Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6117357 Napisano: 22.11.2015 13:13:10 w Biedronka
giulietta napisał(a):

rkvi napisał(a):

A może jest na Forum jakiś prawnik i zinterpretuje punkt 47 regulaminu konkursu z Seatami?

"47. W razie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię,nazwisko, miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi konkursowej na Stronie Internetowej
Konkursu. Dane te zostaną usunięte po upływie 1 miesiąca od  d a t y   z a m i e s z c z e n i a na Stronie Internetowej." czyli muszą zostać zamieszczone emotka  imię, nazwisko, miejscowość, treść odp,  na liście "Trwa weryfikacja danych osobowych- prosimy zapoznać się z treścią sms w celu wypełnieniaformalności uprawniających do wydania nagrody." 

Reklamacja: "43.....Reklamacje,niezależnie od formy, mogą być zgłaszane przez cały okres trwania Konkursu i po jego
zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od daty ostatecznego wydanianagród...

Mam prawnika w domu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117339 Napisano: 22.11.2015 12:24:22 w Biedronka
rkvi napisał(a):

Ale w Albedo lista była taka, jak bylo zapisane w regulaminie.

Ale w leonkowym też nie ma słowa, że wyniki będą na stronie. Wyrażenie zgody przez uczestników nie jest jednoznaczne z przyrzeczeniem publicznym HH, że hasła opublikuje. Może to zrobić, ale nie musi. Jeśli zdecyduje się hasła opublikować, wówczas po miesiącu musi je usunąć. Wystarczy przeczytać regulamin ze zrozumieniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117241 Napisano: 21.11.2015 23:35:28 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

normafia napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Myślę, że rozsądnie podchodzę od 10? lat do takich tematów- nad poziomem nagrodzonych haseł się nie rozwodzę, jeśli w konkursie na hasło, wygrywa rzeczywiście hasło, a nie jakiś film, makieta..., to ok- każda komisja ma swój gust, ale jeśli w konkursie (loteria to co innego) widać 3 auta numer po numerze prawie, to coś może nie być ok, więc pokazanie tych haseł (jeśli nie były to inne twórczości) rozwieje choć trochę wątpliwości...

Myślisz, że za dwoma kolejnymi numerami paragonów kryją się dwa identyczne hasła, które organizator nagrodził dwoma autami, a z kolei zwycięzca podał dwa razy te same dane osobowe? emotka   Ja przypuszczam, że za dwoma kolejnymi numerami paragonów kryją się dwa całkiem różne hasła, które napisała być może jedna osoba, a potem podała dane np. na siebie i kogoś z rodziny. Ale gdzie tu można doszukać się łamania regulaminu?

Chyba nie o to mi chodziło, raczej o ewentualne "inne twórczości".

Dwa kolejne numery paragonów wskazują na "inne twórczości". A niby dlaczegoemotka Nie widzę tu żadnego związku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117230 Napisano: 21.11.2015 23:19:38 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Myślę, że rozsądnie podchodzę od 10? lat do takich tematów- nad poziomem nagrodzonych haseł się nie rozwodzę, jeśli w konkursie na hasło, wygrywa rzeczywiście hasło, a nie jakiś film, makieta..., to ok- każda komisja ma swój gust, ale jeśli w konkursie (loteria to co innego) widać 3 auta numer po numerze prawie, to coś może nie być ok, więc pokazanie tych haseł (jeśli nie były to inne twórczości) rozwieje choć trochę wątpliwości...

Myślisz, że za dwoma kolejnymi numerami paragonów kryją się dwa identyczne hasła, które organizator nagrodził dwoma autami, a z kolei zwycięzca podał dwa razy te same dane osobowe? emotka   Ja przypuszczam, że za dwoma kolejnymi numerami paragonów kryją się dwa całkiem różne hasła, które napisała być może jedna osoba, a potem podała dane np. na siebie i kogoś z rodziny. Ale gdzie tu można doszukać się łamania regulaminu? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117198 Napisano: 21.11.2015 22:20:16 w Biedronka
ultrixx napisał(a):

Na przyszłość musimy oddelegować jakiegoś męża zaufania na obrady komisji emotka  Rotacyjnie. Mój może jechać pierwszy - przeszkolę go, że wszelkie efekty dźwiękowe i świetlne są be  emotka
Dziewczyny napisały, że hasła, które wygrały Leony były wg nich zabawne i kreatywne i mi to wystarczy emotka .

Ja tylko powiedziałam, że moje było krótkie i mi się ono podobało. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117188 Napisano: 21.11.2015 22:06:56 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

gulieta Ja rozumiem tą uczciwość i walke z plagiatami, ale nie rozumiem dlaczego akurat w tym konkursie robicie taką wojne i na jakiej podstawie. Dlaczego w innych nie?
Ja pytam serio.
Gdybym sama miala jakieś wątpliwości to bym walczyła zwłaszcza, że wtedy to ja miałabym szanse na auto, ale ja tutaj nie widzę żadnych uchybień  regulaminu.
Publikacja haseł w tym przypadku jest tylko dobrą wolą organizatora, a jeśli wie co go czeka to tego nie zrobi emotka

Ja też nie rozumiem nagonki na publikację haseł TYLKO W TYM KONKURSIE.  Dlaczego zakładacie, że tu były plagiaty, a np. w Wedlu nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117133 Napisano: 21.11.2015 20:40:17 w Biedronka
Ja jestem jak najbardziej za publikacją haseł, ale pod jednym warunkiem- niech je publikują WSZYSCY organizatorzy. Mało było już takich przypadków, że autor przegrywał z własnym hasłem, zawłaszczonym przez plagiatora? Aż strach pomyśleć ile takich sytuacji ma miejsce i nikt tego nie wykrył, bo plagiator wiedział, że organizator konkursu nie ujawni haseł (np. Columbit, Albedo, Smolar i większość pozostałych).  Dlaczego w konkursie z leonami HH ma publikować wyniki,  a z Albedo oraz  PMI Combera nikt o to nie walczy? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117060 Napisano: 21.11.2015 15:53:06 w Biedronka
giulietta napisał(a):

normafia napisał(a):

nouvelle napisał(a):

nouvelle napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

asante napisał(a):

skarb888 napisał(a):

magisterek napisał(a):

krzysieq napisał(a):

Na 100tys. zgłoszeń akurat dwa teksty (100 znaków !!!) JEDNEJ osoby wpadły w oko jury? Jasne, pewnie wygrały linki do filmów, zdjęć itp. - publikacji tekstów pewnie nigdy nie będzie...


NAWET NIE ŻARTUJ Z TYMI LINKAMI... TYM BARDZIEJ TRZEBA SIĘ O WYNIKI UPOMNIEĆ.

Oprócz 2 par z kolejnymi numerami paragonów, są jeszcze 3 pozycje: nr 7 ,11 i  18  wyglądające na kolejne numery starterów;
Też jestem ciekawa tych zdublowanych rewelacji mieszczących się w 100 znakach:)

Właśnie też to zauważyłam... Ależ talent!

Chyba trzeba wysmarowac jakis list do sponsora nagrod. W przypadku obu konkursow to po prostu kpina z osob bioracych w nich udzial.

Teraz i mi to zaczyna smierdziec. Niech wrzuca wyniki, będzie jasne. Chętnie wiele osób się dowie, co trzeba było ZROBIĆ by wygrać, nikt z nikogo idiotów robić nie będzie. A konkurs z marzeniami? Totalna porażka. Bo jak zrozumiem jeszcze ze wśród wielu jedno się "gorsze" przypadkiem mogło znaleźć,  tak nie uwierzę, że spośród tylu zgłoszeń nie mieli naprawdę nic ciekawego ... Jestem rozczarowana


Ja już napisałam ładnie i grzecznie:
Z czego wynika ta niesamowita zbieżność numerów paragonów u zwycięzców konkursu.

Radzę Wam tak samo. Mówiłam, że to jakaś nieznana agencja.
Nie sądzę, żeby był to przekręt (chyba by się tak prostacko nie wkopali), bo aż WALI PO OCZACH z tymi samymi numerami, ale o coś chodzić musi. Hm? A może znowu pan X wysłał 90.000 paragonów? Ale też nie, bo nie chciałoby się mu pisać...
Do Biedronki też można napisać, bo oni jak mniemam jak zwykle nieświadomi - po co panie z marketingu miałyby monitorować wyniki! To przecież ponad ludzkie siły!

Czytam i czytam i myślę, że nie byliby tacy głupi, nawet jeśli to nowa agencja bez fanpejdża i wizerunku. Pewnie nagradzali filmiki, bo wpadli w euforię, wszak to był ich pierwszy konkurs emotka Stąd powtarzające się końcówki numerów.
Nawet nie myślałam, że ludzie widząc słowo "znaki" i "tekst" wysyłają filmy...szok...
No i na pewno byli TANI dla Biedronki, więc Biedronka ich wzięła do organizacji.

Moim skromnym zdaniem nagrodzenie przez agencję następujących po sobie numerów paragonu świadczy o uczciwości organizatora, bo z tego wynika, że kierował się jakością tekstu (według własnego gustu oczywiście), a nie innymi względami. Sądzę, że w Wedlu należało podawać nazwiska, by jedna rodzina oficjalnie nie mogła zgarnąć 10 aut. Konkursowicze zeszli więc do podziemia i podawali nieznane agencjom nazwiska swoich krewnych/znajomych. Albedo też nie podało tekstów z Wedla i nikt się nie buntuje, ponieważ imiona i pierwsza litera nazwiska niewiele mówią (bo należą do krewnych/znajomych). Co do wytrawnych graczy- nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek wytrawny gracz wrzucił następujące po sobie numery starterów. Takie działanie zdradza amatora, a nie profesjonalistę. Żadna ze znanych nam agencji nie nagrodziłaby kolejnych numerów paragonów i starterów, co wcale nie świadczy o ich uczciwości, a wręcz przeciwnie. To właśnie takie nieuczciwe działanie przeradza konkursowicza w cwaniaka.

co do kolejnych numerów starterów czy paragonów to już były nagradzane...np. proszki E w Biedronce... dla mnie wyznacznikiem poziomu agencji są w wygranych znajome osoby np. normafia gratulacje emotka które wiem jak piszą, zakładając, że komisje czytają hasła emotka  z HH widzę sporo ogłoszeń o przyjęciu stażystów, którzy też zajmują się konkursami emotka  a hasła niech opublikują czy nie było plagiatów, gdy główną były autka emotka  

Dzięki, to bardzo miłe co piszesz,  emotka ale wszyscy wiemy, że po prostu trzeba mieć farta. Na tym forum jest wiele osób, które piszą świetne teksty, agencje nie zawsze dostrzegają ich geniusz. Ja tam się cieszę, że inne osoby wygrały w Leony, inne Żuczki z Wedla, inne w Whiskas, jeszcze inne w Tyskim. Dzięki temu więcej nas przetrwa, a miło się cieszyć z nagród w dużym towarzystwie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6117000 Napisano: 21.11.2015 12:22:43 w Biedronka
nouvelle napisał(a):

nouvelle napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

asante napisał(a):

skarb888 napisał(a):

magisterek napisał(a):

krzysieq napisał(a):

Na 100tys. zgłoszeń akurat dwa teksty (100 znaków !!!) JEDNEJ osoby wpadły w oko jury? Jasne, pewnie wygrały linki do filmów, zdjęć itp. - publikacji tekstów pewnie nigdy nie będzie...


NAWET NIE ŻARTUJ Z TYMI LINKAMI... TYM BARDZIEJ TRZEBA SIĘ O WYNIKI UPOMNIEĆ.

Oprócz 2 par z kolejnymi numerami paragonów, są jeszcze 3 pozycje: nr 7 ,11 i  18  wyglądające na kolejne numery starterów;
Też jestem ciekawa tych zdublowanych rewelacji mieszczących się w 100 znakach:)

Właśnie też to zauważyłam... Ależ talent!

Chyba trzeba wysmarowac jakis list do sponsora nagrod. W przypadku obu konkursow to po prostu kpina z osob bioracych w nich udzial.

Teraz i mi to zaczyna smierdziec. Niech wrzuca wyniki, będzie jasne. Chętnie wiele osób się dowie, co trzeba było ZROBIĆ by wygrać, nikt z nikogo idiotów robić nie będzie. A konkurs z marzeniami? Totalna porażka. Bo jak zrozumiem jeszcze ze wśród wielu jedno się "gorsze" przypadkiem mogło znaleźć,  tak nie uwierzę, że spośród tylu zgłoszeń nie mieli naprawdę nic ciekawego ... Jestem rozczarowana


Ja już napisałam ładnie i grzecznie:
Z czego wynika ta niesamowita zbieżność numerów paragonów u zwycięzców konkursu.

Radzę Wam tak samo. Mówiłam, że to jakaś nieznana agencja.
Nie sądzę, żeby był to przekręt (chyba by się tak prostacko nie wkopali), bo aż WALI PO OCZACH z tymi samymi numerami, ale o coś chodzić musi. Hm? A może znowu pan X wysłał 90.000 paragonów? Ale też nie, bo nie chciałoby się mu pisać...
Do Biedronki też można napisać, bo oni jak mniemam jak zwykle nieświadomi - po co panie z marketingu miałyby monitorować wyniki! To przecież ponad ludzkie siły!

Czytam i czytam i myślę, że nie byliby tacy głupi, nawet jeśli to nowa agencja bez fanpejdża i wizerunku. Pewnie nagradzali filmiki, bo wpadli w euforię, wszak to był ich pierwszy konkurs emotka Stąd powtarzające się końcówki numerów.
Nawet nie myślałam, że ludzie widząc słowo "znaki" i "tekst" wysyłają filmy...szok...
No i na pewno byli TANI dla Biedronki, więc Biedronka ich wzięła do organizacji.

Moim skromnym zdaniem nagrodzenie przez agencję następujących po sobie numerów paragonu świadczy o uczciwości organizatora, bo z tego wynika, że kierował się jakością tekstu (według własnego gustu oczywiście), a nie innymi względami. Sądzę, że w Wedlu należało podawać nazwiska, by jedna rodzina oficjalnie nie mogła zgarnąć 10 aut. Konkursowicze zeszli więc do podziemia i podawali nieznane agencjom nazwiska swoich krewnych/znajomych. Albedo też nie podało tekstów z Wedla i nikt się nie buntuje, ponieważ imiona i pierwsza litera nazwiska niewiele mówią (bo należą do krewnych/znajomych). Co do wytrawnych graczy- nie wyobrażam sobie, by jakikolwiek wytrawny gracz wrzucił następujące po sobie numery starterów. Takie działanie zdradza amatora, a nie profesjonalistę. Żadna ze znanych nam agencji nie nagrodziłaby kolejnych numerów paragonów i starterów, co wcale nie świadczy o ich uczciwości, a wręcz przeciwnie. To właśnie takie nieuczciwe działanie przeradza konkursowicza w cwaniaka. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6116813 Napisano: 20.11.2015 22:25:11 w Biedronka
luskaaa napisał(a):

Ile tu teorii spiskowych emotka . Postanowiłam się odezwać, bo wygrałam o czym pisałam wcześniej.
Nie wiem jak pozostałych 20 Leonowych laureatów, ale ja wysłałam hasło, a nie filmik, laurkę czy prezentację. Według mnie było kreatywne, ale wybaczcie, po tym wszystkim co tu przeczytałam, nie podzielę się z Wami. Być może je opublikują - nie mam nic przeciwko skoro jest taki zapis w regulaminie. Wysłałam tylko jedno zgłoszenie, nie brałam udziału na rodzinę, znajomych czy sąsiadów. Nie mam też znajomości wśród Organizatorów . Dziękuję za uwagę. 

Ja też wygrałam Leona krótkim hasłem, mnie się ono podoba, ale o gustach się nie dyskutuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6116711 Napisano: 20.11.2015 20:32:37 w Biedronka
ultrixx napisał(a):

A ja jeszcze z innej beczki odnośnie konkursu Leonowego: wygrał ktoś z Was zgłoszeniem z nr tel, który został nagrodzony w konkursach Unileverowych w ITM? U mnie 100% trafień na nr nienagradzanych, 0% na "spalonych". Mam nadzieję, że to tylko taki zbieg okoliczności emotka

Tak, ja wygrałam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6113617 Napisano: 17.11.2015 20:31:57 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

Gratuluję emotka Ja nadal musze jeździć samochodem Pana Męża i wyslychiwac w kółko "ale tu jest syf". Tak bym miała syf u siebie emotka  

Dziwne, bo ja tez ciągle tego samego wysłuchuję emotka   A ten syf, to bilety parkingowe, których zapominam wyrzucić. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6113578 Napisano: 17.11.2015 20:02:51 w Biedronka
stamp2 napisał(a):

wygląda na to że są to auta ale zwycięzcy albo o tym nie wiedzą albo nie chcą sie przyznaćemotka

Autka, telefon z nr 603 578 xxx Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6113560 Napisano: 17.11.2015 19:47:26 w Biedronka
Dalej dzwonią!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6111459 Napisano: 13.11.2015 15:57:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

tabaza209 napisał(a):

Widzieliście .....sa wyniki z  Prince Polo -co sądziecie o laureacie ? i jego tekście ?

Ja powiem krótko: MOIM ZDANIEM nie jest to tekst na miarę 30 000 PLN.

Jest w porządku, nikt nie powiedział, że muszą to być rymowanki. Poprzednie teksty były zabawniejsze, a ten jest całkiem inny.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6109574 Napisano: 09.11.2015 19:57:01 w Połączenia nieodebrane
buncia88 napisał(a):

606 544 824 ?

Z tego numeru dzwoni PMICombera Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6108496 Napisano: 07.11.2015 10:40:15 w Intermarche
czarnygreg napisał(a):

Czy po odesłaniu danych smsem macie jakieś zwrotki?
Bo u mnie nic, i zastanawiam się czy wszystko ok.

Też tak mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6105498 Napisano: 03.11.2015 09:15:32 w Gratulacje! Dla wygranych!

normafia

#6104803 Napisano: 02.11.2015 10:50:59 w Informują
ALMA WEDEL aparaty TELEFON 606 544 XXX Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6104746 Napisano: 02.11.2015 08:31:27 w NA CO CZEKAMY?

olus15 napisał(a):Wedel Topaz- 27.10+ 5dr= 03.11 tel.
Wedel PiP - 26.10+ 5dr= 02.11 tel.
Wedel Alma - 26.10+ 5dr= 02.11 tel.
Palette Kaufland- 27.10+ 5dr= 03.11
Whiskas Biedronka- 30.10- info do 02.11 e-mail+ tel
Activia C4 4.11+ 5dni= 9.11
Wedel SPAR I etap - 02.11 + 5dr = 09.11
ITM Magia kina-4.11+ 6dni = 10.11
ABC Rama - 10.11
Nivea Tesco 10.11
Urodziny ITM 10.11
ITM Lajkonik - do 11.11 tel.
Kaufland p&g 2.11 + 10dni= 12.11
R
immel Rossnet 12.11
Superpharm Nivea- 13.11
ITM Jacobs - 6.11+10dni = 16.11
Biedronka Leony 20 lat- do 21.11
Wedel PSD - 20.11 +5dr = 27.11
............................................................

ITM Persil - 16.11
Tesco Persil - 16.11
SMS Wedel Makro - 13.11 + 5dr = 20.11
Wedel Merco - 19.11 +5dr = 26.11
Kaufland Persil - 03.12
WEDEL POLO MARKET
- 30.10 +5dr = 06.11

Wyświetl w wątku >>
0 0