Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5739198 Napisano: 17.09.2013 22:19:44 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

size temp. wczoraj spadła bez tego dodatkowego syropu ale co dziś wieczorem znów 38,8 emotka
Podobno węzły ma powiększone i coś z dziąsłami nie wiem czy nie od 5-tek...



Kuurde, spora. Coś się może kluć (tfu, tfu). Oby ząbki. Poobserwujesz i zobaczysz.
Zdrówka dla Mikusia. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5739163 Napisano: 17.09.2013 21:38:53 w Biedronka
arya napisał(a):

Zazdroszczę Wam tego koncertu. Strasznie chciałabym pojechać, ale nie wykorzystam swojego biletu, bo bierze mnie jakieś choróbsko i nie mam z kim zostawić dzieci emotka



Ja też zazdroszczę emotka |Szczególnie spotkania emotka
Musiałam zrezygnować i żałuję od chwili wysłania maila do nich.

A co do tego, po czym się poznacie emotka
Na koncercie to może być trudne (bo pora), ale następnego dnia, przy opuszczaniu hotelu... Każdy będzie niósł mały bagaż z telefonami
emotka

Życzę Wam serdecznie niezapomnianej zabawy emotka
I strasznie żałuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5739144 Napisano: 17.09.2013 21:27:38 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

Mój stan się po mału stabilizuje,biorę leki i pewnie w domu też będę brała.Czekam teraz na obchod pediatry,ale z tego co wiem Olinek będzie miał jutro kontrolne wyniki i moze jutro lub pojutrze wyjdziemy,jeszcze jeden wynik mój powinien być jutro.Z karmieniem mam trochę problem korzystam tu ze szpitalnego laktatora i je z butelki,wypiął się na piersi,woli silikon,staram się walczyć przystawiac,ale wciąż puszcza,prezy sie,mam wrażenie ze brodawka jest dla niego za miękka,poza tym musze odciągnąć z początku bo zbyt pełnych piersi też nie chce chwycić.Az się boje w tym aspekcie powrotu do domu.Czy korzystacie z laktatora i czy możecie polecić fajny krem na jesienna aurę prze spacerach z Okraglinkiem?



* oby nie syndrom czasów emotka Żartowniś z Niego emotka

Dobrze, ze wracasz do formy emotka

Z tym karmieniem to musisz się pomęczyć... Dzieciaki są w tych czasach takie wymagające emotka W domu kolega nie będzie miał wyjścia, po tygodniu może doceni tradycję emotka
Ja używałam medeli elektrycznej, na początku przed karmieniem, potem by opróżnić do reszty. W szpitalu mój Olinek mnie tylko pokiereszował. Coś jest w tych imionach, mimo płci emotka

Co do kremu:
- w tym wczesnym okresie Okrąglinkowego życia to polecam Mustela Bebe, Cold Cream , od narodzin. Mało tłusty i fajny. I tak na teraz - w czasie jesieni
- potem na mrozy, od 6 mca mam paru faworytów:
*emolium - krem ochronny na mróz - mało tłusty
*nivea baby - krem na każdą pogodę - tłusty ale fajny
Chyba można używać od pierwszych dni, ale nie mam pewności.
*flos-lek - krem ochronny dla dzieci i niemowląt - w moim odczuciu lepszy niż nivea - lepiej się rozprowadza choć też tłusty (od 6. m.ż)
*sztyft Mustela - na podorędziu zawsze gdy wiatr i chłód - przejedziesz po policzku i gitara. Baaardzo fajny, używam sama do teraz emotka Bez ograniczeń wiekowych o ile się nie mylę.

Mustela - mój faworyt na jesienne dni (krem i sztyft). Potem tłuścizny na zimę.

Benasia, jak Miki? Wykluło się coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5738427 Napisano: 16.09.2013 22:54:29 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

mam czopek ale 150mg wiec pisze ze do 12kg a Miki ma ponad 15kg...
Ale mam syrop kupiony paracetamol jeszcze.



Dałabym syrop w takim układzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5738424 Napisano: 16.09.2013 22:47:41 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

Mikołaj ma gorączkę - po Ibumie spadła na chwile teraz znów rośnie, chyba muszę mu podac paracetamol...
to chyba bez znaczenia że Ibum i paracetamol jest w syropie?



Bez znaczenia - byle nie te same leki w innej postaci.
Jak masz czopek z paracetamolem to polecam - szybko i mało inwazyjnie.


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5738418 Napisano: 16.09.2013 22:39:21 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dzięki size , bo ja tak trochę w oderwaniu od rzeczywistości pewnie maz poczytal /poczyta ale ja nie miałam glowy do tego ostatnio



No co Ty, nie ma za co.

A jak się czujesz? Głowa boli nadal?
Jak Wasz Olinek Okrąglinek? Wisi ciągle przy Tobie/na Tobie? emotka

Trzymaj się i nie daj się emotka
Będzie dobrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5738407 Napisano: 16.09.2013 22:26:19 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dzięki dziewczyny a na te wszystkie fomlnosci meldunkowo- becikowe ile mam czasu po urodzeniu dziecka?



Meldunek
Dziecko ma z automatu, gdy zgłaszasz jego urodzenie w USC (poza sytuacjami w której dziecko nie mieszka z obojgiem rodziców) - ponoć 14 dni masz na to, wszyscy pewnie robią to od razu. My nie wiedzieliśmy o tym i w spółdzielni zgłosiliśmy nowego członka emotka
Tutaj z bip:
http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=28754

Krakowskie info, ale myślę, że działa wszędzie.

Becikowe:

Tu cytuję świeżość:
"Od 1 stycznia 2013 r. wprowadzono nowe zasady i warunkiem przyznania świadczenia jest kryterium dochodowe nie przekraczające kwoty 1922 zł. netto na osobę. Podstawą do obliczenia kryterium dochodowego są na chwilę obecną dochody za 2011 r. Od listopada tego roku trzeba będzie przedstawiać dochody za rok 2012"

Wniosek składasz w MOPS-ie do ukończenia przez dziecko 1. r.ż. na podstawie ich formularzy, w miejscu zamieszkania.

Tutaj artykuł:
http://wrolimamy....kowego-od-2013-roku/

Jakby co, prostujcie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5738387 Napisano: 16.09.2013 21:56:11 w Wkurza mnie...
minka77 napisał(a):

mój pech emotka

emotka

Nie przejmuj się i nie martw emotka
Pech jest osobistością, która ma misję - pojawia się po to, byśmy kiedyś bardziej docenili szczęście emotka A pojawia się u każdego, nawet nie ze złośliwości, tylko dlatego, że stara się od zawsze być sprawiedliwy emotka

Będzie dobrze, poczekaj chwilkę emotka

PS W temacie: tradycyjnie od roku wkurzają mnie krety. Czarne, śliczne i szybkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5738357 Napisano: 16.09.2013 20:59:54 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

dziewczyny jak to jest z tymi tacierzysnkimi? czy mezowi mojemu przysługuje cos jeszcze z racji opieki nade mna po cc może się o to starac? na raziema opiekuńcze na Wikiego ze ja przebywamw szpitalu od pediatry bo on ma prace w delegacjach



Na pewno mężowi przysługują 2 tyg. zwolnienia z racji opieki nad Tobą - po cc. Wypisuje lekarz szpitalny. To raczej bezpośrednio po wyjściu.
Poza tym przysługuje mężowi urlop ojcowski w wymiarze 14 dni zanim dziecko skończy rok (niepodzielny - dwa pełne tygodnie z sobotami i niedzielami). Zanim z niego skorzysta musi złożyć taką wolę pracodawcy przynajmniej tydzień wcześniej.
Jeszcze ma prawo - o ile się nie mylę - do 2. dni urlopu z uwagi na okoliczność urodzenia dziecka - urlop okolicznościowy chyba emotka

Więcej nie pamiętam emotka Jak się mylę nich sprostują aktualne mamy.

Keiti chcemy usłyszeć, ze wracacie do domku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5737041 Napisano: 13.09.2013 22:22:11 w dzis mam urodzinki
asiabuczkowska napisał(a):

dziś mój mąż ma urodziny (33) i mój tata (61) emotka



Wszystkiego najlepszego dla Nich emotka

emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Ja za chwilę (1,42 h) też świętuję emotka

Niech chłopakom się powodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5736995 Napisano: 13.09.2013 21:21:35 w Konkursowiczki w ciąży
Keiti, trzymajcie się dzielnie i wracajcie niebawem do domku emotka Wiemy o Maluszku, a Ty jak się czujesz po cc? Lepiej już? Chodzi Ci się dobrze?

et1978 , wiesz ja rozumiem, ze chcesz sprzedać coś ładnego. Z ofertą jestem zapoznana od paru dni. Może teraz spróbować w wątku "sprzedam" lub podobnym emotka
Czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5735651 Napisano: 11.09.2013 22:20:18 w Carrefour konkursy
magnus napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Oj, sporo to chyba tajemnic i pytań bez odpowiedzi emotka



no sporawo emotka



W zasadzie dzisiaj przekonałam się "naocznie" jak bardzo emotka
Od nas nikt nic nie wie, ale na fb zadają pytania na temat emotka

W temacie: nie liczyłam ale nadziejałam emotka Teraz chyba czas uwierzyć, że to THE END emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5735619 Napisano: 11.09.2013 21:44:18 w TESCO konkursy
Przepraszam, ze wtrącę tak z innej beczki trochę i zapytam: czy ktoś wygrał w zakupach 1 klasa bez stosowania rymów? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5734658 Napisano: 10.09.2013 22:26:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
turli napisał(a):

Ciasssteczko ty szczęściaro!!!! Gratuluję auta i wycieczki emotka



Gratuluję i ja emotka
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5734644 Napisano: 10.09.2013 22:16:56 w Konkursowiczki w ciąży
Keiti gratulacje ogromne!!! Zdrówka i dużo radości dla Was!!!
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5733784 Napisano: 10.09.2013 00:50:58 w Biedronka
mia napisał(a):


Wręcz nieprzyzwoicie czasem, tak jak np. te dwumetrowe juki. ;)
Od czasu jak kupiłam tam ogromnego kulistego kaktusa, który w przeciętnej kwiaciarni kosztowałby najmniej 50 zł, za 9,99 zł, to nic mnie już w Biedronie nie zdziwi, jak chodzi o roślinność. emotka



Moja ma poważnie 179 cm emotka No nie dwa metry, ale duuuża emotka Może trafił się taki egzemplarz, ale faktycznie patrzyła "z góry" emotka I mówiła: mnie weź, mnie emotka Fakt, że z liściem najwyżej usadowionym i sterczącym, ale jakbym sterczenie objęła bardziej globalnie podciągnęłabym pod te dwa emotka Niemniej jednak jest suuuper emotka

Tam gdzie byłam, grześków od groma. Leżały obok pierników. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5733736 Napisano: 09.09.2013 22:26:10 w Biedronka
Słuchajcie emotka Przywlokłam dziś ze stonki do domu cudo bez uroku emotka Prawie 2. metrową jukę na dwóch pniach emotka Boską... Cudowną... Świeżą... Juto wracam po fikusa, też takiego dużego emotka
Nie wiem, czy wszędzie takie są, przeglądałam ulotki specjalnie, ale nie znalazłam wśród tych, które mam takiej oferty.
Owe cudo kosztowało równie bosko: 34,99!!! W obiku i innych tego typu ceny dochodziły do 200 za taką dużą roślinkę.
Jak ktoś lubi niech wypatruje. Tam gdzie byłam stały już za kasami - nie na sklepie. Baaaardzo polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5732731 Napisano: 07.09.2013 23:01:42 w Mam problem...
staszek napisał(a):


cywil i po obiad dla rodziny w knajpie brazylijskiej gdzie do żarcia było tylko jedzenie grillowane podawane na szpadach emotka fajnie to wyglądało, więc wszystkim się podobało. Do tego zupa najpierw była i już nie pamiętam czy coś jeszcze. Ale tego mięcha było tyle, że każdy wyszedł najedzony, a nawet bardziej emotka sami najbliżsi, rodzice, rodzeństwo, świadkowie. Wyszło niespełna 30 osób. A za osobę płaciliśmy 49 zł emotka bez picia.



Fajnie emotka Tak szaleńczo i młodo emotka
I najfajniej, że wszystko odbyło się zgodnie z planem i pozostawiło dobre wspomnienia emotka

Każda/y z nas ma inne doświadczenia. A dobre jest to, że możemy sobie o nich porozmawiać emotka

Pzdr ciepło emotka




Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5732704 Napisano: 07.09.2013 21:52:41 w Mam problem...
staszek napisał(a):

dzięki za odp emotka


No nie ma za co emotka

A Ty jak miałaś? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5732698 Napisano: 07.09.2013 21:40:37 w Mam problem...
staszek napisał(a):

size z ciekawości pytam, bez złośliwości. Co takiego zdecydowało, że wzięliście kredyt na wesele? To było Wasze marzenie, od zawsze chcieliście mieć je, bawić się z gośćmi itp.? Mogę mówić tylko za siebie, ale wolałabym wydać te pieniądze na wycieczkę, samochód itp. i zawsze mnie zastanawia co ludźmi kieruje, kiedy biorą kredyt w sumie na 1 noc emotka



My byliśmy w związku sporo lat, ja na studiach jeszcze, mąż już po i w pierwszej pracy - takiej słabej, przyuczelnianej.
Wielka feta nigdy nie była moim ani męża marzeniem, zrobiliśmy uroczystość "pod rodzinę", by uniknąć kwasów w rodzinie męża - taka promocja emotka A że zawsze staraliśmy się być samodzielni, nie wzięliśmy od nikogo nic - stąd kredyt.
Nic więcej - odpowiadając na pytanie - poza dostosowaniem się do obowiązujących norm.

My mieliśmy mało osób, bo chyba 62., ale studencka kieszeń plus "krocie" uczelniane to wiesz...
To był uśmiech w stronę rodziny męża. Tyle. Powiązania rodzinne. Kto ich nie ma?

Ale nie żałuję.
Wyświetl w wątku >>
0 0