Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#5270897 Napisano: 03.07.2012 01:24:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ciasssteczko napisał(a):

Nie brałam udziału, ale zerknęłam zaciekawiona komentarzami - koleś na bank podstawiony, nagle pochwała dla firmy. Czemu nagle dzieli się swoją wielką żyrandolową radością i pod postem Joanny i Irenci? Nagle wypłynęła wielka potrzeba dzielenia się szczęściem? emotka

Nie pierwszy fanpage, który po konkursowym smrodzie napuszcza ludzi do chwalenia czy to konkursu, czy produktów. ŻENADA.



całkowicie się zgadzam, dziwne że tak nagle ktoś postanowił się pochwalić i to w momencie w którym zaczęliśmy narzekać na nieuczciwość konkursu
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5270723 Napisano: 03.07.2012 12:22:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

abodak napisał(a):

monikar napisał(a):

na profilu Super Pharm napisali, że jeśli nie podoba ją nam się wyniki konkursu możemy złożyć reklamację emotka


którą rozpatrzy organizator emotka


ja czekam na oficjalne wyniki obu konkursów.




jeśli wyniki będą w stylu:

Anna K Warszawa

to niewiele nam one dadzą
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5270705 Napisano: 03.07.2012 12:15:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
na profilu Super Pharm napisali, że jeśli nie podoba ją nam się wyniki konkursu możemy złożyć reklamację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5270681 Napisano: 03.07.2012 12:06:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magma6 napisał(a):

roczny zestaw Garniera/3dezodoranty do pryskania 1 w kulce 2 w sztyfcie/ emotka emotka kurierem



u mnie również, szczerze myślałam że zestaw będzie większy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5270675 Napisano: 03.07.2012 12:04:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

iva napisał(a):

może osoba która prowadzi fb nic na ten temat nie wie tylko ściemnia żeby jej nie marudzili



a może po prostu ludzie, którzy wygrali się na forum nie udzielają,albo wolą się nie przyznawać,że wygrali emotka


nie sądzę, bo nawet jak jest 10 nagród na całą Polskę, to zawsze ktoś z forum trafi (np. często ja ) emotka , a tu ponad 50 nagród i nikt by nie trafił emotka



dokladnie, nawet jak było 10 aparatów z kubka to ktos siecwalił a tu co? nic?

KŁAMSTWO I ZŁODZIEJSTWO



sprawa co najmniej dziwna, nikt nie chwalił się wygraną ani na forum ani na FB, podobnie jak w konkursie Top Secret chwaliła się tylko jedna osoba
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5269024 Napisano: 02.07.2012 01:10:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

deva napisał(a):

iva napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Super Pharm napisało na FB Zgodnie z regulaminem - właśnie kontaktujemy się z laureatami i czekamy na potwierdzenia od nich. Bądźcie czujne! :



to czekamy emotka



dzwonia tylko nie do nas...dziwne



ta sama sytuacja co z Top Secretem.. chyba nam nie dane wygrane



a ktoś już wygrał?
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5268754 Napisano: 02.07.2012 11:46:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

monikar napisał(a):

iva napisał(a):

iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

iva napisał(a):

bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co.


Ja wykopałam telefon do pana który się tym zajmuje ale coś nie odbiera. Mam taką cichą nadzieję, że dziś puszczą jakieś maile lub będą jeszcze dzwonić...



Daj znać jak się czegoś dowiesz emotka


Paszport Do Świata Mody Top Secret Może się pochwali na naszym facebooku emotka Tymczasem czekamy na dane Zwycięzców i scany paragonów, aby potwierdzić prawidłowość zgłoszeń. Jak już wszystkie osoby przyślą nam te dane, oficjalnie ogłosimy listę Zwycięzców emotka




szkoda emotka

jakoś nikt na forum się nie pochwalił...


może nikt nie chciał się chwalić ja czekam na oficjalne wyniki i zawsze jest nadzieja na rezerwę emotka



może i tak ale nagród było sporo, no cóż poczekamy, zobaczymy...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5268744 Napisano: 02.07.2012 11:43:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

iva napisał(a):

bartula napisał(a):

A Top Secret jak? Niby poinformowani i nikt nie trafił?


http://www.facebo...wiata.Mody.TopSecret
tutaj się tylko jedna osoba chwaliła że w niedzielę miała informację że wygrała ale nie wiedziała co.


Ja wykopałam telefon do pana który się tym zajmuje ale coś nie odbiera. Mam taką cichą nadzieję, że dziś puszczą jakieś maile lub będą jeszcze dzwonić...



Daj znać jak się czegoś dowiesz emotka


Paszport Do Świata Mody Top Secret Może się pochwali na naszym facebooku emotka Tymczasem czekamy na dane Zwycięzców i scany paragonów, aby potwierdzić prawidłowość zgłoszeń. Jak już wszystkie osoby przyślą nam te dane, oficjalnie ogłosimy listę Zwycięzców emotka




szkoda emotka

jakoś nikt na forum się nie pochwalił... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5268086 Napisano: 01.07.2012 08:44:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajus18 napisał(a):

masza napisał(a):

katechetka napisał(a):

inez86 napisał(a):

Czy dostał ktoś nagrodę z konkursu Biegnij i Wygraj z Garnierem? Czas przesyłki nagród minął emotka



Też czekam z niecierpliwością


ja dostałam w tygodniu @
W związku z Państwa wygraną w konkursie, firma Garnier pragnie rozesłać nagrody. W związku z brakami w danych adresowych jakie podali Państwo przy rejestracji odpowiedzi, proszę do 28 czerwca 2012, odesłać na e-mail: krzysztof.kakowicz@agora.pl adresu, na który ma zostać wysłana nagroda rzeczowa.
Adres powinien zawierać:

IMIÊ -- NAZWISKO -- ULICA -- Nr. DOMU -- Nr. LOKALU -- KOD POCZTOWY -- MIASTO


Czy wszyscy dostali takiego maila? Ja nie emotka emotka




ja również nie dostałam a wydaje mi się że danych adresowych w formularzu nie podawałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5266372 Napisano: 30.06.2012 03:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

monikar napisał(a):

iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

monikar napisał(a):

iva napisał(a):

eeee nie wyrobią się z top secretu chyba.. gdyby mieli informować już dawno byłyby jakieś informacje



też mi się tak wydaje, już troszkę za późno na dziś



Eyy no może poinformowali zwycięzców. Tylko to nie my po prostu emotka


Myślę że wtedy ktoś by się chwalił na ich stronie
emotka




na Fb ktoś się chwalił że dostał dziś maila czyli pewnie już po emotka



to już nie mam na co czekać emotka



jak na razie tylko jedna osoba się chwaiła..
szkoda bo strasznie liczyłam na ten konkurs
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5266292 Napisano: 30.06.2012 01:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

ewka656 napisał(a):

monikar napisał(a):

iva napisał(a):

eeee nie wyrobią się z top secretu chyba.. gdyby mieli informować już dawno byłyby jakieś informacje



też mi się tak wydaje, już troszkę za późno na dziś



Eyy no może poinformowali zwycięzców. Tylko to nie my po prostu emotka


Myślę że wtedy ktoś by się chwalił na ich stronie
emotka




na Fb ktoś się chwalił że dostał dziś maila czyli pewnie już po emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5265339 Napisano: 29.06.2012 07:47:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

eeee nie wyrobią się z top secretu chyba.. gdyby mieli informować już dawno byłyby jakieś informacje



też mi się tak wydaje, już troszkę za późno na dziś
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5265111 Napisano: 29.06.2012 06:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

Paszport Do Świata Mody Top Secret
10 minut(y) temu
Wszystkich, którzy nie mogą doczekać się wyników naszego konkursu informujemy, że jeszcze dzisiaj skontaktujemy się ze Zwycięzcami! emotka

dajcie znać jak dostaniecie wiadomość emotka




nadal cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5264820 Napisano: 29.06.2012 03:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

Paszport Do Świata Mody Top Secret
10 minut(y) temu
Wszystkich, którzy nie mogą doczekać się wyników naszego konkursu informujemy, że jeszcze dzisiaj skontaktujemy się ze Zwycięzcami! emotka

dajcie znać jak dostaniecie wiadomość emotka




zaczynam się denerwować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5262762 Napisano: 28.06.2012 03:36:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
poduszka TicTaci i kosmetyki Playboy Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5242570 Napisano: 17.06.2012 12:29:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kto wie ile może kosztować najtańszy produkt Lancaster na konkurs w Douglasie? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5232696 Napisano: 11.06.2012 07:16:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Garniera gdzie do wygrania był roczny zapas kosmetyków trzeba odesłać paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5228043 Napisano: 08.06.2012 09:22:21 w Wygraj mi / Wygram za...
szukam osoby która wygra dla mnie zgrzewkę Tyskiego za kody lub niewielkie doładowanie pw Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5223159 Napisano: 05.06.2012 06:29:21 w Pomocy!!!!
bazarowiec napisał(a):

monikar napisał(a):

bazarowiec napisał(a):

monikar napisał(a):

Może ktoś wie jak to jest z zapłatą podatku od rzeczy sprzedanej na Allegro?


powyżej 1000zł płaci KUPUJ¡CY emotka



tak ale podobno jeśli przedmiot należał do nas krócej niż 6 miesięcy to podatek płaci sprzedający



zgadza się, tutaj wszystko jest wyjaśnione -> http://www.pit.pl/sprzedaz_nagrody_wygrane_1258.php emotka założyłem, że sprzedajesz coś, co jest zwolnione z opodatkowania emotka



już wszystko wiem, dziekuję za pomoc
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#5223072 Napisano: 05.06.2012 05:56:12 w Pomocy!!!!
bazarowiec napisał(a):

monikar napisał(a):

Może ktoś wie jak to jest z zapłatą podatku od rzeczy sprzedanej na Allegro?


powyżej 1000zł płaci KUPUJ¡CY emotka



tak ale podobno jeśli przedmiot należał do nas krócej niż 6 miesięcy to podatek płaci sprzedający
Wyświetl w wątku >>
0 0