Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5748288 Napisano: 03.10.2013 00:53:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A ja nie wiem, jaka u mnie sytuacja... I waham się cały czas, czy olać to, czy zadzwonić do nich ze słodkim zapytaniem co mam reklamować? emotka



Jak nie kosztuje Cię to za dużo stresu to zrób to dla sportu. W sumie nie stracisz nic. Najwyżej parę minut i 20 kcal emotka
Tu jest coś za duże "nie hallo", ja nie pojmuję takiej postawy i nie wierzę, że nic nie można zrobić wobec ich irracjonalnej argumentacji (daty np.). Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5748284 Napisano: 03.10.2013 00:32:34 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Hehe, na żyrafie też sie zatrzymałam, ale lew ma 2w1, jak sie dobrze przyjrzysz to i żyrafę tam ujrzysz emotka



Widziałam emotka Żyrafę wyczaję mimowolnie emotka
Ps. W zebrze i żyrafie jest fajny ogon do żucia czy jak to się fachowo nazywa... emotka Nadgryzania? Obgryzania? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5748282 Napisano: 03.10.2013 00:30:41 w Wkurza mnie...
Ja zaczynałam ambitnie - kiedyś kupiłam taki koszulkowy segregator - każda koszulka opisana, kto, gdzie. Potem była przerwa i trzaskałam konkursy do zeszytu. Też fajnie opisane, z zakładkami. Potem był tel. - nie sprawdziło się jak poszedł do serwisu - i twórczość i przypominajki poszły w las - ustawienia fabryczne.
Niedługo potem w łeb wzięły wszystkie koncepcje, pomimo starań:
- dziecko walczy o zeszyt, bo też musi w nim coś zapisać (narysować pilnie balona lub tęczę)
- dziecko walczy o paragony - dla mamy się odkłada więc i ja chcę - zawsze czymś sypnę emotka

Teraz na szybko piszę z tyłu co na nim jest, a po odzyskaniu do koperty dużej. Z reguły dochodzę po datach, konkursie itp.

Ale np. z danio, teraz się zorientowałam, ze jak moja mama przywozi serki córce, to kody wklepuję a paragonów nie mam. I zonk. Zwyczajnie nie pomyślałam. To podobna sytuacja jak w Milce, ale inne uzasadnienie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5748276 Napisano: 03.10.2013 00:16:42 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

o rany, jakie piekne te mini-kocyki, normalnie czad. Lew wymiata emotka
Ta mata niezbyt.



Mnie wymiotła żyrafa - na zmianę z zebrą emotka Miałabym problem z podjęciem decyzji. W lwie zabiły mnie pazurki emotka

W temacie, jak koleżanki, kocyk - przytulas jest suuuper. Matę bym odpuściła. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5747410 Napisano: 01.10.2013 22:11:47 w Żegnamy zmarłych
koper napisał(a):

Nic już nie będzie takie jak dawniej...
Dziś, po długiej chorobie, odeszła moja mama...



Kochana, najszczersze wyrazy żalu emotka emotka emotka
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

size

#5745463 Napisano: 28.09.2013 01:33:26 w skojarzenia
hałas - kakofonia Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5745419 Napisano: 27.09.2013 22:37:44 w skojarzenia
gala - splendor Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5745373 Napisano: 27.09.2013 21:29:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):


Też to obstawiam (błąd systemowy);
pamiętajmy jednak, że to organizator odpowiada za prawidłową obsługę konkursu, a nie klient. Bo w wypowiedziach pracowników IQ widzę próbę zepchnięcia odpowiedzialności na... no właśnie: na co?



Ja stawiam na system rozsypany, nawet myślałam, ze może wirusa złapali (jesień emotka ) Dzisiaj takie czasy, że nikt do "chorób" woli się nie przyznawać.
Poczekałabym na poniedziałkowe odpowiedzi, myślę, że jak niewygodnie było się przyznać do swoich niedyspozycji, po takich interwencjach będą musieli. I mając na uwadze zarówno dobro IQ jak i firm towarzyszących, uwzględnią reklamacje. Za dużo pomyłek i za dużo dowodów na ich potwierdzenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5742890 Napisano: 24.09.2013 23:32:48 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):


a tu Olinek http://www.fotosi...ba6a0fe12136ced.html
a Tu Wiki i Olinek - pierwsze spotkanie
http://www.fotosi...81c791fe11310df.html



Super masz chłopaków emotka
A maleństwo Olinkowe do zakochania emotka Cudny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5742716 Napisano: 24.09.2013 18:18:31 w Konkursowiczki w ciąży
Keiti, kochana, nie dostarczaj sobie zmartwień emotka Każdy maluch ma swoje indywidualne tempo przybierania, jeden szybsze, drugi wolniejsze. Może Oli nie nabrał masy strasznie dużo, ale nabiera - i to jest najważniejsze. A że wolniej - może ma taki urok i nigdzie Mu się nie spieszy emotka Głowa do góry. Położne lubią jak wszystko jest idealnie "w ramach" i zgodnie z jakimiś wytycznymi. Dajcie sobie czas. Choć śledzić przyrost nie zaszkodzi, to nie kupujcie wagi od razu i nie myślcie o tym non stop emotka
"Najgorsze" co Was może spotkać, to przejdziecie na karmienie mieszane, co wiadomo nie jest końcem świata emotka . A pewnie do tego nie dojdzie.

Benasia, kurcze, mieliście przeżycia... Dobrze, że wszystko jest już w porządku. Dużo zdrówka dla Mikusia i dużo słoneczka dla Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5742175 Napisano: 23.09.2013 22:22:56 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a my po wielu dniach wreszcie wróciliśmy do domu - Miki można powiedzieć że już zdrowy...



Benasia, coś się stało? Rozwinęło się coś za bardzo?

Keiti, z koszyczkiem i stojakiem nie pomogę, ale bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze, w sensie ogólnego zdrówka i uprawiania nocnej twórczości plastycznej czy też już artystycznej emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5742166 Napisano: 23.09.2013 22:08:43 w Biedronka
ZDJĘCIA

Czy mogłabym także poprosić o zdjęcia z koncertu? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5740932 Napisano: 20.09.2013 23:03:58 w Biedronka
malenka89 napisał(a):

A Mariola tyle razy powtarzała, że ma wolne miejsce, mogłam się pakować i jechać emotka



Mogłyśmy jechać razem za mój, jakbyśmy się zgadały. Mamy do się rzutek beretka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5740922 Napisano: 20.09.2013 22:49:56 w Biedronka
malenka89 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

ależ Wam zazdroszczę emotka



Ja też emotka



Idę do Was na doczepkę, bo rzeczywiście zazdroszczę spotkania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5740905 Napisano: 20.09.2013 22:38:09 w Wkurza mnie...
minka77 napisał(a):

cililila cililila..cililila znołcie to?



Ona tańczy dla mnie... Tratatatata emotka

Nie znam, wyguglałam, jeśli to to emotka

http://www.youtub.../watch?v=Ix1KonkjVaY Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5740898 Napisano: 20.09.2013 22:32:24 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

bridget napisał(a):

czy te mustelle sztyft i krem po 1 sztuce mi wystarcza?

czy macierzynski bedzie kwotowo równy temu co dostawałam na L4?
czy do becikowego biorac pod uwage wczesniejszy rok rozliczeniowy kiedy to nie bylismy małzenstwem moge sama sie ubiegac?, podajac tylko swój dochod?


1 - nie kupuj nigdy kremów na zapas, jeśli nie znasz reakcji skóry na niego emotka zresztą mustella na długo starcza
2 u mnie była różnica minimalna
3 nie ważne czy jesteście małżeństwem, czy nie dochody liczą wspólne



ad. 1 kali - zdecydowanie - pojedyncze sztuki niech Was przekonają lub nie. Ja tam gdzie mieszkałam miałam wsio w aptece, teraz tylko net. Mustela sztyft jest genialny na usta emotka To jedyna rzecz, którą wzięłabym razy dwa emotka Nigdy się nie zmarnuje - nawilża, chroni. Na zimę przeciągniesz po policzku seniorowi, sobie, juniorowi n 1 i nr 2 emotka .
ad. 2 kali - do poczytania, bo zależy od wielu czynników, które Ty znasz:
http://www.zus.pl...t.asp?p=4&id=431
ad. 3 kali - dokładnie tak, Twoje i męża

PS Jak w domku??? Jak się czujesz? Pewnie po odwiedzinach łapiecie oddech emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5740885 Napisano: 20.09.2013 22:15:58 w Wkurza mnie...
No i momy ćwierć na jedynosto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5739911 Napisano: 18.09.2013 22:27:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarły słuchawki od Leszka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5739910 Napisano: 18.09.2013 22:25:57 w Wkurza mnie...
radosna napisał(a):

Wkurza mnie radosna! Wychwala Media Contact, jakby tam przynajmniej samochód wygrała. Coś tam wygrała, ale to nie powód, by aż tak chwalić za to Pana Sławka!!!



Co racja to racja - trzeba mieć dystans do siebie emotka emotka emotka

W temacie: wkurza mnie, ale już mniej, brak dużych doniczek na kwiaty w sklepach - są same osłonki. A ceny powyżej stówki... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5739205 Napisano: 17.09.2013 22:29:24 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

wczoraj tez taka miał wieczorem...
dostał zapisany syrop bactrim i na dziasła nystatyne.
W piatek do kontroli...



Trzymam kciuki, by wszystko było ok emotka . Dobrze, ze jesteście już pod opieką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0