Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6157874 Napisano: 09.02.2016 13:39:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

Czy Wam też tak muli net w Dniu bez interntu ?
Mnie trafia szlagemotka

Tak. Nie nadążam za tokiem dyskusji. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157865 Napisano: 09.02.2016 13:33:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus, uwielbiam Cię za to pytanie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157854 Napisano: 09.02.2016 13:20:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

normafia napisał(a):

joan napisał(a):

normafia napisał(a):

Prawda, zadałam głupie pytanie. emotka


Boś spytała "Kto puścił bąka?!" No to nikt się nie przyzna, a wszyscy puszczają emotka


Za to porównanie należy Ci się jakieś autko emotka


Będziesz w tej sprawie dzwoniła do Streamline? emotka

No nie, bo nie lubię bystrzejszych ode mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157848 Napisano: 09.02.2016 13:14:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

normafia napisał(a):

Prawda, zadałam głupie pytanie. emotka


Boś spytała "Kto puścił bąka?!" No to nikt się nie przyzna, a wszyscy puszczają emotka

Za to porównanie należy Ci się jakieś autko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157839 Napisano: 09.02.2016 13:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

normafia napisał(a):

Czy jest tu jakiś forumowicz, który na wygrana nagrodę NIGDY nie podał adresu rodziny?


A przeca sami tacy emotka

Prawda, zadałam głupie pytanie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157832 Napisano: 09.02.2016 13:01:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
usmiech napisał(a):

ewikewik napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

aleksiak napisał(a):

Dziwne te wyniki dla mnie z Ciachnijselfie, bardzo dziwne... Wygląda to wszystko jakoś do siebie podobnie, jakby styl ten sam, zdjęcie z drugiego i trzeciego dnia ewidentnie autor ten sam... Może agencja smartfony swoim daje.... emotka  

Tez to zauważyłam .emotka

Dzień drugi i trzeci, ta sama technika obróbki - Drzonków to część Zielonej Góry. Może koleżanki razem robiły sesje, razem obrabiały zdjęcia? Takie gdybanie - ja w tej promocji nie biorę udziału!

Dzień drugi to słup dnia trzeciego - Ireny M. z Zielonej Góry, która najwyraźniej tym "Drzonkowem" poszła w ślady innych forumowiczek, kombinujących z podawaniem różnych wersji miejsca zamieszkania na potrzeby konkursowe...

Czy jest tu jakiś forumowicz, który na wygrana nagrodę NIGDY nie podał adresu rodziny? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157817 Napisano: 09.02.2016 12:47:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Słonko, ogromne gratulacje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6157813 Napisano: 09.02.2016 12:44:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Słonko, ogromne gratulacje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6156861 Napisano: 07.02.2016 16:59:10 w Biedronka
joan napisał(a):

normafia napisał(a):

Mój model był z wybijającym się z dziąsła zębem, żeby organizator mógł uzasadnić swój wybór stwierdzeniem: ta praca się wybijała. emotka


Też ciekawe!

Posłałam paczkę z pracą 3D; najwięcej czasu zajęło mi budowanie katapulty, żeby się po otwarciu kartonu moja praca od razu jury "rzuciła w oczy" emotka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6156804 Napisano: 07.02.2016 12:59:34 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

normafia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

normafia napisał(a):

u mnie 24 makiety, 41 animacji, 2 pełnometrażowe filmy, 3 albumy ze zdjęciami, 100 prezentacji, 384 laurki, 6 witraży ze szkła emotka

dopisuję moje 2 piosenki emotka emotka emotka emotka

No dobra, przyznam się- jeszcze jeden model sztucznej szczęki  emotka

jeśli to był model z ruchomą żuchwą to mu szczęka opadnie... jak zobaczy moją interpretacje tematu:
performance baletu nowoczesnego wykonany na żywo przed jury, 32 tancerzy (4x od jedynki do ósemki) wynajętych z teatru Balszoj (i tu smaczek - polskiego nie znają... ni w ząb). Ci z górnej szczeki będą podwieszeni do góry nogami na linkach, a jak się któryś wyrżnie, to się powie, że tak miało być... że to mleczak się właśnie wyrżnął emotka  

Mój model był z wybijającym się z dziąsła zębem, żeby organizator mógł uzasadnić swój wybór stwierdzeniem: ta praca się wybijała. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6155087 Napisano: 04.02.2016 13:08:22 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

normafia napisał(a):

u mnie 24 makiety, 41 animacji, 2 pełnometrażowe filmy, 3 albumy ze zdjęciami, 100 prezentacji, 384 laurki, 6 witraży ze szkła emotka

dopisuję moje 2 piosenki emotka emotka emotka emotka

No dobra, przyznam się- jeszcze jeden model sztucznej szczęki  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6155072 Napisano: 04.02.2016 13:01:08 w Biedronka
u mnie 24 makiety, 41 animacji, 2 pełnometrażowe filmy, 3 albumy ze zdjęciami, 100 prezentacji, 384 laurki, 6 witraży ze szkła emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6153754 Napisano: 02.02.2016 12:30:04 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

(...) Organizatorzy niech nagradzają takie prace.. proszę bardzo. Ale NIE głównymi nagrodami! tylko jakimś dodatkowym wyróżnieniem za wyróżniającą się pracę.
Bo skoro w regulaminie jest napisane czarno na białym, że ma być OPIS, to ma być opis, a nie coś grająco-świecąco-rozkładanego 


Ja bym dawała po zestawie kredek świecowych emotka

Dobre! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6153749 Napisano: 02.02.2016 12:27:39 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
magnus napisał(a):

normafia napisał(a):

marzenier napisał(a):

To niech przestanie k...a jeden z drugim te śpiewające wiatraki nagradzać,to przestaną je wysyłać.Kiedy oni w końcu zrozumieją,że film (tam gdzie proszą o tekst)Grające pudełko (tam gdzie proszą o kupon) czy makieta miasta Warszawa tam gdzie proszą o np.fotke,nie jest przejawem kreatywności tylko  cwaniactwa.

emotka
Popieram, ale za nagradzanie prac niezgodnych z regulaminem winię organizatorów, a nie wychodzących ze skóry uczestników.

To działa w dwie strony
Umiesz czytać  Regulamin- zastosuj sie do niegoemotka  hasło- to hasło, praca plastyczna- to praca plastyczna, zdjęcie- to zdjęcie a nie kombinowanie filamami, makietami, laurkami, recznymi wyszywankami. Dla takich "twórcóf" jest masa konkursów tematycznychemotka
Organizatorzy nie sa bez winy, to oczywiste, tylko nie jest oczywiste na ile są powiązani z "LAUREATAMI".
Gdyby wszystko było proste i oczywiste to nie byłoby takich przewałek jak chociażby w Biedronkowych Leonach.

Ja tu raczej wykluczam jakiekolwiek powiązania laureatów z organizatorami, bo autorzy makiet nagradzani są przez różnych organizatorów. Nic nie wiem o żadnych przewałkach w biedronkowych leonach, bo odbierając nagrodę na własne oczy widziałam uczestników "od haseł", a nie "od prac plastycznych".  Tylko nieliczni pochwalili się na forum autami, ale raczej z obawy przed zawistnikami. Jeżeli jakikolwiek zapis w regulaminie dopuszcza robótki ręczne, ja sobie taki konkurs odpuszczam, bo za grosz nie mam talentu w tej dziedzinie. Natomiast jeśli  czarno na białym regulamin dopuszcza wyłącznie tekst, a organizator nagradza np. pomnik z mydła, to jestem nieprzeciętnie wkurzona. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6153677 Napisano: 02.02.2016 11:50:05 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
marzenier napisał(a):

To niech przestanie k...a jeden z drugim te śpiewające wiatraki nagradzać,to przestaną je wysyłać.Kiedy oni w końcu zrozumieją,że film (tam gdzie proszą o tekst)Grające pudełko (tam gdzie proszą o kupon) czy makieta miasta Warszawa tam gdzie proszą o np.fotke,nie jest przejawem kreatywności tylko  cwaniactwa.

emotka
Popieram, ale za nagradzanie prac niezgodnych z regulaminem winię organizatorów, a nie wychodzących ze skóry uczestników. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6153648 Napisano: 02.02.2016 11:24:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
joan napisał(a):

Gdyby mnie kto pytał, co o tym sądzę, to chyba obie panie wkur* wreszcie nie tę osobę, co trzeba emotka

PS: Czy to artykuł z dzisiejszej gazety? Bo bym sobie kupiła egzemplarz emotka

Z dzisiejszej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6153580 Napisano: 02.02.2016 10:26:45 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wredzia napisał(a):

normafia napisał(a):

Teraz za artykuły o konkursowiczach zabiera się Gazeta Wyborcza:

http://wyborcza.p...iwe-ze-konkursy.html

macie gdzieś linka do całego artykułu?
bo mi pokazuje tylko część i jest info o wykupieniu płatnej subskrypcji

Ja nie mam wykupionej subskrypcji. Wchodzę w internetowe wydanie Gazety Wyborczej i w wyszukiwarkę wbijam artykuł " Najszczęśliwsze kobiety w Polsce". Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6153568 Napisano: 02.02.2016 09:59:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Teraz za artykuły o konkursowiczach zabiera się Gazeta Wyborcza:

http://wyborcza.p...iwe-ze-konkursy.html
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6149874 Napisano: 25.01.2016 14:14:13 w PRZEPROSINY
Przepraszam wszystkich tych, których powinnam przeprosić, a nie przeprosiłam, bo nie do końca byłam pewna czy powinnam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6147191 Napisano: 19.01.2016 09:49:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
lemana8, kożuszka38 gratuluję wspaniałej nagrody! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0