Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monia24

monia24

#6790053 Napisano: 22.06.2021 13:31:15 w WC - rozmowy o wszystkim
olunka napisał(a):

monia24 napisał(a):

olunka napisał(a):

basiag napisał(a):

olunka napisał(a):

basiag napisał(a):

olunka napisał(a):

a ja mam pytanie odnośnie biletów, które były do wygrania z Tymbarka u Smolara - emultiblety, najpierw były wazne do 31.07.2020, potem jak sie do nich napisało to przysyłali nowe wazne do 31.12.2020, czy może ktos wie czy one sa wazne czy znowu trzeba pisac do Smolara?

ja już odpuściłam, ale jak by przedłużali to dajcie znać emotka

a pisałas do nich?

nie, myślałam że przepadły i odpuściłam

to ja jutro napiszę i zobaczymy

Olunka masz jakąś wiadomość w tej sprawie?

dzisiaj dostałam wiadomośc, ze bilety zostaly przedluzone do 31.12.2021

Ale te same kody zostają, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6784587 Napisano: 28.05.2021 22:04:43 w WC - rozmowy o wszystkim
olunka napisał(a):

basiag napisał(a):

olunka napisał(a):

basiag napisał(a):

olunka napisał(a):

a ja mam pytanie odnośnie biletów, które były do wygrania z Tymbarka u Smolara - emultiblety, najpierw były wazne do 31.07.2020, potem jak sie do nich napisało to przysyłali nowe wazne do 31.12.2020, czy może ktos wie czy one sa wazne czy znowu trzeba pisac do Smolara?

ja już odpuściłam, ale jak by przedłużali to dajcie znać emotka

a pisałas do nich?

nie, myślałam że przepadły i odpuściłam

to ja jutro napiszę i zobaczymy

Olunka masz jakąś wiadomość w tej sprawie? Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6769225 Napisano: 11.03.2021 10:25:35 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

monia24 napisał(a):

olunka napisał(a):

nie wiem gdzie zapytac, były bilety z Tymbarka do kina(do roznych sieci), one najpierw były wazne do lipca, potem jak się napisało do Smolara to przysyłali nowe wazne do grudnia, czy ktoś wie co teraz, czy znowu pisac o nowe?

też właśnie jestem ciekawa, ale u nas na razie kino zamknięte, więc się wstrzymam

te małe studyjne sa otwarte, ale czy uznaja te bilety?

nie wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6769221 Napisano: 11.03.2021 10:20:45 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

nie wiem gdzie zapytac, były bilety z Tymbarka do kina(do roznych sieci), one najpierw były wazne do lipca, potem jak się napisało do Smolara to przysyłali nowe wazne do grudnia, czy ktoś wie co teraz, czy znowu pisac o nowe?

też właśnie jestem ciekawa, ale u nas na razie kino zamknięte, więc się wstrzymam Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6750582 Napisano: 08.12.2020 13:02:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikantny napisał(a):

Prześle mi ktoś wiadomosc z bota od pionasa cos 50zł taniej na 1 zakupy w neonet? Myszka mi zjechała i sie usunelo ;/

Pierwsze zakupy do 50zł taniej.
Wystarczy zapisać się do newslettera.
Podaj swój adres e-mail na który otrzymasz unikalny kod rabatowy.
Pamiętaj, że zakupy możesz zrobić od razu! Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6745046 Napisano: 17.11.2020 17:22:54 w Co można dostać gratis?
marteczke napisał(a):

gieniaaa napisał(a):

https://coronaextra.pl/

*znalezione na pepperze emotka

Czy to zwrot za jedną butelkę? Nie do końca rozumiem regulamin

Właśnie tak dziwnie napisane, ale wg mnie trzeba kupić 6 piw a zwrot jest za 1 sztukę. Wyświetl w wątku >>
1 marteczke 0

monia24

#6742962 Napisano: 09.11.2020 21:17:47 w moje dzisiejsze wygrane :)

monia24

#6739417 Napisano: 27.10.2020 11:09:41 w Co można dostać gratis?
basku napisał(a):

a napiszcie proszę jaki tytuł zwrotu mola i jaki nadawca?

monia24 napisał(a):

basku napisał(a):

Hej napiszcie proszę czy  wszyscy macie zwroty mola z początku promocji? Ja i siostra dalej nie mamy. Mimo pozytywnej weryfikacji... Na @ nie odpisują.... 


I z dove z Hebe czy były zwroty? U mnie nadal cisza

Mola nie grałam na samym początku tylko później i zwrot miałam po ok. tygodniu.



a napiszcie proszę jaki tytuł zwrotu mola i jaki nadawca?

priv Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6739006 Napisano: 25.10.2020 19:40:02 w Co można dostać gratis?
basku napisał(a):

Hej napiszcie proszę czy  wszyscy macie zwroty mola z początku promocji? Ja i siostra dalej nie mamy. Mimo pozytywnej weryfikacji... Na @ nie odpisują.... 


I z dove z Hebe czy były zwroty? U mnie nadal cisza

Mola nie grałam na samym początku tylko później i zwrot miałam po ok. tygodniu. Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

monia24

#6738713 Napisano: 23.10.2020 19:11:26 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

a ja się zastanawiam, jak dzieci mają dojść do szkoły jak będą miały zakaz poruszania się samodzielnie emotka

dzieci mają przecież zdalna naukę to gdzie mają iść

ale zdalna niby od czwartej klasy dopiero...

to wynika że do 8 do 16 muszą być w szkole bo w takich godzinach nie mogą chodzić same, tylko dziwię się skąd pytanie wątpię bo dziecko z 1 klasy samo chodziło i wracało

wkurza mnie to wszystko

moja 9-latka sama chodziła a teraz za bardzo nie będzie mogła bo w 3 dni ma na 12:50 i kończy o 16:15 to wracać będzie mogla sama, a w dwa dni na 8:00 to do szkoły będzie mogła iść sama ale wracać za to nie będzie mogła sama bo kończy o 13:00.

podobno dzieci do szkoły i ze szkoły mogą iść same - info z librusa Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

monia24

#6732083 Napisano: 28.09.2020 11:35:24 w Wkurza mnie...
29renata napisał(a):

marzanna napisał(a):

Kupiłam produkty na loterię Wedel za ponad 15 zł. Teraz widzę, że na paragonie są naliczone jakieś rabaty no i w sumie do 15 zł brakuje mi ponad złotówki. Paragon do śmieci emotka

A co to za loteria? Nie mogę znaleźć w bazie/

https://www.e-kon...ur.html#.X3GuQGgzZPY

W temacie - wkurza mnie pogoda. Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

monia24

#6720488 Napisano: 06.08.2020 18:09:45 w Smolar
olunka napisał(a):

monia24 napisał(a):

olunka napisał(a):

monia24 napisał(a):

ashanti napisał(a):

zarania napisał(a):

Na jakiego maila piszecie do Smolara w sprawie przedłużenia biletów z loterii Tymbarka i/lub Żywiec Zdrój?
Może mógłby mi ktoś z Was pożyczyć 2 bilety?

biuro@smolar.pl  emotka

po jakim czasie odpisują? Ja pisałam do nich, ale jako odpowiedź na maila z wygranymi kodami.

ja tez wlasnie tak i nie dostałam zadnej odpowiedzi, wyslalam przed chwila na ten biuro@smolar.pl, zobaczymy

Ja własnie też sprawdzilam i tamten mail był inny więc teraz posłałam na ten. Zobaczymy.

juz mam maila z nowymi kodami, błyskawicznie emotka

ja też Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6720434 Napisano: 06.08.2020 14:53:27 w Smolar
olunka napisał(a):

monia24 napisał(a):

ashanti napisał(a):

zarania napisał(a):

Na jakiego maila piszecie do Smolara w sprawie przedłużenia biletów z loterii Tymbarka i/lub Żywiec Zdrój?
Może mógłby mi ktoś z Was pożyczyć 2 bilety?

biuro@smolar.pl  emotka

po jakim czasie odpisują? Ja pisałam do nich, ale jako odpowiedź na maila z wygranymi kodami.

ja tez wlasnie tak i nie dostałam zadnej odpowiedzi, wyslalam przed chwila na ten biuro@smolar.pl, zobaczymy

Ja własnie też sprawdzilam i tamten mail był inny więc teraz posłałam na ten. Zobaczymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6720430 Napisano: 06.08.2020 14:48:53 w Smolar
ashanti napisał(a):

zarania napisał(a):

Na jakiego maila piszecie do Smolara w sprawie przedłużenia biletów z loterii Tymbarka i/lub Żywiec Zdrój?
Może mógłby mi ktoś z Was pożyczyć 2 bilety?

biuro@smolar.pl  emotka

po jakim czasie odpisują? Ja pisałam do nich, ale jako odpowiedź na maila z wygranymi kodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6711283 Napisano: 22.06.2020 20:42:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Frama napisał(a):

Everydayme - (raczej nie)roczny zapas kapsułek Fairy - 1x28szt i 30x3szt = łącznie 118 kapsułek

Myślę, że roczny, ale w przeliczeniu na osobę, a nie na zużycie w gospodarstwie domowym. 
W temacie - 10 zł w zdrapce. Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6708220 Napisano: 08.06.2020 20:59:55 w SZUKAM....
Szukam osoby, która wygrała i nie potrzebuje zniżki 10 zł do Empik i mogłaby oddać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6706845 Napisano: 01.06.2020 21:34:17 w SZUKAM....
iwona0103 napisał(a):

. info o biletach do KINA, które niedługo tracą ważność. Może ktoś też szuka, więc podsyłam takie info:
MULTIKINO: Termin ważności kuponów i kodów ważnych do 30.06.2020 zostanie wydłużony o czas zamknięcia kin np. jeżeli kina są zamknięte dwa miesiące, to termin ważności wydłużamy do 31.08.2020.

A co z tymi Multibiletami z tymbarka? One były ważne w różnych kinach... Wyświetl w wątku >>
0 0

monia24

#6683927 Napisano: 18.02.2020 10:13:05 w SZUKAM....
agusiac87 napisał(a):

bruce napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie czy można zrealizować wizytę w ramach NFZ u specjalisty na podstawie skierowania z 2018 r? Czy poradnie specjalistyczne mają prawo odmówić przyjęcia takiego skierowania ?

Nie jestem pewna, czy to się nie zmieniło, ale pamiętam, że niedawno jeszcze po prostu w rejestracji danego specjalisty pytano, jaka jest data skierowania. Nie wiem, czy jest to ogólnie przyjęte, jak piszą Dziewczyny powyżej, że jest norma i ścisła ilość dni wyznaczona zawsze, czy też u każdego specjalisty inaczej, zależnie od "charakteru"/specyfiki choroby. 

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedź w tym temacie.
Dopytywałam bo telefonicznie w wielu miejscach uzyskuję negatywną odpowiedź ale nikt nie jest mi w stanie podać podstawy prawnej odmowy...
Na stronie nfz.gov.pl istnieje taki zapis
Ważność skierowania
Zazwyczaj skierowanie jest ważne dopóty, dopóki istnieją przesłanki wskazujące na potrzebę podjęcia działań diagnostycznych lub terapeutycznych. Zachowuje ono swoją ważność do czasu realizacji, np. poprzez ustalenie terminu przyjęcia pacjenta do szpitala.
Po objęciu pacjenta opieką danej poradni, skierowanie ważne jest tak długo, jak długo utrzymuje się problem zdrowotny będący przyczyną wydania skierowania i jak długo lekarz specjalista prowadzący pacjenta wyznacza terminy kolejnych wizyt.

Problem zdrowotny jest nadal ten sam bo on się odnawia co kilka miesięcy i jest widoczny gołym okiem więc uważam że po co mam znowu iść do internisty po skierowanie  itd....
W tamtym czasie kiedy potrzebowałam były zbyt długie kolejki więc poszłam prywatnie emotka  
Ale cóż chyba zostaje mi iść po nowe skierowanie i tyle...

Ja podkreślony zapis rozumiem tak, że aby było ważne musisz podjąć jakieś kroki - zapisać się do specjalisty, szpitala itp. Kiedy już jesteś zapisana ( z tego co wiem 30 dni na to jest) to skierowanie nie traci już ważności tak długo ile utrzymuje się problem zdrowotny będący przyczyną skierowania.  Wyświetl w wątku >>

monia24

#6672083 Napisano: 09.01.2020 21:21:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety z tymbarka i kampania Lidl - Aldi Wyświetl w wątku >>

monia24

#6659463 Napisano: 21.11.2019 17:21:56 w WC - rozmowy o wszystkim
bubba napisał(a):

W życiu nie wysyłałam nic za pobraniem  emotka . Wytłumaczcie mi proszę jak to jest. Wiem, że taka przesyłka jest troszkę droższa i kupujący ma prawo sprawdzić sobie zawartość przed zapłaceniem. Moje pytanie: co jeśli przesyłki nie odbierze? A jeśli odbierze i zapłaci to kiedy i w jaki sposób pieniądze będą mi dostarczone? I czy ogólnie polecacie taką formę płatności jako sprzedający?

Do ceny przedmiotu musisz sobie doliczyć koszty wysyłki. Np. sprzedajesz coś za 500 to pobranie bierzesz np. 520 czy ile tam wyjdzie. Jak nie odbierze, to wraca do Ciebie i płacisz 2 x za przesyłkę - wysłaną do kogoś i odesłaną do Ciebie. Ja odbierze to nie wiadomo kiedy dostaniesz pieniądze ale możesz to sprawdzić w regulaminie firmy którą wyślesz. Na nieodebranie jakimś sposobem jest to, aby kupujący wpłacić Ci na konto podwójny koszt wysyłki, a resztę za pobraniem minus oczywiście to co wpłacił. Wyświetl w wątku >>
0 0