Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aerdna

aerdna

#7367817 Napisano: 23.06.2026 22:58:54 w GRATISY
netka2000 napisał(a):

https://chwytajsensdzialania.pl

Pula została wyczerpana Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7365609 Napisano: 17.06.2026 05:45:10 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Biedronka Winiary Dragon Ball po 1,99 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7361638 Napisano: 06.06.2026 07:52:20 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Chętnie wymienię leżak z Good Mood (mam) na parawan z Good Mood (chcę).
Posiadam 2 leżaki do wymiany, ale mogę też wymienić pojedynczo. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

aerdna

aerdna

#7361367 Napisano: 05.06.2026 12:02:35 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

magda668-93 napisał(a):

vazzz napisał(a):

olunka napisał(a):

mizazu71 napisał(a):

Czy z Dino Żywiec wszystko poszło o jednej godzinie?

Też jestem ciekawa bo na jednym mailu bon a na drugim ani kufli nie ma

U mnie jeden mail o 11:33 (bon) a drugi o 11:35 (kufle).

U mnie info o bonie z godziny 11:45

ja mam bon 11.34 czyli ida na raty, moze cos sie dokula:)

A czy wygrał ktoś na zgłoszenia z końcowych dni? Może idą wg. daty zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7361338 Napisano: 05.06.2026 11:37:12 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

jak informuje Good Mood ?

Mailem Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

aerdna

#7360940 Napisano: 03.06.2026 21:35:55 w PODZIĘKOWANIA
atyde25
Bardzo dziękuję <3 Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7359512 Napisano: 30.05.2026 05:42:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

uuuuuu ja tylko przegapiłam wysłanie zgłoszenia na Peronii. Współczuję straty walizki.
Co jest z Kinderem loterią nie mogę zgłoszenia wysłać jest
o nie, Komunikat o niepoprawnej weryfikacji CAPTCHA zazwyczaj wynika z kilku drobnych problemów technicznych. Oto najczęstsze przyczyny i szybkie sposoby ich rozwiązania:

  • Wyłącz VPN lub Proxy: Narzędzia zmieniające adres IP są często blokowane.
  • Wyczyść pamięć podręczną (cache): Uszkodzone pliki tymczasowe mogą zakłócać działanie skryptu.

Czy ma ktoś jeszcze problem z Kinder? Wyczyszczenie cookie, zmiana przeglądarki, zmiana urządzenia - nic nie działa. Jakieś inne pomysły? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7359261 Napisano: 29.05.2026 00:27:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię na bony spożywcze/Allegro:
- Nike o wartości 500 zł (sprzedam za 400 zł)
- NOWY (FOLIA!) Tablet LENOVO Idea Tab 11 Wi-Fi 8GB 256GB Szary + rysik + etui z klawiaturą, model: TB336FU (sprzedam za 949 zł) Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7357638 Napisano: 23.05.2026 06:37:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
AgnieszkaNie napisał(a):

Już drugi raz w loterii Kujawskiego strona zawiesza mi się na znaku zapytania. Tym razem odczekałam bardzo długo... i nic.
Nie fajnie  emotka . Ktoś też tak miał? Paragon nie przechodzi jak próbuję znów go wgrać.

Wczoraj miałam tak samo. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7356371 Napisano: 18.05.2026 23:12:10 w Konkursy z grami

aerdna

#7354512 Napisano: 11.05.2026 18:50:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

asper01 napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Dochodzą wam sms z monstera w Dino? Wcześniej dochodziły bez problemu, a dzisiaj na 2 nr nic nie przyszło

Też nie

Czy doszły do Was zagubione smsy? Bo ja nie mam z dzisiaj emotka


Czy doszły do kogoś kody z Monster Dino z weekendu? I czy aktualnie dochodzą na bieżąco? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7354215 Napisano: 10.05.2026 21:03:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

sergrazyna napisał(a):

Dochodzą wam sms z monstera w Dino? Wcześniej dochodziły bez problemu, a dzisiaj na 2 nr nic nie przyszło

Też nie

Czy doszły do Was zagubione smsy? Bo ja nie mam z dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7353428 Napisano: 07.05.2026 16:51:19 w WC - rozmowy o wszystkim
StaryJunior napisał(a):

Co najtaniej wychodzi na Bobovite w Dino?

Z tego, co widziałam 3,99 zł/szt. mus w tubce. Chyba, że znalazł ktoś, coś tańszego? Wyświetl w wątku >>

aerdna

#7353415 Napisano: 07.05.2026 16:13:00 w PODZIĘKOWANIA
gienia1940
Miło, sprawnie i mega szybko! Serdecznie polecam emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7352948 Napisano: 06.05.2026 07:12:12 w Kupię...
Szukam nowego termosu/kubka termicznego Fellow - były dawno temu do wygrania w loterii Jacobs.
Może jeszcze komuś zalega i chciałby się pozbyć

Mogę też odkupić/wymienić używany np. za bieżące paragony itp.
Interesuje mnie konkretnie ten model Fellow:


Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7338231 Napisano: 26.02.2026 20:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ma ktoś problem z zaliczeniem zakupu w Misji w Rossmannie Colgate?

Kupiłam 2 różne pasty Colgate Max, które są na liście produktów w Misji. Bez względu, czy zakup odbywa się online, czy stacjonarnie, pomimo zakupu 2 sztuk, zaliczyło mi tylko 1 sztukę  emotka  BOK ma to w czterech literach, zwala na aplikację, że nieaktualna... żeby dane wyczyścić itp. Kupowałam na 2 rożnych telefonach, 2 różnych kontach i za każdym razem tylko 1 zakup zaliczony. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7331446 Napisano: 23.01.2026 16:20:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sergrazyna napisał(a):

olunka napisał(a):

mi odpisali przed chwila
Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt.
Laureaci konkursu zostali poinformowani o swoich wygranych. 
Prosimy o sprawdzenie również folderów SPAM. 😊
Pozdrawiamy
ZespółŻ
wyslałam 2 zgłoszenia ale z tego dodatkowego linka, nie mam nic:(

prawie 500 nagród i jedna osoba z forum emotka  kłamczuszki, pewnie z kilka dni to będą słać to w tym tempie

A wygrał ktoś na zgłoszenia wysłane w tym dodatkowym czasie przez wcześniejsze zamknięcie konkursu? Wyświetl w wątku >>

aerdna

#7324385 Napisano: 29.12.2025 19:44:45 w Żabka
androm napisał(a):

aerdna napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Justa-zosia napisał(a):

nami napisał(a):

bocin napisał(a):

Justa-zosia napisał(a):

Możecie wysyłać odpowiedzi na żywca?

Nie. Zamknęli konkurs przed regulaminową datą, a mam 4 kody w Żabce. emotka

jaja sobie robią, co to za amatorszczyzna

A jakzostawilam 6 kuponów na święta


Napisałam do nich o to, ale dzisiaj to chyba tylko elfy mogą mi odpowiedzieć 😂

Ja też pisałam i do nich i do Żywca.
Żywiec sam nieogar, odpisali na mess, że konkurs trwał do 23.12.2025. Nawet do regulaminu nie zajrzeli.
Może też napiszcie, im więcej zgłoszeń tym lepiej. Powinni przedłużyć konkurs po świętach.

Czy odpisała Wam coś agencja?

Nie.
Na mess nawet nie odczytali wiadomości.
A Żywiec po wysłaniu screenu regulaminu z data zgłoszenia też zamilkł. Wyświetl w wątku >>
1 androm 0