Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5376679 Napisano: 25.09.2012 10:28:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size napisał(a):

Trzeba poczekać na Grusię, Ona daje radę i jest zadowolona i się spełnia.
Da mi buty, będę zobowiązana emotka


emotka eee tam buty masz, tylko dziurawe emotka



Oj dziurawwwwe emotka :):)

A tak zmieniając temat, zobaczcie - choć nie wiem czy mi wolno podawać aukcje- (wybacz administratorze Ziółko i nie karaj)jakie fajne obrazki do pokojów dziecięcych:

http://allegro.pl...oju-i2626804611.html

Właśnie szukam i myślę co moja O. by mogła chcieć i mieć emotka

Jak to zabronione, proszę wycofać mój wpis.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376674 Napisano: 25.09.2012 10:11:32 w Konkursowiczki w ciąży
Trzeba poczekać na Grusię, Ona daje radę i jest zadowolona i się spełnia.
Da mi buty, będę zobowiązana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376667 Napisano: 25.09.2012 10:02:39 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ta przypadłość nazywa się MATKA POLKA emotka




I to też jest patologia, w powszechnym i społecznym rozumieniu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376665 Napisano: 25.09.2012 09:51:51 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size ja próbuję już tak robić, ale zaraz mnie sumienie gryzie, że przecież dziecko mam i dla Niego powinnam się poświęcić. Ja też zmieniłam adres zamieszkania i koleżanki od serca mam daleko i rzadko się spotykamy emotka jedyna rozrywka póki co to internet i rozmowy telefoniczne eh, a z mężem rozmowa to nie to samo co wypad z koleżankami bodajże na kawkę.



Otóż niech Cię nie gryzie bo ugrzęźniesz emotka
Miłość do dziecka nic nie ucierpi a może się okazać coś zupełnie przeciwstawnego emotka
Rozmowa z Małżonkiem to rozmowa z Małżonkiem.
Idź na kawę lepiej, bo za dwa lata, prorokuję, będziesz miał dylematy podobne jak ja.

To mówiłam ja, pedagog i psycholog co nie ma
butów. Niestety częsta przypadłość, której wcześniej nie rozumiałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376658 Napisano: 25.09.2012 09:38:26 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Mi też brakuje czasu tak tylko dla siebie, bo jak dziecko śpi to ja coś robie, to obiad, to pranie itp, a na siebie brakuje czasu. Wieczorem, gdy dziecko idzie spać już jestem zmęczona i jedynie zasiadam przed kompem i szperam jak ten nałogowiec. A kiedy jakiś czas tylko dla mnie? nie wiem...



Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć tylko tyle, byś już teraz, organizując czas rodzinie pomyślała o |SOBIE. I starała się to utrwalać w miarę możliwości - i w tym sęk wszystkiego - bo jak ich nie masz, będzie trudno.
Potem jest współuzależnienie myślę - od dziecka - kochasz GO nad życie, wszystko poświęcasz Niemu.
Ciężko wyrwać się potem.
I ciężko potem zaplanować coś pod siebie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376651 Napisano: 25.09.2012 09:25:20 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size emotka i super, że do Nas zajrzałaś kochana, bo jako kobitki wspieramy się wzajemnie emotka




Dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376644 Napisano: 25.09.2012 09:11:37 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

dianek napisał(a):

eh... ależ mam doła od kilku dni emotka
chcę na imprezę, na koncert, w góry, na narty, na wspin, chcę moje wymarzone autko...

i dość mam pieluch, papek i gugania...

a ktoś mi kiedyś mówił, że rodzice wcale nie są mniej szczęśliwi niż ludzie bezdzietni... eh...


Masz kryzys jak nic.
A mówią, że dziecko to sama radość emotka
Radość radością, a rzeczywistość rzeczywistością. Macierzyństwo nie jest kolorowe, bo przychodzą też te szare dni i człowiek nie wie czy już coś jadł od rana...a zabawa w 'a kuku robi się nudna jak flaki w oleju. Masz ochotę uciec z domu i wyrwać się gdzieś, to normalne, ale mija, bo musisz się dzieckiem zająć i zapominasz o kryzysie emotka i dalej cieszysz się dzieckiem i dalej bawisz się w a kuku
Diana weź jutro dzieciaka na dłuuuuugi spacer, dotlenisz się i kryzys minie. A dziś wypij sobie czegoś mocniejszego emotka



Katrin, ja od dłuższego czasu czuję się małpką w cyrku emotka . Dawanie podkładu głosowego wszelakim zabawkom, rybce mini mini, kucykom, opowiadanie niezliczonych bajek, powtarzanie ich pod rząd 5 razy - chętniej widziane by było częściej emotka , czytanie, tańczenie, 3 razy ta sama płyta, malowanie rękami, wieszanie, odklejanie... Jezu... Gdybym nie widziała sensu tego, pewnie bym olała sprawę, chcę dać wszystko - absolutnie, co mogę. To mój błąd pewnie. Do teo dom, praca, sprzątanie, gotowanie.
Jak do Was zajrzałam rok temu było jeszcze coś ale nie powiodło się. A teraz jestem z Wami i to daje mi przyjemność, taką moją, po dniu i w trakcie jego trwania.
Amen.

PS. jestem już mamą i żoną, może należy postarać się o relaks :> ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5376635 Napisano: 25.09.2012 09:03:09 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

eh... ależ mam doła od kilku dni emotka
chcę na imprezę, na koncert, w góry, na narty, na wspin, chcę moje wymarzone autko...

i dość mam pieluch, papek i gugania...

a ktoś mi kiedyś mówił, że rodzice wcale nie są mniej szczęśliwi niż ludzie bezdzietni... eh...



Oj kochana. Ja mam ten stan od 2,5 roku (moje młode ma 3,2). Zero pomocy od innych, zero realizowania siebie w jakiejkolwiek chcianej dziedzinie. Praca głównie po nocach (6 godzin plus to co urwałam na spaniu), zero wyjść, zmiana miejsca zamieszkania - bardzo wielka różnica, jeśli chodzi o możliwości, wieczne wybieranie priorytetów, totalne zmęczenie - jakby ktoś dał mi możliwość spania/nie dla spanie tylko odpoczynku psychicznego/ spałabym chyba dobę. Teraz mam przedszkole od września i nowe problemy - dwie anginy w ciągu miesiąca - choć dziecko nigdy nie chorowało. Nowe problemy, nowi lekarze, asymilacja a nadal nie wypoczęłam. Fakt-macierzyństwo daje MNÓSTWO radości ale jak zatracisz się w nim całkowicie to Cię nie będzie. Pomyślcie o tym teraz.

I jeszcze ta jesień. Melancholijna. Kurde. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5375251 Napisano: 24.09.2012 10:50:08 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size aż jestem czasem zazdrosna hihih, bo ja cały dzień z dzieckiem, a mąż wieczorem wpadnie i Mały leci do Niego jak szalony emotka a mąż mówi, że chyba pamięta kto Go do odbekania po nocach nosił emotka



Ja też zazdrosna emotka Z podobnych powodów, ale przyznaj, przyjemnie widzieć, jak syn kocha Tatę, co? Jakby na to nie patrzeć, to NASZA - MAM inwestycja w może jakiś spokojny dzień emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5375244 Napisano: 24.09.2012 10:18:02 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size właśnie klei się do mnie, ciągle szuka kontaktu ze mną, wcześniej nie było to takie mocne. Jak jestem obok to bawi się, cieszy, a jak tylko pójdę do kuchni np. kawę sobie zrobić to już słyszę, że idzie do mnie. Chce bym Go trzymała na rękach, albo chociaż obok leżała, wtedy jest Ok, ale nie daj Boże pójdę do wc i MAłego dam do kojca to jeden ryk, choć jak mąż przyjeżdża z pracy to mama już się nie liczy emotka

Dziękujemy, mam nadzieję, że wyzdrowiejemy szybko.



No cóż, Kubusiowi pewnie coś dolega i pewnie to ząbki jak mówisz emotka
Skoro idziesz w odstawkę jak Tatuś wraca (mam to samo - buuuuuuu/huuuraaaa) to dojdzie szybko do formy po wykluciu białego kawałka uzębienia emotka

Trzymaj się, Mamo emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5375233 Napisano: 24.09.2012 10:04:51 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

a napiszę Wam co zjadł i czy wg Was mało, czy jest ok:
6x 120ml mleka
dużą kromkę z chałki posmarowaną masłem
z 6 łyżeczek kaszy manny z owocami
Około 5 łyżeczek ziamniaczka ze śmietaną.
Chrupki kukurydziane
i teraz 200ml mleka z kleikiem ryżowym.



o Matkoooo emotka
Zjadł duuuzo emotka
1000-1100 kcal?

Wiesz co Katrin, u mnie symptomem złego samopoczucia dziecka było to, ze lepiło się do mnie, wcześniej nie znałam tego w takim nasileniu, zauważ u Was. Zawsze byłam ja, więc mama i tak na zawołanie, jak było jej coś, to tylko ja, płacz i na ręce. Poobserwuj. Dziecko, podobno, jak odczuwa stan inny niż zwykle/pogorszenie samopoczucia, bóle czy inne leci do tego co z nim zawsze jest i daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Życzę zdrowia emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5375129 Napisano: 24.09.2012 09:01:44 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

No niby masz rację Kasiu że niespecjalnie jest chory Kubuś a jednak utrzymuje sie to dosyć długo i chyba lepiej skontrolować. Ja to wczoraj już panikowałam jak mały zakaszlał ale dziś po wizycie u dr już jestem spokojna choć nie podoba mi się jak kaszle przez sen...



Też wolałabym się upewnić. W przypadku Waszych Maluszków lepiej dmuchać niż potem gasić. Bidule ząbczaste
...
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5375021 Napisano: 24.09.2012 08:05:45 w Konkursowiczki w ciąży
A nie próbowałyście ugotować żółtka osobno, potem odcedzić, osączyć i zmieszać z zupką? Nie zmienia konsystencji posiłku bardzo, może Młode nie zauważy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5371148 Napisano: 21.09.2012 11:06:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

size

#5369121 Napisano: 19.09.2012 08:55:55 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

wkurzam się bo chcę sie pożegnać ze słodyczami. Wczorajszy, pierwszy dzień był koszmarny, a dzisiaj jest jeszcze gorzej....mam ochotę na wszystko co ma cukier (no może poza samym cukrem:P) i co chwilę biegam do kuchni i wyciągam reke do szafki ze słodyczami, bije się po łapach i wracam...koszmarrrrr



Współczuję emotka
Ja mam tak na ser żółty emotka
Podobna kaloryczność emotka
Trzymaj się dzielnie i bij po łapach emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5369045 Napisano: 19.09.2012 07:58:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kotmarian napisał(a):

już dawno się nie żaliłam, ale jak się mam nie żalić w tej sytuacji skoro mam posuchę jak nigdy i na dodatek narzeczony we francji zapomniał o mich urodzinach emotka emotka emotka



Kochana emotka

Pewnie szykuje jakąś niespodziankę, czeka na dobre godziny do tańszego dzwonienia (pewnie już dzwonił) emotka

A ja życzę Ci wszystkiego go najwspanialsze, upragnionego szczęścia, miłości i zdrowia emotka

Ps. Jako Panna zodiakalna przyznaje, że ten znak bardzo rzadko cieszy się w dniu swoich urodzin, 5 dni temu miałam to co Ty, poza oczywiscie narzeczonym emotka :):)

W temacie: tablet i mnie ominął. Cóż.

Uszy do góry, jutro 20.09. emotka :):) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5364555 Napisano: 15.09.2012 10:00:29 w Konkursowiczki w ciąży
A, zapomniałam dodać. Ten Quixx jest roztworem hipertonicznym a nie izotonicznym jak większość roztworów wody morskiej.

Różnice tutaj np. :

http://wizaz.pl/f...wthread.php?t=509739 Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5364535 Napisano: 15.09.2012 09:23:06 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

A moje dziecko złapało gdzieś katar i ma podgorączkowy. A jak widzi aspirator to się drze, i co ja mam z nim robić?




Polecam Quixx spray do nosa od 6 mc. Dostaliśmy go niedawno na katarzysko, jest super. Delikatny i skuteczny. Młoda moja (choć już stara) lubiła go znacznie bardziej niż te dotychczas stosowane. Też uważam, jak poprzedniczki, żeby wziąć odciągarę do nosa, którą macie i siłą wyciągać, żeby nie doszło do powikłań. Powyje i przestanie. Popłaczowe katarki otrzeć z miłością i koniec. Gęsty katarek niestety często powoduje też inne zakażenia.

Kiedyś stosowaliśmy na katar Euforbium - krople homeopatyczne, chyba w 8 miesiącu, przeszło ładnie, ale z prawdziwie bakteryjnym pewnie nie dałyby rady. Teraz na opakowaniu jest zaznaczone, by nie stosować poniżej 2. r.ż. kiedyś było inaczej. Najlepiej zapytać specjalistę.

I zdrówka życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5363388 Napisano: 14.09.2012 06:27:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
cudaczek121 napisał(a):

Ashley878, normafia, paula26013 serdeczne gratulacje emotka emotka emotka Kurczę, 3 samochody na forum w ciągu jednego tygodnia to dopiero kumulacja emotka Czytanie takich konkursowych wpisów napawa optymizmem i wiarą w to,że każdemu z nas może się udać wygrać wymarzoną, cenną nagrodę emotka



Pozwolę się podłączyć, nie mogłaś tego lepiej ująć emotka
Gratuluję dziewczyny!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5362416 Napisano: 13.09.2012 08:35:09 w Wkurza mnie...
joasia4786 napisał(a):

zapalenie pęcherza ;/ wrrrr cholera...



Kup w aptece furaginum, po dobie poczujesz się super (teraz bez recepty).
Powodzenia, wiem co to znaczy.
Wyświetl w wątku >>
0 0