Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#1804313 Napisano: 12.09.2008 08:23:06 w Konkursy firm tytoniowych
nineczka17 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

size napisał(a):

katarzynka199 napisał(a):

aparat jest całkiem niezły jak za niecałe 2 złote to co byś chciał



niesmaczna odpowiedź... biorąc pod uwagę, że akurat wiele z nas więcej inwestuje by ten aparacik wygrać


moze kodzik znalazla albo dostala
a zdjecia nawet niezle robi jak na ta klase aparatow emotka

i filmy fajne kreci
emotka emotka emotka emotka mi się zdjęcia podobają są nawt lepsze niż na moim wysłużonym kodaku emotka emotka


mi tez podobaja sie bo nie jeden aparat mialam w rekach bo mam manie robienia zdjec emotka


chętnie bym zobaczyła, ale nie widzę, ani w stopce ani nigdzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1804222 Napisano: 12.09.2008 08:03:17 w Konkursy firm tytoniowych
katarzynka199 napisał(a):

aparat jest całkiem niezły jak za niecałe 2 złote to co byś chciał



niesmaczna odpowiedź... biorąc pod uwagę, że akurat wiele z nas więcej inwestuje by ten aparacik wygrać
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1803749 Napisano: 12.09.2008 06:16:48 w Konkursy firm tytoniowych
mariolakal napisał(a):

emotka wreszcie wpadł aparacik z r66 !!! Moze ktos przypomnieć jego model ???



gratki wielkie:) ja też chcę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1803684 Napisano: 12.09.2008 05:38:28 w Konkursy firm tytoniowych

tu licza sie ulamki sekund emotka

no pewnie tak emotka Ale swoją drogą lojalnościową nagrodę za palenie mogliby przyznać emotka Ja mam plecak i etui, robię co mogę by ustrzelić ten aparat i nic. Za ilość tych paczek już pewnie inny bym mogła kupić emotka Ale gonimy zająca do końca emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1768706 Napisano: 28.08.2008 11:37:27 w Wkurza mnie...
A ja dostałam dziś tekst na pw, tak pi razy oko: podaj mi swój adres email, bo potrzebuję go do konkursu... UMARŁAM. Skasowałam wiadomość więc to nie do odrobienia bym podała użytkownika. Patrzyłam i nie rozumiałam. Ja tu jestem króciutko ale w życiu nie spotkałam się z takim zapytaniem. Nigdy o nic nie proszę - z racji krótkiego stażu i tak mi mało osób odpowiada, ale to mnie prawie zabiło. Prawie, bo piszę. Mam też parę osób na oku co widzę że spam rozsiewają, ale nikt nie pisze, tym bardziej ja nie chcę być jakimś kablem.... I to mnie wkurza Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1729984 Napisano: 08.08.2008 12:25:54 w TESCO konkursy
Bolesna prawda ktosia wynika emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1718605 Napisano: 01.08.2008 08:54:41 w TESCO konkursy
Co do konkursu Nivea to wczoraj na zakupach zanabyłam produkty objęte promocją (szczęśliwie i tak używane są). Smsa wysłałam zaraz po północy, przyszła zwrotka, że się wygrało i prośba o przesłanie danych i paragonu na podany adres. Wysłane dzisiaj, zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję, że list nie zaginie Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1718585 Napisano: 01.08.2008 08:48:45 w TESCO konkursy
A mnie interesuje głównie jaki oni mają czas na swoim serwerze... bo jak nie ogólnie obowiązujący (wyznaczony zegarem atomowym), to czym mamy się kierować przy wysyłaniu mesów? Ciekawe czy setne sekundy rzeczywiście odgrywają tu rolę tak istotną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1689471 Napisano: 16.07.2008 11:54:14 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Wg mojej oceny Pan dziennikarz sam artykuł mógłby skonstruować na podstawie opinii zawartych tutaj. Szeroka przeglądówka: wywołanie tematu, rozwinięcie, burza mózgów - jakaż pewnie interesująca. Potem swoje podsumowanie i artykuł gotowy. Takie opinie aż się przyjemnie czyta, a co ważniejsze - są w jakimś stopniu prawdziwe. Skopiować teksty i jako same w sobie wartościowe umieścić... Należy jedynie pozyskać zgodę nicków emotka To taka, nie wiem czy krwawa, ale ironia emotka .Ale to co tu piszemy jest chyba najbardziej w temacie . Gdybym była na jego miejscu zależałoby mi na opiniach spontanicznych, różnorodnych i najbardziej prawdziwych, trącanych emocjonalnością w pewnym stopniu (tu adnotacja: nie wiem czy ktoś bezpośrednio mówiłby o swoich wygranych, ilości zarobionych pieniędzy, podpisał się imieniem i nazwiskiem - swoją drogą po co to komu i co to wnosi do tematu sprawy). Ciekawa jestem jedynie przesłania owego artykułu, myślę że administratorzy powinni przede wszystkim tego się dowiedzieć. Promocja promocją, ale intencje autora owego artykułu powinny być jasne i przejrzyste. Serwis osobiście uważam za znakomity pod kątem przejrzystości, wiarygodności i rzetelności co do samego tematu. Reszta to ludzie, którzy też są już ze sobą długo i utworzyli społeczność. To też jest znakomite - czego osobiście zazdroszczę emotka I chyba na tym polega fenomen stronki. Reszta to zabawa. Wyjątki mogą jedynie uwiarygodnić sprawę. Jeżeli Pan autor jest innego zdania, bo nie zna tematu, pijar może być czarny. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#1599083 Napisano: 04.06.2008 10:45:28 w TESCO konkursy
Ja też stawiam na lipę co do tego konka. Kółeczek mam niewiele, 7, cóż to przy 50. np. emotka Ale ma też moja siostra parę, mama... Wydrukowali pewnie parę wygranych, coby się organizator nie przyczepił... Zastanawiam się, czy oni lecą seriami w sklepach tzn. dostają taki wał kółek na czas etapu, potem to dzielą na kasy. I jak teraz ktoś wygra z poprzednich tygodni to ma przedstawić paragon z tą datą? Bo jakby tak było, dawanie im paragonu na dowód zakupu z datą późniejszą, dyskwalifikowałoby pewnie wygraną... Historia tego dziesięciolatka rozwaliła mnie. To świadczy właśnie o przypadkowości tego typu promocji i braku odpowiedniego marketingu. Czy kierownicy i pracownicy sklepów mają jakieś problemy w przypadku wygranych? Bo tak się zachowują... Ja nic nie mam póki co z wygranych, i zastanawiam się, czy to czasem nie jest lepiej, niż potem walczyć z tą ich całą biurokracją... Wyświetl w wątku >>
0 0