Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#5512770 Napisano: 13.12.2012 10:28:10 w Wkurza mnie...
A ja bym zrobiła awanturę - jeśli to jest przedszkole państwowe. Szkoła/przedszkole powinny być świeckie i koniec. Powinny przynajmniej spytać, jeśli nie raczyły znaleźć jakiejś alternatywy. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5508084 Napisano: 11.12.2012 09:26:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sylwika76 napisał(a):

emotka co za dzień



Co za dzień? Co za ostatnie 3 tygodnie!!!!!
Brak słów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5505751 Napisano: 10.12.2012 10:24:36 w Konkursowiczki w ciąży
Bo ja wiem, zakładam, że jeśli największa organizacja na świecie zajmująca się zdrowiem to mówi, to ma rację. A dla mnie karmienie - mimo, że wróciłam do pracy 6 miesięcy po jej urodzeniu - nie jest problemem.
W czerwcu wyjeżdżam na 2 tygodnie na taki stażyk emotka do Paryża, to kwestia karmienia się sama rozwiąże - w idealnym i zaplanowanym przeze mnie terminie.

Ja w każdym razie siebie widzę i nie mam z tym problemu emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5505721 Napisano: 10.12.2012 10:11:51 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

agusia tak z ciekawości, dlaczego wychodzenie zębów równa się koniec karmienia ?



Bo nie wyobrażam sobie wyć z bólu z powodu wbitych zębów emotka



Ja karmię małą, ma 18 miesięcy. I chcę karmić (za radą WHO emotka ) do 24 miesiąca. I nie zdarzyło się jej mnie ugryźć. Powiem szczerze, że najbardziej bolało pierwsze 4-5 tygodni po urodzeniu. Potem - pikuś. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5503183 Napisano: 09.12.2012 07:51:57 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

Hehe mojemu też noga rośnie - teraz ma jakieś 21 emotka
A młody ma zapalenie gardła emotka - stąd taka gorączka emotka i mamy antybiotyk...



To - mam nadzieję - szybko minie. Moja to miała - trzy dni nie jadała i prawie nie piła, pierwszego dnia myślałam, że zęby. Drugiego po południu wylądowałam na doraźnej. Trzeciego syropek zaczął działać (antybiotyk też niestety był).

Dianek, ty mnie nie denerwuj z tymi butami. Zamówiłam ostatecznie boskie kozaczki z reniferkami 20/21 (moja malutka jest) i czekam. I mam nadzieję, że będą ok...
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5497731 Napisano: 06.12.2012 10:21:14 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dwie kreseczki na razie sa



Superowo emotka emotka emotka

Ale, ja do dianek biznes mam: pajacyki na dziewczynkę? Tak 86 cm? bez stópek najlepiej?

Nie mam siły przekopywać się przez allegro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5495393 Napisano: 05.12.2012 10:17:33 w Konkursowiczki w ciąży
Benasia, my Neosine (widzę, że to jakaś moda jest) podawaliśmy we dwoje... Ja trzymałam, M. wlewał. Ta strzykawka, to moja refleksja jest, to średni pomysł, bo jej nie włożysz jakoś mocniej do buzi. Przy najmniej u nas tak było. To z Neosin się u nas lepiej sprawdzało, bo możesz to włożyć nieco głębiej, tak, że nie wypluje, jak wciskasz.
My to dawaliśmy (mieliśmy 4 ml) dwa razy po 2 ml, w odstępie góra dwóch minut. 4 (nie wiem ile twój ma tego dostawać), to za dużo. Nie ma szans, by bobas to przełknął... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5490504 Napisano: 03.12.2012 10:04:53 w Konkursowiczki w ciąży
Muszę kupić małej kozaczki. I padam. Jakie? Skórzane? A może takie puchate, ortalionowe, nie przemakające (podobno)... W jakich da się chodzić i szaleć po śniegu? Ktoś coś podpowie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5489963 Napisano: 03.12.2012 07:18:49 w Wkurza mnie...
A mnie wkuła babka wydająca krem do testowania Occitane. To tak do wiadomości dziewczyn odbierających. Poszłam, powiedziałam i panna mi daje pudełko 15 ml, taką próbkę. Na moją uwagę, że to dość mało, jak na 4-tygodniowy czas testowania usłyszałam tylko, że krem jest bardzo wydajny emotka
Ale wywarłam lekką presję (lekką, bo za diabła nie byłam pewna regulaminu) i panna zdecydowała się zadzwonić gdzieś wyżej. I oczywiście krem miał być pełnowymiarowy.
I właśnie się zastanawiam: nie wiedziała, czy uznała, że ma przed sobą pierwszą naiwną... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5487001 Napisano: 02.12.2012 07:35:01 w Konkursowiczki w ciąży
Ja też nie wysyłam. Konkursy traktuję hobbystyczno-zarobkowo. I na dziecku jakoś nie mam zamiaru zarabiać. Nie wrzucam jej też na fb. Ci którzy nas znają znają i dziecko. A inni - nie muszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5477532 Napisano: 28.11.2012 07:32:16 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Ha ha, ja dzięki mojemu świętej pamięci wilczurowi miałam całą mordę cierniami pooraną. Szłam z nim na spacerze koło żywopłotu, trzymając go krótko na smyczy, bo ludzie chodnikiem szli, a ten sukinsyn zobaczył w luce miedzy krzakami kota i skręcił pod kątem prostym...
Pies się w luce zmieścił, ja na żywopłocie zostałam emotka
Dobrze, że sobie smyczy koło ręki nie okręciłam...


Ja sobie kiedyś okręciłam. I zobaczzył Lessie za krzakami. Palec środkowy złamany, więc miałam go poowijanego i usztywnianego. Środkowy... Dzieci w szkole kwiczały z radości, pytając, co robiłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5474731 Napisano: 27.11.2012 03:16:42 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

leoniu napisał(a):

Reni napisał(a):

Wkurzyli mnie nowi sąsiedzi emotka Chyba mieli parapetówkę tej nocy i do 4 godziny nad ranem grali na gitarze i śpiewali jakieś kolonijno-religijne pioseneczki emotka emotka
Pomijając fakt, że takie imprezy robi się w weekendy a nie w tygodniu to przynajmniej mogliby mieć lepszy gust muzyczny... emotka emotka emotka
Jestem niewyspana i gryzę!! emotka


Się policję wzywa równo po 22-giej. Zwykle wystarcza.


Nie wystarcza emotka Ja walczę z grupką chłopaków urządzających imprezy na klatce schodowej i uwierz mi, walka nie jest równa, bo im wolno prawie wszystko. Na zmianę przyjeżdża policja i straż miejska i pomaga na tydzień. A tekst pana z SM gdyby wyszli to proszę do nas zadzwonić bo mamy ograniczone fundusze na paliwo, żeby jechać do upomnienia mnie rozwalił. A sąsiedzi milczą, bo się boją chłopaków (kibiców).


Ja wiem... Miałam takich nad sobą, na szczęście wynajmowali i tak dręczyłam właściciela mieszkania (i wynajmujących zresztą też), że nie mieszkają... Ale mam świadomośc, że gdyby to było ich mieszkanie, to tak prosto by nie poszło... Ale teraz juz się po prostu nie boję dzwonic na policję, kiedyś się wahałam: a może..., a po co... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5473967 Napisano: 27.11.2012 10:21:20 w Wkurza mnie...
Reni napisał(a):

Wkurzyli mnie nowi sąsiedzi emotka Chyba mieli parapetówkę tej nocy i do 4 godziny nad ranem grali na gitarze i śpiewali jakieś kolonijno-religijne pioseneczki emotka emotka
Pomijając fakt, że takie imprezy robi się w weekendy a nie w tygodniu to przynajmniej mogliby mieć lepszy gust muzyczny... emotka emotka emotka
Jestem niewyspana i gryzę!! emotka


Się policję wzywa równo po 22-giej. Zwykle wystarcza. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5473313 Napisano: 26.11.2012 09:11:32 w Konkursowiczki w ciąży
No ja GAPa uwielbiam. I dla bobasa i dla siebie. Nosi się to, nosi, nosi i nic się z tym nie dzieje. Wkurza to, że tam to jest po prostu kolejna sieciówka, a u nas nie-wiadomo-co... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5473020 Napisano: 26.11.2012 07:24:44 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

monia90 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):



Aaaa i gdyby któraś nie mogła dostać już glamour z kartami do h&m to u nas w empiku mase ich jest emotka


a co to za karty?



Karty dzięki którym za kazde wydane w H&M 50 zł oddają Ci 20 emotka

My wczoraj zrobiliśmy rekonesans w H&M - asortymentu jakiego szukalismy sporo emotka Mam nadzieje ze tak zostanie do 1 grudnia emotka . Młody padnie jak to zobaczy emotka . Wpadlismy tez do 5-10-15 ale kupilismy małej tylko komplecik (legginsy i bluzeczka ze świątecznej kolekcji )i rajstopki idealnei pasujace do jej kreacji emotka - tej firmy nosimy rozmiar 86 - sprzedawczyni mówiła ze rodzice czesto mówią iż rozmiarowka jest zawyżona - i wez tu kup coś człowieku na oko emotka



W 5-10-15 chyba faktycznie coś nie tak jest z rozmiarówką. Z innych to my chyba C&A, H&M nie lubię - dla mnie on jest ścierkowaty troszkę. Ale najlepsze ciuchy bobasowe ma i tak GAP moim zdaniem, ale on drogi i w Polsce tylko w Wawie, za to za granicą można wybierać. No i Cocodrillo lubię. U nas się sprawdził. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5469095 Napisano: 24.11.2012 07:49:52 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że powinnam zabrać się za sprzedaż mieszkania i nie mogę się zmobilizować, żeby to zrobić. A na rynku stagnacja, więc im szybciej to zrobię tym lepiej, może się ktoś napatoczy i kupi... Wrrrrrrrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5465693 Napisano: 22.11.2012 07:56:17 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Leoniu kazdy robi jak uwaza emotka zwlaszcza ze mowisz chyba tylko o cywilnym.
A kościelny to juz inna sprawa ,dla mnie - katolika cos normalnego - dla inny zbedny wydatek.


Grusiu, bez urazy. ale jeśli rozpatruje się ślub kościelny będąc katolikiem w kontekście wydatku, to jest do dla mnie co najmniej dziwne...


Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5463936 Napisano: 21.11.2012 08:28:16 w Konkursowiczki w ciąży
A tu widzę, że motyw ślubu powraca emotka To ja powiem moje i może mnie poatakujecie, zamiast sobie wyliczać emotka Nie mam slubu, bo uważam go za drobnomieszczański przeżytek. I jeśli go wezmę (podatki kochane) - może... - to zajmie mi to 3 tygodnie, bo taki jest czas (ustawowy) oczekiwania w USC. A potem pójdę w trampkach, podpiszę, co trzeba i tyle... Z gości tyle, co 2 świadków, ale jak dla mnie, to mogą być panie z urzędu.
I jak widzę te emocje, licytacje (przecież każda miała piękny ślub i pięknie na nim wyglądała!!!) - to cieszę się, że mnie to ominęło emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5446034 Napisano: 11.11.2012 09:07:38 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 tak, ja wiem... Tyle, że takie głosy w mediach też były... ja je tylko przytoczyłam... Tam trzeba chyba 3 miesiące te najwyższe składki płacić, żeby dostać to - też najwyższe - uposażenie, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5445915 Napisano: 11.11.2012 08:16:00 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

rachel napisał(a):

dianek dzięki za link:))) emotka emotka jak tylko przestaję płakać z załamania to czytam:/

agusia147 - to chyba jednak o ten projekt chodziło:PP Mi się wydaje ze skoro płaci to wszystko zus to powinno być normalnie. Na mój rozum odprowadzasz składkę do zusu a za to macierzyńskie dostajesz od nich....no ale sprawdz bo gdybam



Ale są różne stawki ZUS. Kurcze no nie wiem, muszę chyba z księgową o tym pogadać bo ciekawe info znalazłam. http://www.ekorod...3,1090,strona,2.html
Jeśli to działa jak myślę, to miesiąc przed urodzeniem bobo przystępuję do chorobowego i podnoszę zus do najwyższej stawki i mam emotka

To działa, ale teraz są ogromne kontrole jeśli chodzi o te praktyki. Z drugiej strony, skoro prowadzisz firmę i możesz przedstawić dokumenty, ze nie jest to fikcyjne samozatrudnienie to jak najbardziej, możesz tak zrobić emotka



To jest legalne. Dziura prawna - niedopatrzenie. I ponoć nic nie mogą zrobić, jeśli ktoś się tak samozatrudni. Ja to budżetówka, więc nie wpadłam na ten genialny pomysł.
Ale nie potępiam.
Państwo tak robi na kasę osoby na macierzyńskim (z moich skromnych obliczeń straciłam przez pół roku z małą jakieś 10.000, jeśli nie więcej), że ja nie miałabym jakiś dużych oporów.
Kiedyś widziałam wywiad z Magdaleną Środą i ona jakoś tak to skomentowała, że skoro państwo nie potrafi tak skonstruować przepisów, to teraz nie ma prawa ingerować - dopóki ich nie zmieni..
Wyświetl w wątku >>
0 0