Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#7071985 Napisano: 02.01.2023 14:30:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Witajcie po długiej przerwie 😉
500zł Milka Dino 😊 Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6601940 Napisano: 21.05.2019 14:39:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wstukałam kod z Danio, potrząsnęłam telefonem i co widzę? Ciemność i czarność wyłącznie - całą czarną stronę bez żadnej informacji. Gdy spróbowałam ponownie - info że kod wykorzystany. Miał tak ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6600662 Napisano: 16.05.2019 21:04:30 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Nie wkurza mnie, tylko jest mi niewiarygodnie smutno... emotka Dzisiaj 16.05 rocznica śmierci Taty, a w maju czekają mnie jeszcze urodziny Mamy 25.05 i Dzień Matki. Nie wiem, jak przetrwam ten miesiąc. emotka Każdy mail, każdy sms przypominający o Dniu Matki i prezentach ("Nie zapomnij!" - nie, na pewno nie zapomnę, aż za dobrze k***a pamiętam), jest jak nóż wbijany w serce. Minęło już trzy i pół miesiąca od śmierci Mamy, a ja nadal płaczę, nie potrafię ani uwierzyć, ani się pogodzić. Kiedy przyjdzie wreszcie ulga i spokój?
Maj, mój najpiękniejszy miesiąc w roku - do tego stopnia ukochany przeze mnie, że na przekór przesądom brałam ślub w maju - stał się miesiącem przeklętym... Nie potrafię się cieszyć ani zapachem konwalii, ani bzu, i pierwszy raz chyba od zarania (moich) dziejów, nie szukam pięciopłatkowych kwiatków bzu. Bo i po co? Chyba że... dla innych.

emotka  Przytulam Cię mocno i przesyłam uśmiech - taki lekki, ciut bladziutki, w którym tli się cichutka nadzieja - że wszyscy kiedyś zobaczymy się gdzieś, tam... Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

slonko365

#6560449 Napisano: 02.01.2019 21:43:29 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

@isiulka - jak to w innym? przecież to nie sklep bezpośrednio odpowiada, tylko jakiś ich rzeczoznawca czy ktoś tam, jak buty są wysłane do naprawy.
Nie mam pisma przy sobie, ale tak mi się wydaje.

Aaaa.. dodam, ze buty męża były w CCC a nie Deichmannie.
W Deichmannie zawsze reklamacje uwzględnione, łącznie ze zwrotem kasy emotka  

Nie wiem jak jest w obuwniczych, ale od koleżanki która pracowała w znanym i drogim sklepie z odzieżą wiem, że jak była jakaś reklamacja, którą dało się naprawić, to dziewczyna brała ciuchy pod pachę i szła do pobliskiego krawca, a koszty sobie normalnie w sklepie rozliczali emotka  Więc z tymi rzeczoznawcami to tak może niekoniecznie. Chociaż pewnie przy ciuchach za kilkaset zł nie opylało im się z klientkami kłócić, a w tańszych sklepach raczej jest jakaś odgórna reguła co mają robić, albo 'uznaniowość" kierownika.
PS. A mnie wkurza, że kupiłam córce w CCC kozaczki z jakiejś takiej miękkiej "skórki". Po kilku dniach miała obdarte całe czubki. Jakby to z papieru było jednorazowe... No niby nie powinno się po butach chodzić, deptać i obdzierać ich od góry, ale wiadomo, że jak dziecko do szkoły pójdzie to nawet w drodze do szatni podeptane będzie. Paskudnie te buty teraz wyglądają, nawet nie wiem, czy jest sens to reklamować. Aż mi chodzi po głowie, żeby przed kolejnym zakupem podrapać po takim bucie paznokciem. Jak się tylko porysuje, to wezmę, a jak się "skórka" zedrze to kolejny model do testów... Ciekawe, czy by mnie za takie coś potraktowali jakoś źle... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6549163 Napisano: 20.11.2018 14:39:46 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie Nestle z tymi swoimi loteriami i listami produktów po kilkaset pozycji. Niby piszą, że w loterii biorą udział dowolne produkty Nestle oprócz kilku wymienionych ( i ok, jestem w stanie zapamiętać 3 produkty, które nie biorą udziału), wyszczególnione w załączniku (znaczy że te promocyjne są wyszczególnione). I ja to rozumiem tak, że biorą udział wszystkie ich produkty oprócz tych trzech pominiętych, a lista w regulaminie ma być niejako ułatwieniem, żebym sobie mogła spojrzeć na listę i wybrać swoje ulubione, bo może nie kojarzę,że Winiary to też Nestle.
A tu niespodzianka. Kupiłam paluszki Nescafe 3w1 Choco Hazelnut. I tak dla świętego spokoju sobie patrzę na listę i co? Nie ma. Naprawdę o niczym innym nie marzę, niż chodzić na zakupy z listą 300 produktów, żeby w sklepie sprawdzać, czy na pewno budyń z cukrem jest na liście, żeby się nie okazało, że jest tylko bez cukru. I żeby chociaż te opisy były jasne i dotyczyły kilku - kilkunastu produktów. To nie. Lista 300 produktów, gdzie ja muszę wiedzieć, co to jest finger, 27gl35N3, tin, tor, jar - no niby coś tam się mogę domyślać, ale jak się źle domyślę to dadzą mi auto za moje błędne domysły? emotka

Jakby nie mogli zrobić jasnej loterii albo dla wszystkich produktów, albo dla wybranej marki, ale też bez list nie wiadomo jakich, po przestudiowaniu których się okaże, że akurat 220 g jest, a 210 już nie... emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6548177 Napisano: 16.11.2018 21:46:15 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

Wkurza mnie,to i pewnie część Was,że ostatnio nie ma tylu konkursów,tylko same loterie, a te bramkowe to już szczególnie masowo jakoś...Widzę jeszcze czasem coś z Kauflandem,czy jakimiś lokalnymi sklepami,ale Kaufa mam za daleko, Topaz dopiero powstanie,Brico ni ma,Inter- za daleko.Co to się dzieje? Gdzie są konkursy ogólnopolskie ( nie loterie)? Leclerc-jak mieszkałam daleko to było full, teraz tylko czasem.Poza tym jak już jest konkurs to foto,bardzo mało tych pisanych....Mi się odechciało brać udział,nie widzę prawie nic dla siebie. Jak widzę już konkurs Kup za 40, a możesz wygrać bony za 50 ,bo na 1 czy 2 głowne nie liczę ,to mi ręce opadają.

No ja ostatnio patrzę na swoją kopertę z paragonami za listopad - taka dość pękata. No i codziennie coś wysyłam, wklepuję jakieś kody z mleka, herbat, płatków... A potem patrzę sobie na listę KONKURSÓW wysłanych w tym miesiącu - a tam prawie nic na liście. Niby jeszcze się miesiąc nie skończył, ale bez przesady...  Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6547175 Napisano: 14.11.2018 12:40:23 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

slonko365 napisał(a):


A zażądała znaleźnego? 10% wartości przedmiotu się należy. 
A nawet średni smartfon kosztuje 500 zł, a jak to był jakiś iphon...

No właśnie o nic nie poprosiła, a jeszcze ochrzan dostała... niestety taka jej natura, że zbyt miła jest. A telefon leżał na środku parkingu, jak zapytała, gdzie chłopak zgubił, to oczywiście nie wiedzieli...  Zamiast się cieszyć, że ktoś go nie rozjechał ani nie ukradł i nie zniszczył. To jeszcze z pretensjami. 

No to szkoda, szczególnie że na chama trafiła, jakby zapłacił, to może by go to nie nauczyło, ale przynajmniej zabolało emotka
A tak na przyszłość ciekawy artykuł o znaleźnym": https://bezprawni...nalezy-sie-znalezne/
W skrócie, znaleźne należy się zawsze w wysokości 10% wartości rynkowej znalezionej rzeczy, poza sytuacjami, gdy rzecz została znaleziona na terenie budynku lub w środkach transportu - wtedy należy oddać rzecz zarządcy. Tylko trzeba tego znaleźnego zażądać najpóźniej w momencie oddawania rzeczy. Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6547168 Napisano: 14.11.2018 12:24:46 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Znajoma znalazła telefon na parkingu przed sklepem. Zabrała go do domu, aby nikt go nie ukradł ani nie przejechał. Miała odnieść go na komisariat, w między czasie zadzwonił numer, który wyświetlał się jako "tata". Koleżanka nie umiała odebrać telefonu, więc oddzwoniła na wyświetlający się numer z informacją, że znalazła telefon i gdzie można go odebrać. I wiecie co... żadnego dziękuję... tylko jeszcze dostała ochrzan od ojca dzieciaka, który zgubił ten telefon. Groził jej, że za 2 minuty będzie z policją u niej w domu, bo na telefonie jest jakaś opcja płatności, itp... Zero wdzięczności. A przecież ktoś mógł ten telefon ukraść albo przejechać. Leżał na parkingu, w miejscu, przez które co chwilę kręcą się samochody. Dobrze, że to było wcześnie rano i jeszcze pustki pod sklepem. Dla mnie to totalny brak kultury. Obwiniać kogoś za to, że dziecko zgubiło telefon... Ma szczęście, że koleżanka taka ugodowa. Ja to bym po takich słowa od razu podała mu adres komisariatu i tam zaniosła telefon. Żeby sobie z wszystkimi papierami udowadniał, że to jego.

A zażądała znaleźnego? 10% wartości przedmiotu się należy. Jak moje dziecko zgubiło telefon, to go ta przyjemność kosztowała 50 zł dla znalazcy. Swoja drogą babka która go znalazła jak dla mnie ciut nierozgarnięta albo łasa na podziękowanie była, bo tel. został zgubiony w autobusie wycieczkowym, doszukałam się kontaktu do kierowcy, ale jak szukał, to babka zdążyła już ten tel znaleźć i zamiast oddać kierowcy, to zabrała ze sobą i musiałam się tłuc na jakąś wioskę. No ale dobrze przynajmniej, że zadzwoniła i oddała i za to moim zdaniem jej się coś należało i tyle.
A nawet średni smartfon kosztuje 500 zł, a jak to był jakiś iphon... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6542937 Napisano: 30.10.2018 11:43:13 w Wkurza mnie...
Ten wiatr straszliwy mnie wkurza. Aż głowa mnie boli, kto to widział, żeby w listopadzie prawie było nagle 19 stopni. A jak wyjdę to wyglądam jak wypłosz jakiś, rozczochrana do imentu... emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

slonko365

#6541658 Napisano: 24.10.2018 16:43:14 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

slonko365 napisał(a):

bruce napisał(a):

Szukam, czy były już powiadomienia dla wszystkich (mam na myśli pomniejsze nagrody i ich zwycięzców, których brak na razie na zamieszczonej liście) laureatów tego konkursu CoolPack?

Raczej nie, bo tych nagród było tyle, że przez wieeele stron MDW będzie tylko o tym jak już puszczą info  emotka  No chyba że nie za dużo osób brało udział.

emotka emotka  Dajesz nadzieję...  emotka

Wiesz, taka nadzieja... na saszetkę albo kosmetyczkę, albo materiałowy portfel lub torbę plażową...  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

slonko365

#6541654 Napisano: 24.10.2018 16:39:43 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

Szukam, czy były już powiadomienia dla wszystkich (mam na myśli pomniejsze nagrody i ich zwycięzców, których brak na razie na zamieszczonej liście) laureatów tego konkursu CoolPack?

Raczej nie, bo tych nagród było tyle, że przez wieeele stron MDW będzie tylko o tym jak już puszczą info  emotka  No chyba że nie za dużo osób brało udział. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

slonko365

#6541257 Napisano: 23.10.2018 14:32:34 w Wkurza mnie...
ruda88 napisał(a):

Dzisiaj zauważyłam, że w pracy zmieniliśmy mleko na Łaciate i już się podjarałam, że będę miała kody na loterię za free, a tu   emotka  bo do zgłoszenia jest niezbędny paragon...

Jak będziesz robiła zakupy, to rozejrzyj się, czy komuś paragon nie upadł na ziemię, albo nie pałęta się po koszyku. Zadbaj o czystość, a zanim wyrzucisz paragon do kosza, sprawdź czy nie ma na nim Łaciatego emotka  to popularne mleko jest, szanse są duże emotka Wyświetl w wątku >>
1 ruda88 0

slonko365

#6541113 Napisano: 22.10.2018 23:24:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

darog napisał(a):

działa Wam formularz? dziś koniec konkursu

https://www.e-kon...ot.html#.W847w2gzZPa

konkurs zakończył się dzisiaj o 10:00, sprawdź sobie w regulaminie

tak, właśnie to zrobiłem,, ech...kurde!

Witaj w klubie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6541100 Napisano: 22.10.2018 22:34:42 w Czy informują/ informowali?
sylzab2294 napisał(a):

czy z tego konkursu informowali?(perwoll)
https://www.e-kon...ll.html#.W84mmkszbIU

Coś kojarzę że tak, bo mam wykreślone w notatkach. Było info na forum, że jest lista laureatów na instagramie, a chyba jakiś czas potem że poszły eski. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6539744 Napisano: 18.10.2018 12:13:09 w NA CO CZEKAMY?
17.10 - Konkurs "Wygraj z Kiri w jednej chwili" Carrefour
17.10 - Konkurs "Magiczna jesień z Pudliszkami" Auchan
17.10 - Konkurs "Silan" TESCO (10.10 komisja+ 5 dni roboczych na info)
18.10 - Konkurs Paradyż "ParadyżWMoimStylu" - wyniki na stronie, ostatni etap
22.10 - Konkurs "Ariel gwarancją idealnej czystości" Drogerie Laboo
25.10 - Konkurs "Przedłużenie wakacje z Tchibo" Intermarche
25.10 - Konkurs "Almette" Intermarche
26.10 - Konkurs "wygrywaj z przyjemnością" Fantasia Polomarket
30.10 - Konkurs "Ultra gładkie golenie z BIC"
05.11 - Super Konkurs CoolPack( info od 23.10) 
15.11 - Konkurs " Dokładnie taki konkurs" Kamis Leclerc (plus minus, bo nie podają daty roztrzygnięcia, tylko czas na poinformowanie) 
26.11 - Konkurs "Wakacje z Orange 5" Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6538947 Napisano: 16.10.2018 19:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stokrotka238 napisał(a):

Czy w Almette 1 paragon = 1 zgłoszenie, czy mogę kupić kilka sztuk i użyć 10 razy danych z tego paragonu???

W Almette nie podaje się danych z paragonu, ale trzeba mieć paragony (na dowolną ilość produktów na jednym) bo mogą chcieć sprawdzić czy serki były kupione ( a czy faktycznie trzeba je wysyłać przy wygranej to nie wiem) Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6538940 Napisano: 16.10.2018 19:49:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co to za trampki z Desperadosa, nic nie znalazłam w bazie? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6538929 Napisano: 16.10.2018 19:31:36 w WC - rozmowy o wszystkim
ameryka napisał(a):

W przyszłym roku należy spodziewać się podwyżek papieru toaletowego o 10-30 proc. Wpłyną na nie m.in. rosnące od ponad dwóch lat ceny celulozy. Dotychczas brali je na siebie producenci, ale dłużej nie dadzą rady. Wiadomość z neta 

Cholercia... znów towar reglamentowany będzie... cenowo tym razem. emotka
PS. Wątek dobrany idealnie emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6538839 Napisano: 16.10.2018 16:26:18 w Czy informują/ informowali?
A Lech Ice z Tesco? Do dziś mieli informować... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6537410 Napisano: 12.10.2018 10:18:54 w NA CO CZEKAMY?
30.09 - Konkurs "Collibre"
02.10 - Konkurs "Nic Cię Nie Powstrzyma"
12.10 - Konkurs "I ja zostanę sportowcem!" Tesco
12.10 - Konkurs "Nivea Deo" Kaufland
12.10 - Konkurs "Kup produkty NIVEA BABY, Bebiko lub BoboVita i wygraj nagrody" Carrefour
12.10 - "Przygoda wzywa" Tesco (+2 dr - tel. z info o głównej, +4 dr - mail z info o nagrodzie dnia)
12.10 - Nivea Wygraj dla domu, dodatkowe sklepy
14.10 - Konkurs z Mamut Glue
16.10 - Konkurs "LECH Skołuj nagrody" Tesco, 18+
17.10 - Konkurs "Wygraj z Kiri w jednej chwili" Carrefour
17.10 - Konkurs "Magiczna jesień z Pudliszkami" Auchan
17.10 - Konkurs "Silan" TESCO (10.10 komisja+ 5 dni roboczych na info)
18.10 - Konkurs Paradyż "ParadyżWMoimStylu" - wyniki na stronie, ostatni etap
22.10 - Konkurs "Jesienna pielęgnacja z H&S" Drogerie Laboo
22.10 - Konkurs "Ariel gwarancją idealnej czystości" Drogerie Laboo
23.10 - Dokładnie taki konkurs! Intermarche
24.10 - Konkurs " Sprzątnij nagrody z henkel" Intermarche
25.10 - Konkurs "Przedłużenie wakacje z Tchibo" Intermarche
26.10 - Konkurs "Po wakacjach z rodziną" E. Leclerc 
26.10 - Konkurs "wygrywaj z przyjemnością" Fantasia Polomarket
30.10 - Konkurs "Ultra gładkie golenie z BIC"
05.11 - Konkurs "Colorino"( info od 23.10)
05.11 - Super Konkurs CoolPack( info od 23.10) 
26.11 - Konkurs "Wakacje z Orange 5"

PS. A czy oprócz nazwy konkursu i sklepu moglibyśmy wpisywać też przynajmniej orientacyjnie nazwę produktu, jeśli nie ma jej w nazwie konkursu? Czasami sama nazwa konkursu jakoś tak mi niewiele mówi... Wyświetl w wątku >>