Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5762358 Napisano: 27.10.2013 00:40:15 w Intermarche
magnus napisał(a):


To Smolarowe hasełko emotka emotka emotka



Dla mnie to niepojęte. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5762354 Napisano: 27.10.2013 00:28:15 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):



róznicy wolałabym jednak nie zauwazyc, dzieki size emotka . Wiem, ze bede niewiele uzywać jednak. Laktacja nam sie unormowała,kiedys to chyba miałam jakis kryzys:). Na necie tyle opini co laktatorów, a co do ręki nigdy nie próbowałam....



My mieliśmy chyba kryzys w 9. tygodniu - myślałam, ze się pożegnam z karmieniem ale poszło jakoś dalej i na długo (potem było magazynowanie). Spróbuj zanim kupisz pobawić się ręcznie (takich rad nie lubiłam emotka ) - nie będę pisać, co się robi bo logika podpowiada emotka My kupiliśmy ten laktatorek w drodze ze szpitala, bo miałam problem z nadmiarem a karmić nie chciałam i bałam się zapalenia. Może i mnie wtedy uratował, ale aventa odradzam i tak. Te wszystkie części do sterylizacji, uszczelki co się szybko zużywały... Jakbyś przed myciem rozkładała robota. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5762336 Napisano: 27.10.2013 00:02:38 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

i jeszcze podpytam bo ogladam i czytam zdecydowałam sie na reczny latator i nie wiem kt lepszy TT czy avent? czasem musze wyjsc, jak np ostatnio przy ur w sali zabaw starszego i mama radziła sobie z MM, ale połozna mowiła zeby lepiej unikac i sciagac, a ze bede uzywac doraznie nie chce inwestowac w elektryczny. Macie wyrobione moze zdanie?

Benasia najlepszego dla Mikołajka:)



Z tommee tippe nie miałam kontaktu, ale chyba ktoś wspominał wcześniej, że daje radę. Avent miałam na pierwsze dni i nie polecam. No ściąga, ale praca ręki spora. Zdecydowane nie. Lepiej i szybciej opróżnić pierś ręką. Po mojej medelce to wszystkie pewnie ręczne są niezbyt fajne. Medelę znałaś więc zobaczysz różnicę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5761979 Napisano: 25.10.2013 22:20:43 w Intermarche
arya napisał(a):

Tyle plagiatów emotka No cóż, po trupach do celu... Szkoda gadać. Dodam, że żal mi niczego nie ściska, bo odpuściłam sobie ten konkurs emotka



Sporo rzeczywiście wcześniejszej twórczości, ta o durszlaku była w wielu konkursach... Zresztą nie tylko ona.
Ja nie wiem, co organizatorzy powinni zrobić. Albo nie publikować rzeczywiście nic (ale wtedy nie zweryfikuje się plagiatów - nie wiem czy to ma sens, bo tutaj ktoś siebie odnajdzie, ale przypadkowy konkursowicz już nie) albo niech walczą z rzeszą plagiatorów (to chyba proces trudny, zważywszy na ciepło inspiracji...).
Chyba najlepiej byłoby nic nie udostępniać (jedynie w siedzibie emotka organizatora). Po roku przejedzone hasła pójdą do lamusa a inne nie będą powielane bądź przeinaczane... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5761965 Napisano: 25.10.2013 21:56:32 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Ja to się tak strasznie boję tych szczepień zostało nam 1 a boję się jak cholera i najchętniej bym w ogóle nie szczepiła.



Doskonale Cię rozumiem.

Z tego powodu od roku nie mamy drugiej dawki szczepionki na ospę, lekarka mówi, że jedynie do wiosny następnego roku będzie jeszcze sens ją podać.

Teraz byliśmy na bilansie czterolatka i zaleca nam lekarka szczepienie na meningokoki (szczepionka przeciwko meningokokom grupy C). Tak mocno, usilnie i entuzjastycznie, że nie wiem co robić. Zasięgaliśmy opinii nie tylko w necie, nikt nic nie wie i teraz nie wiem, czy ona nawiedzona, czy planuje wczasy emotka czy zwyczajnie warto. Macie jakieś doświadczenia u dzieci starszych z tym tematem? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5761894 Napisano: 25.10.2013 19:55:26 w Wkurza mnie...
wredzia napisał(a):



Jak zamawiasz paczke do domu to czekaj w nim na kuriera, albo powiadom kogoś kto mógł by odebrać paczkę gdy Ciebie nie ma.

Zachowujesz się jak rozkapryszona paniusia- płacę i wymagam aby każdy się do mnie dostosował emotka

Kurier też człowiek, prace ma do wykonania, jak by miał na każdego czekać 40 min aż łaskawie odbierze zamówioną paczkę to na chleb by nie zarobił!



EEee, bez przesady emotka

Fakt - dzisiaj kurierzy głównie jeżdżą w porach do 16 i trudno pogodzić to z naszymi obowiązkami.
Ale... emotka
Wiem z doświadczeń znajomego (pracował w TNT), że wszystko da się zorganizować. Dostawał listę zleceń, dzwonił do każdego rano i tak planował trasę, by wszyscy (także on) byli zadowoleni. Każdy mógł sobie zorganizować (w razie nieobecności) odbiór zastępczy.

Ogólnie najfajniej, jak można dogadać się - choćby ten dowóz do pracy. Wtedy korzyści ma się wzajemne. Pracownikom przysługuje 15 minut na dowolność - wtedy możesz oblukać co i jak z przesyłką.

Dejzi, jak Ciebie nie ma do południa i po południu, nie możesz zrzucić na kogoś odbioru, nie możesz przyjąć przesyłki w innym miejscu, to może Cię czekać odbiór z magazynu (jak nie odeślą po awizowaniu). Kurier ma określone godziny pracy - ja nie widzę powodu, żeby się nadwyrężał w tym wypadku. Trzeba się trochę dostosować - kurier to nie droższy parobek tylko szybszy dostawca. I tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5753642 Napisano: 11.10.2013 23:46:07 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):


*ja to w ogole jakas pechowa jestem....



Jesteś super!

Miałaś ciężko - dałaś radę, masz przepięknego i zdrowego drugiego synka. Jesteś silniejsza o tę wiedzę, co zdobyłaś i przeżyłaś. Nie dziś, może nie jutro - ale zobaczysz - za 3 lata, będziesz sączyć herbatę z malinkami i wspominać, jak dałaś radę.

Keiti no zobaczysz jak będzie. Najwyżej usuną Ci - wiele osób twierdzi, że lepiej zanim się wyklują. Ty chyba musiałabyś mieć dłutowanie dziąsła emotka Zrobią Ci na myka jak będzie potrzeba, nie martw się. Pokarm odciągnij na zaś, potem ściągaj na pa i już. To tylko dwa dni. Nawet w tym czasie Młody może jeść mm. Tylko Ty musiałabyś myśleć o tym, żeby nie było zastoju.
Będzie dobrze, ale jak Ci przejdzie ból po antybiotyku i tydzień po, to najwyżej przełóż na później ekstrakcję emotka
Serio mówię, miałam podobnie, ponoć nie było miejsca - znalazło się emotka . To ocenić musisz Ty - ile wytrzymasz i jak Twój ząb da Ci w nerw emotka
Trzymam kciuki.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5753624 Napisano: 11.10.2013 22:43:32 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dolly napisał(a):

Napisałam zdanie poprawną polszczyzną, więc jednak edytuję emotka

Jakby indywidualnie, to ja bym kupiła po czekoladzie dla każdego i dała rano.



emotka

Zobaczę co mi jutro odpowie Guru emotka
Jak nie, zrobię co radzisz. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5753622 Napisano: 11.10.2013 22:39:36 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

u mnie p/ bolowe nic nei pomagały, wczoraj 4 z bezsilnosci zjadłam...dopiero teraz antybiotyk pozwala mi egzystowac, stwierdzili ze jest mały stan zapalny i musze go wyleczyć, poza tym jak wczoraj dzwoniłam to mowili na razie o konsultacji ze zdjeciem i podjeciu decyzji ( tyle czasu miał widocznie miedzy pacjentami), poza tym on mowił ze wrocił by dorwania po skonczeniu karmienia, sama sie zastanawiam nad tym ale kiedy znow sie bol odezwie?. Jestem troche zdesperowana i nie chciałabym aby ten bol juz wrócił. U mnei 8 praktycznie cała w dziasle dopiero malutki fragment sie wyłania, wiec beda musieli ponacinac mocno dziąsło



Współczucie ósemkowe, ale i wyrazy szacunku emotka Fiu fiu emotka Mądrość musi być emotka
Powiem Ci tak, od siebie: u mnie po porodzie i w trakcie karmienia odezwały się dwie górne, dolne dawno siedziały.
Jedna uległa moim prośbom szybko, drugą namawiałam tydzień. I przestała dość szybko sprawiać ból, po dwóch tygodniach - osadziła się w dziąśle, poustawiała inne zęby w szeregu i był spokój. Stan zapalny Ci przejdzie po antybiotyku i być może do tego czasu przestanie boleć - bo ząbek rozepcha się i wejdzie gdzie chce. Wtedy podejmij decyzję - albo pa albo poczekaj do końca karmienia. Ten laktatorek może się przydać - na odciągnięcie jak nie dasz rady ręką - ale to też nie jest trudne i bywa nawet łatwiejsze (jak się przekonasz).

* Swoją drogą, mnie też najgłupsze rzeczy spotykały jak karmiłam: półpasiec i te dwie wredne 8.. Tak jakby rok nie mogły poczekać. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5753602 Napisano: 11.10.2013 22:07:25 w Przedszkolaki i przedszkola :)
dolly napisał(a):



u nas od całej grupy bomboniery dla wychowawców i dyrekcji



Dzięki dolly za odpowiedź, my właśnie czekamy na odpowiedź Pani z Rady Rodziców - k* wiocha a wszystko zdalnie, nikt nikogo nie widzi na co dzień. Rok temu Olka nie była, bo chorowała i zwyczajnie nie wiem, czy nie wyjdziemy przed szereg...
A jakby u nas załatwiano sprawę indywidualnie, to co byś radziła - kwiata (czy lepiej słodycz?) na 8 czy po 15? (tutaj mam obawy czy inne Panie będą jeszcze)

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5753564 Napisano: 11.10.2013 20:59:34 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Zadam Wam trudne pytanie emotka
Czy w związku z 14.10 czyli Dniem Nauczyciela, będziecie "wyposażały" Wasze dzieci w "kwiata" dla Pań? Jeżeli tak, to dla Pani Głównej tylko czy wszystkich przedszkolanek? Są takie zwyczaje już na poziomie przedszkola? Daje się po zajęciach czy przed (jeżeli w ogóle)? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5750818 Napisano: 07.10.2013 20:44:24 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Dzięki dziewczyny emotka kurczę chyba takie coś zakupię bo odkąd młody poszedł do przedszkola jest masakra emotka benasia w której gazetce to widziałaś od kiedy ? nie mogę znaleźć ??



Na pocieszenie powiem Ci, że za rok będzie lepiej emotka
Tego chyba obejść nie można.

W Lidlu od 23 września też był w ofercie, za 99 zł, może gdzieś jeszcze leży zapomniany.
Taki: http://tugazetka....nhalator,nebulizator

Ja osobiście nie mogę się szczegółowo wypowiedzieć, bo nie używaliśmy, ale ludzie na forach jedne chwalą, bo dziecko zasypiało pod maseczką albo narzekają, bo pojemnik był zaraz pod maską i dziecko musiało być trzymane w pionie. Może być jeszcze jakiś przewód za krótki, sam inhalator za głośny... Trza poczytać albo iść na żywioł powodowany potrzebą emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5749903 Napisano: 06.10.2013 01:27:32 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



Wspaniałomyślnie wybaczam emotka jakbym miala co oczywiście emotka



W końcu się podpięłam pod wypowiedź emotka , mnie chyba coś rozkłada, nie mam mocy w dłoniach... Normalnie palce mnie bolą.
W zasadzie jak coś napiszesz, to czytam siebie. Ja tu, myśli tam. Spadam umierać, buźki i zdrówka wszystkim.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5749895 Napisano: 06.10.2013 00:12:00 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

rany dziewczyny, bo ja mam wybujałą wyobraźnię, o co chodzi z tym odkurzaczem?

Keiti78zg
, pierwszy raz o tym słysze i to widzę, ale przemawia to do mnie i bym spróbowała. Nie widzę w tym żadnych wad, serio. Masaż zwieracza, nie upośledzi jego czynności. a co ważne nie stosujesz chemii.

Buskowianka, zdrówka i szybkiego, bezbolesnego porodu. No i oczywiście kciui zaciśnięte, co by uparciuch zmienił pozycję. Sa ponoć jakieś ćwiczenia pomagające maleństwu w fiknięciu, warto spróbować



Dolly, wybacz, ale podpinam się pod Twoją wypowiedź świadomie i z konsekwencjami emotka Wyjmujesz z ust emotka --> łakomczuszek? emotka

Moja Olka miała taki słaby jeden tydzień z kolkami, sab nie podziałał, masowaliśmy i całe mieszkanie zdobywaliśmy wózkiem. Plus kołysanka - idzie księżyc ciemną nocą... emotka Moja siostra jeździła autem.
Życzę, by kolki ustały jak najprędzej. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5749591 Napisano: 04.10.2013 22:27:27 w TESCO konkursy
asante napisał(a):


W takim razie rozumiem jeszcze mniej z tego, co chciałaś przekazać. I chyba lepiej zakończyć temat, bo boję się, że za chwilę zobaczę ciemność emotka
Niech powyższa wymiana zakończy się mottem - każdy ma prawo wygrywać ile chce i co chce i nic nikomu do tego - i to chciałam zakomunikować.



Zgodnie z życzeniem stawiam.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5749577 Napisano: 04.10.2013 22:05:26 w TESCO konkursy
asante napisał(a):


Size, wyciągam wybrane cechy, adekwatne do sytuacji. Przecież tematem nie są "cechy narodowe Polaków". I niestety nie mam pojęcia, o których cechach zapomniałam, a byłoby trafnie je tu przytoczyć. Co do patelni na głowie męża - jeśli to Cię uraziło, to mogę tylko przeprosić, choć mam nadzieję, że jesteś jedyną osobą, która mogła to odebrać inaczej niż w formie żartu. Uff..



Ja myślę, że większość te cechy zna, więc ich nie przytaczam. Patelka mnie nie uraziła, zresztą nie miała takiego zamiaru, miała dać obraz i rozbawić. Jesteś serio i odpowiedziałam Ci serio. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5749566 Napisano: 04.10.2013 21:35:28 w TESCO konkursy
asante napisał(a):


Matko, dede błagam Cię... Może ludzie chcą patelnie dla mamy, babci, siostry, ciotki, a może żeby walnąć męża jak wkurzy... Nie pojmuję tej cechy Polaków - mówić innym co mają robić, jak mają robić i ile patelni wygrać... (tylko nie myśl, że wygrałam ich już 30). Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać emotka



Sorry, ja też nie potrafię się powstrzymać emotka
Rozważając jedynie kwestię uczestniczenia w zabawie/konkursie - nikt nie powinien kwestionować ochoty zdobycia jak największej liczby nagród. I basta. Jego najświętsze prawo jeśli czyni to zgodnie z literą regulaminu.
Ale sięgasz nagle do kieszeni i wyciągasz "wybrane" cechy naszego narodu, zapominając też o innych, o których pewnie pojęcie zdobyłaś czytając niejednokrotnie to i owo w felietonach e-konkursowych. Nie muszę pisać. Taka socjotechnika masowa z wizualizacją "patelka na głowie niegrzecznego męża" też jest swoje warta. Z mojej strony tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5749003 Napisano: 03.10.2013 23:35:59 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

yhh u młodego jednak próchnica.



Kurcze, pisałam nie wiedząc o Waszej diagnozie. Zbiegłyśmy się w czasie. Aga, da się zapanować nad tym, spokojnie. A mała Jagódka jak? Zaraziliście Ją czy poza katarkiem ma się dobrze? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5748998 Napisano: 03.10.2013 23:31:57 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Gryzaczek? Ciotka, chyba wszystko juz zapomniała? Nie sądzisz, ze to już czas odświeżyć sobie pamięć? emotka



Właśnie mi odświeżyłaś emotka Mi chodziło chyba o "mamlanie", "ślimtanie" ... no nie wiem. My w zasadzie nie używaliśmy gryzaków, młoda dostałą taką super stopę i łapę, ale olała ją. Widocznie ja jej wystarczałam emotka
Wczoraj byliśmy u dentysty, cieszę się bardzo, bo stara jest, a wyrok wielce szlachetny emotka Ząbki miodzio. Nadziejam, że fakt się utrzyma na lata emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5748976 Napisano: 03.10.2013 22:51:12 w Kaufland konkursy
misiamisiam napisał(a):


no wlasnie tez jestem ciekawa emotka moze ktos niekonkursowy wygral emotka



Ojojoj, żartujesz z tą wściekłością, prawda? emotka
No bo jak nie i wygrał jednak niekonkursowy, to straszne! Żeby mugol miał więcej szczęścia i powodzenia! Nie może być!


Wyświetl w wątku >>
0 0