Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5361565 Napisano: 13.09.2012 11:36:02 w Gratulacje! Dla wygranych!
podłączam się do gratulacji emotka szerokiej i bezpiecznej drogi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5359771 Napisano: 11.09.2012 10:40:29 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

benasia napisał(a):


A szczepiliśmy szczepionką SYNOFLORIX i było ok emotka



o właśnie, Synoflorix! nad nią się zastanawiam...

najgorsze jest to, że jak coś będzie nie tak to wyjdzie dopiero po kilku latach emotka

ale ta szczepionka dużo bezpieczniejsza podobno

w czwartek bedziemy na szczepieniu, muszę obgadać z lekarką..



Synflorix - jak już emotka

http://www.ema.eu...0973/WC500054347.pdf

My szczepiliśmy i było ok, wskazania lekarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5357307 Napisano: 10.09.2012 12:46:30 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

grusia napisał(a):

Sama dziewczyno pisałaś że nie odmawiacie sobie przyjemności i że dostajecie pomoc finansowa od rodziców więc się nie dziw temu co dziewczyny piszą. Jedni wydają to co mają inni jeszcze więcej emotka proste:). Twoja sprawa z tym ile wydajesz i twoja czy i gdzie chcesz pracować. Pytalas o radę, wydatki pisałaś jako argument za ale jak już ktoś coś wytknal to od razu oburzenie. Twoje życie twoja decyzja. Nie rozumiem o co kaman.



Agusia, zaniepokoiłaś mnie emotka Z racji przeprowadzki z miasta do wsi, czy tam na obrzeża jak kto woli, mam do wyboru sklep real którego nie trawię i stonkę która jest bliżej i szybciej. I teraz oglądam - serio- bo się boję- polędwiczka wieprzowa, wygląda normalnie - na oko - na potrzeby stonki zgrzali i ładnie przemielili mi ogony szczurów, świń, kopytka z pazurkami itp. i dali mi kawałek różowego mięska? W innych sklepach wyglądała podobnie...

:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5349010 Napisano: 01.09.2012 09:32:28 w Konkurs na forum2?
mrugasz prawym okiem avatarowskim a wszyscy mówią, ze lewym? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5348979 Napisano: 01.09.2012 09:23:18 w Konkurs na forum2?
wpisy na pw o kliknięcie Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5348961 Napisano: 01.09.2012 09:16:53 w Konkurs na forum2?
odp. nt. Pana mariolakal omlet z trzech jajek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5348921 Napisano: 01.09.2012 08:59:16 w Konkursowiczki w ciąży
lilithbb napisał(a):

jola29k napisał(a):

Dziś moja mała ma 3 latka jak to zleciało jest dużo , zdrowa i mówi jak nakręcona . Nikt nie wieży że jak się urodziła to miała tylko 980 gr i co nie którzy z rodziny i znajomi uważali ze będzie chora . A tu na tym forum spotkałam dużo fajnych mam które były lepsze niż rodzinna DZIÊKUJE


Mój synek też dziś ma urodziny - skończył dwa latka emotka



No faktycznie czas leci emotka Życzę Waszym maluchom zdrowia i samych szczęśliwych chwil emotka :):)

jola29k
bardzo Wam kibicowałam, Ola urodziła się dwa m-ce wcześniej i byłam jako-tako na bieżąco. Cieszę się, że wszystko jest w porządku z Maleńką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5334848 Napisano: 21.08.2012 12:31:28 w PODZIĘKOWANIA
benasia napisał(a):

dziękuję size za jej wielką pomoc, za dobre serce i za to że zawsze można na nią liczyć - jest wspaniałą osobą emotka emotka emotka



benasiu kochana, ja Tobie również dziękuję emotka Opinia wystawiona peszy i cieszy, ale uwierz mi, że pomoc osobom takim jak Ty (i Mikuś emotka )daje frajdę i dużo radości emotka :):)
emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5332102 Napisano: 17.08.2012 11:51:13 w dzis mam urodzinki
dolly napisał(a):

size napisał(a):



No bosko mi się to napisało, chciałam zdążyć 17. : )Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi emotka




no bosko emotka ale wiadomo, wiadomo emotka



Podpięłam się pod Twoje życzenia, wybacz, wybacz, wybacz emotka Wszystko z pośpiechu, miałam 4 minuty. Jakim cudem nie wiem, drugi raz (nie zdążyłam z edycją) wyszło tak samo emotka
Ale Kasia dostała przez to więcej tortu emotka I winka jak widzę emotka

Jeszcze raz wszystkiego, co najlepsze emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5332048 Napisano: 17.08.2012 10:11:33 w dzis mam urodzinki
size napisał(a):

katrin22 napisał(a):

dolly napisał(a):

Ponieważ nie wiem czy K by sobie tego życzyła, to piszę w tajemnicy emotka

Życzę CI duużo zdrówka, wielu wygranych, chłopaków wspaniałych, domku wymarzonego i tortu pysznego.



emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

No bosko mi się to napisało, chciałam zdążyć 17. : )Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi emotka

O rany! Masz urodziny w tym samym dniu co moja Siostra emotka
Podłączam się całymi siłami emotka Wszystkiego co najlepsze, zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, optymizmu, sukcesów i spełnienia jako Mama emotka
Buźka emotka

emotka emotka emotka emotka emotka emotka


emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5332043 Napisano: 17.08.2012 10:08:13 w dzis mam urodzinki
katrin22 napisał(a):

dolly napisał(a):

Ponieważ nie wiem czy K by sobie tego życzyła, to piszę w tajemnicy emotka

Życzę CI duużo zdrówka, wielu wygranych, chłopaków wspaniałych, domku wymarzonego i tortu pysznego.



emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

O rany! Masz urodziny w tym samym dniu co moja Siostra emotka
Podłączam się całymi siłami emotka Wszystkiego co najlepsze, zdrowia, miłości, spełnienia marzeń, optymizmu, sukcesów i spełnienia jako Mama emotka
Buźka emotka

emotka emotka emotka emotka emotka emotka


emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5330732 Napisano: 16.08.2012 09:47:09 w Wkurza mnie...
kaki76 napisał(a):

mam ích w du.. Wysle ksero na pewmo nie dam oryginalu jak nie dadza zabawki trudno.oczy mí lzawia i cieknie z nosa jakies badziewie sie pyli wkurza mnie to juz . emotka



Słuchaj kaki, ja przy fakturze za skuter płaciłam chyba 6 zł za odpis. Niecały rok temu. Spróbuj tak. Dowiedz się jedynie czy to honorują, bo różnie może być. I już się nie wkurzaj emotka Nowy domek, nowe kafelki, nowy remontowy zapach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5330393 Napisano: 16.08.2012 06:41:48 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

super, dziękuję wam wszystkim za pomoc emotka
a w szczególności tobie size emotka
Jak to dobrze mieć takie ciotki forumowe które nie tylko doradzą ale też postarają się pomóc emotka



Oj tam, oj tam emotka
To chyba nic szczególnego skoro można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5330361 Napisano: 16.08.2012 06:23:22 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

kaki76 napisał(a):

no wkur,., mnie ta babka od lego dzwonilam ponownie i cenzura dalej chce oryginal ja do nie ze w regulaminie jest mowa o kopi a ona mi ze regvlamin sobie a ona ma prawo chchiec oryginal i koniec a jak wysle kopie to nagrody nie dostane no kur.. To jak w koncu jest tylko ja tak mam?poje... Baba jakas i wyrzutnia przepadnie telefon jest wazniejszy od niej ale zla jestem i jeszcze balagan w domu lazíenke remontuja masakra normalnie



wsadź do koperty oryginał oraz kopię paragonu i drugą kopertę ze znaczkiem. Napisz list, w którym prosisz grzecznie o odesłanie oryginału z powodu telefonu, który tam jest. emotka Myślę, że oni chcą tylko spojrzeć na ten paragon, więc gdy pokażesz i zostawisz też kopię - odeślą.




A może potwierdzić notarialnie zgodność z oryginałem? Parę groszy to kosztuje. Jak Organizatorzy na takie coś patrzą? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5330329 Napisano: 16.08.2012 05:58:41 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

w rzeszowie nie ma, na bielanach wrocławskich też niestety nie, ale za to w Czeladzi jest emotka
i Pani mi ją do niedzieli odłożyła więc teraz będę się pięnie kłaniac size żebyś mi odebrała ja i wysłała pocztą emotka emotka




PW emotka
Możliwe, ze już dzisiaj będzie u mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5330302 Napisano: 16.08.2012 05:38:24 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):



A może ktoraś z was z jakiegoś innego miasta jest w ktorym jest 5-10-15 i mogłabym zadzwonić tam sprawdzić czy rozmiar jest? [/quote

Melduję, że możesz dzwonić z mojej strony do: M1 Czeladź, CH Pogoria Dąbrowa Górnicza i 3 Stawy/ew. SCC w Katowicach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5329317 Napisano: 16.08.2012 12:25:25 w skojarzenia
dealer - dworzec Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5328027 Napisano: 14.08.2012 10:14:31 w Konkursowiczki w ciąży
malenka89 napisał(a):

Długo nacieszyliśmy się naszym maleństwem emotka
Dzisiaj kolejne usg i słowa, które będę pamiętać do końca życia... tętno zniknęło emotka
Wieczorem kolejne usg, ten sam wyrok, eh.



Bardzo mi przykro. Rozumiem co czujesz, niestety. Trzymaj się dzielnie,odpocznij i wróć do formy.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326942 Napisano: 14.08.2012 12:03:06 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



Size, no rozejdzie się, rozejdzie, teraz kupisz nianie, ale co kupić jak sie rozejdzie po okolicy z chłopakami? emotka emotka

Ps. przeszło jak tylko wróciliśmy do domu emotka
emotka



No, będzie wesoło emotka Na szczęście jeszcze trochę poczekam na atrakcje emotka

Ps. Super, że wszystko ok emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326400 Napisano: 13.08.2012 11:24:36 w Inne mniejsze markety
mariolakal, dolly - dziękuję również za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0