Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#3140547 Napisano: 23.02.2010 04:02:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
kinga1 napisał(a):

kinga1 napisał(a):

pamal73 napisał(a):

monia24 napisał(a):

pamal73 napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

monikar napisał(a):

psika napisał(a):

monikar napisał(a):

psika napisał(a):

Po co grać, po co się wkurzać, po co tracić czas jak i tak ci sami wygrywają - po 4 lapy dla jednej rodziny to chyba przesada a tacy mali jak ja nic, zero. To wkurza... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



ja w tym miesiącu gram na każdego w rodzinie emotka


I jaki efekt??????????



nie wiem bo dopiero zamierzam tak grać


własnie po kilka laptopoów na te same nazwiska z tej samej miejscowosci porazka emotka




Nie biorę udziału w Zimie, ale z ciekawosci zerknęłam na wyniki. To są jakieś jaja! Jesli z dużego maista powtarza się jedno nazwisko, to można jeszcze to uznać za zbieg okoliczności, ale jesli z jakiejś małej mieściny 4 razy to samo nazwisko? Ja dziękuję... Z lekka przegiecie moim zdaniem. emotka


emotka też łzy leje , gdzie tu sprawiedliwość emotka




tak nam się mówi, bo nie wygraliśmy, ale Ci ludzie napewno zainwestowali kupę kasy



moze i tak ale powinno być jak w innych konkursach 1 laptop na gospodarstwo


i to najbardziej boli......


niejedni maja kilka inni nic



jak dobrze rozumiem na nowy miesiąc trzeba zaczynać zbieranie od nowa? te punkty z tego miesiąca nie przechodzą?? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3140469 Napisano: 23.02.2010 03:40:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
psika napisał(a):

monikar napisał(a):

psika napisał(a):

Po co grać, po co się wkurzać, po co tracić czas jak i tak ci sami wygrywają - po 4 lapy dla jednej rodziny to chyba przesada a tacy mali jak ja nic, zero. To wkurza... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



ja w tym miesiącu gram na każdego w rodzinie emotka


I jaki efekt??????????



nie wiem bo dopiero zamierzam tak grać
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3140459 Napisano: 23.02.2010 03:38:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
psika napisał(a):

Po co grać, po co się wkurzać, po co tracić czas jak i tak ci sami wygrywają - po 4 lapy dla jednej rodziny to chyba przesada a tacy mali jak ja nic, zero. To wkurza... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



ja w tym miesiącu gram na każdego w rodzinie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3140434 Napisano: 23.02.2010 03:31:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
yuliya25 napisał(a):

Normalnie można się załamać, na żadnej liście mnie nie ma, ani na zimie mistrzów, ani na hbo, emotka , a na zimemistrzów 5 zgłoszeń poszło emotka



u mnie podobnie a wygrali ci co powysyłali po jednym emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3140413 Napisano: 23.02.2010 03:27:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
monia24 napisał(a):

awe napisał(a):

monia24 napisał(a):

lalunia napisał(a):

monikar napisał(a):

ktoś wie kiedy mają być wyniki z miesięcznego losowania Zimy Mistrzów?




Wyniki mają być dzisiaj wieczorem albo jutro rano, dzwonilam przed chwilą emotka



o nie, wcześniej komuś powiedzieli że dzisiaj emotka


mnie tak powiedziala Pani przed 10-tą emotka



ano właśnie
bardzo chciałabym żeby były dzisiaj, chociaż i tak napewno nie wygram, ale przynajmniej bym się nie denerwowała



są już wyniki, niestety przy tylu zgłoszeniach brak wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3138993 Napisano: 23.02.2010 10:46:29 w Dyskusje o wynikach konkursu
ktoś wie kiedy mają być wyniki z miesięcznego losowania Zimy Mistrzów? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3119314 Napisano: 17.02.2010 12:49:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
slavek napisał(a):

Czy dostał ktoś jakieś info z HBO o SEKS W WIELKIM MIEŚCIE i HANCOCK

czy oni w ogóle wysyłają jakieś info, czy7 jakaś lista gdzieś się pojawia?



ja czekam ale niestety żadnego maila nie dostałam a listy osób nagrodzonych też nie widzę Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3066864 Napisano: 29.01.2010 11:49:18 w Pomocy!!!!
nineczka17 napisał(a):

monikar napisał(a):

szukam kogoś kto powie mi gdzie na paragonie widnieje jego numer? bo mam kilka opcji i nie wiem którą wybrać, bardzo proszę o pomoc PW


na wysokosci daty po prawej stronie emotka



bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3066806 Napisano: 29.01.2010 11:29:43 w Pomocy!!!!
szukam kogoś kto powie mi gdzie na paragonie widnieje jego numer? bo mam kilka opcji i nie wiem którą wybrać, bardzo proszę o pomoc PW Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3019500 Napisano: 14.01.2010 02:19:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
korni84 napisał(a):

dotarły kosmetyki maybelline z konkursu zakochaj się w kolorze, kurier ups emotka



mam i ja Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#3012747 Napisano: 11.01.2010 06:54:11 w TESCO konkursy
a czy oni już wysyłali emaile z potwierdzeniem wygranej? bo mam wrażenie że jedno hasło jet moje a maila brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2931764 Napisano: 10.12.2009 06:57:30 w Rossmann
jeśli ma ktoś wolny głosik zapraszam będę wdzieczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2912775 Napisano: 04.12.2009 07:41:04 w Rossmann
jeśli ma ktoś wolny głosik na wymarzonego faceta proszę PW odklikam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2850691 Napisano: 16.11.2009 03:18:11 w Połączenia nieodebrane
andziabid napisał(a):

andziabid napisał(a):

połączenie z 081 442 45 60
ktoś wie co to?



to vacansoleil



do mnie także dzwonili z tego numeru z prośbą o potwierdzenie danych tylko nie pamiętam co tam było do wygrania?? może ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2228117 Napisano: 14.03.2009 04:25:31 w Wkurza mnie...
turkucpod napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy - gdzie organizator olewa uczestników.
Przykłady:
VIZIR - praktycznie nie można było dodać fotki
LION - od kilku dni NIE PRZYBYŁ ANI JEDEN KOMIKS - w tym moje
DOPROWADZA MNIE TO DO SZAŁU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emotka



na dodatek Liona chyba już jutro się kończy Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2164941 Napisano: 10.02.2009 03:34:17 w Wkurza mnie...
annna84 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

Mnie strasznie wkurza,ze jak ktos wygra wycieczke to mu ludziska gratuluja,jak dwie to jest Bogiem i farciarzem,jak samochód to mu stopy całuja...a jak ktos weźmie sobie 5 próbek zelu pod prysznic to pisza po co ci tyle? a kur... po to,zeby sie umyc emotka emotka emotka


Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. Jest różnica między szczęściem w losowaniu, a konkursami gdzie kto pierwszy ten lepszy. Trudno mieć do kogoś pretensje jeśli wygra dwie wycieczki. Najwyżej można mieć pretensje do losu, że jednym daje wszystko, a innym nic emotka Ale jak jest ograniczona liczba nagród do rozdania, i ktoś nie dostanie nawet jednego zestawu próbek, tylko dlatego, że ktoś inny wziął kilkadziesiąt, to chyba nie jest w porządku. Ja rozumiem kilka zestawów, ale to co się działo w przypadku Rossnet to szaleństwo emotka Wstydziłabym się sama przed sobą gdybym tak zaszalała, nie mówiąc już o odebraniu tego w sklepie emotka



mnie to nie tyle wkurza co śmieszy, rozumiem gdyby to były pełnowartościowe produkty ale to przecież są mini produkty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2162735 Napisano: 09.02.2009 04:48:38 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzyło dziś że w konkursie http://www.jakani....pl/#/collect_votes/ jedna i ta sama osoba zajęła 1 i 2 miejsce Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2159005 Napisano: 07.02.2009 08:28:31 w Wkurza mnie...
nniewidzialnaa napisał(a):

wkurza mnie niesprawiedliwość na studiach ;>



dołączam się do tego Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2146731 Napisano: 02.02.2009 11:40:44 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

monikar napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

aka napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkurza mnie ,że ludzie na konkursie Kasi zaniżają i biją się o pudełko ciastek jakby to co najmniej laptop był emotka
Strach pomyśleć co by było gdyby faktycznie dawali laptopy - dochodziłoby pewnie do morderstw ...
Kurcze a jeszcze bardziej mnie wkurza to ,że po tylu latach na forum i w konkursach powinnam była się na to znieczulić ale nic z tego nie wyszło... emotka


też to zauważyłam,że są głosy na minus albo niektórzy wysyłaja do konkursu po 3 takie same przepisy.Czy ludzie muszą być tacy pazerniNie mogą dać szansy innym na wygranie emotka emotka emotka



miałam tam wysłać zgłoszenie ale chyba szkoda czasu i nerwów


żebyś wiedziała,a na lionie tak samo zaniżają




tez liczylam ze zrobie mezowi niespodzianke ale niestety nic z tego;/ bede musiala cos innego wymyslic..


Ja tak samo dla męża miała być niespodzianka emotka



ten konkurs nie ma sensu ja przez dwa dni wypadłam z setki mimo że miałam dziennie kilkanaście głosów na +, ludzie zakładają po kilka kont i zaniżają szkoda bo jest aż 100 nagród a dla niektórych jeden zestaw to za mało...


Chyba nie ma sensu.
Wczoraj koleżance klikaliśmy w kawiarence w kilku , po jakimś czasie ocena i pozycja spadła emotka
Napisałem do KASI , o sprawdzanie tych nagminnych minusowiczów. To ,że na kogoś klika cała armia to ma do tgo prawo ale niszczyć wszystko co na drodze emotka emotka
Każdy pracuje na swój wynik a stawiając minusy trzeba się liczyć z tym samym a może z dyskwalifikacją ? emotka



dobrze by było gdyby coś z tym zrobili bo niestety doszłam do wniosku, że żeby się podnieść w rankingu chociaż o klika miejsc trzeba zasypać minusami tych którzy są przede mną w rankingu Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2145790 Napisano: 01.02.2009 09:30:45 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

aka napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkurza mnie ,że ludzie na konkursie Kasi zaniżają i biją się o pudełko ciastek jakby to co najmniej laptop był emotka
Strach pomyśleć co by było gdyby faktycznie dawali laptopy - dochodziłoby pewnie do morderstw ...
Kurcze a jeszcze bardziej mnie wkurza to ,że po tylu latach na forum i w konkursach powinnam była się na to znieczulić ale nic z tego nie wyszło... emotka


też to zauważyłam,że są głosy na minus albo niektórzy wysyłaja do konkursu po 3 takie same przepisy.Czy ludzie muszą być tacy pazerniNie mogą dać szansy innym na wygranie emotka emotka emotka



miałam tam wysłać zgłoszenie ale chyba szkoda czasu i nerwów


żebyś wiedziała,a na lionie tak samo zaniżają




tez liczylam ze zrobie mezowi niespodzianke ale niestety nic z tego;/ bede musiala cos innego wymyslic..


Ja tak samo dla męża miała być niespodzianka emotka



ten konkurs nie ma sensu ja przez dwa dni wypadłam z setki mimo że miałam dziennie kilkanaście głosów na +, ludzie zakładają po kilka kont i zaniżają szkoda bo jest aż 100 nagród a dla niektórych jeden zestaw to za mało... Wyświetl w wątku >>
0 0