczyna drapać mnie w gardle, to kieliszek mocnej nalewki jest nieoceniony! Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6308540 Napisano: 07.01.2017 08:32:07 w SZUKAM....
kerocna napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

szukam skutecznych sposobów na kaszel...
Wykańczam się emotka  a lekarka nic nie słyszy....

U nas działa syrop z młodych pędów sosny, farmaceutyków praktycznie nie stosujemy. emotka

W sezonie obowiązkowo róbcie syrop z młodych pędów sosny. I dodatkowo nalewkę z nich.
Przy pierwszych objawach przeziębienia działają znakomicie. Lekarstwo sprawdzone i bardzo polecane!
http://www.poradn...dow-sosny_41536.html
http://mojenalewk...ych-pedow-sosny.html
Sosnówka jest stałym elementem mojego barku emotka
Wyświetl w wątku >>

radosna

#6306884 Napisano: 02.01.2017 19:43:12 w Lay's
Taki kominiarczyk może być emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6306843 Napisano: 02.01.2017 18:54:33 w Lay's
Bardzo Was proszę, abyście chodzili w tych kominach, bo to fajnie spotkać na swojej drodze konkursowicza emotka

Zwłaszcza faceta w kominie emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6305450 Napisano: 29.12.2016 07:45:09 w Kupię...
Kupię bilety/kody do kina Helios oraz Cinema City - oczywiście w bardzo okazyjnej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

radosna

#6305301 Napisano: 28.12.2016 17:17:41 w SZUKAM....
Szukam biletów/kodów do kina Helios - najlepiej za uśmiech ... albo bardzo tanio. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radosna

#6304532 Napisano: 24.12.2016 09:15:30 w Życzenia na święta i nie tylko
Życzę Wam radosnych, kolorowych, pachnących i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.
I niech Mikołaj Was nie zawiedzie!
Wyświetl w wątku >>

radosna

#6303715 Napisano: 21.12.2016 18:41:10 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Siedzi smutna przy biurku, wodzi wzrokiem po gałęziach za oknem. Och jak chciałaby chociaż raz w życiu poczuć się WAŻNA, zrobić coś wielkiego dla ludzkości, zebrać laury i gratulacje, wkurzyć swojego ex z czasów licealnych, zorganizować mały lans na Insta. Ale nie: siedzi smutna i mechanicznie wykonuje czynności bez znaczenia. Gdy nikt nie patrzy, wysyła smsy albo buszuje w sieci. Nie pracuje, wszak jej praca... nieważna, bezsensowna, niedoceniana.
Podchodzę do niej znienacka i zanurzam prawą dłoń w jej gęstych, jasnych włosach spiętych w tandetny kok na czubku głowy. Spogląda na mnie przestraszona. Palce dłoni zaciskają się między kosmykami. Krótki, urwany jęk i już jesteśmy poza biurem. Idzie pochylona w moją stronę, drepcze w tych swoich botkach na obcasie i nie może zrozumieć, o co chodzi. Zauważam bez satysfakcji, że jej usta bledną i lekko sinieją; nie dziwi mnie to, nasz spacer trwa już prawie 40 minut.
Dochodzimy pod wskazany w regulaminie konkursowym adres. Przekraczamy próg budynku, w którym mieści się biuro nieruchomości. Cedzę jej prosto w lodowate ucho: "I CO, K* MAĆ, WIDZISZ TU GDZIEŚ DOGERIĘ LABOO?!"

(to tyle, jeśli chodzi o moje dzisiejsze zakupy konkursowe)

Marnujesz się na naszym radosnym forum emotka Pisz książki pod pseudonimem Joan Laboo Wyświetl w wątku >>

radosna

#6302214 Napisano: 18.12.2016 22:01:21 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

radosna napisał(a):

Jestem przyzwyczajona do oferowanych bardzo okazyjnych zamian.
Ale dziś - przy rzeczy za kilkaset złotych - ktoś napisał, że chce się
ze mną zamienić na ... samochód. Odpisałam, że jak na nowy, to
bardzo chętnie! emotka

To był Seat Toledo. Facet tak mi odpowiedział: Pani chce nowy samochód za 950 zł????????????????
Odpisałam, że tak - chcę nowy samochód za 950 zł. Pewnie pomyśli, że ma do czynienia z wariatką emotka

Czy mogę zaufać kupującemu, który ma nick sexmagic? emotka
Kiedyś przy wielu moich ofertach sprzedaży, nagabywał mnie facet, którego adres mejlowy zaczynał się na marekłowcaszparek@
Nie byłam w stanie nic mu sprzedać.
Dlaczego niektórzy mają takie porąbane nicki ... sexmagic ... uważaj, bo Cię sprawdzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radosna

#6302146 Napisano: 18.12.2016 17:52:10 w PODZIĘKOWANIA
pionas w imieniu koniczynki dziękuję za czapeczkę emotka Dopiero teraz ją zauważyłam. Wyświetl w wątku >>

radosna

#6302136 Napisano: 18.12.2016 17:23:33 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Jestem przyzwyczajona do oferowanych bardzo okazyjnych zamian.
Ale dziś - przy rzeczy za kilkaset złotych - ktoś napisał, że chce się
ze mną zamienić na ... samochód. Odpisałam, że jak na nowy, to
bardzo chętnie! emotka

To był Seat Toledo. Facet tak mi odpowiedział: Pani chce nowy samochód za 950 zł????????????????
Odpisałam, że tak - chcę nowy samochód za 950 zł. Pewnie pomyśli, że ma do czynienia z wariatką emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6302130 Napisano: 18.12.2016 17:10:27 w Wkurza mnie...
Jestem przyzwyczajona do oferowanych bardzo okazyjnych zamian.
Ale dziś - przy rzeczy za kilkaset złotych - ktoś napisał, że chce się
ze mną zamienić na ... samochód. Odpisałam, że jak na nowy, to
bardzo chętnie! emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

radosna

#6302063 Napisano: 18.12.2016 12:28:26 w co chcielibyście wygrać?
Wycieczkę autokarową z Wami - kierunek obojętny, aby było radośnie i upojnie emotka Wyświetl w wątku >>

radosna

#6301897 Napisano: 17.12.2016 20:08:10 w Lay's
andii napisał(a):

radosna napisał(a):

A ja mam wielką ochotę wysłać im poniższy tekst, tylko nie mam już kodów ...
Uważaj kolego na Solonego, bo Ci wpieprzy spalonego!

Czy wysyłaliście zwariowane hasła?

ja wysłałam;
 O to jest piękno futbolu!
rzekł Solony po swoim trzecim golu

A ja bym napisała:
Oto piękno jest futbolu!
Rzekł Solony po wpie*dolu!
Wyświetl w wątku >>

radosna

#6301884 Napisano: 17.12.2016 19:21:25 w Lay's
A ja mam wielką ochotę wysłać im poniższy tekst, tylko nie mam już kodów ...
Uważaj kolego na Solonego, bo Ci wpieprzy spalonego!

Czy wysyłaliście zwariowane hasła?
Wyświetl w wątku >>
0 0