Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5306892 Napisano: 30.07.2012 11:10:05 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Chyba mnie chłopaki wykończą przez te 2 tygodnie. A jak jeszcze mały złapie



Może nie. Chodzę właśnie po różnych forach i nie ma reguły. Jakaś dziewczyna pisała, ze Młode może mieć przeciwciała od Mamy, więc Twój może się załapie emotka

http://forum.gaze...e_noworodek.html?v=2


Jak jak się wtedy obawiałam to poczytałam, ze niektóre mamy chwaliły sobie wczesną ospę, bo Młode niekumate nadto i da się zapanować nad drapaniem. Więc nie martw się, ale będzie zdrów albo odchorujecie i będzie z głowy emotka

A. I pisano i mówiono mi, ze strasznie trzeba uważać, by nie przeziębić. Wtedy są powikłania, często poważne.

Bądź dobrej myśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5306878 Napisano: 30.07.2012 10:32:34 w Konkursowiczki w ciąży
size napisał(a):

beniaminowa napisał(a):

A to nie jest tak że dziecko zaraża zanim mu kopki wyskoczą? emotka Wolałabym pospacerować a nie siedzieć 2 tygodnie w domu emotka



Podobno, póki każda krosta nie przyschnie, chory zaraża.



Z Wiki: okres zaraźliwości zaczyna się około 2-3 dni przed wystąpieniem wysypki i trwa do przyschnięcia wszystkich wykwitów. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5306874 Napisano: 30.07.2012 10:29:22 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

A to nie jest tak że dziecko zaraża zanim mu kopki wyskoczą? emotka Wolałabym pospacerować a nie siedzieć 2 tygodnie w domu emotka



Podobno, póki każda krosta nie przyschnie, chory zaraża. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5306845 Napisano: 30.07.2012 09:53:04 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a ja się muszę poskarżyć że Mikołajek przeżywa bunt - cały dzień by chodził tylko, jak siedzieć czy coś od razu marudzi,



Kochana, On sobie już poleżał ostatnio emotka Wypoczął, nabrał sił emotka Będziesz miała po chorobie to co zwykle x 3 emotka

Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5306836 Napisano: 30.07.2012 09:44:02 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

no wiec wróciłam do was dziewczyny cała happy emotka
Byliśmy u dr dziś znów - i dr powiedział że Mikołajek zdrowy emotka




Ciocia size bardzo się cieszy, że wszystko ok emotka Mała rekonwalescencja i Mikuś będzie mógł korzystać w pełni z uroków lata emotka Całuski dla Was emotka

beniaminowa napisał(a):



A u nas ospa emotka I mam pytanko. Wychodzić czy sztywno się trzymać zakazu?



emilka1705 napisał(a):

Mnie Pani dr jak byłam z Emi u lekarza mowiła, że dla dziecka wyjście nie jest niebezpieczne jednak ospa łatwo się przenosi na innych. Gdyby złapał chorobę ktoś kto ma raka groziłoby to śmircią tak jak i dla kobiet w ciąży choroba jest bardzo niebezpieczna.



I do tego chcę się ustosunkować. Ja złapałam półpaśca od zakropkowanego maluszka będąc na spacerze z moją 1,5 letnią Olą. Oli nic nie było (mówiono mi, ze prawdopodobnie nic nie złapie i nie zachoruje) ale mnie dopadło. Uważajcie emotka Ja na heviranie a Olka jeszcze czasami na piersi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5303684 Napisano: 27.07.2012 08:08:46 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):



W pieczeniu nie ma nic trudnego emotka Tylko trzeba próbować, próbować...aż się uda.



Zawiało optymizmem, ale obawiam się, że życia mi nie starczy emotka
Ileż można czekać? emotka

benasiu kurcze, trzymajcie się. Musi się w końcu poprawić. Pewnie już jesteś wykończona. No ciekawe co to za infekcja... Maleńki już trochę tego antybiotyku wziął. Ja nie wiem co doradzić... W zasadzie to po leku powinno już coś lepiej być. Może jednak jak ten stan się będzie utrzymywał powinniście zasięgnąć porady jeszcze gdzieś...
Trzymajcie się. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5303274 Napisano: 27.07.2012 01:00:57 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

my niestety naszego Mikusia nie zważylismy wczoraj w dniu 9-miesiecznicy bo i chory i jakoś nie chcielismy go męczyć. Może dziś jak bedzie sie dobrze czul wieczorem...

A z drugiej strony pytanie czy ktoś wie czy przy 3-dniówce są takie czerwone plamy? bo mały ma takie na ramieniu jednym i rączce, na szyi i dekolcie i poliku kropki czerwone taki posiew... emotka



U mojej Oli była wysypka (rozsiane różowe drobne kropeczki) na tułowiu, udach i chyba pupie. Po dobie chyba zniknęła. Nie zlewały się w plamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5302660 Napisano: 27.07.2012 12:29:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 , a ja mam prośbę: nie publikuj swoich wytworów kulinarnych na blogu, bo nie dość, że wpadam w głębokie kompleksy, to zważ na to, że jednak jest lato i figura jest trochę odkryta
emotka emotka emotka

Oczywiście żart, jestem pod wielkim wrażeniem i gratuluję talentu emotka Zjadam ekran. I spadam bo późno. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5302637 Napisano: 26.07.2012 11:05:37 w Konkursowiczki w ciąży
Wiecie co? emotka

Myślę, że Miki będzie bardzo szczęśliwy,wiedząc, że ma tyle ekonkowych Cioć, przejętych jego zdrowiem emotka

Mamuśki,zakończmy waśnie. Każda tu wchodzi by wesprzeć i z dobra intencją. Jesteśmy różne i mamy różne doświadczenia. I każda ma swoją rację bo jest jej-poparta doświadczeniem. Dzielmy się uwagami, mądrościami, radami - bez stopniowania ważności i zmęczonymi uwagami.

Czy nie? (Przerabiamy shreka-osiołek)

Ps. Jak byłam młodszą matką niż jestem teraz, bywało, że szukając czegoś, wchodziłam na różne fora. Te dziewczyny zawsze się kłóciły, o co popadnie. Niczego nie potrafiłam wynieść z tego. Przestałam więc. A tu jest miło.

Benasiu, trzymaj się, dla Ciebie to trudne, ale pomyśl ilu ludzi Wam dopinguje.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5302583 Napisano: 26.07.2012 09:44:47 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

antybiotyk mały dostał o 6 rano i o 18. Skrzydelka nosa się nie poruszają. właściwie oprócz goraczki nawet rozmawiał, zaczepiał, bawił się czasami marudził bardzo...
Osłuchowo był czysty bo był badany.
Czytałam na necie że to może być również 3-dniówka niby by się zgadzało ze nagle w dzień dostał goraczki a nic mu nie jest... Ale nie wiem co z gardłem czy jest chore czy nie, wiec chyba antybiotyk lepiej podam mu rano...
Mam nadzieje ze to przejdzie bo martwie się strasznie ta temperatura a w trzydniowce dochodzi do 40 stopni a potem wyskakuje wysypka...



Ja już wczoraj nieśmiało mówiłam o trzydniówce, bo objawy nasze dzieciaki miały podobne, a potem z racji leku (ceclor) co Wam przepisano. Ola wtedy, przez dwa dni miała bez zbijania ok. 39,4-6 a po 38,4-6. Była miła emotka , towarzysko również dopinała swego emotka . Wiesz, chciałabym, by Mikiego jutro, pojutrze wysypało emotka Byłaby pewność, że to to. Ale nawet jakby, jak dziewczyny piszą, nie należy przerywać aplikacji antybiotyku.
Trzymaj się, jesteśmy z Wami - normalnie jakby mnie się to przytrafiło (ile choróbska naszych młodych zostawiają traumy...)
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5301248 Napisano: 25.07.2012 11:13:43 w Konkursowiczki w ciąży
emanuela24 napisał(a):

benasia ja pewnie oburzę wszystkie matki ale... ja bym nie czekała z antybiotykiem
ja tak na dyżurze byłam z moim małym jak był malusi - oczywiście wiedziałam że dziecko chore - znam swoje dziecko - lekarka stwierdziła matka panikara - dziecku coś na uspokojenie - matce najlepiej też było niedzielne popołudnie - w poniedziałek w okolicach godziny 12 -parę minut po dostaliśmy się do naszej pediatry i natychmiastowo na oddział nas kierowała - dziecko już miało na oskrzelach i to mocno mówiła lada moment będą płuca emotka
nasza pediatra mówiła że u dzieci to może wciągu kilku godzin przechodzić z gardła na oskrzela z oskrzeli na płucach emotka
więc gdyby mi jakikolwiek lekarz pediatra zapisał antybiotyk to bym podawała -nie pozwoliłabym sobie na niepodanie i swoje decyzje - swoje decyzje (nie lekarza ) to można sobie przy katarku podejmować - bo jak pójdzie dalej to co ?



Nie oburzyłaś mnie emotka Zgadzam się z Tobą, będąc mamą (wówczas) 9 miesięcznego malucha, któremu nie udaje się łatwo zajrzeć w gardło, powierzam go opiece specjalisty. Ja, jako rodzic nie mogę eksperymentować z jego zdrowiem i muszę działać natychmiast.
W zasadzie wszystko rozbija się o to, czy trafimy pod właściwą opiekę i do dobrego lekarza. A to już w małej mierze od nas zależy w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5301240 Napisano: 25.07.2012 10:42:50 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Oj nie zgodzę się, że tantum verde to placebo.
Natomiast na początku gorączka zawsze jest wysoka, potem powoli spada. Size, sorry, ale z Twojego opisu wynika, że lekarka nie miała pojęcia co mówi, a dała antybiotyk, który Wy podaliście, bez specjalnego przekonania. Moim zdaniem taka podobna sytuacja jest u Benasi, dlatego gdyby temperatura nie ustapiła poszłabym do swojego pediatry, ale antybiotyku nie podała.


Co do Tantum mam bardzo mieszane uczucia. Sto lat temu, jak pojawiło się na rynku, a chorując na naprawdę okropne, ropne anginy dawali mi je często ale nigdy nie widziałam różnicy - stąd pewnie ta nieufność. Działał jedynie sebidin i neo-angin - też wtedy nowość.
A lekarz Oli,cóż,myślę że zły i błędną diagnozę postawił, potem bardzo agresywnie reagowała na to, ze młoda nie miała oczekiwanych objawów. Musieliśmy zmienić, bo była nieprzyjemna a i sami nie mieliśmy zaufania.
Co do Mikołajka benasi, może masz rację, do jutra niewiele czasu i może należy się wstrzymać i iść do swojego lekarza. Ja zawsze sugerowałam się opiniami lekarzy, jak widać złymi również, całe szczęście nie zaszkodziło. Niestety naiwnie sądzę, ze lekarze, szczególnie pediatrzy wiedzą co mówią.

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5301206 Napisano: 25.07.2012 09:48:47 w Konkursowiczki w ciąży
Moje młode właśnie w wieku 9 m-cy jadła ceclor- też gardło podobno, jednakowoż mieliśmy z mężem wątpliwości (młoda prawdopodobnie miała trzydniówkę a gardło z osadem to mleko, które przyjęła przed wizytą-sama sobie wybierała pory). Mówię jednakowoż,bo potem małą wysypał, mądra lekarka zdiagnozowała nawet szkarlatynę, choć język nie był malinowy z osadem i nic z łapek nie schodziło.
Niemniej jednak, do wskazań lekarza zastosowaliśmy się,lek myślę bezpieczny, sugerowałabym podać. My rodzice, często słusznie jesteśmy uczuleni na pewne sprawy, jednak myślę, że lekarze też mają swoje racje. Tantum verde to dla mnie placebo, ale dawałam zawsze. Jak to gardło to i tak Was antybiotyk czeka. Jak gorączka po syropie nie przechodzi, daj czopek. Pamiętaj o dawkach i różnych lekach na zbicie. I powodzenia, pewnie większość tutaj Wam kibicuje.
Będzie dobrze, zobaczysz emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5301179 Napisano: 25.07.2012 09:30:59 w Konkursowiczki w ciąży
Malenka89powtórzę za koleżanką: super emotka Wspaniałe uczucie, które niczym nie da się zastąpić. Delektuj się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5291983 Napisano: 18.07.2012 01:36:23 w Inne mniejsze markety
No ja wrzuciłam po kuponie w dwóch różnych sklepach. Niestety nie ma w nich laureatów emotka A tak chciałam rowerek...
Ostatnio zaliczam same porażki... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5291936 Napisano: 18.07.2012 01:01:35 w Inne mniejsze markety
jest lista laureatów z konka w delikatesach centrum
http://www.delika...senna_strefa_nagrod! Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5285382 Napisano: 13.07.2012 08:23:12 w Żegnamy zmarłych
pamal73 napisał(a):

Jerzy Kulej (*) Miał 71 lat




emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

size

#5283803 Napisano: 12.07.2012 10:54:24 w TESCO konkursy
knight napisał(a):

Mógłby ktoś do nich zadzwonić i się zapytać o co chodzi. W reg jest nr.



Jasne, zaraz z rana polecę zadzwonić
emotka
Masz numer, dzwoń. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5275065 Napisano: 05.07.2012 11:56:03 w co chcielibyście wygrać?
Chciałabym wygrać zaprojektowanie ogrodu - od a-z -tylko nie widzę takich konkursów (super byłoby łącznie z jego urządzeniem). To moje wielkie pragnienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5273638 Napisano: 04.07.2012 10:42:24 w Carrefour konkursy
A ja tak czytam i myślę właśnie, czemu lubię Spider-Mana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0