Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aerdna

aerdna

#7123261 Napisano: 13.09.2023 11:03:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrzebałam z suchego lodu 30 szt. lodów, po 10 szt. z 3 rodzajów Oreo.
Wyświetl w wątku >>

aerdna

#7123259 Napisano: 13.09.2023 10:53:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

asper01 napisał(a):

Nie wiem jak poszczególne agencje ogarnęły te zwroty, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyłożyli "ze swoich". A każdy organizator raczej kupował te bilety w ten sam sposób...

Trochę czytam o tej sprawie na grupie poszkodowanych z going. Raczej ze swoich, bo spółka od festiwalu żądnych zobowiązań obecnie nie spłaca, Dopiero wprowadzany jest plan restrukturyzacji, a spłaty mają być rozłożone na 3 lata. Najprawdopodobniej będzie kolejna edycja, a ten bilety zachowają ważność. Dla nas oreowców to chyba jedyna realna szansa na jakiś zysk z tych biletów


jest tak jak piszesz, jeśli kupowali to mają paragon/fakturę na agencję, ale w kupowanie karnetów tak szczerze to wątpię, bo na bank były one z puli sponsorskiej Oreo/Froneri, które otrzymali w ramach współpracy, może w barterze, bo karnety miały przecież zerową wartość, więc jak dochodzić odzyskania zerowej wartości? klasyczna spychologia, bez żadnego sensu, po co wysyłać to pocztą? to oni są jedynym prawnym podmiotem który może domagać się roszczeń, laureatom nic do tego, tylko że im się zwyczajnie nie chce i mają to w d...ie emotka , i wolą słać ten korporacyjny bełkot który nie ma w sobie żadnej logiki, warto zatem zainteresować inne instytucje tą sytuacją
a to czy zachowają ważność to szczerze też wątpię, tak jak w ideę kontynuacji tego festiwalu pod tą samą nazwą, za dużo ludzi wydymali, by wzbudzić zaufanie do zakupu biletów na kolejne edycje

Podobno mają już inwestora. Formalnie festiwal będzie organizować zewnętrzna firma. Pożyjemy, zobaczymy. Najśmieszniejsze, że ostatnio odwołano koncert organizowany w Warszawie przez  ludzi  od Festa, oczywiście going nie zwraca za bilety, bo byli tylko technicznym pośrednikiem



Ciekawe kto teraz na ten ich festiwal się wybierze, skoro wysterowali rzesze ludzi z zabookowanym urlopem, hotelem, pokojem itp.

Odnośnie Froneri/Oreo z Żabki

Kurier Fedex
Właśnie dostałam na "pocieszenie" boks termiczny z lodami Oreo + mokra koszulka + mokry ręcznik + torbo-plecak. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7121077 Napisano: 03.09.2023 11:05:21 w Kupię...
Kupię monety / zniżki / kody / karty Allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7119150 Napisano: 25.08.2023 21:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaga napisał(a):

Czy wszyscy „poszkodowani” dostali dziś maila od agencji 4all w sprawie fest festiwalu?

A czy udało się komuś przesłać odwołanie przez https://festfestival.pl/odwolanie/ ?

U mnie ciągle tak:
Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7117563 Napisano: 19.08.2023 07:08:46 w Kupię...
Kupię zniżki / kody / karty Allegro Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7114997 Napisano: 07.08.2023 14:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Odp Smolara odnosnie karnetu Fest festiwal

A czy komuś odpisał 4-ALL z Oreo Żabka? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7106765 Napisano: 07.07.2023 08:20:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Kozel i Tyskie to jakaś ściema emotka  na tyle kodów wpisanych w bramkę nic! A z Kozel zależało mi tylko na kuflu emotka  na Allegro sa po 40 zł chyba sobie zakupie bo nie ma szans na trafienie emotka

Tyskie trafione pierwszym kodem, potem już tylko nic nic nic... Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

aerdna

#7105801 Napisano: 03.07.2023 22:49:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kropka-82 napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

Czy jest jakiś problem w Lechu? Wbijam już któryś kod i wyskakuje, że jest nieprawidłowy...emotka

chyba tak, mi też wyskoczył taki komunikat

Mam to samo

Uff bo już myślałam, że okulista się kłania. Dzięki emotka

Zgłaszacie to do Organizatora, czy olewacie temat ? Bo też mam kilka takich kodów Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7102080 Napisano: 20.06.2023 12:34:34 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
0 0

aerdna

#7101918 Napisano: 19.06.2023 20:50:38 w PODZIĘKOWANIA
Niebieska_Laguna
Profesjonalne wymiany w ekspresowym tempie. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#7095843 Napisano: 26.05.2023 07:42:41 w Paragony na trwające konkursy
Kupie paragon na lody z Chaty Polskiej Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6866715 Napisano: 25.06.2022 22:06:57 w Smolar
domenicasun napisał(a):

aerdna napisał(a):

Podbijam. Czy dostaliście jakąś książeczkę/instrukcję/gwarancję ? U mnie tylko otwarty karton + rower bez papierów.I czy Wasze rowery mają koszyczek ?

Była instrukcjo- gwarancja (niepodbita i niewypisana) w formie jednej książeczki. 
Koszyczek powinien być. U mnie go nie było. Był tylko pokrowiec na koszyczek (wkład z tkaniny z kokardkami). Po tym jak się dowiedziałam, że koszyczek był zestawie (biały z wikliny) interweniowałam w sklepie. Czekam już drugi tydzień na niego. 
Menagerka zgłosiła sprawę braku koszyczka do centrali. Okazało się, że jeszcze dwie inne osoby zgłosiły jego brak. Rower odebrałam ze sklepu w rozerwanym kartonie. Musiałam zamówić taksówkę, żeby go dowieść do domu.

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie i ja muszę zgłosić brak koszyczka emotka Wyświetl w wątku >>

aerdna

#6866711 Napisano: 25.06.2022 21:05:10 w Smolar
incendio12 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

peppa7 napisał(a):

Hej, czy wiecie może jakiej firmy jest ten rower z euro? emotka

Goetze

A czy ktoś pytał Smolara co z gwarancją? 

Podbijam. Czy dostaliście jakąś książeczkę/instrukcję/gwarancję ? U mnie tylko otwarty karton + rower bez papierów.

I czy Wasze rowery mają koszyczek ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6862753 Napisano: 02.06.2022 09:30:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w drugim etapie Jawa Nivea informowali już o rodzaju nagrody po przesłaniu paragonu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6807779 Napisano: 12.09.2021 15:30:14 w SZUKAM....
Czy ktoś jeszcze czeka na karty Biedronka Albedo ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6791181 Napisano: 27.06.2021 08:49:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Zapytanie o superpharm wyczysc nagrody. Czy mozna kupic przez neta do tego konkursu? Jesli tak, to jak to dziala, dostane na maila fakture i moge ją zglosic nim dostane produkty, czy musze odebrac paczke i tam bedzie paragon i dopiero wtedy moge zglosic?  emotka

Faktura przychodzi na @ przed nadaniem paczki przez SPH. Więc zanim produkty do Ciebie dotrą, możesz wziąć udział w konkursie, pod warunkiem, że akceptują fakturę (nie gram, nie czyt. reg, jakby co emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

aerdna

#6791047 Napisano: 25.06.2021 19:23:07 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

maa napisał(a):

caerdna napisał(a):

aerdna napisał(a):

Czy udało się komuś wygrać w Mistrzostwach w Dino ?
Niby 40 bonów dziennie, a wpisów nie widać... emotka

Podbijam

cisza 

Jak cisza? Sa bramki i brak ograniczen  emotka  czekasz, ze ktos pochwali sie 5-10 wygranymi emotka
I zacznie sie jazda, ze alkoholik albo chciwy, co innym nie da wygrac ... i tona wiadomosci, o ktorej godzinie te wygrane i pewnie w Dino pracuje, bo ma tyle paragonow  emotka

Może mam pecha - spoko, nie przeczę. 
Ale bardziej mnie zastanawia brak chociażby jednego wpisu. 

I to nie bramki, a zgłoszenie któreś tam z rzędu wygrywa, wszystko zgodnie z regulaminem. Spoko - czytać potrafię.
Ale skąd szanowny S wie, że zgłoszeń będzie 300 na dzień ? A co jak będzie 250 ? Co z pozostałymi nagrodami ? Jakoś tego doczytać się nie potrafię - w którym momencie przechodzą na następne zgłoszenie/dzień ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6790950 Napisano: 25.06.2021 13:41:40 w SZUKAM....
aerdna napisał(a):

Czy udało się komuś wygrać w Mistrzostwach w Dino ?
Niby 40 bonów dziennie, a wpisów nie widać... emotka

Podbijam Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6790915 Napisano: 25.06.2021 11:59:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
eee2021 napisał(a):

maryam napisał(a):

Dostajecie potwierdzenia z Gerbera?


dziś wyjątkowo nie dostałam i się zastanawiam dlaczego ..

Czy macie już potwierdzenia ? U mnie brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#6790643 Napisano: 24.06.2021 11:19:21 w SZUKAM....
Czy udało się komuś wygrać w Mistrzostwach w Dino ?
Niby 40 bonów dziennie, a wpisów nie widać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0