Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika size

size

#5863217 Napisano: 16.05.2014 21:30:33 w WC - rozmowy o wszystkim
beniaminowa napisał(a):


Co do kotów - jestem kociarrrrą! Kocham koty i czekam żeby zadomowić jakiegoś dachowca (dzieciaki mają alergię emotka ) size kociakowi na pewno będzie u Was dobrze emotka emotka



1. Kochana, skoro masz doświadczenie z alergią to zapytam ...
U Oli w grupie sporo dzieci ma uczulenie na miauuu.
Czy w takim razie, przynosząc włosa na odzieży, może wywołać jakiś odczyn uczuleniowy?

2. Dziękuję za zaufanie emotka O kocurkę zadbam jak o siebie, tylko chciałbym wiedzieć przynajmniej trochę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5863185 Napisano: 16.05.2014 20:24:55 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):


Szczerze? Rasa? Owszem, można mówić o rasie, o ile faktycznie trafisz na hodowcę a nie pseudohodowcę. Jak kot reaguje na dzieci/psa? Proste - tak jak go tego nauczysz emotka Ja jestem kociarą, wyłapuję bezdomne i kąpię je w mojej obsesyjnej miłości. Jeśli weźmiesz małego kota, trzymanego po ludzku, nie dręczonego (...) to masz prawie gwarancję, że kot będzie idealny.



1. Tego się boję bo się nie znam.
2. Ty wyłapujesz koty, a ja rodzicom do domu przyniosłam 3 psy (latało 8), ale w liceum. Teraz mama ma sukę ze schroniska a od 3. mcy mamy w rodzinie nowego wilczurowatego - ze schroniska oczywiście.

Więc wiesz, kotek z metką, dla ludzi co ogólnie kochają zwierzynę, znaczy tyle co bez. To nie o to chodzi. Ponoć koty nie lubią dzieci - na byłej tablicy zaznaczono to czesto.

3. Jak poznać w schronisku czy kot miał doświadczenia...
Wiem, że do pokoju możemy wziąć parę. Najlepiej jakby moje dziecię było, bo kot pewnie sam wybierze. Ale chcę jej oszczędzić przeżyć. Masz dziecię, to wiesz.

PS zanim osiedliliśmy się na stałe, przychodziła do nas Kota - pół roku ją dokarmialiśmy, wyrosła cudnie, a jak przywieźliśmy meble to zniknęła. I tyle moich doświadczeń emotka

Dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5863167 Napisano: 16.05.2014 19:38:31 w WC - rozmowy o wszystkim
Pomóżcie. Mam nadzieję, że nie śmiecę, dlatego tutaj.

Moje dziecko 5-letnie pragnie kota od roku. Non stop - kot.
Teraz, bo zbliżają się urodziny na tapecie jest tylko on.

Po przestudiowaniu natury kociej w internecie (różne dane) wyszło nam, że Maine coon byłby fajny, bo lubi dzieci --> nie zamęczą go.

Ten kotek kosztuje sporo. Ja nigdy kota nie miałam --> jestem bardziej psiara. Nie wiem czy go będę umiała obsłużyć. Moje pytania:

- dla posiadaczy tej rasy: jakie są w praktyce, czy wyrastają na takie duże
- na co zwrócić uwagę przy zakupie (co ma mi okazać kobieta, co jest ważne, poza książeczką itp.)
- najważniejszy asortyment - jaki jest dobry drapak? On ma być wszędzie czy w jednym miejscu?
- czy trudno nauczyć korzystania z kuwety?
- ile kosztuje sterylizacja - czy to coś kotce zaszkodzi
- jak ta rasa daje radę w życiu z psem (na przyszłość)

Jedzenie i dbałość pozostawiam sobie i weterynarzowi.
Boję się ogromie, choć nie ukrywam radosnego podekscytowania emotka

Proszę o uwagi, każda odpowiedź będzie dla mnie cenna. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5860104 Napisano: 09.05.2014 21:17:07 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

ja też patrze, żeby buty były dobre - zwłaszcza zwracam uwagę na certyfikaty min zdrowej stopy.
Bartuś ma nike, ale zakładałam je tylko do wózka jako ocieplacze - nie chce, żeby w nich chodził. Dominik miał kilka par ale jako dodatek, bo na prawdę krzywiła mu się w nich nóżka.
Kupiłam te elefanteny - są na prawdę fajne. Pominę jakoś wykonania w tych tańszych, ale sama podeszwa jest twarda jak cegła emotka a elefanteny pięknie wyginają się w każdą strone. Teraz przykleje Bartusiowi je do stopek, co by nie zgubił następnych po nie całym miesiącu emotka



Nie wiem, które kupiłaś, ale te granatowe były cudne emotka
Dość zabudowane, żeby cwaniaczkowi choćby pięta przeszkadzała emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5856887 Napisano: 30.04.2014 18:16:27 w Paragony
Mam swój paragon z Groszka na grill. Jakby ktoś miał nadparagonową wygraną, proszę o pw z ceną. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5842665 Napisano: 28.03.2014 00:16:54 w Konkursowiczki w ciąży
Kochane.
Miałam się nie wypowiadać, ale jednak emotka

Aga wywołała mimochodem fajny temat. Ciągłości naszego życia przed i po narodzinach naszych super dzieciaków emotka
Każdej życie się zmieniło, bardziej lub mniej. Walczymy z tym w miarę chęci i z tych samych powodów nie walczymy.

Dla mnie czynniki dochowania ciągłości naszego poprzedniego życia to:

*subiektywne potrzeby
*obiektywne możliwości
*wiek
*własne odczucia

Ja nie robię kolejnych kierunków bo te co mam mi wystarczą emotka
Myślę o podyplomówce już totalnie mojej, ale czekam na stabilizację godzin przedszkolnych.
Po knajpach nie latam juz bo swoje mam wylatane. Takie wieczory restauracyjne tylko z mężem mam za sobą - nie czuję częstej potrzeby. Kocham nasze wspólne wyjścia.
Do kina chodzę na "Królową śniegu", do teatru na "Stworki bez kolorku". Nie narzekam, j.w.

Zmieniło się moje życie. Z życia naszego z mężem na życie rodzinne. I jest fajnie, stabilnie. Brakuje nam czasu, trzeba się dostosować do dziecka - musi iść spać by się socjalizować emotka itp.

Mam też czasem dość: pośpiechu, rutyny. Ale to mój wybór. Nigdy moje dziecko nie zostało na noc u kogoś, oddałam na przechowanie 4. godzinne chyba 10 razy w ciągu jego pięcioletniego życia. To była moja decyzja, moja potrzeba i moje możliwości.

A każda z nas ma swoje życie. Każda inne. I to jest dobre, że możemy o tym rozmawiać i się dzielić uwagami, dokonywać podsumowań i osobistych analiz emotka
Byleby zawsze z szacunkiem odnosiły się do preferencji innych.

Tyle ode mnie, amento emotka :):)

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5840740 Napisano: 23.03.2014 00:00:55 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

W piątek doszła gwarancja do tabletu emotka



Cieszę się emotka . Szybko.

Mnie ta gwarancja bardziej uszczęśliwiła niż nagroda emotka --> chyba emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5840568 Napisano: 22.03.2014 01:26:06 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):


Bo co z tego jak lekarka moja przyznała, że skojarzonymi nie zaszczepiłaby swojej córki, jeśli najpierw babeczka od szczepień wychwala je niczym złoto emotka .



Sprawdziłam, mamy infanrixa. Powiem Wam, a nie ma się czym chwalić, jak moje ukochane się urodziło, nie sprawdzałam co i jak. Szczepionki skojarzone stały się synonimem "bezbolesnej miłości", gwarancji najlepszego co dziecku może się przytrafić itp. Tak sprzedały mi info Panie z przychodni i lekarki ( myślę, że same w to wierzyły).

Dzisiaj bym się zastanawiała.

Kali

Co do prezentu:

1. Piszesz, że nie chcecie kasy - może nie jest tak głupia? My też mieliśmy zabawki itp. po moich siostrzeńcach - Ola ma już teraz, po 4 latach na swoim koncie fajną kwotę emotka

2. Jak chcecie zabawki: to co pokazałaś jest fajne, tylko nie wiem, jak ten kosz się długo utrzyma --> w pionie emotka
Fajne, ale nie znam.

3. Kiedyś (dwa lata temu emotka ) rozmawiałyśmy o fontannie z piłek. Może Bartolomeo by polubił? emotka

4. Katrin już pisała o basenie, ja wtrącę, że może nie musi być full wypas z małpkami itp. emotka , a zwykły, głębszy - do 30 cm, a do niego piłeczki. 4 - 5 worków emotka Zabawa super, dobra głębokość i bajzel emotka Nawet polecam te najprostsze bez atrakcji.

5. Duplo - super i zawsze.

6. Myślę, że mogłoby być fajne: kolejki. My mieliśmy prostą z MLP ale jeździła po podłodze sama. Nie tylko o torach. W męskim wydaniu pewnie coś tam da się znaleźć emotka I był bieg (Olci).

7. Są fajne kule z v-techa do raczkowania - ale Bartuś pewnie zaraz powstanie - więc nie wiem czy to ma sens.


Duuużo tego, większość macie, więc ciężko coś doradzić....


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5840551 Napisano: 21.03.2014 23:33:10 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


ale co to za szczepionka? w sensie na co dzieciaczki byly szczepione tym zestawem?



Wskazania: Zapobieganie zachorowaniom ma błonicę, tężec, krztusiec i poliomyelitis, jak również zakażeniom wywołanym przez Haemophilus influenzae typu b.

Ze strony: http://www.doz.pl/leki/p4805-Pentaxim

A to nie pierwsza taka sytuacja: http://forum.gaze...116318,pentaxim.html

Rok 2009. Idę sprawdzić co mamy w książeczce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5837697 Napisano: 14.03.2014 22:47:12 w Biedronka
A ten Eden jest do przyjęcia? Nie uczula lub coś tam? Nigdy nie używałam, ledwo z płynami E się zaprzyjaźniłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5837655 Napisano: 14.03.2014 21:08:39 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

size napisał(a):

Otrzymaliście te obiecane gwarancje do tabletu? U mnie niet, choć pisałam. Koleżanka wysłała i za 3 dni miała. Choć to jedynie gwarancja promocyjna (cokolwiek to znaczy), z pieczątką MH i bez daty. Bez protokołu odebrania nagrody.
Ja korzystam codziennie z nagrody i chciałabym mieć zwyczajną gwarancję w razie jakby co. Wiecie coś?


Też nie mam,a powinni przysłać razem z tabletem emotka



Do mnie już dotarła, tydzień temu (w piątek) wysłałam drugiego emila, we wtorek już była. U góry "Jesienne Bingo w Biedronce", pieczątka MH i podpis wydającego.
A na kopercie "Głodomaniacy" emotka Ot, dla ich rozeznania emotka

Napisz do nich, ja pisałam na e-mail do odsyłania danych konkursowych. Za chwilę zapomną może w ogóle o tym konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5835019 Napisano: 08.03.2014 00:58:10 w Biedronka
edzia21 napisał(a):


właśnie owa "gwarancja promocyjna" jest na tyle w dechę, że nie wymaga paragonu ani nic! Dodatkowo sama sobie uzupełniasz na niej datę zakupu itd emotka a jeśli chodzi o gwarę, to tak... napisałam do nich na PW na fejsie i po 4 dniach miałam już list w skrzynce emotka



Wysłałam ponownie zapytanie i prośbę o dokumenty. Póki co, dysponuję jedynie tym fajnym tabletem --> gołym. A może macie numer do MH na który można dzwonić z nadzieją odebrania?

Dziękuję edzia21 za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5834963 Napisano: 07.03.2014 21:50:53 w Biedronka
Otrzymaliście te obiecane gwarancje do tabletu? U mnie niet, choć pisałam. Koleżanka wysłała i za 3 dni miała. Choć to jedynie gwarancja promocyjna (cokolwiek to znaczy), z pieczątką MH i bez daty. Bez protokołu odebrania nagrody.
Ja korzystam codziennie z nagrody i chciałabym mieć zwyczajną gwarancję w razie jakby co. Wiecie coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5831872 Napisano: 01.03.2014 21:53:57 w Dziś cieszę się z.....
Bardzo się cieszę, że spotkanie rodzinne wypaliło. Pierwszy raz uczyniłam bigos wg przepisu Taty, a na Jego cześć (rocznica odejścia). Mieszanie trzydniowe i nasze grzybki. Było cudnie a bałam się przez tydzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5818583 Napisano: 06.02.2014 00:06:27 w Konkursowiczki w ciąży
bridget napisał(a):

samantha22 napisał(a):

przybyłam pochwalić się małym Olkiem emotka

http://images65.f...80a43ec022f82med.jpg emotka


Gratulacje emotka sliczny Oluś;)) bo wszytskie Olki to fajne chłopaki:) moj za 5 dni skoczy 5 miesiecy:)



* i dziewczyny emotka

samantha22, piękny synuś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5817997 Napisano: 04.02.2014 22:20:05 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):




Dziewczyny baaaaardzo polecam chusteczki z biedronki fitti - normalnie jak zobaczyłam skład to w szoku byłam - miażdży wszystkie markowe - do tego są naprawde fajne, trochę przypominają mi nivea, a cena .... "aż" 9 zł z groszami za 3 pak emotka



One też są markowe, produkowane przez firmę EcoWipes, na rynku występują pod nazwą Tami. Tyle, że produkt mało znany, mało reklamowany i mało kojarzony z segmentem "dzieciowym".

I nie, że taka mądrala ze mnie - poszukałam emotka

http://ecowipes.com.pl/tami/


Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5805015 Napisano: 10.01.2014 22:18:31 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
40anna73 napisał(a):


Najdziwniejsze jest to, że to "coś" (a zgłaszane konkursy są dodawane do bazy na bieżąco) zgłosiła 09.01.2014 r. bruce, która usunęła swój profil z tego portalu ... cztery dni wcześniej, czyli 05.01.2014 r. emotka emotka



emotka

Piszesz jako alter-ego i badasz?
Dziwne rzeczy widziałam już, ta nie ma statusu naj. Spoko. Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5801615 Napisano: 06.01.2014 00:29:48 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):


Eeee u mnie już obcykane pytania emotka



Mam nadzieję, że u mnie już też emotka
Służ radą jakby co emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5801597 Napisano: 05.01.2014 23:25:24 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):



straszysz mnie czy się? emotka



Się już jestem, teraz Cię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

size

#5801595 Napisano: 05.01.2014 23:24:17 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):



Łoooo matulu! Jakby patrzeć pod tym kątem, to już koło 5- tego miesiąca jestem emotka



To co, umawiamy się na poród kalendarzowo dwurodzinny? emotka
Kwiecień, początek maja? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0