Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aerdna

aerdna

#4423504 Napisano: 07.06.2011 09:11:53 w Udane wymiany - polecane nicki:)
ela napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

Niby mamy pisac o polecanych nickach ale ja napiszę kogo się wystrzegajcie; weronetka-sciemniara od ponad 2 tygodni sciemniala o zrobionym przelewie,sprawdziłam całą histrię i przelewu zero.Kwota niewielka ale chodzi o sam fakt.skoro nie można jej zaufac w takim drobiazgu napewno nic bym od niej nie kupiła ani się nie wymieniła.Sama prosila o mojego maila zeniby wysle potwierdzenie przeleu..czekam z niecierpliwością.W moim banku też chętnie ten dowod zobaczą bo narazie nic nei wpłynęło.


tak samo nigdy nie poleciłabym madziarka19 moja paczka idzie od niej od połowy lutego i jeszcze jakoś nie dotarła a kiedy poprosiłam o potwierdzenie to do tej pory cisza emotka



Może zaznaczajmy na czerwono tych, których nie polecamy Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4421920 Napisano: 06.06.2011 03:57:33 w Udane wymiany - polecane nicki:)

aerdna

#4421601 Napisano: 06.06.2011 01:38:25 w Oddam za darmo
coca cola 5 pkt

LFWAL4
J73NR3
A67H Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4420432 Napisano: 06.06.2011 06:43:12 w Zbieramy kasę!

aerdna

#4417130 Napisano: 04.06.2011 10:17:39 w Rossmann
skorpionka82 napisał(a):

andziakadula napisał(a):

margo466 napisał(a):

karla0689 napisał(a):

mio napisał(a):

natie napisał(a):

wrrr nawet głupiej szminki nie mam emotka



ja tez emotka


i ja emotka


i ja


i ja się podpisuje


ja też nie mam... co dziwne, wśród nagrodzonych są.. mężczyźni emotka


W Olay też byli. Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4416934 Napisano: 04.06.2011 08:52:59 w Rossmann
Czy są u Was te mydełka J. do kupienia na konkurs ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4416273 Napisano: 03.06.2011 08:35:07 w Rossmann
delfinka101 napisał(a):

Mam i ja..nareszcie cos od dłuzszego czasu na rossnecie


Ja też mam 2x emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4415279 Napisano: 03.06.2011 01:39:39 w Rossmann
Z nudów zaglądam już do innych konków. W tej rutynie jest ponad 500 zdjec. Szkoda, że nikt tego nie weryfikuje, bo zdjęcie 457... eh Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4415224 Napisano: 03.06.2011 01:23:55 w Carrefour konkursy
falus napisał(a):

anava napisał(a):

co z konkursem Żywiec Zdrój?


Chyba 10 czerwca mają dzwonić (jak dobrze pamiętam)


do 11.06 Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4415218 Napisano: 03.06.2011 01:23:00 w TESCO konkursy
falus napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

ksantypa napisał(a):

lalunia napisał(a):

przemekm77 napisał(a):

czy konkurs tesco SmakoŁyk został już rozwiązany?



cisza emotka


tez czekam



jeszcze nawet Carrefour nie jest rozwiązany a był wcześniej emotka



W carrefour mają do 10 czas a w tesco chyba o tydzień dłużej emotka




Do 11.06 Carrefour
Do 24.06 Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4415204 Napisano: 03.06.2011 01:15:24 w Rossmann
mia napisał(a):

Tak poważnie, to może ręcznie usuwają teraz podwójne nazwiska, w związku z tym zdublowanym zapisaniem wyniku... jak tak, to im do jutra zejdzie emotka
Szczególnie, jeśli w ich miejsce usiłują dołożyć nowe emotka


A Było trzeba grać dwa razy ? To przeze mnie i przez Ciebie teraz inni muszą czekać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4415184 Napisano: 03.06.2011 01:07:36 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

oj ten rossnet ostatno szwankuje


Piszą ręcznie 2 tys nazwisk, imion i miejscowości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414849 Napisano: 03.06.2011 10:59:30 w Rossmann
aerdna napisał(a):

mia napisał(a):

zuzkaa napisał(a):

mia napisał(a):

aerdna napisał(a):

Więc jaja będą ze szminką. Bo wysyłałam zgłoszenia 2 razy... Mam nadzieje, ze to wyłapią, żeby potem nie było, że chciałam oszukać i nałapać się 20 szminek na te samo imię i nazwisko emotka


Spokojnie, na szminkę to i ja wysłałam dwa razy i to na trzy kobiety z mojej rodziny emotka
Jednak myślę, że w razie czego to po prostu potem wykasują...


U mnie też ten sam problem wiec mam nadzieje, że zweryfikują to później.


Zobaczymy, najwyżej się okaże, że nas zgubiła zbytnia zapobiegliwość emotka
A tak nawiasem mówiąc, to ile tych szminek było? Chyba dosyć dużo?


100 dziennie a konkurs trwał ... ?



6. Nagrodami w Konkursie jest 2000 szminek Lip Tint o wartości 34,99 zł brutto każda. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414847 Napisano: 03.06.2011 10:58:50 w Rossmann
mia napisał(a):

zuzkaa napisał(a):

mia napisał(a):

aerdna napisał(a):

Więc jaja będą ze szminką. Bo wysyłałam zgłoszenia 2 razy... Mam nadzieje, ze to wyłapią, żeby potem nie było, że chciałam oszukać i nałapać się 20 szminek na te samo imię i nazwisko emotka


Spokojnie, na szminkę to i ja wysłałam dwa razy i to na trzy kobiety z mojej rodziny emotka
Jednak myślę, że w razie czego to po prostu potem wykasują...


U mnie też ten sam problem wiec mam nadzieje, że zweryfikują to później.


Zobaczymy, najwyżej się okaże, że nas zgubiła zbytnia zapobiegliwość emotka
A tak nawiasem mówiąc, to ile tych szminek było? Chyba dosyć dużo?


100 dziennie a konkurs trwał ... ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414734 Napisano: 03.06.2011 10:11:43 w Rossmann
Więc jaja będą ze szminką. Bo wysyłałam zgłoszenia 2 razy... Mam nadzieje, ze to wyłapią, żeby potem nie było, że chciałam oszukać i nałapać się 20 szminek na te samo imię i nazwisko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414720 Napisano: 03.06.2011 10:07:34 w Rossmann
mia napisał(a):

psemulek napisał(a):

nic w Kiwi, liczę na Astora


Dwa razy Kiwi! emotka
A więc wyniki sprzed modernizacji się zapisały! emotka


To ja chyba jakoś źle celowałam. Gratki !! Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414718 Napisano: 03.06.2011 10:06:55 w Rossmann
psemulek napisał(a):

nic w Kiwi, liczę na Astora


U mnie też pusto. Raczej nie mają starych zgłoszen emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414439 Napisano: 03.06.2011 08:43:14 w Rossmann
koza18 napisał(a):

ja mam nadzieje ze jednak sie nic nie stalo z naszymi odpowiedziami. To ze mozna bylo jeszcze raz udzielic odpowiedzi na dane pytanie jeszcze o niczym nie świadczy. emotka Zobaczymy po wynikach emotka emotka


Gorzej, jak tamte zapisało + nowe zapisało. I teraz powiedzą Ci - że to Twoja wina. Bo 2 razy brało się udział. A w reg. wyraźnie pisze, że można tylko 1 raz. Eh i tak źle i tak niedobrze... Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414353 Napisano: 03.06.2011 08:20:13 w Rossmann
mia napisał(a):

joan napisał(a):


Tak w ogóle, to uważam, że dyskusja na temat etycznego postępowania w konkursach, w której uczestniczą min. osoby wspierające swoim zachowaniem granie bez paragonu, jest co najmniej że-nu-ją-ca emotka Może uznajmy po prostu, że macie odmienne zdanie i koniec. I kropka.


Masz świętą rację, przy czym piszę to z nadzieją, że nie myślisz o mnie pisząc o popieraniu grania bez paragonów...
Pax, drogie panie! Chyba zapędziłyśmy się faktycznie emotka

A wracając do tematu - dzisiaj przed nami dzień prawdy na Rossnecie emotka
Tzn. najprawdopodobniej okaże się dzisiaj, czy przy wiekopomnej modernizacji strony posypała im się baza zapisanych wcześniej odpowiedzi do konkursów... emotka
Dla mnie zapewne będzie to czarny dzień prawdy emotka




Myślę, że na pewno się posypał. Bo razem z siostrą grałyśmy na początku konkursu w kiwi i szminkę i dopiero ostatniego dnia odkryłysmy, że możemy zagrać jeszcze raz. A przecież nigdy system na to nie pozwalał.

Najbardziej szkoda mi osób, które grały w konkursach opisowych i nie zapisały sobie odpowiedzi na kartce/w pliku. Bo trudno jest potem odtworzyć coś co się napisało np tydzień wcześniej.

Ja zazwyczaj nie zapisuje odpowiedzi, nie wiem jak WY ? Wyświetl w wątku >>
0 0

aerdna

#4414275 Napisano: 03.06.2011 07:57:39 w Rossmann
delfinka101 napisał(a):

aerdna napisał(a):

mia napisał(a):

lucja napisał(a):

i pojechali po dziewczynie... emotka

a jak wygrywacie po 5 pralek i 10 aparatów, to jakoś nie przejmujecie się, ze komuś bardzo by się przydało. Zapewne je sprzedajecie.. ale zabawka to co innego? emotka


Nie wygrałam niestety jeszcze żadnej pralki, ani aparatu. I gram tylko o to, co może mi się przydać.
Może Cię to zdziwi, ale nie sprzedałam jeszcze ani jednej nagrody, mimo, że mam konto na allegro, a wygranych kosmetyków w domu full plus dwa wygrane żelazka (które czekają na to, aż się komuś przydadzą z rodziny).
Poza tym nie mam na tyle czasu, żeby grać o coś tylko aby wygrać - zapewne jestem nienormalna na tym forum emotka
A co do zabawki... tak widzę różnicę - bo są to takie bardziej specyficzne nagrody. Aparat w zasadzie każdemu się przyda, zabawka niekoniecznie emotka




A czy ja jestem jakaś gorsza, że nie mogę wziąć udziału w konkursie ? Napisałam tylko przykład co można zrobić z wygranymi z tego konkursu.

Nie napisałam - kupie 5 paragonów - wygram 5x i wszystko sprzedam !!

Nie mam dzieci, więc łóżka i zabawek nie potrzebuje. Z reszta nigdy moje opisówki nie były tak dobre, żeby wygrać coś więcej niż nagrody z ostatniego miejsca.

Ci co wiedzą to wiedzą, ci co nie wiedzą to się dowiedzą - jestem sportowcem, fitnesską. Która na zawody chudnie a po, wraca do normalnej wagi i tak w kółko kilka razy w roku. Zeby nie mieć tych %$^&#@# rozstępów smaruję się oliwką, szczególnie dobra do tego jest oliwka J. Czasem się na niej opalam. Czy to cos złego, że używam kosmetyków do dzieci nie mając dzieci ?

Przecież nie grałam w konkursie HIPP, bo co zrobiłabym z tymi mleczkami czy co tam było do wygrania ? A tutaj ? Każdy ma prawo zagrac. Też muszę jak każdy kupić paragon. I też muszę włączyć inwencję twórczą. Spróbuję na pewno, w końcu oliwkę i tak zawsze kupuję dla siebie.

A dla ciekawskich - nagrody nie sprzedam tylko zostawię sobie. Bo nie jestem starą babą by nie móc korzystać z dziecięcych kosmetyków. Poza tym jestem chrzestną, więc zawsze znajdzie się mały człowiek z którym się podzielę.

Aaa... i więcej jest kosmetyków do wygrania niż zabawek. Wiec jeżeli w ogóle wygram - to nie bójcie się, nie zrobię Wam zabawkowej konkurencji.


Ja Ci powiem,ze nawet jakbys chciałą sprzedac,to nie ty pierwsza i nie ostatnia.Gra się tam gdzie widzi się jakies szanse.nagrodę można zawsze wymienic z kimś na cos innego.Bardziej denerwujace jest granie bez paragonow..Graj.Jestes mloda to i tobie moze przydac sie kiedys to łóżeczko:P


Chyba dla tego dużego Chłopca w domu emotka Bo czasem zachowuje się tak, że te łóżeczko to w sam raz dla niego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0