Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#7194659 Napisano: 26.07.2024 12:16:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmas napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

elemelex napisał(a):

Widzę, że leci rezerwa z Capri Sun, zawsze będzie ten cień wątpliwości czy na pewno wszystkie maile dotarły emotka

O, to samo chciałam napisać. Przy jakimś poprzednim konkursie mieli problem, bo nie wszystkie maile od nich wyszły, a jak już wyszły, to pojawiło się sporo wpisów w MDW. Czyli coś jednak szwankuje po ich stronie... I teraz pytanie, czy główni laureaci nie dostali maili, czy przegapili, bo może urlopy itd. emotka

Moim zdaniem część maili nie dotarła do laureatów. Nie wierzę, że aż 2 osoby, które wygrały główne nie odesłały danych. Poza tym jak na tą ilość nagród na forum pochwaliło się bardzo mało osób. Tak, tak wiem, że nie wszyscy się wpisują, ale statystycznie jest to jakiś mniej więcej stały odsetek wygrywających. Nav to niestety nie Avanti i nie informuje ponownie, telefonicznie itd.

NAV informuje ponownie - jakieś dwa dni przed terminem odesłania danych z Capri Sun dostałam od nich przypomnienie (mail z wygraną wcześniej dotarł, tylko nie miałam czasu wypełnić formularza).

Potwierdzam-informowali ponownie, zakręciłem się i zapomniałam odesłać dane na bon, po kilku dniach dostałam maila przypominającego od agencji aby odesłać dane. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

monikar

#7194444 Napisano: 25.07.2024 16:53:36 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Prymat Lidl? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7194443 Napisano: 25.07.2024 16:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

U mnie jest odwieczna batalia w Lidlu. Kolejka za mną robi się na kilometr, kasjerka nie wie jak wbić, woła kierowniczkę, kierowniczka usilnie próbuje mi wmówić, że oni tych bonów nie obsługują i w ogóle to najlepiej gdybym już sobie poszła i nie zawracała d. A gdy się upieram stoją i przez 15 minut szukają sposobu jak ten bon wbić. Kolejka robi się kilometrowa, ludzie klną na czym świat stoi. W końcu bon przechodzi a mnie nienawidzi kasjerka, kierowniczka i cała masa ludzi w kolejce. Wyświetl w wątku >>

monikar

#7194325 Napisano: 25.07.2024 11:20:54 w Czy informują/ informowali?
Czy były już maile z Vifon? Widzę siebie na liście ale nie dostałam żadnego info Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

monikar

#7192750 Napisano: 19.07.2024 08:36:28 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś lody Groszek/ABC/Euro Sklep?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7192162 Napisano: 17.07.2024 11:56:49 w Paragony na trwające konkursy
Vifon Lidl kupię Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

monikar

#7191006 Napisano: 12.07.2024 14:38:58 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Grycan Itm? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7190136 Napisano: 09.07.2024 18:21:16 w Paragony na trwające konkursy
Czy ktoś ma u siebie Żabkę Nano i mógłby zrobić zakupy z moją aplikacją? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7189861 Napisano: 08.07.2024 22:35:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmas napisał(a):

monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka

Ja wczoraj próbowałam na samoobsługowej i w żaden sposób nie chciała mi się ta karta zeskanować emotka

Kurczę, ja tak płaciłam wiele razy. A próbowałaś trochę powiększyć ten kod?

Tak i też nic ale nie poddaje się, będę próbować dalej emotka Wyświetl w wątku >>
1 elmas 0

monikar

#7189842 Napisano: 08.07.2024 21:22:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka

Ja wczoraj próbowałam na samoobsługowej i w żaden sposób nie chciała mi się ta karta zeskanować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

monikar

monikar

monikar

#7188114 Napisano: 02.07.2024 16:02:07 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto ma internet mobilny w T-Mobile i podzieli się swoją opinią. Obecnie mam w Play ale nie jestem zadowolona i planuje zmienić Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7186762 Napisano: 28.06.2024 10:45:08 w Żabka
picola1 napisał(a):

medziks1 napisał(a):

Dostajecie zwrotki z Kaktusa?

Co to za konkurs? Jest w bazie?

Podbijam, co to za konkurs Kaktus? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7185957 Napisano: 25.06.2024 18:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Ludu konkursowy, a gdzie kupić ten Dove Advanced Care?? emotka

U mnie są w Rossmannie Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

monikar

#7185419 Napisano: 23.06.2024 18:47:09 w Paragony na trwające konkursy
Nuii Netto kupię Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#7184982 Napisano: 21.06.2024 10:25:23 w Paragony na trwające konkursy
7days Lewiatan kupię Wyświetl w wątku >>
0 0