Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6381359 Napisano: 20.07.2017 23:00:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
alaalicja napisał(a):

i ja dołączam się do gratulacji... emotka emotka emotka

i ja emotka emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6380690 Napisano: 19.07.2017 10:16:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
kozuszka38 napisał(a):

bc14 napisał(a):

Gratulacje Malutka!! nalezą Ci sie wakacje;)

Brawo; ))))) ja też gratuluję, wspaniała nagroda emotka

emotka Wielkie gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6368240 Napisano: 14.06.2017 23:44:50 w Gratulacje! Dla wygranych!
jackk76, ksiula73 wielkie brawa emotka emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6354357 Napisano: 09.05.2017 21:02:39 w Gratulacje! Dla wygranych!
oleg napisał(a):

Tyle super nagród ostatnio na forum,że aż serce się cieszy, że to w "swoje" ręce emotka  SUPER, wielkie GRATY dlla wszystkich szczęśliwców, pewnie korki od szampana dziś będą strzelać!!!:)

i ja dodaję moje gratulacje emotka emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6350678 Napisano: 27.04.2017 10:06:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Każdy może brać udział w konkursie, jeśli w regulaminie nie wyłączą jakiejś grupy.
Ja myślałam, że tu większość od razu pozna nazwisko, bo kiedyś w Albedo się częściej przedstawiali jak dzwonili/pisali.
Teraz jedynie w Grafie zawsze wiem, z kim mam przyjemność  emotka
Nie przesadzałabym, że my, konkursowicze, to taka cudowna inspiracja.
Jest kilku pisarzy, którzy są bazą pomysłów  emotka
Obawiam się, że z konkursami opisowymi jest jak z fotograficznymi. Kilka osób mnie zachwycało swoimi zdjęciami, a jak wkroczyłam w pinterest i instagram, zobaczyłam, że to i owo (większość!) gdzieś na zagranicznych stronach się przewija...
ps. Tak, sama też mam doświadczenie w zawodowym pisaniu. Tak, jest nas tu więcej emotka
Co nie oznacza, że wygrywanie nagród głównych jest takie proste. Wiele firm chce niby-amatorszczyznę niby przeciętnego Kowalskiego i ciężko taki poziom osiągnąć, jak się już zaczęło pisać o te kilka poprzeczek wyżej  emotka  

Fakt. Wiele agencji w pracach Kowalskiego gustuje, bo Kowalski prosto rymuje, nikogo nie obchodzi, że mało książek czytuje emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6350666 Napisano: 27.04.2017 09:42:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
mgrzel napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

mattadore napisał(a):

Zdolni?? Tylko to jest tak jakby Einstein brał udział w konkursie fizycznym gdzie do wygrania jest samochód, fair?? Spuściłabyś głowę i zostawiłabyś to bez słowa? 

A co innego miałabym zrobić? Skoro był lepszy, to wygrał emotka  Miałby takie same prawo wziąć w nim udział jak ja.

nie to nietrafiony przykład, bo jeśli ktoś jest naprawdę zdolny to niech wygrywa, należy mu się, niech tylko będzie to uczciwie...

Dokładnie jeśli jest zdolny to niech wygrywa, ale w tym przypadku niestety WĄTPLIWOŚCI CO DO UCZCIWOŚCI  nasuwają się same emotka

Ja osobiście jestem daleko od zarzucenia tej pani nieuczciwości. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że na co dzień ma do czynienia
z bogatym źródłem inspiracji, jakie stanowią teksty wysyłane na różne konkursy, obawiam się, że faktycznie mogła napisać najlepszy tekst, który nie był plagiatem. Można powielić cudzy pomysł, bez powtórzenia ani jednego słowa. Np. konkursowicze często tworzą hasło promocyjnego produktu, złożone z pierwszych liter wyrazów. Pomysł jest ten sam, a wykonania różne. Zawsze zaskakuje mnie fakt, że w moim przypadku w Albedo wygrywają słabe teksty, a te lepsze, nad którymi główkowałam kilka godzin, nie są nagradzane. I bardzo się teraz staram, żeby nie myśleć o tym, iż te lepsze mogły posłużyć za inspirację w innym konkursie pracownikowi agencji. Zdaję sobie też sprawę, że taką podejrzliwością mogę kogoś skrzywdzić. Jednak czytając cudze teksty człowiek mimowolnie się uczy, to całkiem normalne. Nie możemy nakazać pracownikom agencji, żeby wyłączyli czytając nasze prace pierwiastek intelektualny. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6345282 Napisano: 11.04.2017 23:18:41 w Biedronka
Kalka, mgrzel, askaniu, claudia- mogę na Was zagłosować emotka Wyświetl w wątku >>
2 kalka, claudia 0

normafia

#6340178 Napisano: 30.03.2017 15:42:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
maa napisał(a):

Gratulacje wycieczek do Wenecji z Kauflanda emotka  


Serdecznie gratuluję zwycięzcom emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6333273 Napisano: 15.03.2017 11:54:11 w Informują
kalka napisał(a):

Mail z potwierdzeniem stypendium z Bebilonu  emotka

(nie wiem która)

Też się doczekałam- 10 tys. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6331590 Napisano: 10.03.2017 20:12:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
magalan83 napisał(a):

umbrella napisał(a):

lowmacp napisał(a):

Mysia napisał(a):

nkba napisał(a):

I ja nie wiem komu ale furki gratuluje emotka

Ja też gratuluje! emotka

Ja również serdecznie gratuluję. Wyobrażam sobie jaką radość sprawiła ta wygrana laureatce i podziwiam kreatywność emotka

I ja gratuluję, choć też nie wiem komu emotka
ale super że to ktoś "od nas" - marzenia się spełniają  emotka

przyłączam się do gratulacji  emotka   emotka

I ja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

normafia

#6326746 Napisano: 28.02.2017 13:55:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

normafia napisał(a):

kalka napisał(a):

Czy coś wiadomo w sprawie wyników Bebilonu w Biedronce? Ktoś, coś....??? 

Wczoraj, po 17 sms emotka

Gratulacje, Kochana emotka Ja to już sama nie wiem, co mam pisać w tych konkursach, aby mnie wybrali,ech.

Trzymam kciuki, mój sposób to nie przejmować się porażkami. Różne są komisje i różne gusty, chyba nie ma tekstów uniwersalnie dobrych. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6325664 Napisano: 24.02.2017 17:13:46 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalka napisał(a):

Czy coś wiadomo w sprawie wyników Bebilonu w Biedronce? Ktoś, coś....??? 

Wczoraj, po 17 sms emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

normafia

normafia

#6303346 Napisano: 20.12.2016 23:46:08 w Biedronka
emotka
jackk76 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

jackk76 napisał(a):

TOYOTA AYGO  emotka emotka emotka  - na sam koniec  emotka  Nie wiem co mam napisać

gratulacje! będę wypatrywał na mieście!

Wróciłem z pracy i w ciągu godziny zdążyłem się ululać chmielową nutą - dobrze, że całodobowy był pod ręką  emotka
Jutro nie wstanę  emotka
Paragon jest emotka , sprawdziłem - kot, pies go nie zeżarł (może i dobrze, że nie mam kota i psa)
Dziękuję wszystkim  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6294617 Napisano: 01.12.2016 21:47:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję emotka Jesteście kochani emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6294377 Napisano: 01.12.2016 17:15:03 w Gratulacje! Dla wygranych!
violetta napisał(a):

kalka napisał(a):

nataszka napisał(a):

bc14 napisał(a):

normafia dwa auta w jednym tygodniu?? emotka emotka emotka Gratuluje!!!!

Ale jazda.......... emotka

emotka     emotka    emotka    emotka     emotka

szerokiej drogi emotka emotka emotka

Hurrrrrra!!!!!! Dziękuję Wam wszystkim i życzę takiego samego powodzenia! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

normafia

#6294275 Napisano: 01.12.2016 15:52:34 w Informują

normafia

#6294077 Napisano: 01.12.2016 12:17:14 w Kaufland konkursy
kalka napisał(a):

normafia napisał(a):

joan napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Taa w ten sposób już mi nie raz gratulowano samochodu, 20 tysięcy itd, bo im się wydawało że to ja emotka

No i już nie mówię, że sam mógłbym posłać na kilka nazwisk/miejscowości, wtedy też by było że ktoś spoza forum wygrał emotka Choć pewnie większość konkursowiczów ma tu konto więc wszyscy są z forum emotka


Nie o to chodzi. Zwykle jest tak, że jeśli ktoś oficjalnie się nie chwali i tak przychodzi PW w stylu "Joan, nie przejmuj się brakiem wyników na stronie, ten konkurs był przeprowadzony ok, znam jednego laureata osobiście." I ja nie dopytuję, kim jest laureat ani też żadne inne szczegóły mnie nie obchodzą. Jak sam pisałeś -> wychodzi na to, że wszyscy są z forum; przynajmniej tak wynika ze statystyk. A teraz nagle nikogo z forum nie ma. No jest w tym krztynka anomalii emotka

Joan, choćby laureat zapewniał setki razy, że nie wygrał filmikiem lub makietą w konkursie hasłowym, to ludzie i tak wiedzą swoje. Po co więc dyskutować i wyzwalać nową falę emocji? emotka

A mi wpis Normafii wiele mówi i utwierdza w przekonaniu, że Kaufland wybierał hasła !!!!  emotka

W dodatku już po ogłoszeniu listy dzwonił miły pan i przestrzegał, by nie upubliczniać haseł, ponieważ prawa autorskie przechodzą na Kaufland. emotka Wyświetl w wątku >>

normafia

#6294068 Napisano: 01.12.2016 12:07:00 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

Taa w ten sposób już mi nie raz gratulowano samochodu, 20 tysięcy itd, bo im się wydawało że to ja emotka

No i już nie mówię, że sam mógłbym posłać na kilka nazwisk/miejscowości, wtedy też by było że ktoś spoza forum wygrał emotka Choć pewnie większość konkursowiczów ma tu konto więc wszyscy są z forum emotka


Nie o to chodzi. Zwykle jest tak, że jeśli ktoś oficjalnie się nie chwali i tak przychodzi PW w stylu "Joan, nie przejmuj się brakiem wyników na stronie, ten konkurs był przeprowadzony ok, znam jednego laureata osobiście." I ja nie dopytuję, kim jest laureat ani też żadne inne szczegóły mnie nie obchodzą. Jak sam pisałeś -> wychodzi na to, że wszyscy są z forum; przynajmniej tak wynika ze statystyk. A teraz nagle nikogo z forum nie ma. No jest w tym krztynka anomalii emotka

Joan, choćby laureat zapewniał setki razy, że nie wygrał filmikiem lub makietą w konkursie hasłowym, to ludzie i tak wiedzą swoje. Po co więc dyskutować i wyzwalać nową falę emocji? emotka Wyświetl w wątku >>
1 ultrixx 0