Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6146721 Napisano: 18.01.2016 11:52:53 w Biedronka
ziomal102 napisał(a):

jankowska napisał(a):

Pragnę nadmienić, iż ogłoszenie o sprzedaży, które tak bardzo Was poruszyło jest....moje. Dziękuję za darmową reklamę ogłoszenia, ale oferta jest już nieaktualna....Informacja o tym,że jest to samochód wygrany w konkursie służył temu,żeby poinformować zainteresowaną osobę o pochodzeniu samochodu, a nie o tym iż jestem niezadowolona z tego,że dali mi auto a nie kartę..... To co robi się z wygraną jest indywidualną sprawą każdego-jak będzie następny konkurs z autami również będę grała i nikt nie może mieć o to pretensji do mnie.

Do ja dołożę do pieca: moim zdaniem trochę za tanio sprzedajesz emotka  Sam sprzedawałem pół roku temu wygrane autko warte 58 tys. (cena salonowa), poszło za 52 tys. w ciągu 4 dni od wystawienia ogłoszenia

Przepraszam, że się wtrącę. W przypadku tego konkursu było aż 20 aut, a cenę kształtuje popyt.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6146653 Napisano: 18.01.2016 10:05:50 w Biedronka
lager napisał(a):

stoneface napisał(a):

http://otomoto.pl...gc7T.html#ec68589f61

Hmm może by się ktoś wymienił ze mną na rower - też z Biedronki emotka

Najwyżej za 2 rowery- 4 kółka na 4 kółka. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6146649 Napisano: 18.01.2016 09:51:31 w Biedronka
Wielki ukłon dla ilonar2301, katrin1, asante sana, estrelitta za ich klasę, której na forum jak widać coraz mniej. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6146645 Napisano: 18.01.2016 09:45:59 w Biedronka
damiangoogle napisał(a):

Jest kilka osób które nakręcają i wywołują sztuczne zamieszanie, to osoby które były wysoko na liście rezerwowej. Ot cała tajemnica. I jatrzą i starają się wzbudzać zainteresowanie mimo że to już stary konkurs. Jadu w ludziach w nowym roku jest tyle, co by nim wszystkie węże w Amazonii obdzielił i by jeszcze zostało. I ja też bym sprzedał.

A wśród nich są tacy, co chętnie donieśliby do Urzędu Skarbowego (tylko O CZYM chcą donieść?!) i tacy, co się wypowiadają na temat przepisów podatkowych o sprzedaży nagród, choć ich wiedza na ten temat jest mocno nieaktualna. Każdą nagrodę MOŻNA sprzedać. Jeśli sprzeda się ją przed upływem 6 miesięcy koniecznie należy tę transakcję zgłosić w deklaracji podatkowej PIT. Jednak nie płaci się żadnego podatku, jeśli nagroda została sprzedana za wartość mniejszą niż ta, która wynika z  faktury. Nikt raczej nie sprzeda nagrody za cenę wyższą niż kosztowała w sklepie/salonie. Przepis dotyczy wszystkich nagród, a nie tylko samochodów. Piszę to tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś przestraszył się pogróżek edzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6129899 Napisano: 11.12.2015 17:04:59 w Biedronka
lager napisał(a):

anika1989 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

czy ktos realizowal w Multikinie bilety z konkursu Wedla? Nie ma problemow z tymi kodami? W niedziele zamierzam sie wybrac.:-)

 też jestem ciekaw?

Nie ma żadnych problemów. Podajesz kody i tyle emotka

Potwierdzam, nie ma żadnych problemów, byłam na 4 filmach, kupując mówię, że mam e-kody i im dyktuję emotka

Też potwierdzam, bez problemu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6124943 Napisano: 04.12.2015 14:14:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
cc_investigator, wow, wielkie gratulacje! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6121860 Napisano: 30.11.2015 08:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
milewska90 napisał(a):

Czy ktoś słyszał o konkursie, gdzie główną nagrodą jest fiat 500, a poza tym codziennie do wygrania telefony i inne rzeczy .http://www.pkobp.pl/aktualnosci/ogolnokrajowe/graj-o-fiata-500-i-nagrod-700/

To ten zakończony konkurs: https://naleniwca...strona/jak-to-dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6120907 Napisano: 27.11.2015 15:26:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mixik napisał(a):

rettib napisał(a):

Czy ktoś tak jak ja nie wygrał zupełnie NIC u leniwca?:(

jest, aczkolwiek wysłałem 3 zgłoszenia, czułem,że się nie wpasuję

i ja! emotka  Aczkolwiek bez spiny...widząc nagrodzone odpowiedzi, wiedziałam że nie wygram emotka  poszły 3 zgl przy okazji

u mnie na 15 nic emotka a mój Leniardo da Vincej taki fajny był emotka albo Marian Leniuszko, prawie jak ze "Zmienników" emotka

U mnie zupełnie nic, chociaż te same nazwy co ja wrzuciłam wcześniej, wygrały jakiś czas później (nie wiem jak to możliwe, bo przecież nie powinna w ogóle wskoczyć taka nazwa). emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6120796 Napisano: 27.11.2015 13:41:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

Cieszę się, że ta nagroda wędruje do kogoś, kto nie tylko dobrze rymuje, ale przede wszystkim jest niezwykle dobrym i empatycznym Człowiekiem emotka

Dokładnie. emotka Na dodatek od ponad dekady doceniana przez różne komisje konkursowe. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6119578 Napisano: 25.11.2015 17:09:56 w Biedronka
rkvi napisał(a):

xpac napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

xpac, napisałam tak, ponieważ przez kilka poprzednich stron toczyła się na ten temat bardzo zażarta dyskusja  emotka

Dobra jestem zacofany, nie było tematu w takim razie emotka

xpac cofnij się, to  zobaczysz, że te numery to pikuś przy tym, że na forum byl link do filmiku i piosenki na ten konkurs emotka

A atmosferę podgrzewa jeszcze bardziej fakt, ze dostęp do filmiku został w tajemniczych okolicznościach zablokowany, co już absolutnie na 100 % jest dowodem na to, że filmik został stworzony na potrzeby tegoż właśnie konkursu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6119239 Napisano: 25.11.2015 09:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

oo normafia zmieniłaś wpis, wcale nie miałam na myśli Ciebie, bo nie śledzę forum dokładnie, ale ogólnie komentarze powstałe w wyniku emocji pozytywnych czy też negatywnych emotka  coś się stało i pociąga skutki... to, że podałam definicję świadczy chyba o tym, że nie jestem "samolubem", a osobą otwartą, szczerą, pomocną i chętnie dzielę się z innymi tym, co wiem, bo im pomagam emotka  ktoś czytając tą definicję (celowo wrzuciłam z Wikipedii, bo jest tworzona prostym językiem przez zwykłych ludzi, przez nas dla zwykłych ludzi, dla nas) będzie zadowolony, że poznał coś nowego, że pewne rzeczy są następstwem czegoś i to jest normalne i nie odniesie tego tylko do gier, ale i życia emotka  na forum jest duża rozpiętość wieku, ktoś to wie, ktoś nie wie, dużo jest nowych osób (zwłaszcza ostatnio) z prostymi, regulaminowymi pytaniami, dlatego wiedza czyli informacja, nasza dla kogoś cenna informacja to podstawa, wiedza to jak latarnia w mroku i zero stresu, tak jest, tak ma być i tak jest dobrze emotka  bez emocji, bez niewiadomych, bez stresu emotka   

Ano trochę zmieniłam mój wpis, bo wbrew moim zamysłom pierwszy wypadł niesympatycznie, a nie takie miałam intencje. emotka Skomentowałam Twój wpis z podaniem definicji, bo wydawał mi się protekcjonalny, a nawet wyniosły- co też jak się okazuje nie było Twoim zamiarem, ale taki właśnie mi się wydał. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6118930 Napisano: 24.11.2015 17:17:36 w Biedronka
warcik napisał(a):

Czy ktoś dostał więcej niż 1 zestaw biletów z Wedla na jedną osobę?  Wiem, że w regulaminie było ograniczenie, ale na liście ewidentnie powpisywali po kilka .

Ja oprócz ipada dostałam informację na ten sam adres o wygranych biletach. Odesłałam oba paragony. Ipad przyszedł dawno, biletów nie ma, a na liście przy biletach jestem aż 3 razy. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6118830 Napisano: 24.11.2015 15:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

joan napisał(a):

normafia napisał(a):

Dobrze, że są jeszcze tacy, którzy maja sumienie. Jak się nie wygra, to gra się dalej, ale zabrać komuś nagrodę- może w dodatku jedyną w życiu. Chyba ludziom brakuje empatii. emotka


Nooo, dokładnie jest tak, jak piszesz. Czyli kto gra nieregulaminowo, zabiera innemu uczestnikowi nagrodę. Co więcej: mogłaby to być jego jedyna taka nagroda w życiu! Brak empatii. Nieładnie.

dokładnie emotka  patrzmy obiektywnie, również z poziomu osób, które się postarały, sprawdziły ilość znaków kilka razy, a błędy kilkadziesiąt razy...  co taka osoba ma myśleć, jak się czuje? po to jest w każdym regulaminie punkt o Reklamacji emotka  komisja nie liczy znaków, bo dostała tekst zgodny z regulaminem do 500 znaków, na który uczestnik się zgodził i taki wysłał  emotka  niektóre komisje biorą pod uwagę tylko wymaganą liczbę liter, ale tu takiego zapisu nie ma. nie dziwią mnie dyskusje po wynikach łamiących regulamin, bo są oczywiste.  zwyczajny związek przyczynowo-skutkowy emotka  pierwsza lepsza definicja z wikipedii  "Związek przyczynowy (zw. też związkiem przyczynowo-skutkowym), to jedna z przesłanek odpowiedzialności, obok bezprawności (działania lub zaniechania niezgodnego z prawem) i szkody (materialnej lub niematerialnej). Jest to związek pomiędzy dwoma stanami rzeczy w świecie zewnętrznym, w których jeden to przyczyna, a drugi to skutek. W uproszczeniu, można powiedzieć, że jest to związek pomiędzy zachowaniem się człowieka, bądź innym zdarzeniem będącym podstawą odpowiedzialności, a wynikłą z tego szkodą."

giulietta, zakładasz, ze nie wiem co to jest związek przyczynowo- skutkowy? Jeśli tak, to dziękuję, odwaliłaś za mnie kawał solidnej roboty. emotka
joan, ktoś nowy w konkurach może mieć problem z ogarnięciem regulaminu, skoro wieloletni konkursowicze mają z tym problem. Ile osób na forum po przeczytaniu regulaminu zadaje dziwaczne pytania, chociaż treść jest absolutnie jasna? Niektórzy mają kłopot z czytaniem tekstu ze zrozumieniem, co widać po nadinterpretacji zapisów regulaminu konkursu leonowego (w kwestii publikacji haseł). Uważam, że organizator musiałby być kompletnym burakiem, żeby odebrać komuś nagrodę. Raczej tak jak Albedo powinien ufundować równoległą. To w końcu jego błąd, że nie sprawdził ilości znaków.

Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117926 Napisano: 23.11.2015 13:53:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

W dzisiejszych czasach jest taka obłuda i fałsz, że nie powinien nawet dziwić fakt, iż Organizatorzy nie przestrzegają regulaminu.Nie brałam udziału w konkursie Whiskasa, więc mi teoretycznie mi te wyniki lotto. Czasem nie warto się starać po prostu za bardzo . Ale ja bym do końca życia miała wyrzuty sumienia, gdyby przeze mnie zabrano komuś taką nagrodę emotka

Dobrze, że są jeszcze tacy, którzy maja sumienie. Jak się nie wygra, to gra się dalej, ale zabrać komuś nagrodę- może w dodatku jedyną w życiu. Chyba ludziom brakuje empatii. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117450 Napisano: 22.11.2015 18:04:10 w Biedronka
magisterek napisał(a):

normafia napisał(a):

magisterek napisał(a):

taalvikki napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Wiem jedno, zgłoszeń nie było dużo, wiele osób trafiło sporo stówek - jak ja. I tak samo mogło się komuś trafić z autkami. Ktoś ładnie napisał i tyle moim zdaniem. I szczerze mu gratuluję.


a ja nie gratuluję, kiedy nie widzę, co wygrało. gdyby w whiskasach nie pokazali odpowiedzi, a ja bym w ciemno pogratulowała takim banałom, to...ekhm.. zwłaszcza, że wiem, co zazwyczaj agencje uznają za "ładne".

plagiatów nienawidzę, ale w sumie żenady i pseudolitościwości nie znoszę chyba jeszcze bardziej.


a ja nie znosze takiej arogancji i bufoniady... chcialbym zobaczyć jak bardzo np. moj tekst czy innych jest żenujący na tle Twojego. Pokaż nam swój a potem dopiero czyń tu honory! 

askaniu, nie przejmuj się tym co tutaj ludzie wypisują, bo to nie jest już krytyka, tylko zwykłe obrażanie i sprawianie przykrości. Organizator wybrał to, co jemu przypadło do gustu, a co istotne- nie nagrodził plagiatów, ani makiet/laurek/animacji/piosenek. Gratuluję nagrody, też brałam w tym udział, mój tekst nie spodobał się komisji, przełknęłam gorycz porażki i próbuję podbić serce Łaciatego, które jest głuche na moje wdzięki  emotka


Akurat tym sie nie przejmuje - spokojnie emotka  Tylko jak ktoś komu zarzuca plytkosc, banal, zenade to niech od razu ma jakis argument w postaci swojego "lepszego" hasła. Sam go zglosze do literackiej nagrody Nobla. Takie wypowiedzi, to już nie zawiść ale tupet i hejt ot tak, dla zasady emotka  Cebula, że aż w oczy szczypie. I hejterzy wiedzcie jedno - nie sprawicie, że będę miał wyrzuty sumienia, że mój żenujacy i banalny tekst wygral - dopóki Waszego, lepszego, cudownego, nie zobacze. Jestem 1 z 20 i spelnie swoje marzenie.

@normafia trzymam kciuki za łaciate życzenia, i pamietaj piszesz je dla siebie i 20 tys a nie dla sfrustrowanych wielkich przegranych. 

Dokładnie emotka Każdy niech pisze tak, by wygrać, byle uczciwie. Życzę wszystkim wymarzonych wygranych.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117434 Napisano: 22.11.2015 17:16:47 w Biedronka
magisterek napisał(a):

taalvikki napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Wiem jedno, zgłoszeń nie było dużo, wiele osób trafiło sporo stówek - jak ja. I tak samo mogło się komuś trafić z autkami. Ktoś ładnie napisał i tyle moim zdaniem. I szczerze mu gratuluję.


a ja nie gratuluję, kiedy nie widzę, co wygrało. gdyby w whiskasach nie pokazali odpowiedzi, a ja bym w ciemno pogratulowała takim banałom, to...ekhm.. zwłaszcza, że wiem, co zazwyczaj agencje uznają za "ładne".

plagiatów nienawidzę, ale w sumie żenady i pseudolitościwości nie znoszę chyba jeszcze bardziej.


a ja nie znosze takiej arogancji i bufoniady... chcialbym zobaczyć jak bardzo np. moj tekst czy innych jest żenujący na tle Twojego. Pokaż nam swój a potem dopiero czyń tu honory! 

askaniu, nie przejmuj się tym co tutaj ludzie wypisują, bo to nie jest już krytyka, tylko zwykłe obrażanie i sprawianie przykrości. Organizator wybrał to, co jemu przypadło do gustu, a co istotne- nie nagrodził plagiatów, ani makiet/laurek/animacji/piosenek. Gratuluję nagrody, też brałam w tym udział, mój tekst nie spodobał się komisji, przełknęłam gorycz porażki i próbuję podbić serce Łaciatego, które jest głuche na moje wdzięki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117387 Napisano: 22.11.2015 14:15:05 w Biedronka
brudny napisał(a):

I każde wyniki powinny być komentowane, co w tym złego? Przynajmniej można sprawdzić, czy laureat nie skopiował czyjegoś pomysłu, a Agencja uczciwie rozdała nagrody. Nie rozumiem więc zupełnie poruszenia co niektórych, co najmniej jakby sami wygrali samochody i teraz bali się oceny emotka
W regulaminie zapis mówi jasno, że zostaną opublikowane dane, więc należy spokojnie poczekać

Dobrze, że na maturze zaczęli sprawdzać umiejętność czytania tekstu ze zrozumieniem, chociaż już w czwartej klasie podstawówki każdy powinien taką umiejętność posiąść. To już moje ostatnia wypowiedź, szkoda nerwów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117383 Napisano: 22.11.2015 14:07:05 w Biedronka
giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

magisterek napisał(a):

Foto-front napisał(a):

asante napisał(a):

giulietta napisał(a):

rkvi napisał(a):

A może jest na Forum jakiś prawnik i zinterpretuje punkt 47 regulaminu konkursu z Seatami?

"47. W razie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię,nazwisko, miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi konkursowej na Stronie Internetowej
Konkursu. Dane te zostaną usunięte po upływie 1 miesiąca od  d a t y   z a m i e s z c z e n i a na Stronie Internetowej." czyli muszą zostać zamieszczone emotka  imię, nazwisko, miejscowość, treść odp,  na liście "Trwa weryfikacja danych osobowych- prosimy zapoznać się z treścią sms w celu wypełnieniaformalności uprawniających do wydania nagrody." 

Reklamacja: "43.....Reklamacje,niezależnie od formy, mogą być zgłaszane przez cały okres trwania Konkursu i po jego
zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od daty ostatecznego wydanianagród...

Miałam się nie odzywać, ale już nie mogę czytać Giulietta tego co piszesz. Na podstawie tego, że dane musza być usunięte wyciągasz wniosek, ze musza być zamieszczone? To chyba daleko posunięta nadinterpretacja. 

asante sana ma rację - wyrażasz zgodę na ewentualne upublicznienie danych i zwycięskiej pracy, które jeżeli zostaną opublikowane po miesiącu muszą zniknąć emotka


Ludzie tam nie ma nigdzie słowa EWENTUALNE tylko W RAZIE PRZYZNANIA NAGRODY Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje danych (imię, nazwisko, miejscowość oraz Treści. Więc logiczne jest, że Ci którym nagroda została PRZYZNANA wyrażają zgodę na publikację owych danych! 

Publikacja danych nie dotyczy tylko tych, którym NAGRODA NIE ZOSTAŁA PRZYZNANA!

Proste jak budowa CEPA!

Tak samo było z MOCĄ NAGRÓD! Z igły, widły i tysiąc pytań do....

Widzi ktoś problem, żeby te hasła nagrodzone upublicznili? Bo ja tego nie rozumiem czego i kto się boi - zwłaszcza, że wszyscy są KREATYWNI i piszą przecież najlepsze teksty.

dokładnie emotka

Dlaczego nie powiecie wprost, że jesteście ciekawi treści wygranych haseł, tylko wymyślacie bezpodstawne w tym momencie zarzuty, obrażające agencję? Zarówno tutaj jak i Wedlu ktoś mógł podrzucić linki z laurkami, mogły być bezczelne plagiaty, ale nie starajcie się udowodnić, że wskazują na to kolejne numery paragonów i starterów. Ja osobiście nie boję się krytyki mojego hasła, ponieważ mam do siebie duży dystans i wiem, za każda wygrana to przede wszystkim fart, a nie żaden tam geniusz. Jestem natomiast pewna, że jeśli hasła zostaną upublicznione, to staną się "inspiracją" dla wielu osób w takich konkursach, gdzie wiadomo, że nikt nie udowodni plagiatu, bo organizator NIGDY nie publikuje haseł.  Jedno jest pewne, zwycięzcy nigdy nie chcą publikowania haseł, a pozostali uczestnicy chcą. Też jestem ciekawa co np. wygrywa w Bryzie, ale nie oskarżam z góry Columbita, że np. losuje.

ciekawią mnie plagiaty, ale bardziej to dlaczego 735 jest tylko w seatach, Ty się pochwaliłaś, wiemy jak piszesz, dostałaś gratulacje i nie masz się czego obawiać, ale jak sama widzisz inni się obawiają tłumacząc regulamin na swoją korzyść, a tak się nie da, sposób sformułowania pewnych punktów w reg. też pozwalał na to i tamto... opublikowane dane pozwolą na uwiarygodnienie wyników, bo jak na razie są w nich nielogiczne niejasności 

Nie mam się czego obawiać pod jakim względem? Ja wiem, że Ty i wielu uczestników nigdy nie plagiatuje. Natomiast skąd masz tę pewność, że hasła z Biedronki nie staną się "inspiracją" dla tych mniej uczciwych? Myślisz, że w jaki sposób zrobiło furorę "Dodaj do ulubionych" z dodaną nazwą organizatora? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117374 Napisano: 22.11.2015 13:44:37 w Biedronka
giulietta napisał(a):

magisterek napisał(a):

Foto-front napisał(a):

asante napisał(a):

giulietta napisał(a):

rkvi napisał(a):

A może jest na Forum jakiś prawnik i zinterpretuje punkt 47 regulaminu konkursu z Seatami?

"47. W razie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię,nazwisko, miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi konkursowej na Stronie Internetowej
Konkursu. Dane te zostaną usunięte po upływie 1 miesiąca od  d a t y   z a m i e s z c z e n i a na Stronie Internetowej." czyli muszą zostać zamieszczone emotka  imię, nazwisko, miejscowość, treść odp,  na liście "Trwa weryfikacja danych osobowych- prosimy zapoznać się z treścią sms w celu wypełnieniaformalności uprawniających do wydania nagrody." 

Reklamacja: "43.....Reklamacje,niezależnie od formy, mogą być zgłaszane przez cały okres trwania Konkursu i po jego
zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od daty ostatecznego wydanianagród...

Miałam się nie odzywać, ale już nie mogę czytać Giulietta tego co piszesz. Na podstawie tego, że dane musza być usunięte wyciągasz wniosek, ze musza być zamieszczone? To chyba daleko posunięta nadinterpretacja. 

asante sana ma rację - wyrażasz zgodę na ewentualne upublicznienie danych i zwycięskiej pracy, które jeżeli zostaną opublikowane po miesiącu muszą zniknąć emotka


Ludzie tam nie ma nigdzie słowa EWENTUALNE tylko W RAZIE PRZYZNANIA NAGRODY Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje danych (imię, nazwisko, miejscowość oraz Treści. Więc logiczne jest, że Ci którym nagroda została PRZYZNANA wyrażają zgodę na publikację owych danych! 

Publikacja danych nie dotyczy tylko tych, którym NAGRODA NIE ZOSTAŁA PRZYZNANA!

Proste jak budowa CEPA!

Tak samo było z MOCĄ NAGRÓD! Z igły, widły i tysiąc pytań do....

Widzi ktoś problem, żeby te hasła nagrodzone upublicznili? Bo ja tego nie rozumiem czego i kto się boi - zwłaszcza, że wszyscy są KREATYWNI i piszą przecież najlepsze teksty.

dokładnie emotka

Dlaczego nie powiecie wprost, że jesteście ciekawi treści wygranych haseł, tylko wymyślacie bezpodstawne w tym momencie zarzuty, obrażające agencję? Zarówno tutaj jak i Wedlu ktoś mógł podrzucić linki z laurkami, mogły być bezczelne plagiaty, ale nie starajcie się udowodnić, że wskazują na to kolejne numery paragonów i starterów. Ja osobiście nie boję się krytyki mojego hasła, ponieważ mam do siebie duży dystans i wiem, za każda wygrana to przede wszystkim fart, a nie żaden tam geniusz. Jestem natomiast pewna, że jeśli hasła zostaną upublicznione, to staną się "inspiracją" dla wielu osób w takich konkursach, gdzie wiadomo, że nikt nie udowodni plagiatu, bo organizator NIGDY nie publikuje haseł.  Jedno jest pewne, zwycięzcy nigdy nie chcą publikowania haseł, a pozostali uczestnicy chcą. Też jestem ciekawa co np. wygrywa w Bryzie, ale nie oskarżam z góry Columbita, że np. losuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117363 Napisano: 22.11.2015 13:23:33 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

normafia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

normafia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Myślę, że rozsądnie podchodzę od 10? lat do takich tematów- nad poziomem nagrodzonych haseł się nie rozwodzę, jeśli w konkursie na hasło, wygrywa rzeczywiście hasło, a nie jakiś film, makieta..., to ok- każda komisja ma swój gust, ale jeśli w konkursie (loteria to co innego) widać 3 auta numer po numerze prawie, to coś może nie być ok, więc pokazanie tych haseł (jeśli nie były to inne twórczości) rozwieje choć trochę wątpliwości...

Myślisz, że za dwoma kolejnymi numerami paragonów kryją się dwa identyczne hasła, które organizator nagrodził dwoma autami, a z kolei zwycięzca podał dwa razy te same dane osobowe? emotka   Ja przypuszczam, że za dwoma kolejnymi numerami paragonów kryją się dwa całkiem różne hasła, które napisała być może jedna osoba, a potem podała dane np. na siebie i kogoś z rodziny. Ale gdzie tu można doszukać się łamania regulaminu?

Chyba nie o to mi chodziło, raczej o ewentualne "inne twórczości".

Dwa kolejne numery paragonów wskazują na "inne twórczości". A niby dlaczegoemotka Nie widzę tu żadnego związku emotka

Dziwnie interpretujesz moje wypowiedzi, w sposób bardzo ograniczony...

To dlatego, że Twój sposób rozumowania wydaje mi się absolutnie nielogiczny, co delikatnie starałam Ci się uświadomić. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0