Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6520097 Napisano: 19.08.2018 13:46:04 w Nasze kochane zwierzątka
maria1980 napisał(a):

Dziś odszedł Gustaw...najwspanialsza świnka morska pod słońcem . Rak... emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

normafia

#6520096 Napisano: 19.08.2018 13:44:55 w Nasze kochane zwierzątka
normafia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

W dniu wczorajszym odszedł jeden z moich czworonożnych przyjaciół - jamnik Fuzi (zwany przeze mnie Wącholem).
Pożegnał go "krwawy księżyc".
Rak serca...
Wraz z nim odeszła też jakaś cząstka mnie emotka  dziękuję za te 14 lat! Do zobaczenia przyjacielu!  emotka


emotka Wiem co czujesz. 17 października
będą już 2 lata jak pożegnałam mojego
ukochanego Ramzeska. Nawet po takim
czasie strata wciąż boli. emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6507667 Napisano: 09.07.2018 22:17:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
asia670 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

andii napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Dziękuję emotka życzę Wam takich emocji, łez i stanu przedzawałowego, kiedy mówicie mężowi "ej Michał, ta pani mi mówi, że wygrałam samochód" emotka emotka emotka

Również gratuluję emotka

Dołączam do gratulacji emotka emotka
Szerokiej drogi emotka

gratki wielkie-ale fajnie emotka

zezowaty kot, rewelacja! Wielkie, wielkie brawa! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6499174 Napisano: 17.06.2018 15:13:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy wysyłał ktoś dziś zgłoeszenie na wyślijuśmiech blenda med i nie dostał @ by potwierdzić ?

pisze jak byk potwierdż, we wcześniejszej turze mi przychodziły a teraz nie, miał ktoś kłopot

 Na poczcie interia.pl mam taki problem ,że nie przychodzi link a córka wysłała na o2.pl i bez problemu..

kurcze ja też na interii, a jak na złość nie zapisalam odp, a takie fajne posłałam, wątpie by doszły te @ emotka

Mam to samo, na Interii. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6496565 Napisano: 11.06.2018 15:00:13 w Auchan
cb656 napisał(a):

mdepfs napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Czy dobrze pamiętam, że wyników z ostatniego etapu możemy się spodziewać 14.06.2018?

tak, 9 dni roboczych od zakończenia etapu

§ 2, punkt 4 - informowanie zwycięzców mailem.
A ja mam pytanie do laureatów poprzednich etapów - jak długo po tych dziewięciu dniach ROBOCZYCH na powiadamianie, pokazywały się wyniki na stronie?
Dajmy na to - jak teraz, z etapu IV ten termin kończy się 14 czerwca emotka to kiedy spodziewać się uzupełnienia na stronie z wynikami? PO WERYFIKACJI, czy bezpośrednio po powiadomieniach? emotka

Równocześnie emotka Nie ma żadnej weryfikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6474579 Napisano: 19.03.2018 17:10:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czuję się olewana przez Kasię... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6473714 Napisano: 16.03.2018 12:46:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
maslo 1, brawo! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 maslo1 0

normafia

#6473710 Napisano: 16.03.2018 12:44:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
mariolakal napisał(a):

Asper01: gratki ogromne ! Dopiero weszłam w temat...  emotka   emotka

I ode mnie wielkie gratulacje! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

normafia

#6467044 Napisano: 24.02.2018 17:24:30 w Nasze kochane zwierzątka
babariba napisał(a):

do zobaczenia Piesku, kiedyś jeszcze razem pójdziemy na spacer...

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6454494 Napisano: 19.01.2018 15:52:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Lager, szacun, wielkie brawa i wielki e gratulacje!!!!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

normafia

#6438779 Napisano: 07.12.2017 20:11:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
helcia85, Gratulacje emotka   emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6435003 Napisano: 30.11.2017 06:43:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olunka , z całego serca gratuluję emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

normafia

#6433036 Napisano: 25.11.2017 11:50:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

assal napisał(a):

O moich wyjazdach z RMFem (i innych nagrodach) mogłabym duuuuużo pisać  emotka , ale o rozwiązywaniu konkursów jeszcze więcej. 
Tutaj wyniki konkursu z Wietnamem: https://www.rmf.fm/f/vifon-wietnam.html
Poprzeczka konkursowa mocno podniesiona  emotka

Faktycznie emotka

No, coż... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6432985 Napisano: 25.11.2017 06:55:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

xpac napisał(a):

tusienka napisał(a):

violka88 napisał(a):

asie90 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

paula27 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

Czy dzisiaj był rozdany samochód z allegro?

tak, za biały rower miejski emotka

a było do tego jakies ciekawe uzasadnienie? nie mialam jak posluchac...

Jestem dobrze wychowana, umiem przegrywać, ten ktoś może czytać, więc nie skomentuję emotka  Kolejny raz napiszę, że wybiera RMF, to słychać na kilometr!

mnie interesuje fakt, jak spośród tylu zgłoszeń zwraca czyjąkolwiek uwagę takie nijakie?  emotka

sądzę, że losowanie emotka

Pozwolę się wtrącić i nie zgodzić .Wielokrotnie zostałam nagrodzona przez RMF, również wpadły główne nagrody - nie uważam ,żebym napisała coś banalnego, głupiego czy mugolskiego. RMF po prostu stawia na prostotę , prawdę . Nigdy przenigdy nie wygrałam tam jakimiś poetyckimi , epickimi tekstami. I pisząc pełen jadu i frustracji tekst ,,NIJAKIE" obrażacie innych forumowiczów , którzy podobnymi PRAWDZIWYMI tekstami , zwyczajnymi myślami właśnie tam wygrali. To jest trochę nie w porządku. Może nabierzecie tyle odwagi i pochwalicie się swoimi tekstami zanim ocenicie innych?
I jeśli jest na sali którykolwiek osobnik- szczęściarz który wygrał to autko szczerze gratuluję. 

yyyy Ty tak serio "prostotę, prawdę"? Chcesz powiedzieć, że kotek znaleziony w kupionym aucie, czy też facet który montuje resor w rowerze, a potem staje się jej mężem, to nie "rzygi" ?? emotka  to są teksty wszystkim nam znane i używane w konkursach, więc wątpię żeby to była prostota i prawda emotka

Serio, tak właśnie twierdze. I zdania nie zmienię. Bo my laureaci RMF mamy o tyle niezręczną sytuacje,że nasze testy są publikowane czy też czytane, mało tego dochodzi do mega stresującej sytuacji na żywo- zaznaczam - na żywo- nie nagrywanej co dodatkowo stresuje i wychodzi czasem jak wychodzi. Zaznaczę też tu,że jest to streszczenie nigdy nie słyszała tudzież w moim przypadku nie były czytane w całości i dosłownie teksty które napisałam. Więc dokładnie nie masz pewności czym osoba urzekła swoją odpowiedzią jury.

Też wygrywałam w RMF FM główne nagrody. Wszystkie moje teksty w całości były czytane na antenie. Żaden z nich nie był "prosty", żaden nie był oparty na często powielanych przez konkursowiczów schematach,  każdy był wynikiem nagłego  "przebłysku"- czasem proza, czasem rymowanka. Jedno te teksty łączyło- musiały być pomysłowe, dotąd niespotykane. Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

normafia

#6430689 Napisano: 20.11.2017 17:57:51 w Gratulacje! Dla wygranych!

normafia

#6430212 Napisano: 19.11.2017 20:55:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

normafia napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

asie90 napisał(a):

ja osobiście uważam, że o niebo lepsze od poprzednich i gratuluję zwyciężczyni emotka  oczywiście moje zgłoszenia mi się bardziej podobają emotka   

a ja bym nie nagrodziła tego zgłoszenia nawet kartą...

A słyszałaś jak brzmiała treść? emotka Powiedzieć o tym zgłoszeniu, że wygrała dziewczyna, która kupiła drugi pilot do telewizora, bo mama zawładnęła pierwszym, to tak jakby streścić "Ojca zadżumionych" w następujący sposób : siedmioro dzieci powiła mu żona, a teraz nie żyją i one i ona. emotka


normafia a Ty słyszałaś to zwycięskie hasło? Mi się nie udało przyuważyć, a strasznie ciekawa jestem w jaki sposób zostało napisane...

Pewnie, że słyszałam, w przeciwnym razie nie zabierałabym głosu. Było błyskotliwie ujęte, ale nie notowałam treści. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6430197 Napisano: 19.11.2017 20:30:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

asie90 napisał(a):

ja osobiście uważam, że o niebo lepsze od poprzednich i gratuluję zwyciężczyni emotka  oczywiście moje zgłoszenia mi się bardziej podobają emotka   

a ja bym nie nagrodziła tego zgłoszenia nawet kartą...

A słyszałaś jak brzmiała treść? emotka Powiedzieć o tym zgłoszeniu, że wygrała dziewczyna, która kupiła drugi pilot do telewizora, bo mama zawładnęła pierwszym, to tak jakby streścić "Ojca zadżumionych" w następujący sposób : siedmioro dzieci powiła mu żona, a teraz nie żyją i one i ona. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6429845 Napisano: 17.11.2017 20:02:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Frama napisał(a):

tereniagno napisał(a):

bandit napisał(a):

https://www.wygrananaswieta.pl/ -> dostalismy sms o wygranej zestaw produktow ale nie mam linka do formularza o którym piszą ?
o co tu chodzi a do tego dzis zarejestrowałem tam zgłoszenie i juz wygrana ?

No,ja wysłałam zgłoszenie 15.11 i też dostałam sms o wygranej.
Ani w regulaminie,ani na stronie,co podają nie ma oświadczenia wo wypisania.Też nie wiem o co cho emotka
Gdzie szukać tego oświadczenia do wypisania,bo nigdzie  nie widzę?

Mam identyczną sytuację z wygraną z itm. Widocznie jeszcze nie ogarnęli tych oświadczeń... pewnie przypomni im się w poniedziałek.

W ciągu 3 dni wysłać oświadczenie,którego nie ma,to jedna sprawa.
2 sprawa,czy nie chcą przypadkiem za dużo danych na wygraną za 100zł-nazwę i nr dokumentu tożsamości,pesel i co jeszcze?może nr buta albo odcisk palca? emotka Chyba to jest już wielka przesada.Wygrywałam drogie nagrody i nie wołali dowodu. emotka


Nie mam wątpliwości, że w przypadku tekstu, który dziś wygrał na Allegro komisja starannie czytała zgłoszenia. Był rewelacyjny- błyskotliwy, z polotem i dowcipny. Serdecznie gratuluję laureatce nagrody (nie wiem czy jest z forum). Wyświetl w wątku >>
0 1 lager

normafia

#6416687 Napisano: 16.10.2017 13:35:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy poza Wróżem Maciejem, Radiem Zet i Hubertem Urbańskim, który pamięta o mnie kilka razy dziennie oraz poza niestrudzonymi ankieterami, ktoś jeszcze kiedyś do mnie zadzwoni? emotka Wątku, pokaż mi też, że jesteś magiczny.... Wyświetl w wątku >>
0 0