Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6827348 Napisano: 01.12.2021 22:19:32 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

emotka emotka emotka Hej, ludzie z e-konków! Nie żyje delvitto...emotka
https://www.e-kon...uzytkownicy/delvitto
Nasza koleżanka, a moja wirtualna przyjaciółka. Własnie się dowiedziałam.
Kto jest z Białegostoku i mógłby się zająć organizacją/dostarczeniem wieńca na pogrzeb? Tudzież składkami ewentualnie?
Pogrzeb 4 grudnia. Potem zapodam dalsze szczegóły co do pogrzebu.
Dobry Jezu... Nie mogę uwierzyć. Renatko... emotka

O mój Boże! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 2 mia, dysia

normafia

#6799334 Napisano: 04.08.2021 17:08:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

normafia napisał(a):

deva napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

nataszka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziwny ten konkurs z biedronki . 650 nagród i nic nie trafić . Normalnie szok

Tam były nagrody dzienne i pewnie wiele osób jak wysyłało w każdym dniu ,to wpadło im wiele bonów... emotka


Tak chyba było tylko na plakacie. W regulaminie jeśli dobrze pamiętam nic nie ma o dziennych.

Ja wysyłałam w różnych dniach i tylko jedna nagroda... Dziwny ten konkurs,może rzeczywiście SMS nie doszły, nie ma jak spr

wysłałam 5 i tylko jedna wygrana...
nie było tak dużo wpisów w mdw jak na 650 nagród...dziwne...
emotka

Na wszystkie wysłane zgłoszenia wpadło po 50 zł i na każde zgłoszenie jak zwykle mam pokrycie w paragonach, ale nie wiem czy wyślę w ogóle dane. Postarałam się mocno w tym konkursie i szkoda mi "sprzedać" moim zdaniem dobry tekst za tak małą kwotę. Zawsze warto rozważyć na ile wycenia się swoje wypociny. emotka  Mój błąd, że zapomniałam jakie są nagrody II stopnia. Myślę, że każdy konkursowicz planował ustrzelić auto. Ja też tak planowałam, ale Albedo nigdy za bardzo mnie nie lubiło. emotka

U mnie też nagrodzonych 100% wysłanych tekstów...ale co z tego, jak same II stopnia  emotka  

No dokładnie. Z Albedo nigdy nie było mi po drodze, ale cenię tę agencję za to, że kiedy w 2012 r nagrodziła autem tekst niezgodny z regulaminem (przekroczył 160 znaków), kupiła drugi samochód i wybrała tekst zgodny z regulaminem. Inni organizatorzy tak nie robią. Wystarczy spojrzeć na fb jak głupio tłumaczy się Wawel, że za "dokończenie zdania" uznał tekst złożony z wielu zdań. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6799314 Napisano: 04.08.2021 16:31:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

normafia napisał(a):

Na wszystkie wysłane zgłoszenia wpadło po 50 zł i na każde zgłoszenie jak zwykle mam pokrycie w paragonach, ale nie wiem czy wyślę w ogóle dane. Postarałam się mocno w tym konkursie i szkoda mi "sprzedać" moim zdaniem dobry tekst za tak małą kwotę. Zawsze warto rozważyć na ile wycenia się swoje wypociny. ;)  Mój błąd, że zapomniałam jakie są nagrody II stopnia. Myślę, że każdy konkursowicz planował ustrzelić auto. Ja też tak planowałam, ale Albedo nigdy za bardzo mnie nie lubiło. emotka

Przecież oni ten tekst już mają, nie wysyłając danych oddajesz go za darmo  emotka

Mają, ale jeśli są uczciwi, to nie ośmielą się go użyć. emotka   A ja trochę to przerobię do potrzeb innego konkursu i poślę bez kaca moralnego, że już komuś innemu ten tekst "sprzedałam". emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6799294 Napisano: 04.08.2021 15:49:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

nataszka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziwny ten konkurs z biedronki . 650 nagród i nic nie trafić . Normalnie szok

Tam były nagrody dzienne i pewnie wiele osób jak wysyłało w każdym dniu ,to wpadło im wiele bonów... emotka


Tak chyba było tylko na plakacie. W regulaminie jeśli dobrze pamiętam nic nie ma o dziennych.

Ja wysyłałam w różnych dniach i tylko jedna nagroda... Dziwny ten konkurs,może rzeczywiście SMS nie doszły, nie ma jak spr

wysłałam 5 i tylko jedna wygrana...
nie było tak dużo wpisów w mdw jak na 650 nagród...dziwne...
emotka

Na wszystkie wysłane zgłoszenia wpadło po 50 zł i na każde zgłoszenie jak zwykle mam pokrycie w paragonach, ale nie wiem czy wyślę w ogóle dane. Postarałam się mocno w tym konkursie i szkoda mi "sprzedać" moim zdaniem dobry tekst za tak małą kwotę. Zawsze warto rozważyć na ile wycenia się swoje wypociny. emotka  Mój błąd, że zapomniałam jakie są nagrody II stopnia. Myślę, że każdy konkursowicz planował ustrzelić auto. Ja też tak planowałam, ale Albedo nigdy za bardzo mnie nie lubiło. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6731485 Napisano: 24.09.2020 16:33:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Columbit niezmiennie  emotka

Amen. emotka Skąd mi do łba przyszło, że tam praktycznie każdy wygra? emotka

A o loteriach i bramkach to już szkoda gadać - kładę wszystkie prawa statystyki na łopatki. emotka

Dołączam do Was, Columbitowa padaka... emotka

Razem raźniej... emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6718930 Napisano: 29.07.2020 22:51:39 w Żegnamy zmarłych
cudaczek121 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Dzisiaj rano zmarł mòj Najukochańszy Tato - proszę o modlitwę 

Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia:(

Monika, z całego serca Ci współczuję. Pomodlę się za Twojego Tatę.
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

normafia

#6706214 Napisano: 29.05.2020 15:54:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
dala napisał(a):

100 zł z Haribo C4

i u mnie Wyświetl w wątku >>

normafia

#6706040 Napisano: 29.05.2020 07:01:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
iwona0103 napisał(a):

Standardowo: 105 nagród
Niestandardowo: wysłałam więcej niż 2 zgłoszenia
Standardowo: Albedo mnie nie docenił  emotka

Po wpisach w tym wątku zrobiło mi się raźniej. Myślałam, że jako jedyna na forum znów z Albedo nic nie ustrzeliłam. emotka Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

normafia

#6663539 Napisano: 03.12.2019 17:42:51 w Żegnamy zmarłych
emotka tereniagno napisał(a):

Dziś w nocy zmarł mój kochany brat emotka
Jest mi smutno emotka

Wyświetl w wątku >>

normafia

#6652989 Napisano: 30.10.2019 21:30:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
iwona0103 napisał(a):

100 zl wawel  emotka sms teraz

To samo, chwilkę temu emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6652986 Napisano: 30.10.2019 21:28:24 w Informują
kreatia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

sms auchan bon 100  w tej chwili  emotka

Nadal idą jakby co (sms teraz)  emotka

Potwierdzam, info teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6643238 Napisano: 26.09.2019 08:52:40 w Żegnamy zmarłych
joasiunia napisał(a):

Dzisiaj nad ranem zmarł mój kochany Tata... 

emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 1 joasiunia

normafia

#6638491 Napisano: 10.09.2019 22:42:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
bandit napisał(a):

instax 9 - mail z T-mobile wakacje 
w zależności które masz miejsce na liście to dostajesz

@ z T-Mobile:  Samsung Galaxy A8.
W moim przypadku nagroda nie pokrywa się z miejscem na liście.
(na moją korzyść) emotka Bardzo się cieszę, bo wysłałam tylko jedno
zgłoszenie. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6617206 Napisano: 05.07.2019 19:25:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
aurorcia napisał(a):

smartfon Xiaomi z Delikatesów Centrum emotka

Podzieliłam Twój nędzny los emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6598304 Napisano: 11.05.2019 13:30:20 w Żegnamy zmarłych
asia670 napisał(a):

12 godzin temu odszedl mój Kochany Tatuś,a ja kręcę sie bezmyslnie po domu,nie spię juz 31 godzin i klikam tutaj,a łzy same leca na klawiaturę......wczoraj z nim rozmawiałam wieczorem, pozegnał mnie swoim; cześć Asineczko ,a za parę chwil juz nie żył emotka emotka emotka ciągle mam w w głowie te Jego ostanie dwa słowa,których juz nigdy nie usłyszę emotka dlaczego to tak jest?????

emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

normafia

#6576835 Napisano: 03.03.2019 21:32:23 w Żegnamy zmarłych
marcin1411 napisał(a):

Dzis w wieku 60 lat zmarł mój tato. Nie dochodzi to do mnie. Nie ma nic gorszego niż patrzenie na śmierć swojego rodzica. Reanimowaliśmy go, wezwalismy karetke, lecz nie zdolalismy do uratować. Proszę Was Drodzy abyscie pomodlili sie za duszę mojego taty. ,,Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą"

emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

normafia

#6576499 Napisano: 02.03.2019 11:14:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
mamadwojga, ale super! Wielkie gratulacje! emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>

normafia

#6568012 Napisano: 01.02.2019 16:09:11 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

Dziś rano zmarła moja Mama... Ciągle w to nie wierzę. emotka Na pewno obudzę się jutro i okaże się, że to był tylko koszmarny sen...
To przecież nie może być prawda. Miałam iść do niej dzisiaj jak zwykle na kawę - tak cieszyła się, że znów dziś są skoki... emotka emotka emotka

Mia, trzymaj się. emotka Przeżyłam to w 2013 r i do dziś nie mogę uwierzyć. emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

normafia

#6554386 Napisano: 07.12.2018 08:37:12 w Gratulacje! Dla wygranych!
mallina, wspaniały samochód, wielkie gratulacje! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6525379 Napisano: 04.09.2018 11:11:56 w Żegnamy zmarłych
nariam napisał(a):

wczoraj  zmarła moja Siostra,nick na naszym forum miała stasiak50


emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0