Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6417207 Napisano: 17.10.2017 11:15:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryam napisał(a):

Czy moze byc taki pesel 13310411781? emotka

Tak, dla kogoś kto się urodził 04.11.2013.
dzieciom urodzonym od 2000 roku miesiące pisze się z +2 w pierwszej cyfrze miesiąca, dla odróżnienia od osób, które mogły się urodzić np. w listopadzie 1913. Jakby się dziecko urodziło w styczniu to by miało 21 w miesiącu wpisane. Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

slonko365

#6415943 Napisano: 13.10.2017 14:58:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

kinzao napisał(a):

Wygrana zgrzewka w EB - punkt o nagrodzie z regulaminu:Nagrodą II-go stopnia w konkursie jest zgrzewka piwa EB o wartości 72,00 zł (słownie: siedemdziesiąt dwa złote 00/100), przekazane przesyłką kurierską na adres podany przez laureata zgodnie z pkt. 8.4 regulaminu.Czy ja czegoś nie rozumiem, czy właśnie przeczytałem, że zgrzewka (4 pak) piwa EB wycenili na 72 zł ? emotka Czy to nie jest 4-pak tylko jakaś większa 'zgrzewka'?
Pytam czy coś wiecie bo chcą żeby im wysłać paragon i nie wiem czy chce mi się tyłek z fotela podnieść dla zysku rzędu 3-4 zł emotka emotka

myślę, że to będzie zgrzewka 24 sztuki 

też mi się zawsze wydawało że czteropak to czteropak (i jego trzeba było kupić pewnie dlatego był na plakacie) a zgrzewka to zgrzewka czyli 24 sztuki puszek na tacce zafoliowanej. Swoją drogą w zgrzewce może być 6 czteropaków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6414380 Napisano: 10.10.2017 13:38:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lampki rowerowe Kotlin Odido - to będę miała do kompletu z polomarketowym rowerkiem i kaskiem emotka   Się zgadali czy jak? emotka Wyświetl w wątku >>
3 defed, nelunia, mia 0

slonko365

#6414190 Napisano: 10.10.2017 09:17:34 w Gratulacje! Dla wygranych!
luko922, właśnie obejrzałam, super, gratuluję! Mnie by tam nerwy zjadły, a Ty - pełna profeska emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6412646 Napisano: 06.10.2017 12:22:09 w Czy informują/ informowali?
masza napisał(a):

z ABC WEdel I etap?

teoretycznie powinni do dziś powiadamiać, ale na razie nikt się nie chwalił... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6412543 Napisano: 06.10.2017 10:06:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aż się pochwalę: wczoraj, w bezprądowej ciszy, przy świetle świec i wichurze za oknem przyszły dwa smsiki :
rowerek i kask z Almette emotka    Iemotka Aspe&Almette emotka

To dopiero były emocje - ja się zastanawiam, czy mi chałupa nie odfrunie, a tu taka miła wiadomość emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6412533 Napisano: 06.10.2017 09:50:40 w NA CO CZEKAMY?
5.10 - ( tel) Jedź z rodziną w stronę słońca! Kaufland- 26.09+ 7dr
09.10 - Kup i wygraj ITM
10.10 - Wedel C4 II etap 3.10+ 5 dr
10.10 - Powrót do szkoły z nagrodami Biedronka
10.10 - Nakręć się na nagrody, Cocio, Żabka, Freshmarket
13.10 - Syoss Kaufland (do 4.10 komisja + 7 dr) @
13.10 - E Tesco sposób na wzorowe pranie (5.10 wybór + 6dr) sms
13.10 - (sms) ITM Radna Wedel "Hulaj do szkoły" (11.10kom +2dr)
18.10 - Wedel C4 III etap 11.10+ 5 dr
19.10 - (tel) ODiDO Kotlin Amooco (10.10 +7dr) 
19.10 - Tymczasem EB
19.10 - (sms) ITM Tetley Fruit&Herbal Smolar (12.10 +7d)
23.10 - "Chwytaj radość wspólnych chwil" Intermarche (14 dni roboczych na wybór + potem tyle samo na powiadomienie e-mailem)
24.10 - Calgon
25.10- Zaufaj najlepszej pielęgnacji- Nivea w hebe
27.10 - (tel) Nivea Kaufland Versus
30.10 - Velvet- Tesco
30.10 - (sms) Przedłuż wakacje z Tchibo ITM
09.11 - Nivea baby w Superpharm
10.11 - Nivea Wakacyjna przygoda TESCO
08.12 - Wakacje z Orange, info na www (40dr komisja +10dr) +pow tel, ale nie wiadomo kiedy Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6411896 Napisano: 05.10.2017 09:19:30 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
coś mi cytowanie nie działa emotka
cb656 - no na to, na ile ktoś się przykłada przy dodawaniu konkursu, recepty nie mam.
Ale przy masie konkursów których daty rozwiązań sobie trzeba zapisywać żeby nie przegapić, nawet jeśli część by była zebrana w jednym miejscu, też by było fajnie emotka
I może dodatkowym pomysłem byłby jakiś uproszczony formularz w koniczynce typu "uzupełnij niepodane dane".
I na marginesie - jak Tobie, właśnie Tobie już się nie chce zgłaszać tych błędów, bo tyle ich jest, to pomyśl, jak bardzo musi się chcieć Adminowi, który ma jeszcze więcej do ogarnięcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6411883 Napisano: 05.10.2017 09:02:46 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Gdyby  przy dodawaniu konkursów była jeszcze jedna rubryka ,,data podania wyników " ( często jest dokładnie określona ) i przy kalendarzu oprócz ,,dzisiaj dodane" i ,,dzis konczące się" dodatkowa opcja ,,Dziś będą wyniki" to by było dużym ułatwieniem  emotka

Już to widzę, jak pracowite mrówki zastępujące chwilowo świstaki, które już nie mają siły zawijać w sreberka, pieczołowicie i skrupulatnie obliczają, jaka to będzie konkretna data w kalendarzu, gdy w Regulaminie jest rozstrzelona po różnych punktach informacja, że najpierw 40 dni roboczych po terminie zakończenia przyjmowania zgłoszeń zbiera się Komisja, a później kolejnych 10 dni roboczych mają na powiadamianie. emotka By nie być gołosłownym - przykładowy Regulamin.

Nie mów mi Słoneczko, mów mi Mróweczko emotka  Ja policzyłam właśnie w tym konkursie że to będzie do 8.12 - gdy dodawałam info w "na co czekamy" emotka
Myślę że appocalipsie chodziło o to, żeby była taka opcja, ale nieobowiązkowa - w wielu konkursach ta data jest wprost określona, szczególnie w konkursach na FB, albo gdy ma być publikacja wyników na www. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6411526 Napisano: 04.10.2017 15:10:44 w Lay's
krseta napisał(a):

luckymen napisał(a):

rufus napisał(a):

defed napisał(a):

Czy jest na sali haker? Może ktoś z Was potrafi w szybki sposób prześwietlić listę laureatów w poszukiwaniu zdublowanych nazwisk? Jestem ciekawa czy Avanti prowadzi politykę niepowtarzalności nazwisk.

Nie ma. aczkolwiek sprawdzilem sobie tutorial na yt jak to zrobic i jak mi się uda sprawdzic to za chwilę napiszę. emotka

wrzuciłem sobie do excela i ładnie wyszło, brak nazwisko zdublowanych (gębala i gebala to pewnie niezamierzony błąd w pisowni emotka ), więc filtr może działa, tylko nie wychwytuje -ski, -ska, kilka się powtórzyło

czyli co... na Cinema City zapobiegawczo słać na osoby na których nazwiska nigdy sie nie grało i nie brzmią pospolicie... bo już nie rozumiem;p

tylko ciekawe, czy te karty da się potem aktywować/zarejestrować na inne nazwisko, niż się wygrało? Wyświetl w wątku >>
2 brucee, mia 0

slonko365

#6411460 Napisano: 04.10.2017 14:16:28 w Czy informują/ informowali?
tsubasa napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy z Lays Maxx loteria były już maile z ostatniego dnia?

Tak gry i kasa. Konsole nie wiem czy obdzwaniali emotka

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6411449 Napisano: 04.10.2017 14:10:19 w Czy informują/ informowali?
Czy z Lays Maxx loteria były już maile z ostatniego dnia? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6411105 Napisano: 04.10.2017 00:13:15 w Wkurza mnie...
I żeby było w temacie - wkurzają mnie długaśne listy produktów w regulaminach, gdy nie jestem pewna, czy nie ma tu jakiegoś haczyka, że np. jakaś gramatura albo jakiś konkretny produkt nie bierze udziału, a ginie gdzieś wśród kilkudziesięciu innych produktów/gramatur, oraz nieumieszczanie produktów na ulotkach/plakatach. Sama ostatnio kupiłam w ODiDO keczup Kotliny czosnkowo-bazyliowy. I dopiero przed wysłaniem, gdy się wczytałam w regulamin, okazało się , że tylko pikantny i łagodny mógł być. Dobrze, że nie wysłałam zgłoszenia, ale paragon poszedł się... przejść na spacer. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6411099 Napisano: 03.10.2017 23:46:52 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

Wkurza mnie, że się poryczałam przez to przegrane autko Toyoty na forum, jakby to moje było. emotka Regulamin i upierdliwy organizator mnie głównie wkurzył; żeby kurde głupich płatków nie uznać uczciwemu konkursowiczowi! emotka emotka emotka

Rozumiem rozgoryczenie, wkurzenie i żal. Ale w końcu po to jest regulamin. Ile razy są konkursy w których mamy kupić tylko taki a nie inny produkt chociaż jest mnóstwo innych produktów tej firmy. Mamy kupić 1 litr bo 0,5 czy 1,5 l juz nie gra. Sami czepiamy się niejednokrotnie że organizator nie trzyma, się regulaminu bo miał wysyłkę do 15 a 20 jeszcze nie wysłano. Tu też w tym przypadku uczepił się organizator bo produkt danej firmy nie był konkursowy. 
Z wielkiego serducha współczuje odebrania samochodu. Nie wiem jak się można czuć w takiej chwili...na pewno potwornie, ale tutaj nie zawinił organizator tylko konkursowicz. 
Pomyslmy z drugiej strony.... ktoś z poza forum kupuje produkty za 20 zł i oakzuje się że konkursowe są za 18 zł a 2 zł to produkt niekonkursowy, ale organizator przytyka na to oko , bo to ich produkt i przyznaje samochód.... wtedy byłaby nagonka na organizatora bo przyznał nagrodę niezgodnie z regulaminem. 
Mi tez kiedyś przepadła nagroda o wiele wiele mneijsza bo bon do sklepu bo udało się wygrać w dwóch losowaniach podałem te same dane adresowe ale inne osoby. Nagroda nie przyszła bo jedna na jeden adres. Też się wkurzałem ale to była moja wina bo niedoczytałem regulaminu... 

niesety trzeba żyć dalej i mieć nadzieję że forumowicz się odkuje...

Z jednej strony - jeśli ktoś zgłosił paragon niezgodny z regulaminem, to zrozumiałe, że nie dostaje nagrody, a tak jak napisała assal, to jest loteria, więc nawet jakby agencja chciała wykazać "dobrą wolę" to mogłoby się skończyć niewesołymi problemami z Izbą Celną.
Ale z drugiej strony - i to jest kwestia sposobu organizacji konkursów/loterii - kto normalny (poza nami emotka ) chodzi do sklepu z listą co to może kupić na daną loterię a co nie? Aktualnie to już wygląda ciut lepiej, ale pamiętacie, że wcześniej lista produktów konkursowych na te loterie Nestle to było kilka kartek A4 wydrukowanych? Jak w sklepie musiałam szukać po tej liście czy to akurat co chcę kupić na niej jest (włącznie z wyszukiwaniem gramatury i kodu kreskowego) to mnie szlag trafiał.
Mechanizm powinien być prosty - albo wszystkie produkty producenta, bez wyjątków (a przynajmniej bez takich wyjątków jak eliminowanie najbardziej popularnych płatków Nestle w loterii Nestle), albo tylko jakiś jeden produkt/kategoria. Ewentualnie wyszczególnienie max kilku produktów na ulotce i wszystkich materiałach. Każde inne komplikowanie i chowanie list produktów po regulaminach to jest prowokowanie sytuacji, gdy ktoś coś pomyli i nieszczęście gotowe, a jaki to dobry PR, gdy idzie w świat informacja, że ktoś "prawie" wygrał samochód? Nas to nie zniechęci, ale zwykłego człowieka, który po prostu idzie na zakupy i zauważył info o loterii w gazetce/na plakacie? Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6410720 Napisano: 03.10.2017 11:36:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jackk76 napisał(a):

Kochani, nie wiem jak się przyznać.... ale będzie rezerwa z Nestle Kaufland "Na którą Toyotę masz ochotę" - moja niestety odjechała...Mam nadzieję, że przyjedzie do kogoś z Was.

Paragon nie przeszedł weryfikacji, bo płatki Nestle Cornflakes nie brały udziału. Byłem zły, że na majonez z Winiar był rabat i wyszło mniej niż 20 zł przy kasie, to się wróciłem i spontanicznie chwyciłem płatki, bo te najbardziej kojarzą mi się z NESTLE. Nie wiem czy palnąć sobie w łeb samemu, czy poczekać aż zrobi to żona  emotka O

O żesz kurde... emotka   emotka   emotka  trzymam wszystkie kciuki, żebyś się odkuł szybko i razy 4!!! emotka
A organizatorzy naprawdę mogliby sobie darować takie mieszanie z produktami - albo wszystkie jakiegoś producenta, albo jeden konkretny, jak konkursowiczowi się może pomieszać, to co dopiero przypadkowemu uczestnikowi, skuszonemu jakąś informacją np. w gazetce... emotka   Wyświetl w wątku >>
2 madllen, kkbt 0

slonko365

#6410316 Napisano: 02.10.2017 14:21:11 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Czy w dziale "NA CO CZEKAMY" nad polem do wpisywania komentarza można by dodać tekst sugerujący, aby osoby wpisujące kopiowały poprzedni post i nanosiły zmiany, zamiast pisać w osobnym poście tylko np. o jednym konkursie, w stylu:
"Najlepiej skopiuj poprzedni post z listą i nanieś zmiany"  emotka

Bo jak każdy dopisuje że coś już było, albo tylko daje jedną informację, to się robi bałagan - co jakiś czas ktoś to zbiera do kupy, ale mogłoby być ślicznie od razu  emotka  
Ale oczywiście powinna to być jedynie zachęta, nie obowiązek, bo jeśli ktoś tylko na szybko chce coś dodać lub sprostować, to lepiej jakkolwiek niż wcale emotka Wyświetl w wątku >>
2 @gnieszk@, mia 0

slonko365

#6410298 Napisano: 02.10.2017 13:44:51 w NA CO CZEKAMY?
27.09 - HOOP Tesco29.09 - Wygraj z Barbie i Hot Wheels Carrefour 
04.10 - (sms) Velvet C4
05.10 - (sms) Pudliszki ODiDO 2.10+ 3dr
05.10 - tel -Jedź z rodziną w stronę słońca! Kaufland- 26.09+ 7dr
06.10 - Almette PoloMarket (5dr komisja + 3 dr) sms
06.10 - Bajkowy konkurs, Tesco
09.10 - Kup i wygraj ITM
10.10. - (tel) Wedel C4 II etap. (3.10 + 5dr)
10.10 - Powrót do szkoły z nagrodami Biedronka
10.10 - Nakręć się na nagrody, Cocio, Żabka, Freshmarket
13.10 - Syoss Kaufland (do 4.10 komisja + 7 dr) @
13.10 - E Tesco sposob na wzorowe pranie (5.10 wybór + 6dr) sms
13.10 - (sms) ITM Radna Wedel "Hulaj do szkoły" (11.10kom +2dr)
19.10 - (tel) ODiDO Kotlin Amooco (10.10 +7dr) 
19.10 - Tymczasem EB
23.10 - "Chwytaj radość wspólnych chwil" Intermarche (14 dni roboczych na wybór + potem tyle samo na powiadomienie e-mailem)
24.10 - Calgon
27.10 - (tel) Nivea Kaufland Versus
30.10 - Velvet- Tesco
09.11 - Nivea baby w Superpharm
10.11 - Nivea Wakacyjna przygoda TESCO
08.12 - Wakacje z Orange, info na www (40dr komisja +10dr) +pow tel, ale nie wiadomo kiedy Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6408247 Napisano: 27.09.2017 12:00:31 w Pomocy!!!!
andziulka21 napisał(a):

gramtatatam napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, wczoraj doladowalam konto telefonu na 8 zl, wysłałam tylko.dwa sms premium po 60pare groszy, a dziś patrzę i mam na koncie 0,40 gr emotka  internet używałam tylko na wifi, a rozmowy mam darmowe..' To już nie pierwszy raz, a bok twierdzi,że pewnie na coś wydałam emotka

W jakiej sieci masz numer? W Play można założyć konto na Play24 i mieć podgląd na co idzie kasa z konta. 

Mam w Plusie i mam taki podgląd.  Tyle,że tam jest tyle ile reczywiscie wydalam a reszta wyparowala emotka

A nie miałaś włączonych danych komórkowych, np. żeby wysłać albo odebrać mmsa? Ja tak kiedyś zostawiłam włączone gdy nie miałam wykupionego pakietu internetowego, a wifi się w jakimś momencie wyłączyło, włączyły się jakieś automatyczne aktualizacje najprawdopodobniej i kilka zł które miałam na koncie zjadło mi za przesył danych.
A jeśli nie, to może złóż reklamację, jeśli nie widać na co poszły pieniądze a ich nie ma, no to jednak dziwne. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6408225 Napisano: 27.09.2017 11:39:34 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A mam jeszcze pytanie, jak rozumiecie ten "zysk" - jako całość kwoty za jaką się coś sprzedało? Bo skoro sprzedaję coś znacznie poniżej wartości rynkowej, to tak na chłopski rozum, zysku nie mam, raczej stratę...
Edit: widzę awi, że mamy tą samą zagwozdkę emotka

Wygrałeś nagrodę o wartości 1000 zł. Organizator zapłacił 100 zł (10%) podatku od WYGRANEJ. Czyli ty nabyłeś ową rzecz za 0 zł. Obojętnie po jakiej sprzedasz cenie (przed upływem pół roku) to ta cena jest twoim zyskiem. I ją należy wykazać w PIT. Tak na marginesie: pół roku liczy sie od następnego miesiąca w którym otzrymałeś nagrodę. Np. wygrałeś we wrześniu to nieopodatkowana sprzedaż nastąpi w kwietniu następnego roku

Też tak myślałam, i zgodnie z taką interpretacją płaciłam podatek emotka
Ale niedawno usiłowałam się dowiedzieć jeszcze raz jak to jest na infolinii urzędu skarbowego. I wszystko było jasne do momentu "i od ZYSKU proszę zapłacić podatek". Jak się zaczęłam dopytywać, co jest tym zyskiem, to już tak jasno nie było, i stanęło na tym, że skoro sprzedaję poniżej wartości regulaminowej, od której już podatek został odprowadzony, to nie mam zysku, i nic nie płacę, tylko informuję urząd o sprzedaży (dla przedmiotów sprzedanych do pół roku od nabycia liczonego jak napisałaś, w zeznaniu rocznym).
Ale Pani na infolinii to może być jedno, a osoba z lokalnego US może już to inaczej interpretować. Dlatego też jestem ciekawa, jak to "praktycznie' rozwiązują osoby, które sprzedają droższe rzeczy przed upływem pół roku.
Tak na marginesie, to możnaby jeszcze dywagować o kosztach - skoro jest zysk, to i są koszty jego uzyskania emotka  ale to pewnie by US za bardzo nie interesowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6408172 Napisano: 27.09.2017 10:42:22 w Pomocy!!!!
netka2000 napisał(a):

kinzao napisał(a):

Trochę nie mogłem znaleźć odpowiedniego wątku, więc spróbuje tutaj - jeżeli jednak gdzieś istnieje podobny temat to proszę o przeniesienie.Od razu mówię - jestem laikiem w tych kwestiach, pracuje na normalną umowę, nie prowadzę działalności więc wszystkiego typu podatki interesowały mnie do tej pory jak zeszłoroczny śnieg emotka Kwestia opodatkowania sprzedanych nagród - co jakiś czas wpada nagroda, której wartość spokojnie przekracza 1000-2000zł. Część z tych rzeczy wystawiam na allegro / olx itp i sprzedaje. Pieniądze oczywiście wpływają na moje konto czyli ślad po tych transakcjach pozostaje. Sprzedaż jest oczywiście nieregularna i nie ma nic wspólnego ze sprzedażą 'sklepową'.
Co z podatkiem od takiej sprzedaży? Uwzględniacie to potem w waszych PIT'ach? Staracie się sprzedawać poza allegro i pieniądze "do skarpety"? emotka Będę wdzięczny za wypowiedzi osób, które bawią się w to dłużej bo dla mnie to dopiero pierwszy 'rok podatkowy' z konkursami emotka

Jeżeli sprzedajesz po pół roku od wygrania - nie ma podatku. W przeciwnym przypadku należy zysk wykazać
 w rocznym PIT

A mam jeszcze pytanie, jak rozumiecie ten "zysk" - jako całość kwoty za jaką się coś sprzedało? Bo skoro sprzedaję coś znacznie poniżej wartości rynkowej, to tak na chłopski rozum, zysku nie mam, raczej stratę...
Edit: widzę awi, że mamy tą samą zagwozdkę emotka Wyświetl w wątku >>
2 kinzao, awi 0