Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#6868838 Napisano: 07.07.2022 11:25:00 w Żegnamy zmarłych

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

leoniu

#6457384 Napisano: 29.01.2018 17:10:14 w SZUKAM....
Szukam kogoś, kto jest historykiem w liceum i nie podlega pod wielkopolską OKE.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6455383 Napisano: 23.01.2018 00:32:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Coś jest ewidentnie nie tak.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6454684 Napisano: 19.01.2018 23:07:09 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

justfine napisał(a):

petunija1 napisał(a):

Nauczyciele.Córka (10 lat)dostała na półrocze zachowanie dobre,bo:nieco rozmawia na lekcji i troche za mało jest aktywna.To,ze całe półrocze udzielała sie społecznie,zawsze brała role w których nikt inny nie chciał występować(zajecia z polskiego),chodziła na dodatkowe konkursy typowana przez nauczycieli i dużo innych takich sytuacji nie ma znaczenia.Bo gada emotka  Czy szkola naprawde jest tak ograniczona?
W dzienniku Librus chyba z 6 pozytywnych opinii,zadnej złej.
I ucz tu małego czlowieka empatii,wspołczucia i pomocy.
No nic od dzisiaj ćwiczymy jak być niemową.
Kartki dla dzieci z hospicjum poczekają... emotka P

Pytanie o ograniczenie szkoły traktuję jako retoryczne emotka Wartościowanie przy użyciu słów takich jak "nieco" i "trochę" jest nie w porządku. W mojej szkole mamy system punktowy - zaznaczam, że też nie jest bez wad - ale przynajmniej są twarde dane, o których można dyskutować, a nie jakieś "ciut ciut" itp.

Co nie zmienia faktu, że system, który chce nauczyć wszystkich tego samego w tym samym czasie i w ten sam sposób jest z góry przegrany.

Dzięki za okazję do wyładowania zawodowej frustracji emotka


1. a czy zachowanie dobre jest złe? wyjściowe zachowanie nie jest wzorowe, tylko neutralne, więc pewnie na plus poszły wymienione rzeczy, a na minus gadanie. więc jednak myślę, że to udzielanie się miało znaczenie. 

co nie zmienia faktu, że:

2. po uj w ogóle istnieje coś takiego, jak ocena z zachowania wyrażona stopniem? to jest bardzie absurdalne, niż fakt, że ktoś dostał nieco mniejszy stopnień, bo gada (gadanie może przeszkadzać innym). zachowanie powinno się OMAWIAĆ, DYSKUTOWAĆ o nim, a nie zamykać w szablonach, bo wtedy wiadomo, że skala będzie za mała i nigdy nikomu się nie dogodzi, bo każdy powie, że moje dziecko musi być "wzorowe".


1) u mnie w szkole wyjściowym zachowaniem jest poprawne
2) bardzo się cieszę, że w tym roku nie muszę wystawiać ocen z zachowania, bo to co ja sądzę o uczniu, to co sądzą inni nauczyciele, a to, co o sobie sądzi uczeń - to zwykle dwie, trzy, albo cztery różne sprawy
3) warunki oceniania zachowania są w statucie szkoły - można z nimi polemizować na początku semestru, a nie jak mleko się rozlało
4) marzy mi się taki system, jak we Francji, gdzie nauczyciel uczy, a od wychowania są inni specjaliści...
5) całkowicie i absolutnie zgadzam się z taalvikki Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6447058 Napisano: 29.12.2017 23:48:01 w Kupię...
Kupię jakiś przyzwoity, nowy, męski, czarny, skórzany portfel... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6418419 Napisano: 19.10.2017 18:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie - czy ktoś wygrał te warsztaty antystresowe ze stresozaradnych i na nich był?
Warto? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6412977 Napisano: 06.10.2017 21:30:14 w Kupię...
Dwa kody do cinema city.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6404124 Napisano: 16.09.2017 11:19:00 w Oddam za darmo
Mam 3 kody na 25% zniżki na ebooki w publio.pl...
Oddam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6398472 Napisano: 02.09.2017 23:02:49 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

iesiąc, bo już się cieszyłam, że będę miała dzisiaj wymówkę, żeby sobie kupić wafelka, bo przecież tak to ja nie jem słodyczy  Możesz kupić i nawet zjeść. Tam chyba tylko kod jest potrzebny z opakowania A zgłosisz w październiku. Właśnie w tamtej e

Ja sobie nie dam ręki uciąć, ale czy tam, na opakowaniu, nie jest przypadkiem napisane, że chodzi tylko o zakupy dokonane w tym konkretnym, konkursowym terminie? To by chyba (chyba...) musiało mieć jakieś potwierdzenie w paragonie... Wiem, że tylko to mnie powstrzymało od zakupu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6398469 Napisano: 02.09.2017 22:49:25 w Kupię...
A ja kupię żółty komin z laysów, tanio emotka i najlepiej od kogoś w Poznaniu  Wyświetl w wątku >>
0 0