Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika normafia

normafia

#6101074 Napisano: 26.10.2015 11:30:22 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
Jak dodać zapowiedź konkursu, skoro mam zablokowany dostęp do tego wątku?  emotka   Zablokowany dostęp, choć dodałam 3 konkursy (a na moim koncie nadal 0). Nie to nie, nie dodam zapowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099988 Napisano: 23.10.2015 18:00:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

A może sam zainteresowany - Pan Paweł I. (właściciel hasła) niech się wypowie/zgłasza itd... na pewno już o tym wie. 

Właścicielem hasła jest pan Waldemar. GRAF podał wtedy pełne imię, nazwisko i miejscowość. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099983 Napisano: 23.10.2015 17:57:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny.

To może trzeba zgłosić [email protected]

Może zgłoszę, ale nie ma pewności, że akurat za to hasło dali główną. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099981 Napisano: 23.10.2015 17:53:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny.

A pomijając kwestię, że to zwykły plagiat, to na dodatek nie jest w formie życzeń.

Prawdziwy autor hasła- tego, który został nagrodzony w Bryzie, to nasz forumowicz. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099979 Napisano: 23.10.2015 17:50:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
normafia napisał(a):

giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny.

A pomijając kwestię, że to zwykły plagiat, to na dodatek nie jest w formie życzeń. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099978 Napisano: 23.10.2015 17:48:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

HOLLY napisał(a):

magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

To chyba te "życzenia" wygrały:
Ślubuję Ci Łaciate miłość, wierność i uczciwość konsumencką oraz że kolejne 20-lecia spędzisz zawsze ze mną!

"Ja...... biorę ciebie..... za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci...." jak ktoś wysyła coś nie swojego to też raczej nie powinien liczyć na wygraną, aha i nie zazdroszczę, a piszę temu, bo nie jestem z tych, którzy udają, że mają klapki na oczach, a stawka jest duża...   

To jest plagiat tekstu z Bryzy i plagiat plagiatu z Absolwenta.
Graf nagrodził w 2009 r hasło w Bryzie: . "Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
To hasło zostało splagiatowane przy okazji konkursu w ABSOLWENICIE w 2009 r:
"ABSOLWENT. Ślubuję Ci milość, wierność i uczciwośćkonsumencką oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci Absolwencie"
Mam print screeny. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099631 Napisano: 23.10.2015 11:39:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiabuczkowska napisał(a):

normafia napisał(a):

Jaka firma rozwozi aparaty z Wedla/Biedronka i czy najpierw kurier dzwoni?

chyba Pocztex

Dzięki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099609 Napisano: 23.10.2015 11:14:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaka firma rozwozi aparaty z Wedla/Biedronka i czy najpierw kurier dzwoni? Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6099150 Napisano: 22.10.2015 15:30:10 w NA CO CZEKAMY?
Kaufland p&g 2.11 + 10dni= 12.11
Niebieskimis - 2.11 (fot.), 16.11 (fot+sam)
Graal - kolejn etapy15.10 ..aż do 10.12
Natura Nivea - 16.09 + 30 dni roboczych tel. (do 28.10)
Carte D'or Biedronka- do 30.10 info
Wedel Topaz- 27.10+ 5dr= 03.11 tel.
Wedel PGS- 21.10+ 5 dr= 28.10 tel.
Wedel PiP - 26.10+ 5dr= 02.11 tel.
Wedel Alma - 26.10+ 5dr= 02.11 tel.
Palette Kaufland- 27.10+ 5dr= 03.11
Whiskas Biedronka- 30.10- info do 02.11 e-mail+ tel
ITM Lajkonik - do 11.11 tel.
Superpharm Nivea- 13.11?
Superpharm OB- do 26.10
Stokrotka Wedel  19.10 + 5 dni na powiadomienie (nagrody główne)
Kaufland Bryza 19.10 + 7 dni roboczych na powiadomienie Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6088775 Napisano: 06.10.2015 17:04:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

Wysyłał ktoś smsem życzenia Łaciatemu? Nie dostałam żadnej zwrotki. 

ja tez nie. Dzwoniłam do agencji, maja oddzwonić, ale cisza jak dotąd. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6086625 Napisano: 04.10.2015 09:59:26 w Biedronka
mia napisał(a):

normafia napisał(a):

mia napisał(a):

Tej liście i zmianom to nie będzie końca... emotka Weźcie pod uwagę, że tylko jedna nagroda jest dla jednego uczestnika, a być może część osób posłało kilka razy na jedną osobę, i teraz np. podwójnie siedzi w biletach. Chyba, że weryfikowali od razu dane i odrzucali, ale jakoś wątpię.
Bardzo sprytny manewr z tym brakiem rezerwy. emotka

W którym paragrafie jest ten zapis, szukam i nie widzę emotka

4.11

Dzięki, muszę zacząć leczyć wzrok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6086618 Napisano: 04.10.2015 09:54:36 w Biedronka
mia napisał(a):

Tej liście i zmianom to nie będzie końca... emotka Weźcie pod uwagę, że tylko jedna nagroda jest dla jednego uczestnika, a być może część osób posłało kilka razy na jedną osobę, i teraz np. podwójnie siedzi w biletach. Chyba, że weryfikowali od razu dane i odrzucali, ale jakoś wątpię.
Bardzo sprytny manewr z tym brakiem rezerwy. emotka

W którym paragrafie jest ten zapis, szukam i nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6070971 Napisano: 10.09.2015 14:19:32 w Czy informują/ informowali?
angel2124 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

donia7 napisał(a):

Kto jest szczęśliwym właścicielem forda z Chio?:P

A nie do 11.09??? Czekam cierpliwie na telefonemotka


konkurs zakończył się 31.07, do 30 dni od zakończenia konkursu powinni się skontaktować z laureatem czyli juz wybrany

Powiadomione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6062326 Napisano: 27.08.2015 19:51:59 w Top dla pasożytów i obiboków ;)
W końcu czuję, że mogę wrzucić na luz! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6062234 Napisano: 27.08.2015 16:55:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
jackk76 napisał(a):

To smutne, że tych, którzy nie dodają regularnie konkursów do bazy nazywacie pasożytami.
A czy Wy, którzy te konkursy dodajecie nie KORZYSTACIE z informacji od innych, np że właśnie informują z danego konkursu, czy że ktoś pochwali się wygraną itp

Tu jest wiele osób, które brały udział w konkursach na ładnych kilka lat przed powstaniem forum. Ja mam nawyk wyszukiwania sobie konkursów niezależnie od bazy, co nie przeszkadza, że bardzo przywiązałam się do forum i loguję się codziennie. Nazywanie pasożytami tych, którzy nie dodają konkursów jest dużym nadużyciem, bo w ten sposób wrzuca się wszystkich do jednego gara. Niektórzy stosunkowo nowi forumowicze często korzystają z doświadczenia tych wieloletnich, jednak nikt nie nazywa ich pasożytami. Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6058538 Napisano: 19.08.2015 14:08:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Podsumowując wszystkie konkursy Colgate/Palmolive, w których brałam udział w latach 2002-2015 (zarówno kreatywnych jak i czasowych), to nigdy nie słyszałam, by ktoś z forumowiczów lub znanych z konkursów osób, wygrał u nich samochód- mam tu na myśli wszystkie agencje, jakie organizowały konkursy dla tego koncernu. Jasne, że nowy trend, jaki kilka lat temu pojawił się na forum, nakazuje nie chwalić się autami, więc może ktoś ustrzelił taką właśnie główną, tylko nic nie napisał. Ludzie wygrywają tu po kilkanaście zestawów kosmetyków, ale o ustrzeleniu przez kogoś nagrody przekraczającej wartość np. 10 tys. nie słyszałam. Colgate/Palmolive to jedyny koncern, którego dotyczy taka sytuacja. Ale oczywiście biorę udział w tych konkursach, mając nadzieję, że jednak są uczciwi, tylko po prostu nikt się nie chwali... Jeśli kiedyś u nich wygram coś wartościowego, obiecuję, że się pochwalę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6047474 Napisano: 22.07.2015 06:20:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kadjas, z całego serca gratuluję! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6045780 Napisano: 17.07.2015 16:15:26 w Gratulacje! Dla wygranych!
Serdecznie gratuluję naszej
forumowiczce głównej nagrody z tego
konkursu http://wygrajzesmartem.pl/#nagrody
Tak trzymać!  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#6027516 Napisano: 05.06.2015 12:45:13 w Gratulacje! Dla wygranych!
maria1980, wielkie gratulacje !!! emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

normafia

#5999481 Napisano: 01.04.2015 14:41:29 w TESCO konkursy
kaskaderka1 napisał(a):

A o której godzinie otrzymałyście telefon?

Do mnie 13:50 Wyświetl w wątku >>
0 0