Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#4902118 Napisano: 14.12.2011 11:28:43 w Wkurza mnie...
Mnie również wkurza, ze złapałam wirusa. Niczym specjalnym nie chroniony komp, więc zainstalował się sam. To był Security Shield, a złapałam go prawdopodobnie wchodząc z ekonków na logitecha. W każdym razie przed chwilą, googlując namiętnie, próbując różnych rozwiązań, dałam radę i pozbyłam się go emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#4878839 Napisano: 05.12.2011 09:51:46 w Żegnamy zmarłych
Violetta Villas emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

size

#4849957 Napisano: 23.11.2011 11:54:22 w Konkursowiczki w ciąży
Mamuśki młode i te oczekujące. Brałyście udział w promocji Jelpa? https://www.e-kon...rticles-5-87979.html
Ja wysłałam zgłoszenie, nie znalazłam się na stronce jak były wyniki i odpuściłam. Dzisiaj jak powróciłam do domu po baaardzo długiej nieobecności sąsiad przyniósł paczkę: w niej żel do prania Jelp (pełnowymiarowy) i książka Twoje niemowlę, jako niby nagroda za 2. miejsce emotka . W związku z tym zachęcam Was do udziału, nawet jak nie zajmie się miejsca pierwszego, można dostać niespodziewany miły upominek. A'propos produktów Jelpa: używam od początku mojej przygody z dzieckiem i polecam,nie uczulają, ubranka dopierane itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#4806830 Napisano: 04.11.2011 12:29:56 w Wkurza mnie...
Karolkas a czemu Ty masz mieć moralniaka? to nie Ty się zachowałaś nie fair tylko siostra. Jak mozna wpaść na taki pomysł, żeby czyjś prezent dać od siebie i babci?
Ja bym zadzwoniła do małego i zapytała czy prezent od cioci sie podobał....

Ja miałam podobną sytuację. Przed wyjazdem na wakacje dawałam chłopakom mojej sister w malutkich kopertach po 5. dyszek plus doładowanie telefonu, chyba 25 lub 30 zł. Raz do koperty jednego włożyłam też patyk po lodzie Big Milk, by młody wymienił na loda. Po miesiącu Mati mi powiedział, ze dziękuje za patyczek po lodzie... Umarłam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#4806828 Napisano: 04.11.2011 12:11:39 w Konkursowiczki w ciąży
Katrin22, powiedz mi, bo strasznie mnie ciekawi, co poczułaś, jak Ci powiedziano, ze to chłopiec? Ja czytając to forum zawsze kojarzyłam Cię z dziewczynką emotka Dom przygotowywałaś neutralnie? Ubranka też? Przestawiłaś się szybko, czy dojrzewałaś wewnętrznie? Czy się spodziewałaś, ze to ON? Wiem, ze każde Bobo to cudo, ale ja, jakby mi powiedzieli, ze moja Ola to Ol, to znalazłabym mojego gina emotka emotka emotka _ I by dostał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#4790586 Napisano: 28.10.2011 12:15:47 w Konkursowiczki w ciąży
Gratuluję świeżutko upieczonym Mamusiom emotka Życzę Wam zdrówka, szybkiej adaptacji do nowych warunków, cierpliwości, miłości, wsparcia i wyrozumiałości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#4711860 Napisano: 27.09.2011 10:26:58 w Konkursowiczki w ciąży
Pozwólcie, że i ja się dołączę do rozmowy. Miałam cc 2 i lekki haczyk temu, powód - brak postępu porodu. Wody odeszły mi 11 h wcześniej a rozwarcie 1 cm. O 20:40 chyba mnie przygotowywali do zabiegu, moja Ola wyszła o 21:10. Śliczna, zdrowa, zadowolona emotka . Godzinę (chyba) pani dostawiła mi ją do piersi, karmiłam długo - 1,5 r. spokojnie - mit o problemach z karmieniem po cc obalam. Wstałam po 8 h, źle się czułam, ale dałam radę. Po 3 dniach domek. Od razu ruch, sprzątnie itp. - byliśmy mało asertywni i nie potrafiliśmy przegonić rodziny emotka . Blizna dobrze się goiła, dzisiaj nie ma po niej prawie śladu, choć wolałabym by była bo to piękna pamiątka emotka . CC jest wskazaniem, nie bójcie się, mam same dobre doświadczenia, czego i Wam życzę. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1929102 Napisano: 07.11.2008 12:27:33 w Wkurza mnie...

święte słowa, też pustka, ale mam nadzieję że nikt nie trafił 6 i w sobote będzie jeszcze więcej do wygrania emotka

Pięć szóstek, niestety... nie będzie wielkiego buum emotka
I stopień    5    8093234.30 Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1886065 Napisano: 16.10.2008 09:40:05 w PODZIĘKOWANIA
jola17 napisał(a):

pisza o ciebie ze jestes bardzo mila i pomocna osoba i zeby wiecej takich osob bylo bieszcie z niej przyklad emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



rzeczywiście jestem pod wrażeniem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1854573 Napisano: 03.10.2008 12:43:35 w TESCO konkursy
moria84 napisał(a):

moria84 napisał(a):

a ja mam takie pytanko czy doszedł już do kogoś z was koszyczek z kosmetykami nivea?



A pamięta z Was ktoś do kiedy mieli je wysyłać, bo wygrałam trzeciego dnia od początku konkursu i koszyk jeszcze do mie nie dotarł.
Coś czuje, że ktoś na poczcie go sobie przywłaszczył

ewiczek i frysbi pamiętacie może czy ten koszyczek przynosił kurier?




http://www.tesco....y/23-nivea/index.php (na dole link do regulaminu)
Z regulaminu:
Nagrody zostaną wysłane Laureatom najpóźniej do 30 września 2008 roku na przesłany przez laureata adres. Za datę przekazania nagrody przyjmuje się datę nadania przesyłki. Nagrody zostaną wysłane przesyłką pocztową – paczką pocztową. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1853268 Napisano: 03.10.2008 01:00:28 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
rashu napisał(a):

no a ja bym zrobil podzial konkursow sms na czasówki(co minute, godzine itp), loterie oraz inne(np najmniejsza unikalna liczba)

fotograficzne tez mogly by byc osobno

no i konkursy z grami tez powinny posiadac wlasny dzial bo duzo jest ludzi co bieze zwlaszcza w nich udzial emotka

duzo napewno jest ludzi co nie przeszukuje bazy bo trudno im znalezc konkursy takie jakie by chcieli ja np chcialbym przegladac konkursy z grami ale trudno tam znalezc akurat taki rodzaj konkursu bo podzial jest malo szczegolowy



Przyłączam się i popieram. Plus do tego inne, np. o książki i płyty. Zrobić podkategorie przy wyborze możliwych. Każdy jakby dodawał/szukał konkursu miałby ich wybór (rozwijany czy inny). Podobnie zresztą jak są kwalifikowane rzeczy na Allegro np., niekoniecznie tak samo. A tak w ogóle serwer chyba trzeba zmienić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1853227 Napisano: 02.10.2008 09:16:06 w Pomocy!!!!
A może ktoś wie, tak z innej beczki emotka
Dotychczas używałam mozilli jak tu witałam, co zresztą bardzo sobie chwalę. Ale ostatnio - chyba tydzień, nie otwierają mi się okna (nie zawsze, ale b. często), wszystko wisi. Równolegle wspomagam się ie, ale go nie lubię... Mąż stawiał na ciacha, zostało wszystko posprzątane wczoraj, ale niewiele to pomogło niestety. Co może być tego przyczyną? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826981 Napisano: 21.09.2008 11:07:45 w Wkurza mnie...
A'propos tego co mnie wkurza jeszcze - dot. lodówki wygranej z tesco:

Jak już uznałam, że jest produktem niespełniającym swojej roli (krzywa pokrywa, urwane zaczepy, jak ktoś (olunka) słusznie zauważył ostre brzegi i cała ogólnie jak to się mówi od siekiery postanowiłam pójść dalej. Po wyciągnięciu białego wnętrza (plastikowy pojemnik), na osłonach styropianowych miałam pleśń. Niebieska, zewnętrza osłona była cała w kroplach wody. Ciekawa jestem, bo nie wiem, czy to szkodzi produktom przechowywanym, czy tak jest po prostu w produktach tego typu. Moja lodóweczka spoczywa dzielnie od 4. dni w miejscu na usunięcie z domu. Zamiar ostatecznej eksmisji niweluje możliwość wykorzystania jej jako pojemnik do wody (sprzątanie, malowanie). Może powinni zrobić konkurs w konku: co zrobisz jak wygrasz, a potem przyznawać nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826945 Napisano: 21.09.2008 10:31:29 w Wkurza mnie...
jola17 napisał(a):

a co z naszymi grilami helmans
emotka emotka emotka emotka



A to swoją inną drogą emotka Na fartuszek też już czekam chwilę --> prawie dwa miesiące. Ale tu, nie wiedzieć czemu, stawiam, że dojdzie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826928 Napisano: 21.09.2008 10:22:36 w Wkurza mnie...


faktycznie, fatalne lodówki, naprawdę myślałam, że będą porządniej wykonane, tyle, że ja moją dostałam od dobrej duszyczki z forum (miałam paragon i zapomniałam wysłać smsa) ale to nie zmienia faktu emotka

Ja jedną podarowałam osobie od nas, mam nadzieję, że jak dojdzie do niej, to: 1. albo będzie dobrej jakości i sprawi radość albo: 2. będzie ta osoba na tyle wyrozumiała, że nie wspomni o mnie źle emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826904 Napisano: 21.09.2008 10:12:31 w Wkurza mnie...
już jestem sprawdziłam:

B.    200 (słownie: dwieście) nagród dodatkowych w postaci lodówek turystycznych marki KAMAI o wartości 59,78 zł (słownie: pięćdziesiąt dziewięć złotych, siedemdziesiąt osiem groszy) brutto każda.

troszkę zawyżyłam, ale prawie 60 zł to też dużo, troche to nie fair ze strony organizatorów emotka

Dziękuję za sprawdzenie emotka . Jak ktoś brał udział w konkursie i nie wygrał skodziuchy to może być rozczarowany poziomem (wykonania) nagród pocieszenia. Nie ma czego żałować. A tak nawiasem mówiąc, pierwszy raz spotykam się z taką fatalną nagrodą, poważnie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826854 Napisano: 21.09.2008 10:03:03 w Wkurza mnie...
W
olunka napisał(a):

size napisał(a):


w poniedziałek mają odebrac zepsutą a we wtorek przywież nową reklamacje pisemna trzeba napisać na biuro@bismedia.pl miałam tez zaczep złamany i cała jest zdewastowana a dobre lodówki sa zafoliowane tez reklamuj jak nas tak robią dobrze że wiem że nie tylko ja taka dostałm tym bardziej wyegzekwuję od nich dobrą emotka



No moja z pewnością w folii nie była, wkład miałam jeden (swoją drogą jak u Was), zawinięty w papier z druków z izby lekarskiej i oferty Lewiatanu. Karton po przesyłce wywaliłam, więc chyba nie ma mowy o odsyłaniu. Wysyłka na swój koszt się nie opłaca - przesyłka plus w moim przypadku karton wyniesie coś około 20, więc tyle wynosi koszt takiej lodówki. Moja przewrotna natura nakazuje mi w tym przypadku myśleć, że liczyli na brak reklamacji (tzn. jak np.ja) lub na osoby domagające się prawidłowości, jak np. Ty, które, po zwerbalizowaniu oczywistych roszczeń dostaną towar I gatunku emotka Pozdrawiam


nie chce mi się teraz szukać w reg, bo czekam na koszulki, ale cos miświta, że te lodówki miały być wartości 70 zł, a nie 20 zł emotka
W tesco lodówka na wkłady, lepszej jakości (pozwoliłam sobie obejrzeć dokładnie), nie była droższa niż 22 z hakiem. Dokładnej ceny nie znam i nie potrafię podać więc zmyślać nie będę. Wkład mam z Kamai, reszta z firmy Di-erre, linia sphera. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826838 Napisano: 21.09.2008 09:56:04 w Wkurza mnie...

w poniedziałek mają odebrac zepsutą a we wtorek przywież nową reklamacje pisemna trzeba napisać na biuro@bismedia.pl miałam tez zaczep złamany i cała jest zdewastowana a dobre lodówki sa zafoliowane tez reklamuj jak nas tak robią dobrze że wiem że nie tylko ja taka dostałm tym bardziej wyegzekwuję od nich dobrą emotka

No moja z pewnością w folii nie była, wkład miałam jeden (swoją drogą jak u Was), zawinięty w papier z druków z izby lekarskiej i oferty Lewiatanu. Karton po przesyłce wywaliłam, więc chyba nie ma mowy o odsyłaniu. Wysyłka na swój koszt się nie opłaca - przesyłka plus w moim przypadku karton wyniesie coś około 20, więc tyle wynosi koszt takiej lodówki. Moja przewrotna natura nakazuje mi w tym przypadku myśleć, że liczyli na brak reklamacji (tzn. jak np.ja) lub na osoby domagające się prawidłowości, jak np. Ty, które, po zwerbalizowaniu oczywistych roszczeń dostaną towar I gatunku emotka Pozdrawiam
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1826667 Napisano: 21.09.2008 08:56:59 w Wkurza mnie...
kwiateczek napisał(a):

a mnie otrzymana zepsuta lodówka turystyczna znowu będzie zabawa w wymianę emotka emotka



Mnie niestety też to wkurzyło, ale chyba te nagrody takie są... Kilka osób już o tym pisało. Też mam uszkodzoną, pokrywa źle dopasowana, złamany zaczep. Nie bawię się w wymianę, bo za dużo zachodu. Stawiam na to, być może niesłusznie, że nagrody ufundowano z odpadów, bądź produktów drugiej kategorii. Gratuluję takiej pięknej promocji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1804507 Napisano: 12.09.2008 08:39:51 w Konkursy firm tytoniowych
nineczka17 napisał(a):

size napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

size napisał(a):

katarzynka199 napisał(a):

aparat jest całkiem niezły jak za niecałe 2 złote to co byś chciał



niesmaczna odpowiedź... biorąc pod uwagę, że akurat wiele z nas więcej inwestuje by ten aparacik wygrać


moze kodzik znalazla albo dostala
a zdjecia nawet niezle robi jak na ta klase aparatow emotka

i filmy fajne kreci
emotka emotka emotka emotka mi się zdjęcia podobają są nawt lepsze niż na moim wysłużonym kodaku emotka emotka


mi tez podobaja sie bo nie jeden aparat mialam w rekach bo mam manie robienia zdjec emotka


chętnie bym zobaczyła, ale nie widzę, ani w stopce ani nigdzie...


ale czego nie widzisz emotka



Jej, myślałam,że wygrana osoba ma coś w stopce
czego nie widzę... I o to mi chodziło, by porównać zdjęcia... Niezrozumienie, myślałam o specyfikacji aparatu z prezentacją w stopce...
Wyświetl w wątku >>
0 0