Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#1716348 Napisano: 31.07.2008 02:53:36 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Hmmm... skąd u niektórych Państwa taka nieuprzejmość, cynizm, takie pokazanie za wszelką cenę, że się wie lepiej...
Kto powiedział, że brakuje zawodowców chętnych do zwierzeń? Kto powiedział, że spuszczam z tonu? Szanowni Państwo - ja po prostu pytam... A nie ma głupich pytań... są tylko głupie odpowiedzi. Pytam bo nie jestem w Państwa środowisku, nie znam się jeszcze tak na konkursach jak Wy. A chciałbym poznać jak najwięcej detali aby móc jak najlepiej napisać artykuł. Rozumiem, że jestem kimś obcym, ale nie wierzę, żeby Państwa środowisko było aż tak nieufne... Życzę niektórym więcej luzu w tak upalne dni.



Hmmm, cynizm to lekceważące odnoszenie się do ogólnie uznawanych autorytetów i zasad etycznych.
Nie znamy się tu osobiście, a więc jeden dla drugiego nie jest raczej autorytetem. Życzę trochę luzu w ten upalny dzień, bo wyrażanie opinii na temat pewnych poczynań i cynizm, to dwie różne sprawy.Sądzę, że forum właśnie po to istnieje, aby wymienić się swoimi opiniami ma różne tematy.
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1716218 Napisano: 31.07.2008 01:30:53 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Witam serdecznie,

chciałbym podpytać Państwa o wszystkie ciekawe wydarzenia związane z Waszym udziałem w konkursach.
Czy ktoś z Was odniósł jakiś sukces w zagranicznych konkursach? Czy słyszeliście Państwo o tym, że ktoś miał jakieś problemy jeśli przyłapano go, na tym, że grał trochę nieuczciwie? To moje najważniejsze pytania.

Pewne dane o które dopytuje powyżej już mam, ale chciałbym sprawdzić czy sami Państwo znacie podobne rekordy.
Np. że ktoś wygrał 28 z 30 telewizorów, które były do zdobycia, albo połowę telefonów komórkowych. Może wiecie, że ktoś bierze udział dziennie w ogromnej liczbie konkursów. Może chcielibyście oszacować ile wyciągają z konkursów najlepsi?

Za każdą pomoc będę wdzięczny. Jeśli ktoś woli, może napisać mi prywatną wiadomość, albo maila. Ciągle czytam też forum więc postaram się szybko odpowiadać. (Oczywiście w godzinach w jakich jestem w redakcji). emotka

Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
wprost



Jedni mają się wypowiadać na temat innych? Cóż, skoro brakuje zawodowców chętnych do zwierzeń,
to należy spuścić z tonu i zachęcić pozostałych do
plotek. Być może skuteczna metoda, chociaż takie działanie to w mojej opinii brak klasy.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1705771 Napisano: 25.07.2008 04:55:00 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marcepan1983 napisał(a):

Akurat czytelnicy Wprost na pewno nie rzucą się masowo na stronę e-konkursy, a tym bardziej do brania udziału w konkursach.
Organizatorzy też nie przestaną organizować konkursów bo to czysty marketing firm i zawsze to będzie opłacalne dla nich.

Co do plagiatów w konkursach to wystarczy to zgłosić w odpowiedniej formie do organizatora i jeśli wskażesz źródło to uczestnik zostanie usunięty. Na Onecie wymagana jest forma pisemna reklamacji więc się nie dziw, że Ci nie odpowiadali na maile. emotka
W każdym konkursie fotograficznym są zapisy w reg. że musisz być autorem albo posiadać prawa majątkowe; nigdy jeszcze nie spotkałem się z brakiem interwencji gdy znalazłem w necie zdjęcie, które ktoś ukradł. Tak więc to nie jest żaden problem ani zależność.

Bardziej interesującym tematem jest natomiast tworzenie oprogramowania do konkursów sms'owych, które wysyłają sms'y o określonej godzinie; pisanie programów do konkursów z grami gdzie booty automatycznie nabijają punkty itp. itd...
W tych konkursach dochodzi do największych oszustw i braku interwencji organizatorów gdyż czasami najzwyczajniej nie są w stanie tego nikomu udowodnić. emotka a wszystko dlatego, że w tych konkursach są najatrakcyjniejsze nagrody do wygrania...

Generalnie niech Pan redaktorek poszuka sobie innej historii bo i tak żaden prawdziwy wyjadacz się z Panem nie skontaktuje emotka
A sam artykuł założę się, że będzie uderzał w nasze dobre imię i znajdzie się w nim masa zwrotów w stylu: ...niechętnie się wypowiadają, nie chcą mówić o zarobkach, hackerzy, oszuści etc.
Wszystko w podtrzymane w stylu jakbyśmy byli cwaniaczkami i maniakami.
...O miłych i uczciwych konkursowiczach, którzy wygrywają maskotki i książki nikt nie będzie chciał czytać emotka
Poza tym Wprost się specjalizuje w śledczych i daleko idących teoriach emotka

Poczekajcie jak za parę tygodni po artykule dobierze się wam skarbówka do cenzura emotka

P.S. nie wyrażam zgody aby jakikolwiek fragment ani myśl została wykorzystana w Pańskim artykule emotka



Dobra wypowiedź.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1696920 Napisano: 21.07.2008 08:48:57 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
maa napisał(a):

normafia napisał(a):

Anja napisał(a):

Traktujemy Pana Redaktora jak amatora, któremu nie dość, że trzeba powiedzieć, co ma napisać, to jeszcze jak emotka
Prawda jest taka, że mało osób żyje z samego grania. Tutaj jest kilku bezrobotnych co grają... ale i pracy szukają. Są dorabiający do pensji nauczyciele (pasożyty - są w czołówce najlepiej zarabiających zawodów w Polsce emotka ) Są tacy, co dużo wygrywają, ale poza godzinami pracy (chyba że jakaś pani z urzędu się przyzna, że zamiast druczki wypełniać drobnym makiem, rymowanki układa... a są też i takie osoby emotka )
Są tacy, co mają dużo, ale im mało - więc się nie odezwą publicznie, żeby wstydu sobie nie przynieść.
Gdyby artykuł pisany był rok temu, wówczas łatwiej byłoby znaleźć tzw. konkursowe hieny. Dziś grają, ale już ich tak nie widać jak kiedyś.
Choć spodobała mi się zagadka, jaką raz usłyszałam od osoby, która miała oceniać konkursowe prace.
- Jak napisać świetny tekst, który zasługuje na nagrodę, a nagrody nie dostać?
*
*
*
- Napisać, że sie mieszka w Tarnowskich Górach emotka

Niektórym firmom to miasto wyszło bokiem emotka
Nie no, dużo zabawnych rzeczy widziałam i słyszałam. Kilka firm poddało się - konkursów na razie nie będzie.
I tak już na koniec.
Jestem ciekawa, czy Pan Redaktor zagości tu na dłużej... w końcu, tu niezłe siedlisko tematów emotka



A jakich graczy masz na myśli pod określeniem konkursowe hieny ? Dla mnie to tacy, którzy grają o nagrody całkowicie im zbędne.



Wiesz z tą zbędność bywa różnie. Czasami wygrywam nagrody zbędne dla mnie ale bardzo cieszące mojego chrześniaka czy ciocię i właśnie im oddaję te nagrody nie czując się konkursową hieną.

A co do tematu to widzę ze Pan Dziennikarz na razie nas opuścił ale może po weekendzie wróci:)
Zobaczymy jakie wniosku mu się nasuną:)
Może się okazać, że po wydrukowaniu Wprost dołączy do naszej bazy nowa pokaźna grupa nowych użytkowników co myślę, że nie będzie nam straszna gdyż w bazie i tak od jakiegoś czasu mało interesujących konków można znaleźć.
Najciekawsze osoby do wywiadu myślę, że warto byłoby szukać po prywatnych forach ale wątpię czy któraś z tych osób odważyłaby się na rozmowę z Panem Dziennikarzem.
A swoją drogą jestem bardzo ciekawa artykułu bo w moich przeczuciach będzie on składał sie z wypowiedzi osób dla których granie w konkursach jest hobby, pasją, które wygrywają kilkanaście nagród w miesiącu, część sprzedają inne rozdają ale Panu Dziennikarzowi chyba chodziło o konkursowych wyjadaczy, którzy z konkursów się utrzymując czerpiąc dochodu w okolicach 100 - 200 tys zł rocznie.



Nagrody zbędne, to takie, które nie przydadzą się mojej rodzinie, przyjaciołom i mi samej. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1696396 Napisano: 20.07.2008 07:25:12 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Anja napisał(a):

Traktujemy Pana Redaktora jak amatora, któremu nie dość, że trzeba powiedzieć, co ma napisać, to jeszcze jak emotka
Prawda jest taka, że mało osób żyje z samego grania. Tutaj jest kilku bezrobotnych co grają... ale i pracy szukają. Są dorabiający do pensji nauczyciele (pasożyty - są w czołówce najlepiej zarabiających zawodów w Polsce emotka ) Są tacy, co dużo wygrywają, ale poza godzinami pracy (chyba że jakaś pani z urzędu się przyzna, że zamiast druczki wypełniać drobnym makiem, rymowanki układa... a są też i takie osoby emotka )
Są tacy, co mają dużo, ale im mało - więc się nie odezwą publicznie, żeby wstydu sobie nie przynieść.
Gdyby artykuł pisany był rok temu, wówczas łatwiej byłoby znaleźć tzw. konkursowe hieny. Dziś grają, ale już ich tak nie widać jak kiedyś.
Choć spodobała mi się zagadka, jaką raz usłyszałam od osoby, która miała oceniać konkursowe prace.
- Jak napisać świetny tekst, który zasługuje na nagrodę, a nagrody nie dostać?
*
*
*
- Napisać, że sie mieszka w Tarnowskich Górach emotka

Niektórym firmom to miasto wyszło bokiem emotka
Nie no, dużo zabawnych rzeczy widziałam i słyszałam. Kilka firm poddało się - konkursów na razie nie będzie.
I tak już na koniec.
Jestem ciekawa, czy Pan Redaktor zagości tu na dłużej... w końcu, tu niezłe siedlisko tematów emotka



A jakich graczy masz na myśli pod określeniem konkursowe hieny ? Dla mnie to tacy, którzy grają o nagrody całkowicie im zbędne.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1693242 Napisano: 18.07.2008 01:43:09 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Jeszcze raz do tych niezdecydowanych:
Czasem, gdy nas rozpiera radość mamy wielką potrzebę pochwalić się wygraną. To bardzo ludzkie. Korzystajmy wówczas z forum, gdzie zawsze otwarty jest post moje dzisiejsze wygrane. Chwalić się między sobą wzajemnie, to zupełnie co innego niż na łamach gazety.To tylko rada, a czy dobra, czy zła czas pokaże... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1693214 Napisano: 18.07.2008 01:25:44 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Szanowni Państwo - chciałbym znów kilka rzeczy wyjaśnić.

Po pierwsze - proszę nie podawać na forum mojego maila, bo z mojego maila zrobi się forum... emotka
Kto chciałby napisać coś ciekawego ten może otrzymać maila od Pionasa lub od osób, które już mi coś napisały.

Co do autoryzacji i zmieniania tekstu. Dziennikarz ma prawo zmienić stylistycznie wypowiedź danej osoby - najczęściej to robi, ze względów estetycznych, musi być jednak zachowany jej sens. Samej autoryzacji dokonuje się już po wybraniu do artykułu konkretnych cytatów. Przesyła się je osobom, które je wypowiedziały i pyta czy można napisać, że padły z ich ust. Te wypowiedzi są często bardzo zmienione, każdy przecież dziennikarz może zanotować pewne fragmenty z rozmowy po swojemu i później inaczej je odtworzyć. Ważne żeby zachować sens, a wybaczcie Państwo, ale nie będę nagrywał osób z którymi rozmawiam, aby wszystko zacytować słowo w słowo... emotka

Proszę też nie pisać, czy są Państwo za napisaniem artykułu, czy przeciwko. Jak wiele osób zauważyło - powstanie artykułu zależy od tego co mi powiedzą indywidualnie poszczególne osoby i czy one będą miały coś ciekawego do powiedzenia.


Wyjaśniam też, że nie szukam sensacji i na napisanie artykułu o takim temacie nie ma wpływu to czy jest sezon ogórkowy czy nie. Ktoś kto to napisał - sam obraził wszystkich forumowiczów - uznając że są tymi ogórkami.
Temat zainteresował moich szefów, artykuł powstałby więc bez względu na miesiąc w jakim go piszemy.


gemma napisał(a):

przeczytałam całą wypowiedź Pana z Wprost i mimo, że nie lubię tego periodyka, uważam, że jest rozsądnym facetem i nie chciałby działać nikomu na szkodę w jakikolwiek sposób.




Dziękuje gemmie za miły komentarz emotka

Ciągle zachęcam do współpracy emotka

Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
WPROST



Celem dyskusji, która się tu rozpętała nie jest chyba ustalenie kto za, a kto przeciw. Każdy zrobi i tak jak chce. Ja osobiście staram się wskazać tym nieprzekonanym, jakie konsekwencje może za sobą pociągnąć szukanie taniego rozgłosu.
Akurat ze strony Urzędu Skarbowego nie widzę tu zagrożenia, jeśli gracz przestrzega zasady, że nagrodę należy sprzedać po upływie 6 miesięcy, jeśli nie chce się jej wykazywać w przychodach.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1693136 Napisano: 18.07.2008 12:44:07 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
OK, wrócę do domu, zaraz sprawdzę. Ja jestem chomikiem i rzadko coś likwiduję. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1693123 Napisano: 18.07.2008 12:37:18 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
W domu mam chyba jeszcze zrzut ekranowy tych postów.
Nie pamiętam, która z Was obu mnie wymieniła przy okazji konkursów. Na PW napiszę Ci gdzie były te konkursy. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1693078 Napisano: 18.07.2008 12:22:41 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
maryal napisał(a):

jeszcze dopiosze dla Wprost emotka .Zawodowcow tu Pan nie znajdzie,tacy są ukryci,dla nich to ciężka praca,wiedza i dobry sprzęt.
Nasze forum to takie 3 w 1 - zabawa,pogaduszki i trooooszkę nagród - tak dla urozmaicenia.



Ciężka praca, znacznie bardziej pracochłonna niż ta równoległa zawodowa, ale też bardziej lubiana i satysfakcjonująca. Dająca nadzieję na zwiedzenie całego świata i życie bez oglądania każdej wydanej złotówki. Żaden zawodowiec nie sprzeda się za artykuł do prasy. Przez kilka lat tylko jeden się wyłamał i pochwalił na łamach gazety i w mojej ocenie wiele stracił. Radio Zet od tego czasu preferuje loterie, chociaż przedtem organizowało świetne konkursy dla ambitnych.
Mądry gracz trzyma karty przy orderach i nie szuka
rozgłosu. Zawodowiec po prostu ma więcej do stracenia niż ci, którzy się tylko bawią. Dziewczyna udzielająca wywiadu w JOY to żadna profesjonalistka. Przez kilka lat wygrała nagrody
o łącznej wartości 30 tys. To nie jest nawet jeden
samochód.
Ja osobiście trafiłam do tego portalu przez przypadek. Wbiłam swoje nazwisko w Googla i wyszukiwarka znalazła mnie właśnie tutaj, na forum,gdzie Maleńka89 i Maa użyły mojego nazwiska, bo dyskutowały na temat wygranych przeze mnie nagród na przełomie 2005/2006 (za hasła reklamowe i czasówki).Te posty na szczęście już Administrator zlikwidował. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688827 Napisano: 16.07.2008 05:49:36 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
bartol011 napisał(a):

gocha26 napisał(a):

bartol011 napisał(a):

trochę spokojniej można? emotka


mówi to boksująca kaczka emotka


to tylko taki straszak emotka



Ja się tak przestraszyłam, że już siedzę jak mysz pod miotłą. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688735 Napisano: 16.07.2008 05:13:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Tak - POKAZAŁAM. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688726 Napisano: 16.07.2008 05:11:08 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Widzę, że koniecznie chcesz się zniżyć do poziomu piaskownicy. Polska wolny kraj - mogę pisać dużymi literami KIEDY TYLKO MI SIÊ ZECHCE... Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688719 Napisano: 16.07.2008 05:06:51 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna.



NIGDY nie patrzę na cudze czasówki, bo grałam (i wygrywałam)w nie na długo przedtem, zanim w ogóle o portalu się dowiedziałam. Korzystam tylko z własnego doświadczenia i na dobre mi to wychodzi.

Jak widzę takie podejście to, aż się gotuję od środka.
Pewnie... lepiej się nie pokazywać, grać samemu na własny rachunek czerpiąc widzę i porady innych
emotka



Ja NIGDY nie pytałam NIKOGO o radę i NIGDY nie wykorzystałam z tego co na forum jest napisane.
ZAWSZE gram na własny rachunek, a na portalu udzielam się WYŁ¡CZNIE TOWARZYSKO.I jeszcze jedno: ja ZAWSZE działam według zasad fair play.



nie chodziło mi o pytanie o radę czy coś, ale nie uwierze, że grając w jakiś czasówkach nie przeglądałaś jak kto śle, jaki raport itd.



NIGDY nie patrzę na cudze czasówki, bo grałam (i wygrywałam)w nie na długo przedtem, zanim w ogóle o portalu się dowiedziałam. Korzystam tylko z własnego doświadczenia i na dobre mi to wychodzi.



Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688712 Napisano: 16.07.2008 05:01:10 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna.



Jak widzę takie podejście to, aż się gotuję od środka.
Pewnie... lepiej się nie pokazywać, grać samemu na własny rachunek czerpiąc widzę i porady innych
emotka



Ja NIGDY nie pytałam NIKOGO o radę i NIGDY nie wykorzystałam z tego co na forum jest napisane.
ZAWSZE gram na własny rachunek, a na portalu udzielam się WYŁ¡CZNIE TOWARZYSKO.I jeszcze jedno: ja ZAWSZE działam według zasad fair play.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688699 Napisano: 16.07.2008 04:52:36 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688565 Napisano: 16.07.2008 03:38:40 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
slavek napisał(a):

normafia z twojej wypowiedzi wnioskuję, że tu mogą być tylko osoby z niskimi dochodami

dla większości konkursy to zabawa, ale widać nie dla wszystkich



Dla starych wyżeraczy konkursy to nie zabawa. Tylko, że mało który z nich się na forum wypowiada. Ja też zarejestrowałam się w e-konkursach dopiero kilka miesięcy temu, chociaż zaglądałam tu czasem.Nigdzie nie napisałam, iż grać mogą tu ludzie tylko z małymi dochodami (pensja z pracy i dochody ogółem, to dwie różne sprawy).Wręcz przeciwnie, aby wygrywać, trzeba mieć dosyć sporo na zainwestowanie w grę.A żeby mieć na zainwestowanie w grę, trzeba wygrywać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688417 Napisano: 16.07.2008 01:44:46 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
A mi nie jest wszystko jedno, ponieważ mimo skończonych studiów i sporego stażu pensyjkę mam
marną,a premie wręcz symboliczne.Konkursy, zwłaszcza te na hasła reklamowe sprawiają, że chce mi się być kreatywną, bo sukces daje mi satysfakcję i często wymierną korzyść. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#1688382 Napisano: 16.07.2008 01:23:42 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Jestem przeciwna wszelkim artykułom.Gram od 6 lat.
Jeszcze 3 lata temu b.łatwo wpadało kilka samochodów
rocznie.Teraz z uwagi na coraz większą liczbę chętnych jest coraz trudniej, bo przy zapchanych serwerach każdy konkurs zamienia się w loterię. Pewien pan z Białej Podlaskiej chwalił się wygranymi w Pulsie Biznesu i mam wrażenie, że dla większości organizatorów stał się persona non grata. Zetka jest wręcz na niego uczulona. Urząd Skarbowy i tak ma dane o naszych wygranych, gdyż odprowadzany jest podatek dochodowy, więc tu się nic nie ukryje.
Wyświetl w wątku >>
0 0