Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5732678 Napisano: 07.09.2013 21:01:25 w Mam problem...
joan napisał(a):


Przecież wiadomo, że w weselach chodzi o kasę, inaczej nie byliby zapraszani "ludzie postronni". Bo dla mnie jeśli państwo młodzi zapraszają kogoś (obojętnie, czy z rodziny, czy nie), do kogo nigdy nie dzwonią z życzeniami urodzinowymi - bo nawet nie wiedzą, kiedy ten ktoś ma urodziny + kogoś, o kim nawet nie mają pojęcia, gdzie dokładnie mieszka + kogoś, z kim nigdy nie spotykają się przy żadnej okazji... (..)ale przecież trzeba zaprosić daleką kuzynkę, to będzie większy prestiż na nk, ileż to gości było i wszyscy nas lubią no i kaska większa wpadnie emotka

Ze względu na denne menu weselne, nie warte - w moim wegetariańskim odczuciu - nawet 100 zł / os. (a co dopiero wspomnianych przez Was 200 zł!) oraz ilość rozwodów, jestem absolutnie na nie, jeśli chodzi o zapraszanie mnie na jakiekolwiek tego typu uroczystości.
Basta.



U mnie nie chodziło o kasę, więc nie zawsze tak jest. Fakt, ze to było jakiś czas temu, ale nie przyszło mi to nawet do głowy. Ja chciałam dopełnić formalności w zasadzie, co wiązało się właśnie z uroczystością tego typu. I gdyby nie to, ze rodzina męża była powiązana jakimiś dręczącymi układami, na przyjęciu bylibyśmy my, rodzice i rodzeństwo. A tak zaprosiliśmy osoby, których dat urodzin nie znam i zrobiłam wszystko, by czuli się dobrze.
I to było moją radością.
Zwyczaje, choroby znaliśmy, pamiętam, ze dla osoby z cukrzycą były inne dania, dostosowane pod indeks, ale nie pamiętam co. Jakbyśmy mieli wegetarianina, również by był dopieszczony.
Nie każdy tak mierzy, wierz mi.
Ja swoje wesele całkowicie dopasowałam pod gości, nie oczekiwałam niczego jak przybycia i ich dobrej zabawy.

PS Pewnie kiedyś będziesz się musiała na takowe wybrać, jak zaprosi Cię ktoś bliski sercu i ono wespół z rozumem nie pozwoli odmówić. I albo spojrzysz radością czyjąś na to denne menu i nic nie będzie dla Cię znaczył w tej sytuacji kawał mięcha, albo dostaniesz coś wyjątkowego - skoro to ktoś bliski.
Życzę Ci takiego zaskoczenia. Czasem, a myślę, że jednak w większości przypadków jest tak, że ludzie chcą zwyczajnie dzielić radość. I nic poza tym.

* osoby, których dat urodzin nie znam to ciotki męża a nie prominenci regionalni emotka
* po weselu po roku dopiero spłaciliśmy kredyt na nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5732434 Napisano: 06.09.2013 23:55:21 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):

Ja z Plusem walczę juz pare miesiecy,ale to walka z wiatrakami emotka
Nawet na oficjalną reklamację,odpowiedzieli,że wina nie leży po ich stronie emotka



Z innej beczki ale z Plusem związane: dzisiaj otrzymałam "nagrodę" z 5. plusa - okulary z polar vision. Każde oko na maroko. Źle wtopione "szkiełka"?
Okularki mam zwrócić na własny koszt, albo mi dadzą nowe jak będą albo mam czekać na zwrot punktów. Mogę napisać do nich albo nie... Na zwrot punktów mam czekać do 2 tygodni.
Od początku jestem w plusie, ale po latach widzę jak mają stałych/starych klientóe w d*. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5732384 Napisano: 06.09.2013 22:24:10 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):

Wkurza mnie, ze zostalo 15 minut meczu...pewnie znowu bedzie jak zawsze emotka emotka



Oby nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5732337 Napisano: 06.09.2013 21:00:14 w Wkurza mnie...
barszcz napisał(a):


Poczekaj jak pójdzie do szkoły emotka ceny podręczników zwalają z nóg emotka



Stąd oferty na kredyty na wyprawkę... Straszne.

W sensie wkurzania:
- doświadczyłam dzisiaj, że mój dystans do wyników niektórych konkursów niepokojąco zmalał emotka
- jak dysponujecie koszulką z napisem "LEWA" (nie "lewego" za free to poproszę... Ubiorę jako worek pokutny, będę chodzić w niej, aż wytrę emotka i dojdzie do mnie, że czas na wczasy...
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5731693 Napisano: 05.09.2013 21:26:11 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

wracam do tematu pościeli - powiedzcie jaki rozmiar do łóżeczka pojedynczego dla synka? bo ta 160x 200 jest przeciez za duza, czy patrzec za 140 x 200 czy są jeszcze jakieś inne wymiary pasujace?



Na łóżko z materacem 90*200 pasuje kołdra 140*200. Wystarczająca by dobrze okryć, łatwo złożyć/ułożyć i przykryć narzutą.

Na all tyle super narzutek dla chłopców, ja się musiałam nakombinować, coby nie było w cukierkach... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5729394 Napisano: 02.09.2013 23:09:04 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):


Przedszkole ma monitoring dostępny dla rodziców z netu i serce mi się kroi jak widzę jak on siedzi na tym krzesełku i tylko patrzy jak się inne dzieci bawią. Panie się starają jak mogą ale poszedł w zaparte. Jedynie posiłki są dla niego atrakcją, a tak to tylko siedzi i patrzy emotka



Jezu, nie patrz często bo Ci serducho pęknie... Ja rok temu też miałam straszne obawy.
Ja przed perspektywą pójścia do przedszkola i często przed wyjściem śpiewałam jej:
"Bo przedszkole uczy, bawi nas,
bo w przedszkolu miło płynie czas".
I w sumie może ją to zmotywowało... emotka W sensie mój głos...

A tak serio dziewczyny będzie dobrze. Tak jak dolly pisała, szybko, na temat i do domu.
Ja wiem, że łatwo powiedzieć, ale to był Waszych kochanych dzieci dopiero pierwszy dzień. Potem będą konkretne zajęcia, znajomości, wycieczki - nie będą miały kiedy myśleć.
Banan na twarzy przed wyjściem dziecka i będzie dobrze emotka

Ps. Za chwilę nas stąd wyniosą do przedszkolaków i przedszkoli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5729385 Napisano: 02.09.2013 22:51:35 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Hehe, ciotka, czyżbyś przeżywała chwilę wstydu, kiedy przychodzisz po dziecko do przedszkola, a Ono Cię wita, cieszy się i po chwili woła " to jeszcze idę sie pobawić mamusiu" emotka



Właśnie coś takiego mam emotka Ale najgorsze chyba było wspólne, mozolne, codzienne liczenie od drugiej połowy lipca ile jeszcze dni zostało do przedszkola emotka Data oznaczona w kalendarzu, na e-konkowym też mi kazała pokazywać, kiedy idzie...

Szkoda, że tam na noc nie zostawiają, mielibyśmy okazję, by wyjść gdzieś z mężem
emotka a Młoda byłaby w siódmym niebie - czego pojąć nie potrafię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5729368 Napisano: 02.09.2013 22:06:48 w Konkursowiczki w ciąży
benasiu, te łóżeczka z barierką są super - na allegro jest wiele modeli w różnych wybarwieniach i w standardowych rozmiarach - też o takim myśleliśmy. Ostatecznie moja przesiadła się w wieku tez ok. 2 lat na łóżko zwykłe, bez żadnych osłon, z materacem 90*200 - chcieliśmy żeby łóżko pasowało do reszty kolekcji mebli w jej pokoju. A początkowo miała obok łóżka taki materac - gąbkę - w razie jakby co emotka Ale pomimo tego, że zawsze strasznie się rozwalała nigdy nie zaliczyła bęcki emotka

monika1985monik emotka

Z każdym dniem będzie lepiej, zobaczysz. To często tak wygląda na początku, ale szybko przestaje emotka
Będzie dobrze.
Ja mam odwrotny problem - ja najchętniej sama rzuciłabym się na ziemię w histerii i Oli nie dała emotka Ale moje dziecko już wybrało (szkoda, ze nie mnie emotka )
Życzę Ci tego samego, bo wyobrażam sobie co możesz przeżywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728099 Napisano: 30.08.2013 21:25:35 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

Dzięki dziewczyny za rady. Faktycznie używam chusteczek nawilżanych i też mi przyszło do głowy, że one mają z tym jakiś związek. Więc chusteczkom puki co podziękujemy. Jutro kupię Tormentiol i spróbujemy tym bo nie wygląda to dobrze. Mąka ziemniaczana niezbyt pomaga, to już chyba zbyt zaognione odparzenie aby zwykła mąka pomogła.



Sposobów jest wiele, jak nas emotka Ale chyba najważniejszy (co nas łączy) to ten by wietrzyć pupę emotka
Nie zakładajcie żadnej pieluszki, jeśli oczywiście możecie sobie na to pozwolić. Ja bym postawiła na ew. przemywanie wodą przegotowaną. I wysuszenie potem. A dalej już beztroskie siusianie emotka

Ja nie działa sudocrem, mąka ziemniaczana, to może rzeczywiście sięgnijcie po ten tormentiol. Ale danie pupie trochę powietrza zawsze przynosiło u nas sukces.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728095 Napisano: 30.08.2013 21:13:07 w Biedronka
ewachem napisał(a):

Do męza dzwonili dzis ze sluchawkami, ale ten o nic nie zapytal i tylko podal Panu dane. Czy trzeba odsylac paragon?



eciepecie dwie strony wcześniej o tym pisał. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728090 Napisano: 30.08.2013 21:04:37 w Kaufland konkursy
dolly napisał(a):

wyczytałam wlaśnie, że 22 był emotka


emotka

My czekamy na późniejszą, ale i tak nie wiadomo czy warto...
Może już ktoś się cieszy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728071 Napisano: 30.08.2013 20:40:49 w Kaufland konkursy
mundek2004 napisał(a):


powiadamiali, dziś już przyszły pierwsze meble do domów emotka



O mebelkach wiem, że dochodzą. Tylko czy skończyli już powiadamianie i już posprzątane...

Czekać czy zaniechać? Oto me pytanie.
Który dzień ostatni dostał meblowanie?

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728058 Napisano: 30.08.2013 20:11:39 w Biedronka
violka88 napisał(a):

proszę o linka aktualnym konkursem do biedronki



Wpisz w wyszukiwarce słowo "biedronka". Dostaniesz info o aktualnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728051 Napisano: 30.08.2013 20:02:03 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Trzymajcie kciuki, złożyłam papiery na studia magisterskie emotka



chyba dokumenty emotka jak to mawiały panie w dziekanacie emotka



Oj tam oj tam emotka Ja przyjmowałam papiery również emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5728045 Napisano: 30.08.2013 19:38:51 w Kaufland konkursy
Czyli nadal nie wiadomo czy informowali zwycięzców z Kasztelańskiego emotka
Ja już nie wiem co myśleć, czy Smolar informował, ale nikt się nie przyznał, wygrał ktoś nie od nas czy zwyczajnie oddali pierwszeństwo nowym konkursom...
Bez sensu, jestem zła, rodzina mnie nagabuje a ja nawet nie wiem co powiedzieć, wrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5726150 Napisano: 27.08.2013 21:14:52 w Przedszkolaki i przedszkola :)
efelinkaaa napisał(a):

Wszystko załatwione pozytywnie emotka Przepisali moją pociechę do grupy, gdzie są Jego koledzy emotka



Bardzo się cieszę, super wiadomość emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5725666 Napisano: 27.08.2013 01:05:15 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



Ty nie myśl, zamknij oczy i..... emotka



Kurcze, dolly, bardzo się boję się palić podczas snu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5725650 Napisano: 27.08.2013 00:11:50 w Carrefour konkursy
dolly, ekuc2 dziękuję za odpowiedź emotka

ekuc2 - Twoja radość w tej sytuacji jest moją nagrodą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5725646 Napisano: 27.08.2013 00:04:19 w Biedronka
A małoletni w Kiorze mogą brać udział? emotka
Czy tylko nieletni?
Wiecie coś, bo to odrębna definicja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5725637 Napisano: 26.08.2013 23:51:42 w Carrefour konkursy
Spłodziłam na szybko wypowiedź wartą co najwyżej rury przyłączeniowej do zaworu wody emotka
Powodzenia emotka

Nie wpisałam numeru ulicy, tylko ją samą. Błąd? Czy też tak wpisywaliście? Wyświetl w wątku >>
0 0