Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika erot

erot

#6321436 Napisano: 13.02.2017 12:04:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nagroda główna za 1 -sze miejsce we wczorajszym konkursie w Galerii Atrium Biała 
Voucher 5000zł do TUI   emotka
Przy okazji gratulacje dla forumowicza, który wygrał w Warszawie   emotka Wyświetl w wątku >>

erot

#6310367 Napisano: 12.01.2017 17:44:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
Cytowanie Koordynator Loterii <[email protected]>:

Szanowna Pani,

Chcemy zapewnić, że jako Organizator dokładamy       wszelkich starań,
by upewnić się, że przed zasileniem kart       przedpłaconych na
okaziciela, trafią one do rąk rzeczywistych       laureatów loterii
„Tysiąc i jedna nagroda”.

 

W związku z tym, że do tej pory nie       otrzymaliśmy od Pani
podpisanego pełnomocnictwa, chcielibyśmy       ułatwić Państwu
spełnienie tego wymogu. Na koszt Organizatora       zapewnimy Państwu
kompleksową obsługę notarialną w miejscu Państwa       zamieszkania.
Notariusz przyjedzie do Pani miejsca zamieszkania       podanego w
oświadczeniu laureata nagrody. Proponujemy wstępnie       termin
31.01.2017.

Prosimy o potwierdzenie terminu najpóźniej do       dnia 15 stycznia
2017.

 
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z par 19 ust. 3 ustawy o grach
hazardowych, ze względu na konieczność usunięcia wątpliwości co do
 uprawnień do odbioru nagród wstrzymujemy czas ich wydawania na okres
30 dni.

Z poważaniem
Koordynator loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6310340 Napisano: 12.01.2017 16:18:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
alea napisał(a):

alea napisał(a):

grzybekmalutki napisał(a):

Karty z Ferrero na które było oświadczenie powoli zasilają emotka

a na te co nie było oświadczenia pusto:(, mimo ze posłałam im sama oświadczenie 

Czy zasilono komuś kartę co nie miał @ od organizatora  z oświadczeniem a wysyłał im takie oświadczenie ?


U mnie też dziś zasilono wszystkie na które były maile z oświadczeniem, ale kilka gdzie nie było żadnych maili, a mimo to odesłałem oświadczenia nadal są niedoładowane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6309124 Napisano: 09.01.2017 15:13:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
rpk napisał(a):

erot napisał(a):

anet napisał(a):

aurorcia napisał(a):

erot napisał(a):

Pytanie do tych osób, które nie dostały tych maili z wzorem Oświadczenia: 

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam, że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

Odpisujecie im i jeśli tak to jak uzasadniacie skąd macie treść oświadczenia ? Czy też czekacie do poniedziałku ?

Ja poczekam do poniedziałku, ale w razie czego niech ktoś napisze z jakiego maila to dostał?

Ja także poczekam do poniedzialku.


Czekacie dalej ? Czy wysyłacie im te treść oświadczenia ? I jak tak to jak argumentujecie skąd ją macie jeśli nie przysłali maila z jego treścią ?

Sprawdź kartę czy nie jest już zasilona.

Niestety nie Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6309096 Napisano: 09.01.2017 14:45:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
anet napisał(a):

aurorcia napisał(a):

erot napisał(a):

Pytanie do tych osób, które nie dostały tych maili z wzorem Oświadczenia: 

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam, że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

Odpisujecie im i jeśli tak to jak uzasadniacie skąd macie treść oświadczenia ? Czy też czekacie do poniedziałku ?

Ja poczekam do poniedziałku, ale w razie czego niech ktoś napisze z jakiego maila to dostał?

Ja także poczekam do poniedzialku.


Czekacie dalej ? Czy wysyłacie im te treść oświadczenia ? I jak tak to jak argumentujecie skąd ją macie jeśli nie przysłali maila z jego treścią ? Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6308425 Napisano: 06.01.2017 14:35:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pytanie do tych osób, które nie dostały tych maili z wzorem Oświadczenia: 

OŚWIADCZENIE
Ja  …………………….…………………… potwierdzam, że karta o numerze ……………………… jest w moim posiadaniu.

Odpisujecie im i jeśli tak to jak uzasadniacie skąd macie treść oświadczenia ? Czy też czekacie do poniedziałku ? Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6308261 Napisano: 05.01.2017 20:17:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
Nie wysłali wszystkim maili, ale nie wiem czym sie kierowali bo reguły nie widać w tych moich... Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6307817 Napisano: 04.01.2017 22:47:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
anet napisał(a):

Pisałam do nich przez formularz kontaktowy i w odpowiedzi na otrzymanego maila, ale nie doczekałam się odpowiedzi.. Czy ktokolwiek piszacy do nich taka droga otrzymał jakieś info, czy odpisuja jedynie na fb?

Nic nie odpisali na kilka maili ani jedną ani drugą drogą Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6307811 Napisano: 04.01.2017 22:34:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
qst napisał(a):

moim zdaniem wszystkim wam wypłacą bo ich izba celna pogrąży, no chyba że komuś udowodnią że osoba która wygrała nie istnieje lub oszukała w jakiś inny sposób -nie mówię że ktoś z was coś oszukał lub na jakieś fałszywe dane wygrał ale chyba o to im chodzi, tylko dość nie udolnie się do tego zabrali (chociaż jeśli ktoś taki był to niech się nie dziwi że agencja próbuje coś z tym zrobić - bardzo dobrze niech robią tylko bardziej "udolnie" emotka  )  

Chociaż z drugiej strony może i nie tak nieudolnie, nagród było 1000, nie wszyscy zaglądają tu na forum nie wszyscy wchodzą na ich fanpage, pewnie jest jakaś część podejrzanych wygranych, dostali e-mail że muszą iść do notariusza a np osoba która wygrała nie istnieje i ktoś wygrał na kilka takich nieistniejących osób i po prostu się wystraszy i nic z tym nie będzie robił, nagroda przepada a kasa zostaje u organizator. Agencja na koniec terminu wypłaca nagrodę tylko tym którzy do nich napisali/zadzwonili że nie będą chodzić po notariuszach bo nie muszą itp oraz tym którzy do notariusza poszli.
Uczestnicy zadowolenie bo kasę dostali, agencja zadowolona bo część kasy została u nich. Tylko oszuści którzy się wystraszyli i do nich nie zgłosili w tej sprawie zostają z niczym


Według prawa nie mogą wypłacić tylko tym którzy się odezwą, a innych zdyskwalifikować chyba, że napiszą oddzielnego maila gdzie potwierdzą, że wystarczy takie mailowe oświadczenie i że doładują karte tylko po upewnieniu że dana osoba ją itrzymała.
Ogólnie mają czas do jutra tak naprawdę, bo potem mamy długi weekend i minie termin wyznaczony w ich mailach.  Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6307688 Napisano: 04.01.2017 16:50:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
qst napisał(a):

co takiego było w tym komentarzu emotka

Nic takiego: W skrócie, że nic z tej ich informacji nie wynika i dalej nie wiem czy mam czekać na jakieś info od nich na maila, czy jednak i tak lecieć do notariusza. I napisałem, że czas na wysłanie tego oświadczenia mija za pare dni i co wtedy nagle napiszą że nagroda przepada ?

Irytuje mnie to bo to drugi konkurs w tym momencie gdzie musze walczyć o swoje z agencją i firmą którą realizuje.

Wygraliśmy z rodziną kuchnię marzeń z Loterii Mission Wraps ( w sierpniu ). Do tej pory nie rozpoczęli prac i tuż przed planowanym rozpoczęciem okazało się, że 40 000zł jakie agencja przekazała do biura na jej realizację nie starczy na AGD i mamy im dopłacic 5000zł na podstawowe AGD.  Dodam że chodzi o prostą malutką kuchnię prawie 6m kwadratowych w bloku bez skomplikowanych systemów itd.
Gdyby ktoś wygrał i miał do zrealizowania większy metraż kuchni w domu to pewnie musiałby dopłacić im z 20 000 jeszcze...

Dopiero dzisiaj po obsmarowaniu ich na FB Mission Wraps błyskawicznie odezwała się do mnie Pani z agencji ( wcześniej od świąt telefon i mail agencji milczał ), która była wyraźnie niezadowolona, że naskrobałem na nich na fb bo przecież ona właśnie miała do mnie pisać w tej sprawie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6307676 Napisano: 04.01.2017 16:30:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
Usuneli po moim komentarzu pod nim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6307504 Napisano: 04.01.2017 10:41:04 w Dyskusje o wynikach konkursu
gosiaczek91 napisał(a):

gosiaczek91 napisał(a):

vazzz napisał(a):

jaru40 napisał(a):

Czy doszły te karty Ferrero z pinem , bo nie mogę znaleźć?

Te karty są chyba tylko na podpis i PIN jest do nich niepotrzebny.

Nie działa mi ta karta, dzwonie do mbanku na reklamacje ale to jak zwykle potrwa, wam działą ??

dzwoniłam do mbanku i pierwsza nie kompetentna osoba po 20min rozmowy ustaliła, że to defekt karty i, że mam złożyć reklamacje na szczęście rozłączyło mnie z powodu braku środków na koncie, zadzwoniłam drugi raz i sympatyczna pani powiedziała, że karta nie ma ustalonych limitów czyli wynoszą one 0 dlatego nie możliwe jest korzystanie z niej i tu pętla się zatacza bo to organizator mam możliwość ustalenia tych limitów emotka dziękuje dobranoc..... w dup*mać!


Heh, i w sumie dobrze, teraz zasypie ich kolejna fala hejtu na fb, infoliniach i skrzynkach mailowych.
Ważne żeby atakować ich codziennie na różnych kanałach bo w tym kraju tylko tak można coś osiągnąć i wywrzeć presje na osobach łamiących prawo. Wyświetl w wątku >>
1 joasia20 0

erot

#6307256 Napisano: 03.01.2017 17:00:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
mn112 napisał(a):

Szanowna Pani, mając na uwadze zapewnienie wszystkim naszym Konsumentom równych szans wygrania nagród w loterii promocyjnej „1001 nagroda”, podjęliśmy stosowne kroki w celu wyjaśnienia autentyczności niektórych zgłoszeń. W ten sposób chcemy zagwarantować, aby nagrody trafiły do rzeczywistych laureatów loterii. Liczymy na Państwa zrozumienie i przepraszamy za ewentualne niedogodności jakie mogą wywołać nasze działania. Z poważaniem, Serwis KonsumenckiFerrero Polska Commercial Sp. z o.o.   Takiego maila dostałam od nich. Jak mam to rozumieć???

Nic z tego nie wynika, albo to że proszą Cie o wyrozumiałość, a potwierdzenie notarialne i tak trzeba dosłać emotka
Trzeba ich cisnąć gdzie sie da

Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6306974 Napisano: 02.01.2017 22:57:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
targicola napisał(a):

Zadzwoniłem na infolinie Ferrero i tylko spisali moje dane aby przekazać je do organizatora czyli do studni bez dna znanej pod nazwą Unlimited.Rozmówca nic nie wie o ewentualnych ustaleniach i już z głosu można wyczuć,że odpowiadał z niechęcią."Będa się z każdym kto dzwonił lub pisał w sprawie tej loterii kontaktować." emotka

To rozmawialiśmy z tą samą osobą, też rozmawiał z niechęcią w głosie.
Ja dzwonię codziennie plus znajomi, trzeba walczyć o swoje. Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6306732 Napisano: 02.01.2017 15:11:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
targicola napisał(a):

wredzia napisał(a):

coś już wiadomo konkretnego o kartach z ferrero?

Cisza,żadnych @,telefonów i Ferrero na FB też się nie określiło a pisali,że do dziś dadzą znać.jeszcze 11 dni mają czas na doładowanie nam kart emotka


Unlimited nadal nie odbiera, a w Fererro teraz kierują do jakiegoś gościa, który zapisuje imie nazwisko, maila i tel. i powiedział, że każde zgłoszenie bedą indywidualnie rozpatrywać... Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6305258 Napisano: 28.12.2016 15:13:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
Instrukcja dla poszkodowanych z Loterii Fererro:
1. Tel pod numer: 22 ***

2. Mail z opisem sprawy poprzez formularz: https://www.ferrerorocher.pl/

3. Warto dać też krótki komentarz na fanpagu:
https://web.faceb...herPoland/?fref=ts 
Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6305236 Napisano: 28.12.2016 14:42:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
Niech każdy też coś napisze na fanpagu w komentarzach:
https://web.faceb...ocherPoland/?fref=ts
z doświadczenia wiem, że wtedy błyskawicznie reagują bo jednak to widzą konsumenci publicznie i psuje pijar.

W kupie siła ! wystarczy po jednym komentarzu pod ich ostatnim wpisem od każdego z Nas i będzie to mocno zauważalne oraz wzbudzi zainteresowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6305223 Napisano: 28.12.2016 14:30:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
Też miałem 3 karty odebrała jedna osoba i na dwie maila otrzymałem emotka
Nic tylko bombardować ich telefonami i mailami trzeba wywrzeć presję żeby się im odechciało takich durnych akcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

erot

#6305177 Napisano: 28.12.2016 13:32:58 w Wkurza mnie...
Czy są tutaj jacyś laureaci Loterii Ferrero Rocher kart 500zł ?

Organizator sobie robi jaja emotka
Karty rozsyłali listownie i odebrała ją moja mama pod moją nieobecność, a teraz po 2-ch tygodniach od odbioru dostaje maila:

Szanowna Pani, Szanowny Panie,
ponieważ na potwierdzeniu odbioru nagrody, które do nas wpłynęło (żółta
karteczka) znajduje się podpis innej osoby, uprzejmie informujemy, że w
związku z zapisami art 19.2 ustawy hazardowej "wypłata wygranej może
nastąpić na rzecz innej osoby niż okaziciel dowodu udziału w loterii,
jeżeli przedstawi on pełnomocnictwo z podpisem poświadczonym notarialnie
udzielone przez taką osobę...".

Zważywszy na fakt, iż przesyłka z kartą adresowana na Pani/ Pana dane,
została odebrana przez osobę trzecią, w celu wypełnienia warunków w/w
zapisów ustawy, jesteśmy zobligowani prosić o dosłanie stosownego
notarialnie potwierdzonego pełnomocnictwa, którego wzór przesyłamy w
załączeniu.

Karta zostanie zasilona kwotą 500,00 zł niezwłocznie po otrzymaniu przez
nas oryginału w/w dokumentu. Dokument należy dostarczyć w ciągu 14 dni
od otrzymania niniejszego maila na adres organizatora loterii:

Unlimited Sp. z o.o.
ul. Włodarzewska 45D, 02-384 Warszawa
z dopiskiem: "Loteria Ferrero - pełnomocnictwo"

Z poważaniem,
Organizator


Mam teraz latać do notariusza z mamą, tracić czas i płacić za pełnomocnictwo pomimo, że spełniłem wszelkie warunki loterii i jestem na liście laureatów. W regulaminie, ani informacji po wygranej nie ma nic o obowiązku osobistego podpisaniu listu przy listonoszu emotka
Normalnym jest, że listonosz wydaje listy jednemu domownikowi i nawet gdybym był wtedy w domu a drzwi otworzyłaby mama czy siostra to podpisałaby się jedna z nich.

Myślicie, że uda się coś wskórać ? Wyświetl w wątku >>
1 erot 0

erot

#6295294 Napisano: 02.12.2016 22:26:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Powerbank Actimel Wyświetl w wątku >>
0 0