Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monikar

monikar

#2159005 Napisano: 07.02.2009 08:28:31 w Wkurza mnie...
nniewidzialnaa napisał(a):

wkurza mnie niesprawiedliwość na studiach ;>



dołączam się do tego Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2146731 Napisano: 02.02.2009 11:40:44 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

monikar napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

aka napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkurza mnie ,że ludzie na konkursie Kasi zaniżają i biją się o pudełko ciastek jakby to co najmniej laptop był emotka
Strach pomyśleć co by było gdyby faktycznie dawali laptopy - dochodziłoby pewnie do morderstw ...
Kurcze a jeszcze bardziej mnie wkurza to ,że po tylu latach na forum i w konkursach powinnam była się na to znieczulić ale nic z tego nie wyszło... emotka


też to zauważyłam,że są głosy na minus albo niektórzy wysyłaja do konkursu po 3 takie same przepisy.Czy ludzie muszą być tacy pazerniNie mogą dać szansy innym na wygranie emotka emotka emotka



miałam tam wysłać zgłoszenie ale chyba szkoda czasu i nerwów


żebyś wiedziała,a na lionie tak samo zaniżają




tez liczylam ze zrobie mezowi niespodzianke ale niestety nic z tego;/ bede musiala cos innego wymyslic..


Ja tak samo dla męża miała być niespodzianka emotka



ten konkurs nie ma sensu ja przez dwa dni wypadłam z setki mimo że miałam dziennie kilkanaście głosów na +, ludzie zakładają po kilka kont i zaniżają szkoda bo jest aż 100 nagród a dla niektórych jeden zestaw to za mało...


Chyba nie ma sensu.
Wczoraj koleżance klikaliśmy w kawiarence w kilku , po jakimś czasie ocena i pozycja spadła emotka
Napisałem do KASI , o sprawdzanie tych nagminnych minusowiczów. To ,że na kogoś klika cała armia to ma do tgo prawo ale niszczyć wszystko co na drodze emotka emotka
Każdy pracuje na swój wynik a stawiając minusy trzeba się liczyć z tym samym a może z dyskwalifikacją ? emotka



dobrze by było gdyby coś z tym zrobili bo niestety doszłam do wniosku, że żeby się podnieść w rankingu chociaż o klika miejsc trzeba zasypać minusami tych którzy są przede mną w rankingu Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#2145790 Napisano: 01.02.2009 09:30:45 w Wkurza mnie...
czarna2318 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

aka napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkurza mnie ,że ludzie na konkursie Kasi zaniżają i biją się o pudełko ciastek jakby to co najmniej laptop był emotka
Strach pomyśleć co by było gdyby faktycznie dawali laptopy - dochodziłoby pewnie do morderstw ...
Kurcze a jeszcze bardziej mnie wkurza to ,że po tylu latach na forum i w konkursach powinnam była się na to znieczulić ale nic z tego nie wyszło... emotka


też to zauważyłam,że są głosy na minus albo niektórzy wysyłaja do konkursu po 3 takie same przepisy.Czy ludzie muszą być tacy pazerniNie mogą dać szansy innym na wygranie emotka emotka emotka



miałam tam wysłać zgłoszenie ale chyba szkoda czasu i nerwów


żebyś wiedziała,a na lionie tak samo zaniżają




tez liczylam ze zrobie mezowi niespodzianke ale niestety nic z tego;/ bede musiala cos innego wymyslic..


Ja tak samo dla męża miała być niespodzianka emotka



ten konkurs nie ma sensu ja przez dwa dni wypadłam z setki mimo że miałam dziennie kilkanaście głosów na +, ludzie zakładają po kilka kont i zaniżają szkoda bo jest aż 100 nagród a dla niektórych jeden zestaw to za mało... Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#1691448 Napisano: 17.07.2008 06:17:51 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
sweety162 napisał(a):

robsoneq napisał(a):

monikar napisał(a):

andain napisał(a):

monikar
przecież masz wyraźnie napisane, z konkursu Canon UEFA EURO 2008 emotka



wiem, tylko nie mogę sobie przypomnieć o co chodziło w tym konkursie


to samo ja...nie mogę skojarzyć skąd się to wzięło emotka



http://canonspott...come.aspx?country=PO
chodzilo o odpwoiedzenie na trzy pytania i wskazaniu gdzie jest pilka na zdjeciu




a wiecie może czy było coś do wygrania oprócz tych urządzeń wielofunkcyjnych??
Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#1688244 Napisano: 16.07.2008 11:50:09 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
andain napisał(a):

monikar
przecież masz wyraźnie napisane, z konkursu Canon UEFA EURO 2008 emotka



wiem, tylko nie mogę sobie przypomnieć o co chodziło w tym konkursie Wyświetl w wątku >>
0 0

monikar

#1688147 Napisano: 16.07.2008 11:19:01 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Dostałam dziś takiego emaila:
Drogi Zwycięzco Konkursu Canon UEFA EURO 2008™!



Gratulujemy!



Wygrałeś/-aś Nagrodę PIXMA MP520 w Konkursie Canon UEFA EURO 2008™.



Z pozdrowieniami,



Firma Canon

tylko niestety nie wiem z jakieo konkursu, może ktoś się orientuje? Wyświetl w wątku >>
0 0