Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5326396 Napisano: 13.08.2012 11:16:53 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

size napisał(a):


Turystyczne mamy stabilne ale głębsze emotka I mimo prób nie było groźnie. A teraz przesiadka na 90*200 więc temat mam nowy i osobiście się go boję.



oj tam,wielkie miski przy łóżku i miękkie lądowanie zagwarantowane emotka



No wiem emotka Mamy taki materac z gąbki też (jakby co). Myślałam o takim zabezpieczeniu do łóżka - chyba w lidlu właśnie kiedyś było.Bardziej boję się, że młoda na metraż się rozejdzie. Barierki schodowe też potrafi ominąć.Zamknę ją na klucz jak nie dam rady i kupię dla trzylatki nianię elektroniczną... <żal>

Ps. Dolly, wszystko ok? Przeszło?
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326372 Napisano: 13.08.2012 10:39:18 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

size napisał(a):

Oświećcie mnie: co to jest to jojo w lidlu? Myślałam że to ta gra...


Jeśli to to o czym myślę, to takie paskudne sztuczne pianki, które dla mnie zajeżdżają czystą chemią na kilometr emotka



Dzięki mia emotka No fe, nawet nie wiem o co z wyglądu chodzi, ale piankę poznam .Ale rzeczywiście, chyba z 5 lat temu na jakimś kulinarnym programie robili deser z pianek-na patyk szaszłykowy i potem grill, podobno pycha dla dzieci...


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326366 Napisano: 13.08.2012 10:32:45 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

bethan napisał(a):

Jednak co 10 laptopów to nie 125 emotka


Dokładnie - tez się sprzymierzyłam, ale teraz to się mocno zastanowię, zwłaszcza, że tego świństwa (jojo) nikt u mnie w domu nie tknie... emotka



Oświećcie mnie: co to jest to jojo w lidlu? Myślałam że to ta gra...
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326360 Napisano: 13.08.2012 10:22:42 w Konkursowiczki w ciąży
I jeszcze do Benasi :

O tym wspinaniu się i próbie ucieczki z łóżka miałam na myśli starsze dziecko. Mięśnie ramion juz troszkę wypracowane itp. Ona zwyczajnie dawałą nogę za barierki i podciągała rękoma. A miała stabilne podparcie, zobaczysz za rok z hakiem emotka

Turystyczne mamy stabilne ale głębsze emotka I mimo prób nie było groźnie. A teraz przesiadka na 90*200 więc temat mam nowy i osobiście się go boję. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326345 Napisano: 13.08.2012 10:09:17 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

tu niestety size się nie zgodzę bo mam właśnie takie klupś'ia z żyrafką grawerowane, z szufladą i jestem baaaardzooo zadowolona. Dodatkowo mam taki przewijak usztywniany nad łóżeczkiem. I co ważne Mikołajkowi bardzi dobrze się śpi w nocy, w dzień świetnie się chodzi i wstaje, a gdy był mniejszy i tylko umiał siedzieć to frajda była gdy siedział i sie trzymał szczebelkow a nóżki mu machały poza łóżeczkiem.
Jedyne co bym zmieniła z tej perspektywy to bym nie kupiła szuflady - może i fajna ale na nasze aktualne warunki nie zdała egzaminu.
A i taki przewijak usztywniany na łóżko bardzo nam się przydał emotka

Nie wiem jak duża twoja córka musiała być by wyjśc z łóżeczka bo Mikołaj mimo sporych rozmiarów (jest wysoki i dobrze zbudowany ale ma tylko 9,5 mies.) to idealnie mu pasuje max spuszczone (na max mamy od niedzieli opuszczone bo wcześniej też dawało radę).

Natomiast turystyczne fajna sprawa i się przydaje gdy się gdziekolwiek jedzie dlatego takie też zakupiliśmy ale jednak na dłuższa mete wolę normalne o wygodniejsze do spania i do nauki chodzenia, wstawania aniżeli takie z siatką dookoła.
Ale to tylko moje zdanie i obserwacja na podstawie Mikołajka więc nie neguję że jednym odpowiada takie a drugim inne emotka



Benasiu, nie musisz się asekurować, ze to Twoja opinia itp. Ja się nie obrażam i nie kłócę emotka
Z tego Klupsia też byłam zadowolona, wiadomo, na szczebelkach się dziecko wspina i dobrze mu jest. Poobserwujesz potem jak Miki wychodzi i wchodzi bo pewnie też macie szczebelki wyciągane, a chłopak pewnie będzie miał dużo pary emotka to zobaczysz potem. Ja załuję, że nie dostrzegłam łóżeczek z opuszczanym bokiem , z możliwością zrobienia tapczanika itp. U nas poprzednio z braku miejsca szuflada była super. A o jakim mówisz przewijaku? Też z Klupsia? Zintegrowany z łóżeczkiem? My mieliśmy zupełnie zwyczajny tylko niby stabilnie oparty. Moje wrażenia wynikają z doświadczeń ostatniego roku, czyli dziewczynki dwuletniej. Mam porównanie jak była w mieszkanku kochanym ze stacjonarnym lóżeczkiem i i tam gdzie mieszkamy teraz (turystyczne).

A to turystyczne ogólnie wydaje mi się większe, ale to pewnie bzdura a nie zmierzyłąm tego.

Teraz Ola by Ci podziękowała za kuferek sama :*

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326323 Napisano: 13.08.2012 09:47:28 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

size no właśnie u nas to obijanie jest i rano noga między szczebelkami. Raz aż gorąco mi się zrobiło, jak rano zobaczyłam Kubusia z uwięzioną nóżką, nie mogłam Mu jej wydostać, potem miał aż czerwoną krechę, pewnie bidulek jęczał, a ja nie słyszałam, dopiero potem zaczął głośniej, a dziś sobie guza nabił właśnie w łóżeczku emotka



Bidulek emotka
Ślady po prętach też miałam ale to normalne ponoć emotka Zastanawiałam się tylko jak młoda daje radę tę nogę wyjąć jak np. ja nie zauważę emotka No musicie się zmierzyć z decyzją emotka , pewnie inne mamy też Wam coś doradzą. Doskonale Cię rozumiem emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326279 Napisano: 13.08.2012 09:24:32 w Konkursowiczki w ciąży
Powiem Wam, że jak byłam jeszcze w ciąży, moja siostra sprzedawała mi info od znajomych itp., że docelowo kupili turystyczne dla dziecka i jej ok. Na to ja, że jak to, dziecko w turystycznym itp. Kupiliśmy Klupsia, fajne, z szufladą, grawerkami itp. Super. I tak sobie myślę, że jedyne jego zalety (poza szufladą emotka ) widziałam do czasu jak Olik zaczął się wspinać, wstawać itp. Czyli powiedzmy do 6-9 mcy. Regulowana wysokość materaca itp. Potem były obite łapki, nogi między szczebelkami, a jak już miała chyba 2 lata, była na tyle silna, że dawała jedną nogę za i jakby bardzo się uparła, to by wyszła. Te wyciągane szczebelki, jedynie 2, też dają wąską przestrzeń. Starsze dziecko ma problemy by wyjść/wejść. A przewijak, mimo, ze na łóżeczku, nie dawał nam poczucia stabilności.
Z perspektywy czasu kupiłabym właśnie docelowo takie turystyczne jak mieliśmy plus materac, lekkie, wygodne, moskitiera i sru na powietrze emotka
Dziecko się nie obija, raczej nie zaprze dobrze by wyjść <lol>, i można wziąć na wyjazd. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5326244 Napisano: 13.08.2012 08:51:41 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A ja mam dylemat czy zmieniać łóżeczko, mamy tradycyjne drewniane, ale Kuba dźwiga się do siadania i potem próbuje się podnosić i spada na pupę i przy okazji gdzieś się obije emotka i chyba kupię turystyczne, macie jakieś sprawdzone marki/ modele?



My mamy takie: http://allegro.pl...cja-i2541567867.html

Bardzo fajne,wygodne,zajmuje po złożeniu mało miejsca, plecaczek jak widać dzieci mogą wykorzystać - u nas gnieździ się tam piżamka. Boki są otwierane, dodatkowe okienka boczne by młode widziało wszystkie strony.Fajny wygląd i piękna kolorystyka.
My z racji tego, że mieliśmy dwa domy przez pewien czas, używaliśmy go często, więc siłą rzeczy, dla wygody dziecka zakupiliśmy materac. Dziś ma dwa lata (łóżko) i wygląda nadal super. Jest dosyć wysokie - choć przyznam, że nie widziałam innych, ale nadal 104 cm nie wyjdą tak łatwo emotka Tylko, ze teraz nie jest używane ciągle.
Bardzo polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5318567 Napisano: 07.08.2012 11:23:20 w skojarzenia
towar - sprzedaż Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5318395 Napisano: 07.08.2012 08:58:56 w Konkursowiczki w ciąży
My dostaliśmy nocnik w prezencie, więc nie mieliśmy wpływu jakby na jego wygląd i funkcje. Był z fishera, coś jakby taki http://allegro.pl...dka-i2528769269.html tylko wersja bez korony emotka .
Z faktem nie dyskutowaliśmy, bo był dla księżniczki,a że taka się pałętała akurat przy nas to można było wykorzystać emotka .
Można go wykorzystać jako podnóżek, nakładkę na sedes itp. Tu taka mała uwaga, że nie na wszystkie deski pasuje, roca np. nie, a cersanit niektóre tak. To, co uważam powinien mieć nocnik, to rzeczywiście być stabilnym, mieć oparcie na plecy i mieć uchwyty by dziecko potrafiło dać radę wstać. Faaaantastyczny jest też zbiorniczek na treść i konkret który bardzo łatwo przywołać do porządku. Czysto, szybko, estetycznie i bezproblemowo.
Ten nocnik też grał, przez pierwszy okres korzystania inf. nas o sukcesach, Olę ciekawił, ale nie zdążyła utrwalić sobie jakiegoś patologicznego odruchu. Funkcja przy dłuższym użytkowaniu bywa irytująca, każdorazowe mycie i niedokładne osuszenie powodowało włączanie się dźwięku, więc wyjęliśmy baterie i już. Ale polecam.

Ps. W początkowej fazie użytkowania był znakomitym domem dla szczura z Ikei emotka , także innych drobiazgów. Świetne wrażenia dla dorosłych emotka , gdy po gorączkowym poszukiwaniu Filipa (niezbędnego do spania), nazywanego wówczas Fifi, odnajdywaliśmy go właśnie tam emotka

Mama moja kupiła dla Oli do swojego mieszkania nocnik z deską nie całkiem prostą, tylko takim dzyndzlem wystającym z przodu. Ten został całkowicie niezaakceptowany.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5318219 Napisano: 07.08.2012 07:29:07 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Dziewczyny macie jakieś rady co do nocnikowania? Bo mi już ręce opadają emotka




Moja Ola dostała nocnik na 1. urodziny. Najpierw się oswajała z nim, potem czasami siadała a czasami nie. Sprawy nie chciałam przyśpieszać jakoś bardzo, bo bałam się, ze się zniechęci. Raz rozbiła co trzeba, raz nie. Zupełnie spokojnie podeszłam do sprawy. Nocnik miał swoje ustronie i był zawsze w tym samym, przyjemnym miejscu emotka
I nagle, zupełnie niespodziewanie rozpoczął się proces wucetowania emotka - zanim na dobre przyjął się nocnik. A stało się to przez NAŚLADOWNICTWO. Młoda widziała kuzynkę starszą o rok, która załatwia się w dorosłej toalecie i sama zatrybiła. Nie korzysta z podstawki ani nakładki. Polecam sposób. Dziecko uczy się wiele przez obserwację, szczególnie innych w podobnym przedziale wiekowym emotka
Teraz jest duża, jak uważa, i korzysta z dorosłej toalety.
I spoko emotka
Myślę, że naprawdę naśladowanie rówieśników może pomóc w tym młodym wieku, więc warto spróbować, oczywiście jeżeli ma się taką sposobność.
Nie wpadła póki co, nie boi się, ze zniknie ze strumieniem wody emotka

Powodzenia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5316723 Napisano: 06.08.2012 09:38:40 w Gratulacje! Dla wygranych!
dziewczyny, ogromne gratulacje!
emotka

Wymiatacie ostatnio, oby ta passa trwałaaaaaa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5315534 Napisano: 06.08.2012 10:56:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wpisuję się z uwagi na krążące opinie, że tutaj można odmienić passę...

nic, nic, nic

:( Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5312989 Napisano: 03.08.2012 10:29:46 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):


Dziś już lepiej emotka Nie ma gorączki i nowych krostek emotka Jednak ta maść działa cuda. Nie drapie się emotka Tylko we włosach mu nie smaruję to tu ma strupki. Ale jest wesoły emotka Ufff... Od razu mi lepiej emotka



Bardzo się cieszę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5312916 Napisano: 03.08.2012 08:58:15 w Sport
patka16 napisał(a):


Suuuper się spisali chłopaki !!! emotka



Hurrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5311734 Napisano: 02.08.2012 11:03:41 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Ja nawet nie byłam na zewnątrz tylko mąż jak wrócił z pracy to mówił że w domku przyjemny chłodek emotka



Jak dzieciak? Powiedz, że lepiej... I jak Ty bidulko...?
Dajesz radę krążyć i przypominać o niedrapaniu? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5310348 Napisano: 02.08.2012 01:36:41 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Size pw emotka



Dziękuję, odpisałam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5310314 Napisano: 01.08.2012 10:59:45 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

beniaminowa jak Benio?


Na razie (odpukać) śpi, ale niespokojnie emotka Bidulek emotka Wieczorem znowu gorączka... Mam nadzieję że od jutra będzie już tylko lepiej emotka



Będzie lepiej emotka Nie martw się.
A powiedz,drapie się bardzo? Jak to powstrzymujecie? Ten robiony pudokrem pomaga przezwyciężyć swędzenie?
Pytam profilaktycznie.
Olka jak pójdzie do przedszkola pewnie zaraz złapie...

A dziewczyny,zapytam tak a'propos, zamierzacie szczepić dziecko przeciwko ospie? Tyle słyszałam, czytałam, rozmawiałam, ale mam wątpliwości. We wczesnych latach lepiej przejść to choróbsko, więc może czekać... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5308716 Napisano: 31.07.2012 09:30:16 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):


tez mogę zagłosowac tylko gdzie i jak?



http://konkurs-st...hp/photos?search=160



I ode mnie emotka Głos został potwierdzony emotka

A w temacie: wkurza mnie zbita przez kosiarkę (dokładnie kamyk pod nią) szyba w samochodzie - już druga w przeciągu dwóch tygodni. Za pierwszym razem nie wiedzieliśmy co się stało i nie wyciągnęliśmy wniosków. Teraz stało się to na naszych oczach i już wiemy, ze na czas koszenia autko idzie do garażu. Wrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5306901 Napisano: 31.07.2012 12:25:07 w skojarzenia
0 0