Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aendrius1

aendrius1

#4027582 Napisano: 07.01.2011 06:58:26 w Pomocy!!!!
działaja wam smsy premium na plusie???? Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3999276 Napisano: 28.12.2010 12:24:50 w Inne mniejsze markety
yuliya25 napisał(a):

Dzwoniłam do TQG, mi akurat chodziło o konk świeżość lata jesienią, kiedy będzie lista uzupełniona i czy można jeszcze się pralki spodziwać, odpowiedź była taka - niestety w niczym nie mogę pomóc, pani zajmująca się tym konkursem jest na urlopie, będzie dopiero po Nowym Roku, proszę dzwonić za tydzień emotka emotka emotka normalnie już mam dość, minęło ponad 2 mies od konkursu, 10 osób dostało pralki, a reszta niech siedzi i dalej czeka emotka emotka emotka


NORMA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3981552 Napisano: 20.12.2010 06:53:38 w Paragony
przemekm77 napisał(a):

mam paragon z 21 oraz 23 listopada - drogerie Natura HS


a ja z 20 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3971124 Napisano: 17.12.2010 01:33:44 w Paragony
Paragon H&S z 20.11 mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3958256 Napisano: 13.12.2010 07:17:52 w Paragony
Lidl,Finish,Regina,Vanish mam...a szukam scanu Whisky JW.PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3941592 Napisano: 08.12.2010 05:19:45 w Paragony
aendrius1 napisał(a):

scan paragonu whisky poszukuje..prosze o pw jak ktos ma na zbyciu. emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3940607 Napisano: 08.12.2010 01:05:54 w Paragony
scan paragonu whisky poszukuje..prosze o pw jak ktos ma na zbyciu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3940513 Napisano: 08.12.2010 12:44:26 w Carrefour konkursy
kto mi zabrał Kedzierzyn emotka ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3940393 Napisano: 08.12.2010 12:12:58 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

a nie ukrywam, że chciałam tego jeepka dla dzieciaczków, trudno emotka kupię se, a co emotka


a Kedzierzyn ktoś łapnął?? Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3938627 Napisano: 07.12.2010 07:42:44 w Paragony
benasia napisał(a):

Mogę zrobić zakupy na konkursy w sklepach biorących udział w tych konkursach, m.in.: Netto, Lidl, Intermarche (Delekta, Zima w Intermarche), Rossman itd.

WSZYSTKO DO DOGADANIA NA PW -ZAPRASZAM emotka


zrób sobie najpierw..zebys z głodu nie zgineła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3937601 Napisano: 07.12.2010 03:05:56 w Paragony
kaki76 napisał(a):

jeśli ma ktoś paragon z carefour jazda na całego to zapraszam na pw , wygrana opaska z rezerwy a paragonik został już dawno sprzedany , żeby zaraz nie było , że gram bez paragonu emotka


trzeba było trzymac przy cenzura emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3924745 Napisano: 03.12.2010 11:33:37 w Paragony
vanish intermahe potrzebny emotka sprzed 17.11...PW lub GG 1322187 Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3917348 Napisano: 01.12.2010 09:56:08 w Paragony
ewachem napisał(a):

amif napisał(a):

marionzzz napisał(a):

iaziaz napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

mam paragon na gilette/head shoulders lidl


a cos wiadomo juz ze chcesz sprzedac? emotka


wiadomo ze zgloszen nie poslalam emotka




ja też mam bo nie posłałam emotka




Były już wyniki?



teoretycznie 29 wybrano laueratow, na powiadomienie maja 3 dni


7 dni Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3913815 Napisano: 30.11.2010 10:36:03 w dziś mam urodzinki
Co tam urodziny...ja mam imieniny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3913684 Napisano: 30.11.2010 10:03:11 w Paragony
iaziaz napisał(a):

mam paragon na gilette/head shoulders lidl


a cos wiadomo juz ze chcesz sprzedac? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3870017 Napisano: 16.11.2010 03:41:32 w TESCO konkursy
mahuska napisał(a):

Z jakiego dnia dzwoni Pan Mkołaj emotka


z 6 grudnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3867714 Napisano: 15.11.2010 07:30:15 w Połączenia nieodebrane
kto to dzonił o 19:30 z dziwnego nr..19216810331???? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3849299 Napisano: 09.11.2010 05:49:26 w Paragony
iaziaz napisał(a):

Mam paragony na Lecha pw


tylko po co komu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3848241 Napisano: 09.11.2010 01:14:48 w Carrefour konkursy
kamel napisał(a):

Szukam chętnego/chętnej na pobyt SPA Nałęczów ( z konkursu Carrefour - Jedz smacznie) - PW emotka


za ile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#3846420 Napisano: 08.11.2010 08:34:43 w Carrefour konkursy
agamaty napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

maa napisał(a):

chasia napisał(a):

agamaty napisał(a):

iaziaz napisał(a):

agamaty napisał(a):

chasia napisał(a):

Pytał ktoś, co w przypadku gdy chce komuś przekazać pobyt emotka



o tez bym była ciekawa... chciałam rodzicom na Gwiazdkę sprezentować


mysle ze to juz z naleczowem trzeba sie bedzie dogadac



Pan Konrad jest megaieprliwy i odpowiada na wszystkie pytania emotka Podobno mój list gratulacyjny został do mnie wysłany, mam czekać albo dzwonić jak dziś nie dojdzie.
Jeżeli chodzi o oddanie komuś wyjazdu to od strony EURO RSCG nie ma takiej opcji bo wysłali do Nałęczowa imienną listę, więc ewentualnie trzeba będzie pytać tam.



Po co oni tak to wszystko utrudniają emotka
Trzeba było wysłać vouchery na okaziciela z numerem zaproszenia i nie byloby kłopotu. A teraz będzie odsyłanie z miejsca w miejsce emotka




nie ma sie co martwic

czasami latwiej zalatwic zmiane naziwska z obiektem niz u organizatora

kiedys tak zmienialm w spa zadzwonilam na recepcje powiedzialam ze skorzysta kuzynka i nie bylo najmniejszego problemu


a jest gdzies lista zwyciezców spa naleczow?



chyba jeszcze nie ma


a jest ktos kto nie dostał jeszcze tych dokumentów?? Wyświetl w wątku >>
0 0