Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lekamar

lekamar

#6290193 Napisano: 24.11.2016 18:07:35 w Smolar
rpk napisał(a):

Nie wiem o co wam chodzi emotka Smolar to agencja chyba najbardziej przychylna graczom. Nie są doskonali i czasem im się też jakaś wpadka zdarzy. Takie życie. Co ciekawe u mnie na telefonach żadnego sms  nie było. Może wysłali tylko na numery z "czarnej listy" emotka

to teraz Pan pracownik nam jeszcze niech powie kto i dlaczego jest na tej czarnej liście- jak nie chce się podzielić to możemy zgadywać że są na niej nieznajomi królika bo znajomi królika są na liście białej- tych którzy mogą wygrywać. W związku z tym że nadzór nad każdą loterią prowadzi Izba Celna będą mieli ich informatycy troszkę roboty z odzyskiwaniem danych z serwerów- bo to że majstrujecie przy bazach danych jest oczywiste.
Idąc tropem absurdów możemy zadać pytanie a może to był wygrany samochód z innego konkursu tylko treść smsa wam się pomyliła.
Spokojnej nocy przy czyszczeniu baz danych i udanej współpracy z przyszłymi kontrahentami którzy będą masowo wzywani na przesłuchania. Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#4067013 Napisano: 21.01.2011 07:06:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
alaalex40 napisał(a):

lekamar napisał(a):

iaziaz napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

wie ktos jak to w koncu bedzie z wynkami tego konkursu twojekontozprezentami ?:)



ponoc 25.01 bedzie lista na stronie,zawsze mozna na infolinie zadzwonic i dopytac


kto miał wygrać już wie, bo dzwonili po szczęśliwcach, teraz tylko szybka weryfikacja w banku czy spełnia warunki i zastrzeżenia regulaminu i można odebrać nagrodę.



moze i dzwonili ale skad wiadomo ze juz do wszystkich?


zadzwoń do swojego banku i zapytaj się czy przeszłaś już weryfikację emotka na 100% przekierują cię do osoby odpowiedzialnej za konkurs która sprawdzi czy jeszcze jakaś nagroda została... ale raczej usłyszysz przykro mi nie mamy Pani/Pana na liście zwycięzców. PS.Pracuję w Banku i my swoich klientów-szczęśliwców już znamy Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#4066842 Napisano: 21.01.2011 06:07:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
iaziaz napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

wie ktos jak to w koncu bedzie z wynkami tego konkursu twojekontozprezentami ?:)



ponoc 25.01 bedzie lista na stronie,zawsze mozna na infolinie zadzwonic i dopytac


kto miał wygrać już wie, bo dzwonili po szczęśliwcach, teraz tylko szybka weryfikacja w banku czy spełnia warunki i zastrzeżenia regulaminu i można odebrać nagrodę.

Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#4028671 Napisano: 08.01.2011 08:46:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

Karnawał dla Chrześcijan zaczyna się 6.01. I najczęściej zaczyna się wtedy właśnie. Ale nie każdy jest Chrześcijaninem. Pytanie można różnie rozumieć- Ile trwa w 2011 roku, czyli grudnia nie wliczać, tylko styczeń. Więc wyszłoby 67 dni emotka 74 dni trwa ogólnie( jako NIE NAJCZÊŚCIEJ). Tak więc można sobie różnie to interpretować. emotka Mogliby dać inne pytanie emotka


nigdy nie wyjdzie 67 dni, w 2011 też jest grudzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#2394147 Napisano: 25.05.2009 06:03:53 w Połączenia nieodebrane
dziś o 17 z 7100... kto wie co to za wynalazki???? Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#2290468 Napisano: 02.04.2009 07:22:32 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Z jakiego konkursu nawigacja GPS Mio P560????
Nadawca niwyraźnie napisany, coś jak Acyiom, Action POLSKA.......... Nie mam pojcia co to za konk.... Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#2046126 Napisano: 26.12.2008 07:38:26 w Dowcipy
Czym się różni kobieta od komara??
Komar jak ssie to go nie trzeba głaskać.

Dlaczego Wedel nie miał dzieci??
Bo cały intres ładował w kakao... Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#1911248 Napisano: 27.10.2008 08:58:15 w Dowcipy
W samolocie leci ksiądz, siostra zakonna i o czywiscie pilot. Nagle, z niewiadomych przyczyn samolot zaczyna sie palic, wiec pilot glosno wola:
-zakładamy spadochrony i skaczemy!
Tak tez wszyscy zrobili. Jako, ze kobiet zazwyczaj puszczane sa przodem, dali siostrze zakonnej pierwszństwo.
Ta jednak, gdy juz prawie skakala zaparła sie o drzwi i ani rusz. Widzac to, pilot pyta ksiedza:
- Popchniemy ja?
Na co ksiądz, newrowo spogladajac na zegarek odpowiada:
- A zdązymy jeszcze?

I Wojna Światowa. Do obozu niemieckiego na pustyni dowieziono nowych rekrutow. Po 3,4 tygodniach jednego z nowych zaczyna brać ciśnienie jakoże był bez kobiety... Poszedł wiec do starych mieszkanców obozu
-słuchajcie, koledzy: jak wy wytrzymujecie tyle czasu bez kobiety?
-no wiesz... tam za namiotem stoi taka stara wielbłądzica...
Chlopak troszkę się zdziwił, ale mimo wszystko poszedł za namiot obejżeć sprawę I tak patrzy patrzy... ale nie! z wielbłądzicą nieprzejdzie! Jednak kolejne tygodnie mijały... Ciśnienie rosło... Aż w końcu niewytrzymał, poszedł za namioty i zrobił swoje... Po całej akcji wybrał sie do starych bywalców ,co go tak namawiali, by się pochwalić.
-wiecie, fajna ta wielbłądzica, tylko trochę stara...
-stara jak stara, ale do miasta dojedzie.

Pukanie do drzwi. Otwiera pani domu, za progiem zebrak:
- A czego wam trzeba, dobry czlowieku?
- Kawalek chleba, szanowna pani, gdyby sie znalazl,
bylbym nad wyraz zobowiazany...
- Ach, dobry czlowieku, macie szczescie! Mielismy dzisiaj mala
uroczystosc i sporo tortu zostalo!
- Alez! Szanowna pani zbyt laskawa! Tylko chleba kawalek!
- Ach, dobry czlowieku! To zaden klopot!
Pani domu przynosi spory kawal tortu i z duma wrecza go zebrakowi.
Ten, chcac nie chcac przymjuje i pod nosem szepcze:
- K...a! Jak teraz denaturat przez to cenzura przesaczyc?
Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#1911178 Napisano: 27.10.2008 08:34:57 w Dowcipy

lekamar

#1909014 Napisano: 26.10.2008 08:09:32 w Dowcipy
Cześć co porabiasz
- a nic na weselu wczoraj byłem, u Baśki
- fajnie...
- no fajnie tylko ten jej mąż to jakiś taki troche nienormalny
-???
- tańcze sobie z Baśką a ten jak nie podbiegnie i z całej siły kopie ją w krocze...
- Ty stary to jakiś świr..
- No, trzy palce mi złamał... Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#1837732 Napisano: 26.09.2008 12:15:37 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
toka napisał(a):

lekamar napisał(a):

Właśnie dostałam hamak z Algidy z jakiego konka, ktoś pamięta?


w plebiscycie Kuchni na gazecie były chyba kiedys hamaki-jeśli to od nich to rozwozi Stolica


do mnie siódemką przywieźli. Czy to może z Ugotuj to na gazeta.pl? Były tam hamaki? Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

#1837705 Napisano: 26.09.2008 12:04:44 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Właśnie dostałam hamak z Algidy z jakiego konka, ktoś pamięta? Wyświetl w wątku >>
0 0

lekamar

lekamar

#1234851 Napisano: 12.12.2007 08:38:17 w www.onet.pl
Witam wszystkich.
Ponieważ nie mogę dodawać jeszcze nowych wątków (i długo długo jeszcze nie) to dorzucam tutaj Vatenfala- konkurs akcja na onecie- poczytajcie sobie liste zwycięzców dnia tam gdzie niby wygrywa 500 mail- 3 osoby ze Zduńskiej Woli i na dodatek 2 z tym samym nazwiskiem (szczęściarze jak bracia L. z konkursów cyfry)
Wyświetl w wątku >>
0 0