Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5973412 Napisano: 29.01.2015 21:46:51 w Intermarche
rafani napisał(a):

defed napisał(a):

napisał(a):jokan napisał(a):wtopa w inter w konkursie Nowy Porzadek

a moze ktoss podpowie na pw co oni tam lubia, bo moze by sie udalo nastepnym razem - wydawalo mi sie, ze fajnie napisalamemotka

podpisuję się pod Twoimi słowami...

I ja także    emotka

Z moich doświadczeń niedużych wynika, że różnie bywa. Aczkolwiek stawiam na tekst zwyczajny, pisany prosto i naturalnie. I często prozą.
Np. pytanie: " Jakie emocje towarzyszą Ci, gdy widzisz swój zwiędnięty kwiat?"
Nie piszę: Gdy kwiat mi usycha to uśmiech mi znika. I tonę w rozpaczy, cokolwiek to znaczy.
Tylko: Kolejny raz przekonałam się, że najważniejsze jest to, aby podlewać kwiaty wodą a nie zupą.

To oczywiście  taki przykład, ale jak dla mnie nie wierszyki, ale zwykła, codzienna proza zgrabnie ubrana.
Koleżanki i koledzy  niech sprostują jakby co emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5973393 Napisano: 29.01.2015 21:15:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ludziska są nadto kreatywni emotka Myśl postępu przerosła myśl regulaminu. I teraz zbierają kwiatki, i nie wiedzą, czy te niebieskie róże są tak prawdziwe jak czerwone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5971647 Napisano: 26.01.2015 01:32:54 w Intermarche
dolly napisał(a):

size napisał(a):

W "pełnym wózku" znów nikt nie woła o numeru paragonu. Co za dziadostwo emotka

jak chcesz to ja zawołam emotka

wołaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5971641 Napisano: 26.01.2015 00:44:43 w Intermarche
W "pełnym wózku" znów nikt nie woła o numeru paragonu. Co za dziadostwo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5961695 Napisano: 31.12.2014 02:11:48 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):



Moja nadal piękna, sukienka Jej nie spada, prosto się trzyma, chętnie pije emotka



Bardzo sie ciesze emotka

Moja zrzuci odziez niebawem... Jak padnie teraz, przed wizyta Wielebnego, to kicha. Co potem?
Jodelka z kuchni czy wytwor od corki -> bezpieczny plastk.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5961690 Napisano: 31.12.2014 01:14:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Jak Wasze choiny z Olenu?

Moja, choc ambitnie symetryczna, majaca 171 cm od doniczki liczac, wiednie... ( dostarczona 19. chyba). Opadaja dolne galazki, spadaja bombki... Slaba mocno, ziemia jej nie trzyma, ona bardziej na stojak a nie w donice... (sam pieniek prawie).

Ps. Jeszcze wyjasnie moje ew. fochy i zale:

- Choina trzymana z dala od zrodla ciepla ale w suchym pomieszczeniu - 22,5 srednio.

- Mialam 3 choineczki w donicach we wczesniejszych latach, ale zadna przy naszych malo zmiennych warunkach nie wytrzymala tak krotko --> nie wiem czy ta z Orlenu doczeka radosnej koledy i pana po swieceniach. I tego bedzie mi zal. Chyba.

Stawiam, ze moja wyschla w transporcie. Dali ja w pudlo i se czekali na wysylke regulaminowa.




Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5955185 Napisano: 13.12.2014 00:22:08 w Kupię...
Kupie nr z choinka z Orlenu (paragon wlasny). Oferty prosze na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5950584 Napisano: 02.12.2014 23:18:09 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

size napisał(a):

A co do czasu informowania w konku "Wez nagrody w obroty" - jutro wylaniaja zwyciezcow? Wg regulaminu info ma dojsc w ciagu 4 dni po rozstrzygnieciu - znaczy we wtorek najpozniej? Biore pod uwage dwa wolne dni. Czy sie myle?



chyba dobrze liczysz emotka



Dziekuje emotka
Szkoda w sumie, ze od razu nie infomuja emotka Niektorzy z nas byc moze mieliby prezent od Mikolaja emotka I takie wzmocnienie stymulujace emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5950577 Napisano: 02.12.2014 22:41:08 w Kaufland konkursy
A co do czasu informowania w konku "Wez nagrody w obroty" - jutro wylaniaja zwyciezcow? Wg regulaminu info ma dojsc w ciagu 4 dni po rozstrzygnieciu - znaczy we wtorek najpozniej? Biore pod uwage dwa wolne dni. Czy sie myle? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5949187 Napisano: 30.11.2014 00:39:36 w Konkursowiczki w ciąży
Co do Furbisia boom, mamy takiego od paru miesięcy i naprawdę uważam, że to super zabawka. Cena możE średnia, my kupiliśmy w c4 - kosztował wtedy chyba 284 zł, ale mieliśmy bon 100 i wyszło nas to mniej. Resztę dopłaciła wróżka zębuszka emotka On fantastycznie współgra z aplikacją na tablecie,daje dużo zabawy, dużo poznawania i nauki przez zabawę itp. Nie zauważyłam jakichś druzgocących umysły dzieci zachowań, naszemu odbiło się może dwa razy... Osobowość zmieniała mu się na złą jak wracał z przedszkola (dzieci w jednym dniu mogą przynosić zabawki i się wspólnie bawić). Puszczałyśmy mu wtedy muzykę i po 2 minutach wracał miły. Jest super i bardzo polecam na składkową zabawkę.
Jakbym miała porównać go do innych zabawek interaktywnych, to piesek chi chi love, kot zostają daleko w tyle. A cenowo niestety nie.

Keiti, ta wróżka wydaje się super, jeśli młoda jej nie ma jeszcze. My myśleliśmy o niej ale pod choinkę, więc daj znać.

Kucyki pony teraz sa w innej wersji - equestria girl (taki top). Możesz wybrać dziwczynki kucyki, albo piosenkarki. Te są droższe - do 100. Za 100 z większym haczykiem kupisz piosenkarke ze scena i instumentami.
Jest to ryzyko, bo u mojej 5,5 latki są już jakieś preferencje do co zabawek - ola je lubi, ale jej niektóre koleżanki kochają monster high lub violettę.
Najlepiej popytać u źródła.

To, co może być uniwersalne w miarę to zestaw play doh - teraz jest tort - nowość podobno. To zawsze posłuży, o ile nie ma już i się nie zdublujecie.

Ptaki Digibirds są fajne, kupiliśmy sami, ale skończyła się dystrybucja na nasz kraj podobno i sporo kosztują teraz na all. Przebicie 100% jak nie więcej. Windują ceny na potęgę. Mówię o ptaku w klatce lub w domku. Wątpię, czy warto.

Z gier to polecam spadające małpki, ale jedną młodą masz za "młodą" a drugą chyba za "starą".

Ja jeszcze stawiam na książki, często dzieciaki mają wszystko co się rusza i świeci, a czystego przekazu zero. Ale nie wiem, czy to jest to o czym marzą.

Z gier dla starszaków bedziemy mieli teraz monopoly junior, ale nie wiem jak się sprawdza. Dla mnie każda gra rodzinna jest super, bo spędzamy czas razem a młoda uczy się przegrywac/wygrywac i radzić sobie.

Więcej grzechów nie pamiętam, mam nadzieję, że już nic nie kliknę i moja długa odpowiedź będzie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5949170 Napisano: 29.11.2014 22:48:11 w SZUKAM....
wioleczka83 napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

mam nie typową sprawę ma ktoś może taką książkę Rafał Dmowski "Gaźniki motocyklowe" - nie mam jej nigdzie allegro, olx, empik, matras - nie wiem gdzie mogę jej jeszcze szukać



potrzebuje taką oryginalną a nie wydrukowaną



Wiesz co, moze napisz do wydawnictwa. Umotywuj itp. Moze tak sie uda... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5949003 Napisano: 29.11.2014 01:55:26 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

: )

kalisto1986 napisał(a):

dolly ja wiedziałam, że Ty jesteś zakręcona, ale, żeby pisać sama ze sobą ? emotka

size nic nie zrozumiałam z Twojego postu, ale to pewnie coś odnośnie dolly pisania samej ze sobą ?

\

To moja wina, pisałam z innego kompa, z jednego wywaliło mi wypowiedź na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5949000 Napisano: 29.11.2014 01:10:51 w Konkursowiczki w ciąży
Jezu, naprodukowałam się jak stary jeż.
I mnie wywaliło/zniknęło.

Też mamy mapę z dumela - mam obiekcje póki co. Ale to nie moje, więc trudno emotka Bawiliśmy się z mężem w quiz i wyszło, żeśmy głąby emotka

Co do reszty: digibirds.
KOńcówka to gry, puzzle i ksiązki.
Seria puchatka i czytam sobie.

Przepraszam, ale mnie wywaliło.



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5943268 Napisano: 14.11.2014 22:36:14 w WC - rozmowy o wszystkim
lora napisał(a):



obrotowy obecnie używam, jednak chciałam zmienić, zależy mi na funkcji czyszczenia zarówno płytek, fug jak i paneli



Z reka na sercu polecam Zestaw PROFI System 55077 LEIFHEIT. Nie chce wpisywac aukcji pogladowej, ale znajdziesz latwo. Do wiaderka mozna dokupic wozek, do mopa fajne nakladki na rozne powierzchnie (nadaja sie do prania w 60 stopniach). Zestaw naprawde wygodny, precyzyjny i na lata.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5938361 Napisano: 01.11.2014 23:40:16 w SZUKAM....
maribog napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Szukam godnej polecenia apteki internetowej, gdzie ceny są przyzwoite i nie oszukują emotka



Ceny bardzo dobre, http://www.aptekagemini.pl/



Rowniez polecam, wielokrotnie korzystalismy. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5935492 Napisano: 25.10.2014 23:21:09 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Dzisiaj Kubuś kończy 3 latka emotka jak ten czas zleciał... emotka



Wszystkiego NAJ dla naszego dzisiejszego Solenizanta emotka emotka emotka

PS. Trzymam kciuki za "myslenie o ..." emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5935198 Napisano: 24.10.2014 19:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A autka z Megaloterii juz odjechaly? Wie ktos cos? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5932701 Napisano: 18.10.2014 23:53:34 w Intermarche
zezowaty_kot napisał(a):



I takim sposobem wilk owcą się staje,
Wie teraz, że w życiu ma to co sam daje,
męczenie konkursowicza to złoooo...
łkając nad hasłami nuci: łohoho...




Wilk, choc juz owcą, glowa swą dumal,
"Jak zdac Kapturkom to com wyjumał"?
Chce znow byc wilkiem - myslal w gorączce,
dam im wycieczke, gotowke w rączke.

Gryzl juz nie bede, zasady wlasne.
Od dzis to norma - wszstko jest jasne.
Nazwa promocji, reg. na mej stronie.
Jasno, przejrzyscie i z paragonem!
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5932679 Napisano: 18.10.2014 22:37:56 w Konkursowiczki w ciąży
et1978 napisał(a):

Zapraszam na zakupy ubranek chłopięcych 56 cm - 86 cm
Ubranka nie zniszczone za niewielką kwotę emotka

http://allegro.pl...-cm-i4704351694.html

Proszę zerknąć na pozostałe aukcje emotka



Kolejny raz umieszczasz ogloszenie z All. Na naszym forum jest stworzony specjalny watek na te potrzeby.

Wczesniejsze ogloszenia:

Kliknij sprzedaje i obejrz wszystko emotka
bardziej mnie intrygowaly. Nie znam wyrazu obejrz .

Litosci. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5932431 Napisano: 17.10.2014 22:40:21 w Hochland
Ja wnioskuje, po dzisiejszych tutaj rozmowach, aby admini objęli z majestatu prawa dyskusje na pw klauzula tajnosci - sa to rozmowy czesto handlowe i ich tresc nie powinna byc jawna (karniak)
Potem grzebiemy na nie swoim podworku a g* wiemy. A po co to? Wyświetl w wątku >>
0 0