Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika aendrius1

aendrius1

#1969928 Napisano: 27.11.2008 12:55:17 w TESCO konkursy
rslotus napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Dzis ponoc dzwonią z konkursu Nivea do wygrania było 10 wycieczek sylwestrowych na wyspy kanaryjskie....ma ktos moze jakies info??? emotka



Już dzwonią czy mają dzwonić ? emotka


heheh mają dzwonic
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1969899 Napisano: 27.11.2008 12:43:10 w TESCO konkursy
Dzis ponoc dzwonią z konkursu Nivea do wygrania było 10 wycieczek sylwestrowych na wyspy kanaryjskie....ma ktos moze jakies info??? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1969481 Napisano: 27.11.2008 10:35:50 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

slavek napisał(a):

maa napisał(a):

slavek napisał(a):

Jestem tu nowy, bo otworzyli niedaleko mnie Tesco i zagrałem w tym konkursie od Dove i Rexony? Dzwonili już do kogoś, czy jak to się odbywa?




o tym jeszczenikt nie pisal wiec pewnie nie dzownili.



danke szyjn szefowa za odpowiedź emotka



Ale tylko 3 nagrody, więc ciekawe czy ktoś z forum da znać o wygranej. Może nagrody przypadną osobom z poza naszego forum. emotka


ale chyba dopiero jutro jest losowanie.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1967626 Napisano: 26.11.2008 04:36:57 w TESCO konkursy
mysha napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

mysha napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

rslotus napisał(a):

ALMA Piaseczno

emotka emotka


a ja Wrocław emotka



Ile masz tych bonow z Wro?:) Z w ktorej almy we Wro?

Powst śl.


Dzięki emotka
A ile? Bo nie iwem czy sie jeszcze ludzić emotka


mysha napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

mysha napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

rslotus napisał(a):

ALMA Piaseczno

emotka emotka


a ja Wrocław emotka



Ile masz tych bonow z Wro?:) Z w ktorej almy we Wro?

Powst śl.


Dzięki emotka
A ile? Bo nie iwem czy sie jeszcze ludzić emotka

1
Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1967609 Napisano: 26.11.2008 04:31:19 w TESCO konkursy
mysha napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

rslotus napisał(a):

ALMA Piaseczno

emotka emotka


a ja Wrocław emotka



Ile masz tych bonow z Wro?:) Z w ktorej almy we Wro?

Powst śl.
Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1967552 Napisano: 26.11.2008 04:17:37 w TESCO konkursy
rslotus napisał(a):

ALMA Piaseczno

emotka emotka


a ja Wrocław emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1957844 Napisano: 22.11.2008 02:34:45 w TESCO konkursy
aendrius1 napisał(a):

ma ktos paragon z opola(katowicka) a nie wygrał??gg 1322187 emotka ??


Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1955145 Napisano: 21.11.2008 03:06:34 w TESCO konkursy
ma ktos paragon z opola(katowicka) a nie wygrał??gg 1322187 emotka ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1951168 Napisano: 19.11.2008 05:23:46 w TESCO konkursy
aneczkar10 napisał(a):

a wygrał ktoś z Kędzierzyna?


wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1904928 Napisano: 24.10.2008 04:03:58 w TESCO konkursy
wojtekgra napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

I jest laptopik!!!! emotka emotka emotka Dzwoniła pani z nr 509xxx706 z ta przemiłą informacją!!Gratuluje również wszystkim których dzis spotkała ta radość!!!!


aendrius1 napisał(a):

I jest laptopik!!!! emotka emotka emotka Dzwoniła pani z nr 509xxx706 z ta przemiłą informacją!!Gratuluje również wszystkim których dzis spotkała ta radość!!!!



Gratuluje, naprawdę szczerze emotka
Z jakiego sklepu? emotka Teraz dzwonili? emotka

opole ozimska dzwoniła jakies 25 minut temu.2 dni na wysłanie paragonu
emotka



tylko nie ma tego tesco w regulaminie, jest tylko opole - Kościuszki


hehe nie ma//ale to ich błąd bo wczesniej tam dzwoiniłem ,na ul kosciuszki wogóle w opolu nie ma tesco,przepraszali ze bład jest w załączniku regulaminu i ze udział bierze tesco z ozimskiej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1904854 Napisano: 24.10.2008 03:29:55 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

I jest laptopik!!!! emotka emotka emotka Dzwoniła pani z nr 509xxx706 z ta przemiłą informacją!!Gratuluje również wszystkim których dzis spotkała ta radość!!!!


aendrius1 napisał(a):

I jest laptopik!!!! emotka emotka emotka Dzwoniła pani z nr 509xxx706 z ta przemiłą informacją!!Gratuluje również wszystkim których dzis spotkała ta radość!!!!



Gratuluje, naprawdę szczerze emotka
Z jakiego sklepu? emotka Teraz dzwonili? emotka

opole ozimska dzwoniła jakies 25 minut temu.2 dni na wysłanie paragonu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1904789 Napisano: 24.10.2008 03:08:27 w TESCO konkursy
I jest laptopik!!!! emotka emotka emotka Dzwoniła pani z nr 509xxx706 z ta przemiłą informacją!!Gratuluje również wszystkim których dzis spotkała ta radość!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1904610 Napisano: 24.10.2008 02:01:04 w TESCO konkursy
czy z opola miał ktos juz telefon???? Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1903231 Napisano: 23.10.2008 09:09:27 w TESCO konkursy
veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

mahuska napisał(a):

veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka



Inwestowac 500 zł w ciemno,zeby wygrac marnego laptopa za 1700 zł ??? To nie samochód emotka


ludzie wyluzujcie co się czepiacie...każdy gra jak lubi i jak go stać:)


mahuska napisał(a):

veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka



Inwestowac 500 zł w ciemno,zeby wygrac marnego laptopa za 1700 zł ??? To nie samochód emotka


ludzie wyluzujcie co się czepiacie...każdy gra jak lubi i jak go stać:)


mahuska napisał(a):

veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka



Inwestowac 500 zł w ciemno,zeby wygrac marnego laptopa za 1700 zł ??? To nie samochód emotka


ludzie wyluzujcie co się czepiacie...każdy gra jak lubi i jak go stać:)



Przecież tu sie nikt nie stresuje, tylko wypowiadamy swoje zdania emotka

wiec mnie nie wk...... bo np 100 smsów to nie 500 zł tylko 62...poza wszystkim:życze wszystkim leszczom z forum talkich wygranych jak ja doswiadczyłem!!!!
emotka



No spoko, wygrywaj dalej, ale laptopika jutro nie wygrasz i tyle tylko emotka

i wcale sie nie zmartwie...szczeze mówiac zawsze cieszy mnie jak ktos znajomy( z kim pisze lub sie znam) wygrywa cos w konkach w których biore udział i ja@@!!!)gra jak sama nazwa mówi jest grą!!!raz wygrywa jeden raz drugi a raz trzeci kiwajac tych dwuch którzy wysłali wiecej smsó....tak juz jest..w sumie wazne jest to zeby wyjsc na swoje , a raczej do przodu....bo cózby to była za rdość z wygrywania..gdybysmy sobie sami opłacali wygrane nagrody!!!!\Temat juz koncze bo oczywiscie 100 osób to 100 opinii..sobie i wszystkim innym znanym i nieznanym forumowiczom życze udnych dni na naszym forum,wiecej dystansu do samego siebie,g(CHECI POMOCY INNYM BO Z TYM NIESTTETY OSTATNIO TRUDO)I WIELU WIELU DUŻYCH I NIESPODZIEWANYCH WYGRANYCH!!!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1903183 Napisano: 23.10.2008 08:55:47 w TESCO konkursy
veeronat napisał(a):

mahuska napisał(a):

veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka



Inwestowac 500 zł w ciemno,zeby wygrac marnego laptopa za 1700 zł ??? To nie samochód emotka


ludzie wyluzujcie co się czepiacie...każdy gra jak lubi i jak go stać:)


mahuska napisał(a):

veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka



Inwestowac 500 zł w ciemno,zeby wygrac marnego laptopa za 1700 zł ??? To nie samochód emotka


ludzie wyluzujcie co się czepiacie...każdy gra jak lubi i jak go stać:)


mahuska napisał(a):

veeronat napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka



Inwestowac 500 zł w ciemno,zeby wygrac marnego laptopa za 1700 zł ??? To nie samochód emotka


ludzie wyluzujcie co się czepiacie...każdy gra jak lubi i jak go stać:)



Przecież tu sie nikt nie stresuje, tylko wypowiadamy swoje zdania emotka

wiec mnie nie wk...... bo np 100 smsów to nie 500 zł tylko 62...poza wszystkim:życze wszystkim leszczom z forum talkich wygranych jak ja doswiadczyłem!!!!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1903112 Napisano: 23.10.2008 08:35:58 w TESCO konkursy
veeronat napisał(a):

Niech slą i po tysiąc sków, zyczę tym hurtownikom milczących fonów jutro emotka emotka emotka


hola hola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
małe sprostowanie!!!jakim hurtownikom????przeciez laptop jest tylko jaeden na jkazdy market!!!!!!!
SIE GRA SIE INWESTUJE,RAZ WYCHODZAI RAZ NIE,NIKT NIE PŁACZE JAK STRACI 500 ZŁ NA KONKURSIE ,A ZNOWU ZAZDROSC ZBIERA INNYCH JAK SIE TRAFI NP 3 NAGRODY W JEDNYM KONKU!!!!ogólnie biorąc kazdy oze jak moze...i jesli sie opłaca to gra..jesli nie to bawi sie w wysyłanie 1 smska...i liczy na szczescie....co tu wiecej pisac!!Do odważnych swiat należy!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1902984 Napisano: 23.10.2008 07:56:52 w TESCO konkursy
drzemek napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

xagadee napisał(a):

malenka89 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a kto wysylał na Opole oprócz mnie emotka emotka

no na ozimską..wysłałem...ale życze Tobie wygrania!!!! emotka (poszło ok 90 sms)



emotka emotka
i masz tyle paragonów?



pewnie ma tyle numerów telefonów emotka



no, ale musiałaby mieć wszystkie aktywne, więc jakim cudem
emotka

uwiez czy nie...cuda sie zdarzaja


a tam cuda od razu, pewnie wykorzystanie pewnej usługi emotka

usługi też!!! ale kto nie gra ten nie ma...kto nie wierzy ten......
Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1902976 Napisano: 23.10.2008 07:46:51 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

xagadee napisał(a):

malenka89 napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a kto wysylał na Opole oprócz mnie emotka emotka

no na ozimską..wysłałem...ale życze Tobie wygrania!!!! emotka (poszło ok 90 sms)



emotka emotka
i masz tyle paragonów?



pewnie ma tyle numerów telefonów emotka



no, ale musiałaby mieć wszystkie aktywne, więc jakim cudem
emotka

uwiez czy nie...cuda sie zdarzaja
Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1902943 Napisano: 23.10.2008 07:24:40 w TESCO konkursy
xagadee napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a kto wysylał na Opole oprócz mnie emotka emotka

no na ozimską..wysłałem...ale życze Tobie wygrania!!!! emotka (poszło ok 90 sms)



i czemu się chciałaś dołować? emotka

a mówiłam, że niepisanie skąd jest dobrym pomysłem? emotka


no powiem tak!!!!kwestia ilosci smsów....nie jest tutaj dominujaca!!!!!mama wielkie doswiadczenie!!!wysłałem 400 smsów...i nic..a wysłałem 1 sms i nagroda za 18000.....
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aendrius1

#1902923 Napisano: 23.10.2008 07:15:42 w TESCO konkursy
agusiac87 napisał(a):

a kto wysylał na Opole oprócz mnie emotka emotka

no na ozimską..wysłałem...ale życze Tobie wygrania!!!! emotka (poszło ok 90 sms) Wyświetl w wątku >>
0 0