Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5995027 Napisano: 20.03.2015 23:10:18 w Konkursowiczki w ciąży
Kali, a wiesz już może jaka ta hulajnoga u Was była? U mnie faworytem chyba póki co micro sprite, potem chyba maxi micro - ale ta mnie trochę zniechęca, a pewnie skończymy na przymierzonej oxelo... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5994940 Napisano: 20.03.2015 20:02:41 w Visa Konkursy
ewka656, zadziwia mnie Twój tok rozumowania. Nie wiem, jakich używasz skojarzeń, nawet nie chcę wiedzieć, ale sprowadzasz sprawę do jakichś absurdów. Przynajmniej wg mnie. Dzieci stanowią nieodłączny element życia wielu. W nie się inwestuje, je się obdarowuje, w zasadzie wsio może kręcić się wokół nich. Pisanie w Twoim resume o doglądaniu dzieci na nocnikach na fb jest jakąś pomyłką. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5994040 Napisano: 19.03.2015 00:15:58 w Konkursowiczki w ciąży
Kali, bardzo Ci dziękuję emotka   Daj znać jak zobaczysz, bez pośpiechu. Nie mam stalowych nerwów, ale Olka ma energię diabłaaa emotka   
Ps. Dziękuję za odpowiedź, wycofałam się, bo niezręcznie mi tu zadawać pytania. Zawsze  mam dylematy, ale tylko tu mam moje mamy od lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5992311 Napisano: 15.03.2015 23:27:05 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):


(...) ale tak czy inaczej system brytyjski mnie zachwycił - po prostu nasz klimat! i ta nauka kooperacji od małego, zamiast wyścigu szczurów, systemu kar i nagród.. no lubię i już emotka

(...) ważę 45kg i wiatr traktuje mnie równoważnie z liśćmi i śmieciami z ulicy emotka
(...) śniegu mi brakuje bardzo.. niektórzy do życia potrzebują słonca, ja potrzebuję śniegu... zbieram kasę na bardzo aktywną przyszłą zimę emotka .....

* taki jakby wg Montessori - też uważam, że znakomity
* po brytyjskich śniadaniach może nabierzesz równowagi przy okolicznościach przyrody emotka Powiem Ci, że  przy 48 kg wiatr też nie ma tak łatwo emotka To tylko 3 kg do przodu a już stąpasz, nie lecisz emotka
* życzę i trzymam za powodzenie

Pisz, jak znajdziesz czas emotka Na bloga wejdę chętnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5992303 Napisano: 15.03.2015 22:40:56 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

size,
w primary school określenie godziny lekcyjnej nie jest proste emotka nie ma takich lekcji jak w Polsce, zajęcia dla Reception (zerówka, tutaj dla 4 latków) i klas wyższych ... (....)

Bardzo fajnie to wygląda. Ale powiem Ci, że u nas (w naszym kraju emotka i u mojej młodej przynajmniej), poza tym, że rzeczywiście wiek przedszkolny i szkolny troszkę odbiega od standardów w Uk, jest podobnie. Tzn. zajęcia przedszkolne też są ogarniane całościowo czyli rozmowa o zwierzętach leśnych -> wizyta w nadleśnictwie, gwiazdy-> planetarium itp. Zajęcia nadprogramowe są finansowane i pewnie przez to mają inny poziom niż kiedyś. Też są ludzie z branży, a nie przypadkowe ciocie z łapanki na realizację środków unijnych.  Akrobatyka prowadzona przez szkołę specjalizującą się w temacie, judo  i inne tak samo. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Młoda chodzi też na zajęcia z matematyki, też oczywiście dotowane, które realizują program przez zabawę. Fajne łączenie niepozornych kwestii z ideą. Ponieważ nasze przedszkole graniczy ze szkołą, do której pewnie pójdzie, mają tam wizyty, występy, spotkania z uczniami, jakieś akcje tematyczne itp. Fajne, bo chce od roku do szkoły,. zna ją, wychowawców. Nie boi się, bo ja się bałam np. emotka Inne miejsce i wiadomo. Ławek też nie mają osobnych, tylko w U ułożone. Jak będzie - nie wiem, ale odpada mi stres. I jej też.
To, o czym pisałaś i co bardzo mi się podoba, to relacja z dnia dziecka. Bardzo chciałabym mieć takową, a dowiaduję się jedynie z wybiórczych opowieści. Pani wychowawczyni z problemem wysyła nam info na maila  Poprzednia była nam bardziej kompatybilna - informowała o tym, czego dzieci się uczyły, jakich piosenek, jaka tematyka tygodniowa itp.Teraz dochodzimy jako rodzice sami. Ale taka akurat nam się trafiła, inne są spoko. Mamy bardzo porządną naukę angielskiego przynajmniej emotka

No i marzę o zindywidualizowanym podejściu do dziecka emotka

Dużo się zmienia, mam nadzieję, że z każdym rokiem i dzieciom i nam będzie lepiej, milej, bezpieczniej, wygodniej i pewniej:)

Co do tych korzeni,  to rzeczywiście jesteście rozsiani po świecie emotka Ale najważniejsze, by każdy wiedział czego chce i tego szukał. I znalazł.
Podoba mi się wychowanie dziecka na obywatela świata a nie tylko kraju.

Trzymajcie się cieplutko, mimo, że deszczowo tam u Was emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5992073 Napisano: 15.03.2015 00:22:53 w Konkursowiczki w ciąży
dianek
Z tą szkołą to fajnie jest, moje dziecko 5letnie się nudzi w przedszkolu, to nie te czasy chyba. Kulturę do każdego zawodu należy wprowadzać zawsze emotka Mówię o panu sprzedającym emotka .
A z tymi korzeniami to jest chyba tak, że jak rzeczywiście marzycie o Australii, to będziecie tam iść drobnymi krokami. Ale będzie pewnie dylematowo: kolega Syn będzie miał najbliższych znajomych i swoje odnogi  w UK emotka
Przestrzenno-bytowe emotka I dojdzie Wam dylemat  matczyno-ojcowski emotka Ale to przyszłość. Niestety, stwierdzam, że dziecko mające 4-5 lat dysponuje swoją władzą - autonomicznością rozwojową, szczerością, wrażliwością. I to podkopuje plany trochę. Ale, że Wy mobilni od zawsze  to może nie będzie efektu " WHY". Czego życzę sercem.

Ile trwa lekcja w UK? Piszą, że nie ma naszych 45? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5992062 Napisano: 14.03.2015 23:27:06 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

size postaram się czasem zaglądać emotka

czy decyzja odważna.. ja bym nie powiedziała
 normalnie, trafiła się fajna praca dla M. więc pojechaliśmy

:)
Rozumiem, ale to jednak wyzwanie. Wszystko się zmienia. Ja bym dała też nogę ale z różnych powodów to mało możliwe. Niemniej, ogromnie się cieszę, że się realizujesz i macie tam dobry start emotka Jak wrośniecie i korzenie będą mocne i głębokie, to może i  kangurkowe klimaty Wam przejdą? emotka

Pisałaś, że Maluszka zapisujecie do szkoły. Jak to tam jest? Teraz dzieciak ma skończone 3 lata i już?

* edit * spoko, przeczytałam, od 5 lat, ale wcześniejsze zapisy. Czytam dalej emotka Mundurek  będziecie mieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5992053 Napisano: 14.03.2015 22:54:47 w Konkursowiczki w ciąży
Rachel przeogromne gratulacje!!! emotka
Dianek, bardzo miło Cię widzieć u nas emotka Pisz czasem do ciotek z ojczyzny emotka Decyzja bardzo odważna, cieszę się, że udana. Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5988867 Napisano: 07.03.2015 00:03:56 w Kupię...
Kupię 3 kody do CC taniej niż na All. Zapraszam na pw osoby zainteresowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5988444 Napisano: 05.03.2015 22:47:56 w Konkursowiczki w ciąży
Agu, ja również Ci gratuluję córeczki emotka Zdrówka, miłości i spokoju emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5988436 Napisano: 05.03.2015 22:34:14 w Kupię...
Poszukuję kodów do Cinema City - sztuk 3.
Jakby co - proszę o PW Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5987673 Napisano: 04.03.2015 19:50:50 w SZUKAM....
łata lub łaty sprawdziliście? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5984469 Napisano: 24.02.2015 23:50:32 w Pomocy!!!!
rettib napisał(a):

Help - Czy jeśli w numerze paragonu jest literka (np. A12345), to ją też się uwzględnia jako numer paragonu w smsie?

Tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5977957 Napisano: 10.02.2015 01:27:55 w Konkursowiczki w ciąży
My mieliśmy maxi cosi tobi i też polecam. Dziecko zadowolone, wszystko widziało. Testy i reszta - podobnie jak inne foteliki  z tej półki.
I co mogę doradzić jeszcze z tych drugorzędnych spraw - przed zakupem finalnym, a po wyborze modelu - weźcie but na rzepy ze sobą na zakupy i podotykajcie nim materiał na fotelu emotka
 W ten sposób od razu odpadł nam jeden w wybranym obiciu, a kolejny i tak został załatwiony (na szczęście długo później) na amento przez rzepy. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5976477 Napisano: 05.02.2015 21:42:44 w Intermarche
Skoro po wysłaniu odpowiedzi mieliśmy tekst, że dzięki i bla bla to chyba odnotowaną mają ją w systemie? Może jedynie padli na konfiguracji z innymi kontami przy wysyłce potwierdzeń i ten brak  znaczy nic?  Tak nadziejam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5976050 Napisano: 05.02.2015 00:06:56 w Intermarche
Uff, plus zero potwierdzeń z onetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5973477 Napisano: 30.01.2015 01:08:38 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Toś się Ciotka rozpisała emotka

Młoda ma nieżyt, korzystam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5973475 Napisano: 30.01.2015 00:56:26 w Konkursowiczki w ciąży

agusia147 napisał(a):(...)

 Aga żyjesz??? Jak samopoczucie i reszta? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5973474 Napisano: 30.01.2015 00:43:12 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

benasiu blat na standardowej wysokości. Lepiej krzesełko z regulowaną.

Zdecydowanie tak!

My kupiliśmy zestaw mebli z biurkiem jak młoda miała 3 lata i szła do przedszkola. Równolegle na dole miała plastikowy stół z krzesłami (super, lepszy od mamutów, ale nie widzę teraz na all, a w fajnej cenie i super jakości.). Potem do jej zestawu mebli, jak była starsza i nie baliśmy się o krawędzie kupiliśmy w Ikea  i ten stolik lack czy coś na próbę.  I jest super do dziś. Tylko on nie współgra z krzesełkami dziecięcymi z  tej sieci. . Krzesełka dziecięce są dedykowane stolikom dziecięcym z tejże firmy. Jak kompletujesz meble i całe wyposażenie pokoju to kupuj standardowy rozmiar biurka. Dopasuj krzesło. Krzesło powinno mieć regulację wysokości (wszystkie prawie to mają), oparcia, głębokości siedziska plus wygodnie podłokietniki.  My kupiliśmy obiecującego gniota na gumowych kółkach (osłony na kółka by nie rysowały podłogi są na all powszechne) i bosko skórzanych obiciach. Me dziewczę siedzi bo musi (bardzo ładnie pasuje do wystroju --> żal), ale woli misiaa taty firmowy. Próbowała u dziadków misiaa z Jysc, taki dorosły i było jej w nim super. Reasumując, kup Mikusiowi wg mnie:
- biurko dla starszaków standardowe
- misiaa (albo krzesło) / tu się nie upieram - na wzór krzesła dla dorosłego, ale regulowane (wysokość, głębokość itp.), najlepiej poprzymierzaj Mikusia na zakupach. Ze względu na moje doświadczenia w czterech pokojach  ( i na czterech krzesłach) odradzam typowo dziecięce (łatwo poznać po wzorach emotka )  krzesło biurkowe - chyba, że myślicie o tych z wysokiej półki. ale nie wiem czy warto.
Potwora krzesło też musi ogarnąć, utrzymać. Czuje się wtedy  bezpieczny. To na początek przygody z biurkiem
- kup ten stolik plastikowy z sieci Ikea, plus tam dwa krzesła, jak przyjdzie kolega. emotka Dzieciaka
trudno potem oderwać ---> mój namber łan emotka Ja musiałam zamówić inny, bo my z tych, co różowemu mówimy papapa.  Dla chłopca można wybrać przynajmniej kolor standardowy emotka

Twój syn, a' propos wątpliwości Matki swej ukochanej, będzie korzystał z przybytku jak będzie chciał, i stawiam piwo (zapraszam), że wybierze teraz  stolik niż biurko. A jak dojrzeje do biurka, to będzie chciał jak każdy użytkownik mieć regulowany, miękki i wygodny misiaa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5973419 Napisano: 29.01.2015 22:07:22 w Intermarche
bethan napisał(a):

size napisał(a):

napisał(a):

Np. pytanie: " Jakie emocje towarzyszą Ci, gdy widzisz swój zwiędnięty kwiat?"
Nie piszę: Gdy kwiat mi usycha to uśmiech mi znika. I tonę w rozpaczy, cokolwiek to znaczy.
Tylko: Kolejny raz przekonałam się, że najważniejsze jest to, aby podlewać kwiaty wodą a nie zupą.

Rozwaliłaś system emotka

Ja Ciebie też emotka

Fajnie emotka ( z systemu) Wyświetl w wątku >>
0 0