Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6351356 Napisano: 28.04.2017 14:48:27 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

slonko365 napisał(a):  Kończy się tym, że obiecuję sobie, że jak się dorobię kamerki w aucie, to po każdej takiej sytuacji będę jechać prosto na komisariat. emotka


Jak to się właściwie odbywa? Jak pojedziesz na komisariat z nagraniem to faktycznie szukają pirata?

Prawdę powiedziawszy nie mam pojęcia, czy takie nagranie może być dowodem w sprawie, po prostu żyję nadzieją, że jest jakiś bat na drogowych debili emotka . Swoją drogą policja używa różnych monitoringów żeby sprawdzić jak się różne zdarzenia miały, a jeśli nawet samo nagranie nie byłoby dowodem, to mogłoby pozwolić dotrzeć do świadków. Chociaż następna kwestia - też nie wiem, czy przy zwykłym wykroczeniu, bez wypadku, ofiar itp. policja by się tym bawiła... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6351293 Napisano: 28.04.2017 13:07:35 w Wkurza mnie...
kalafior, jest takie powiedzenie: Nie dyskutuj z idiotą: najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Chociaż wkurzenie niestety zostaje... Ja na skrzyżowaniu koło mnie mam bardzo często taką sytuację, że gdy wracam do domu, to samochody jadące z naprzeciwka i skręcające w lewo zajeżdżają mi drogę, wymuszając pierwszeństwo, albo samochody jadące główną drogą nie zatrzymują się na światłach i prują prosto na mnie... Jak widzę, że ktoś nie zamierza się zatrzymać, to ja się zatrzymuję, bo mi życie i moje autko miłe, ale do domu podjeżdżam aż cała roztrzęsiona... A raz jak mi facet zajechał drogę tak że aż musiałam gwałtownie hamować, to jeszcze przejeżdżając mi przed nosem popukał się w głowę, że niby to on miał pierwszeństwo. Normalnie aż się we mnie zagotowało. I też się zastanawiam, co ja w takiej sytuacji właściwie mogę zrobić? Jechać na upartego, dać się rozjechać, a wtedy baran beknie za wymuszenie pierwszeństwa? Jakoś średnio mi się taka opcja uśmiecha... emotka  Kończy się tym, że obiecuję sobie, że jak się dorobię kamerki w aucie, to po każdej takiej sytuacji będę jechać prosto na komisariat. emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6351275 Napisano: 28.04.2017 12:32:47 w Czy informują/ informowali?
Czy Albedo z Henkela w Selgrosie już informowało? Termin był do 25.04, nie wiem, czy coś przegapiłam, czy się spóźniają? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6347899 Napisano: 19.04.2017 17:03:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Jakieś 10 lat temu w Polsce też był podobny konkurs, pewnie nawet niejeden - tylko nie trzeba było całować samochodu, ale jak najdłużej trzymać na nim rękę. Kolega brał udział, dwa dni wytrzymał i dał sobie spokój. Na pewno były jakieś krótkie przerwy na toaletę i jedzenie, ale czy na spanie to już nie pamiętam. Organizatorzy chyba się nie spodziewali, że ludzie się tak zawezmą i tak długo będzie to trwać, bo zwycięzca chyba dopiero po trzech dobach się wyłonił. I jak dla mnie to jest raczej żenada ze strony organizatorów, że stwarzają sytuacje, w których zdesperowani (np. biedą) ludzie wchodzą w takie poniżające sytuacje.  Wyświetl w wątku >>
3 mia, joan, kalka 0

slonko365

#6343118 Napisano: 06.04.2017 14:51:35 w Wkurza mnie...
Jakiś zalew fałszywych maili niby od DHL, które na pierwszy rzut oka wyglądają dość autentycznie. NIE KLIKAJCIE NA ZAŁACZNIKI Z TAKICH MAILI! https://niebezpiecznik.pl/post/niespotykanie-duzy-atak-falszywymi-e-mailami-od-dhl-ktore-infekuja-komputer-zlosliwym-oprogramowaniem/?more emotka Wyświetl w wątku >>
3 ziolko, jokan, mia 0

slonko365

#6341791 Napisano: 04.04.2017 09:32:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
marionzzz napisał(a):

pracowałam w firmie farmaceutycznej i wiem,że leki mają dla bezpieczeństwa dłuższy okres przydatności niż ten podany na opakowaniu - jest to spowodowane tym,że wiele osób nie sprawdza terminów przydatności i łyka leki kiedy nawet one miną. Oczywiście nie jest to dobre, nie namawiam nikogo aby to robił!!! ale dzień czy tydzień po terminie w tym przypadku nie robi różnicy. Przy żywności z konserwantami jest podobnie. Najczęściej kiedy termin przydatności ma znaczenie to wędliny, mięso, nabiał -te produkty faktycznie szybciutko się psują 

"data minimalnej przydatności do spożycia" to w każdej firmie jest data, do której producent ma zagwarantować, że nic się z produktem nie stanie. Po tej dacie też z nim może być wszystko ok, ale producent już tego nie gwarantuje, i jak cos się zepsuje, to już nie przyjmie reklamacji. Nie wiem jak w lekach, ale przynajmniej w części spożywki producent sam ustala tą datę - np. na podstawie testów i specjalnych "przechowalni" gdzie produkty się poddaje działaniom światła, ciepła itp. i się sprawdza jak długo wytrzymują. I to jest zawsze taka żonglerka, żeby dać jak najdłuższą datę, żeby produkt za szybko ze sklepów nie wrócił, jak się nie sprzeda, no i lepiej się z dłuższą datą sprzedaje, a jednocześnie, żeby się w tej dacie nie zaczął psuć. Więc koniec końców zawsze te daty są nieco na wyrost, bo producenci nie chcą ryzykować lawiny reklamacji i zepsucia opinii o produkcie. Osobiście tylko z mięsem i jakąś garmażerką bym nie próbowała, bo tu się jednak można otruć, no i z lekami też bym nie przesadzała za bardzo - nawet jeśli nie zaszkodzą, to mogą już tracić jakieś swoje właściwości.

A swoją drogą sytuacja, gdy sponsor konkursu wysyła jako nagrodę produkty przeterminowane, jednak słaba jest. Powinien wysłać pełnowartościowy produkt, a nie czyścić sobie magazyn z produktów których już nie sprzeda (a utylizacja też kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
2 79magda, kalka 0

slonko365

#6337601 Napisano: 24.03.2017 11:13:26 w Informują
Tesco Walentynki Steamline sms Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6336710 Napisano: 22.03.2017 16:56:11 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

mam koleżankę, która koniecznie chciała się wynieść od rodziców, no to się wyniosła. Faceta nie ma, jakiegoś bardzo bujnego życia towarzyskiego nie prowadzi i w efekcie i tak głównie siedzi u rodziców, bo starsi są, często im trzeba pomóc, a w domu jej się samej nie chce siedzieć. A co kasy na to puste mieszkanie wyda, to już ani nie odłoży,  ani nie zaszaleje  emotka

emotka W PUNKT.
Zwłaszcza, gdy ktoś taki nagle "usamodzielniony" odkrywa z przerażeniem, że teraz na własnym jest tyyyle do ogarnięcia, a przedtem jedynym "problemem" było dostosować się do pewnych wymagań rodziców, którzy tak naprawdę wszystko inne pod nos podsuwali. A naprawdę jest dużo mniej samodzielny, niż mu się wydawało przed tą emigracją. I na koniec zestresowany/a konstatuje z goryczą, że chyba wypadł/a z deszczu pod rynnę, uciekając spod wygodnego, bezpiecznego parasola ochronnego...

Czasem jest tak jak piszesz, ale nawet jeśli ktoś ogarnia się znakomicie, to i tak czasami mieszkanie samemu jest po prostu droższe, mniej praktyczne a czasami też mniej bezpieczne.  Mnie kiedyś coś wlazło w plecy, usiadłam sobie na takim malutkim stołeczku, żeby poczekać aż przejdzie, a po chwili ani wstać, ani wysiedzieć nie mogłam. I tak jak zawsze psioczyłam na mieszkanie z rodziną za płotem, tak wtedy dziękowałam Opatrzności za to, że miał kto do mnie przyjść szybko (i za telefon przy tyłku emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6336699 Napisano: 22.03.2017 16:35:54 w Wkurza mnie...
Gratuluję tym, którzy się szybko usamodzielnili i "oderwali" od rodziców, ale też nie uważam, że zawsze i wszędzie to jest jedyne najlepsze wyjście. Oczywiście, jeśli się z kimś tworzy mniej lub bardziej oficjalną "podstawową komórkę społeczną" to mieszkanie z rodzicami jest średnią opcją, chyba że bardzo tymczasową.
Ale mam koleżankę, która koniecznie chciała się wynieść od rodziców, no to się wyniosła. Faceta nie ma, jakiegoś bardzo bujnego życia towarzyskiego nie prowadzi i w efekcie i tak głównie siedzi u rodziców, bo starsi są, często im trzeba pomóc, a w domu jej się samej nie chce siedzieć. A co kasy na to puste mieszkanie wyda, to już ani nie odłoży,  ani nie zaszaleje  emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6330843 Napisano: 09.03.2017 10:49:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
To i ja gratuluję Tajemniczej Laureatce!!! emotka  emotka emotka  Niech się bryczka szybko zmaterializuje i dobrze sprawuje! emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6330814 Napisano: 09.03.2017 10:09:13 w NA CO CZEKAMY?
Carrefour BIC - 14 dni mail = 28.02
```Activia ABC- 3.03+ 5 d= 8.03
```Piękno niejedno ma imię Kaufland-do 8.03 
```Carte d'Or Biedronka - 01.03 + 7d= 8.03
Wedel Intermarche  - 15.03.2017
Dzień Kobiet z Redd's Żabka- 08.03+3d+3d=16.03 sms
Lactacyd Hebe 21.02-8.03 komisja + 7dr= 17.03
Durex C4- 13.03 + 7 d= 20.03
Nivea Łazienka- 20.03+ 2dr= 22.03
Nivea pozostałe sklepy-  20.03+ 2dr= 22.03
drogerie Laboo "Gillette"-14.03 +10d= 24.03
Tesco Streamline Konkurs Walentynkowy Ajax/Palmolive/Colgate - do 22.03 +3dr =27.03 sms
Kaufland Walentynki do 31.03 na stronie
WAŻNE, BY BYŁO SMACZNIE- bobovita- INTERMARCHE -31.03
Superkawadla superbohaterki Intermarche- 27.03+7d=5.04sms
Pociąg do nagród- 26.04+ 3 dr= 2.05 e-mail Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6319113 Napisano: 06.02.2017 12:32:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To zdjęcie z konkursu Itaki rozwala system emotka emotka emotka
https://konkurs.itaka.pl/zgloszenia/99 (zdjęcie na samym środku, autor: Piotr)
Jeśli to ktoś z forum, to serdecznie pozdrawiam emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6317551 Napisano: 02.02.2017 12:37:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie dość, że się człowiek musi namachać, żeby konkurs wygrać, to jeszcze się musi namachać, żeby nagrodę odebrać. Noż sadyzm w czystej postaci. emotka  Konkurs Tarczyński:
"Odbiór nagrody głównej nie był dla pana Pawła łatwym zadaniem. Gwarantując mu przedsmak wielkiej przygody, z którą wiąże się realizacja nagrody głównej, organizatorzy konkursu zaprosili go do Domu Ekscentrycznego Podróżnika – jednego z escape room'ów toruńskiego Open The Door. Wcielając się w rolę detektywa, pan Paweł rozwiązał szereg zagadek, tym samym docierając do walizki skrywającej bon wakacyjny i przydatne w podróży niespodzianki."  emotka   emotka  http://www.poradnikhandlowca.com.pl/nowosci-fmcg-kampanie/zdaniem-wielu-najlepsze-kabanosy-na-swiecie-marki-tarczynski Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6316172 Napisano: 31.01.2017 09:48:40 w Auchan
Z reguły mam wyłączony głośnik w komputerze a chyba dziecko mi włączyło na cały regulator, jak mi przed chwilą ten kurczak wyskoczył, to myślałam, że zawału dostanę emotka Wyświetl w wątku >>

slonko365

#6315747 Napisano: 30.01.2017 10:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

a Wrocław co tak cichaczem siedzi? Nie wierzę, że Korona bez konkurencji...:)

i słusznie emotka Wyświetl w wątku >>
1 alaalicja 0

slonko365

#6306887 Napisano: 02.01.2017 19:44:23 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

canti0 napisał(a):

baxter napisał(a):

imo dołado


3 raz już zmeinili regulamin. Możesz dostać bonus tylko do 3kart (na dany pesel).

na moim numerze poki co mam wazne do 27 stycznia ale mąż (na mnie nr zarejestrowany)do 8 stycznia, doładuje mu z bonusem i zobaczymy czy zsumuja czy nie
ale kolezanka ma tylkoswoj 1 numer w play i tez jej nie przedluzyli

kurde no, 31.12 wbijałam kody z fanty i zsumowało mi wszystkie bonusy internetowe z terminem ważności do końca stycznia, a 1.01. miałam ostatni dzień ważności tego miesięcznego bonusa na rozmowy i doładowałam + wbiłam kod *111*81*1*# tak jak robiłam wcześniej, potem sprawdziłam i miałam bonusowe rozmowy ważne też do końca stycznia, a teraz patrzę - i nic nie mam z tych bonusów. Tylko internet z fanty został...Co za dziadostwo...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6300269 Napisano: 14.12.2016 14:56:10 w SZUKAM....
slonko365 napisał(a):

ace napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A ja z podobnym pytaniem o gwarancję na IPADY - czy ktoś wie, jak się ta gwarancja liczy?
Na infolinii babka mi powiedziała, że liczy się od momentu zakupu przez agencję i że do reklamacji niezbędny jest dowód zakupu, przy czym jeśli kupiła firma - jest tylko rok gwarancji.
Chcę sprzedać Ipad wygrany już jakiś czas temu, mam protokół odbioru, ale na stronie appla gdy chcę sprawdzić gwarancję wyskakuje mi, że podadzą informację dopiero, gdy się zaloguję i podam datę zakupu.
I pytanie, jaką datę ma wpisać ktoś kto ode mnie kupi - datę zakupu ode mnie, datę z protokołu przekazania nagrody?

Czy ktoś rejestrował taki Ipad z konkursu - był rok czy dwa lata gwarancji i od jakiej daty (rejestracji, protokołu przekazania, czy może daty zakupu przez agencję?) Help emotka

właśnie mam podobny problem. Ipad wygrany prawie dwa lata temu, a nie mam protokołu odbioru nagrody nawet więc chcąc sprawdzić gwarancję nie mogę, bo nie mam żadnej daty by wpisać. Na Twoim miejscu wpisałabym datę z protokołu.
A co do tego że dowód zakupu jest konieczny do reklamacji to się nie zgodzę. Reklamowałam kiedyś Ipoda (wygranego w Halls) i nie miałam niczego oprócz pudełka i samego urządzenia i nikt się mnie nie pytał o dowód zakupu czy protokół. Reklamacja została przyjęta. A byłam wtedy świadkiem takiej sytuacji, że jakiemuś chłopakowi Iphone coś nie łączył czy cuś, i jak chłopak z serwisu wyciągnął baterię, to stwierdził, że to niestety podróbka... i dlateo jest niekompatybilne z jakimś tam kabelkiem... Niefajna sytuacja...

Czas jakiś temu była tu na forum dyskusja, z której wynikało, że wszystkie rzeczy appla maja 2 lata gwarancji producenta od momentu uruchomienia i zarejestrowania produktu. No ale albo babka na infolinii niezorientowana, albo coś się zmieniło.
Nie chciałabym, żeby po rejestracji przez kupującego się okazało, że ta gwarancja biegnie już od ponad roku, a skoro ma rok, to jakby jej nie było. 
I też słyszałam, że do reklamacji nie jest potrzebny dowód zakupu, ale skoro na infolinii tak twierdzą, to nie chciałabym żeby potem kupujący do mnie wrócił z jakimiś pretensjami.
No nic, po prostu sprzedam jako bez gwarancji, a jako datę zakupu podam datę z protokołu.

jeszcze zadzwoniłam do serwisu gwarancyjnego - tu mi gość powiedział, że gwarancja jest 12 miesięcy od daty zakupu, nie od daty uruchomienia. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6300256 Napisano: 14.12.2016 14:42:38 w SZUKAM....
ace napisał(a):

slonko365 napisał(a):

A ja z podobnym pytaniem o gwarancję na IPADY - czy ktoś wie, jak się ta gwarancja liczy?
Na infolinii babka mi powiedziała, że liczy się od momentu zakupu przez agencję i że do reklamacji niezbędny jest dowód zakupu, przy czym jeśli kupiła firma - jest tylko rok gwarancji.
Chcę sprzedać Ipad wygrany już jakiś czas temu, mam protokół odbioru, ale na stronie appla gdy chcę sprawdzić gwarancję wyskakuje mi, że podadzą informację dopiero, gdy się zaloguję i podam datę zakupu.
I pytanie, jaką datę ma wpisać ktoś kto ode mnie kupi - datę zakupu ode mnie, datę z protokołu przekazania nagrody?

Czy ktoś rejestrował taki Ipad z konkursu - był rok czy dwa lata gwarancji i od jakiej daty (rejestracji, protokołu przekazania, czy może daty zakupu przez agencję?) Help emotka

właśnie mam podobny problem. Ipad wygrany prawie dwa lata temu, a nie mam protokołu odbioru nagrody nawet więc chcąc sprawdzić gwarancję nie mogę, bo nie mam żadnej daty by wpisać. Na Twoim miejscu wpisałabym datę z protokołu.
A co do tego że dowód zakupu jest konieczny do reklamacji to się nie zgodzę. Reklamowałam kiedyś Ipoda (wygranego w Halls) i nie miałam niczego oprócz pudełka i samego urządzenia i nikt się mnie nie pytał o dowód zakupu czy protokół. Reklamacja została przyjęta. A byłam wtedy świadkiem takiej sytuacji, że jakiemuś chłopakowi Iphone coś nie łączył czy cuś, i jak chłopak z serwisu wyciągnął baterię, to stwierdził, że to niestety podróbka... i dlateo jest niekompatybilne z jakimś tam kabelkiem... Niefajna sytuacja...

Czas jakiś temu była tu na forum dyskusja, z której wynikało, że wszystkie rzeczy appla maja 2 lata gwarancji producenta od momentu uruchomienia i zarejestrowania produktu. No ale albo babka na infolinii niezorientowana, albo coś się zmieniło.
Nie chciałabym, żeby po rejestracji przez kupującego się okazało, że ta gwarancja biegnie już od ponad roku, a skoro ma rok, to jakby jej nie było. 
I też słyszałam, że do reklamacji nie jest potrzebny dowód zakupu, ale skoro na infolinii tak twierdzą, to nie chciałabym żeby potem kupujący do mnie wrócił z jakimiś pretensjami.
No nic, po prostu sprzedam jako bez gwarancji, a jako datę zakupu podam datę z protokołu. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6300230 Napisano: 14.12.2016 14:14:20 w SZUKAM....
A ja z podobnym pytaniem o gwarancję na IPADY - czy ktoś wie, jak się ta gwarancja liczy?
Na infolinii babka mi powiedziała, że liczy się od momentu zakupu przez agencję i że do reklamacji niezbędny jest dowód zakupu, przy czym jeśli kupiła firma - jest tylko rok gwarancji.
Chcę sprzedać Ipad wygrany już jakiś czas temu, mam protokół odbioru, ale na stronie appla gdy chcę sprawdzić gwarancję wyskakuje mi, że podadzą informację dopiero, gdy się zaloguję i podam datę zakupu.
I pytanie, jaką datę ma wpisać ktoś kto ode mnie kupi - datę zakupu ode mnie, datę z protokołu przekazania nagrody?

Czy ktoś rejestrował taki Ipad z konkursu - był rok czy dwa lata gwarancji i od jakiej daty (rejestracji, protokołu przekazania, czy może daty zakupu przez agencję?) Help emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6300170 Napisano: 14.12.2016 12:20:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
amif napisał(a):

i stało się - wygrałam makarony - pierwszy raz w życiu wygrałam makaron.... (zestaw upominkowy od Lubelli) emotka

mam i ja ma...karon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0