Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#4801331 Napisano: 01.11.2011 09:45:32 w Konkursowiczki w ciąży
Święte słowa koper. Ja karmię, karmiłam zaraz po cesarce, bo u nas kazali od razu. Byłam wściekła, ze nikt nie powiedział, że to tak boli... Tak btw - ja polecam bephantem. Mała była mała (2250) i to wydawało mi się najlepsze dla niej. Chcę karmić do 6 miesiąca tylko, a potem już tylko dokarmiać.
I tak jak jednych wkurzaja rady, ze lepiej piersią, tak mnie wkurzały te, że mam dokarmiać... I położna, która na moją odpowiedź, że nie mam smoczka i nie zamierzam mieć, powiedziała: bo wy młode wymyślacie...
Tak to jest, jak się wybierze pierwszą położną z brzegu...

Ale karmię, mała ma juz przesło 5 kg (podwoiła swoją masę już w 3 miesiącu, a najczęściej jest to w piątym). Tyle, że ze snem nie miałam problemów, bo malutka od 3 tyg zasypia o 21, budzi się o 4-5, a potem ok 7 rano. Cudowna jest emotka

I - że zakończę te zwierzenia - nie wsadza się nosa do nie swojego cyca emotka ot co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4774126 Napisano: 21.10.2011 08:18:06 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

hehe, to faktycznie młoda d** jesteś emotka

to ja ze swoim '87 sie staro czuje emotka



79... nie, ja wcale nie czuję się staro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4773245 Napisano: 21.10.2011 02:34:12 w Konkursowiczki w ciąży
kalisto1986 napisał(a):

katrin22
Jedyny minus w tm, że na pewno dłużej posiedzisz w szpitalu, ale teraz już nawet nie trzymają chyba aż 6 dni



Trzymają... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4771224 Napisano: 20.10.2011 08:04:46 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

dziewczyny ratunku emotka ja wiem, że mam dzisiaj dzień panikowania, ale teraz to już przesada

brzuch mnie boli - nisko, po prawej stronie, ale bliżej środka brzucha
ból dość silny, kujący, pojawia się co kilka, kilkanaście minut, tak jakby mi ktoś igłę wbijał i później cisza

nie jest rozległy, boli mnie w jednym, konkretnym miejscu

i nie wiem czy to jelito, jajnik czy co... wyrostek na pewno nie

ogólnie czuje że mam jakiś napięty brzuch ale nie wiem czy to ze stresu teraz, czy co...

czy któraś tak miała? któraś ma pomysł co to? weźcie mi coś powiedzcie bo zwariuje zaraz...

jeszcze mnie lewy cycek boli i się z niego leje jak głupie emotka

i brzdąc się nie chce ruszyć żeby uspokoić mame emotka


Idź Dianek do lekarza... Dalej, już... Jeśli ci coś jest - pomogą, a jeśli nie - uspokoją.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4763771 Napisano: 18.10.2011 12:12:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Jeden krem Siquens, nadawcą Agora... Kurier.
Wygrałam zestaw, a nie jeden - w konkursie Avanti. Czy ktoś też tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4762529 Napisano: 17.10.2011 07:55:19 w Konkursowiczki w ciąży
endzi1984 napisał(a):

Dziewczyny musze sie pochwalic emotka Niedawno wrocilam od lekarza i udalo sie podpatzrec plec Malenstwa emotka No i bedzie chłopak mąż bardzo zadowolony od poczatku chciał syna emotka


E tam emotka u mnie też podpatrzył w 14 tygodniu, że chłopak (cyt.: coś tam wisi, o, widzi Pani), potem dłuuuuugo widzieliśmy (no dobra, on widział, ja tam do końca nic nie mogłam zauważyć emotka )tylko pupsko... A w szóstym, kiedy zażądałam definitywnej informacji - okazało się że dziewczyna.
Czym zaniżam męską średnią forumową. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4759891 Napisano: 16.10.2011 09:06:45 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Dziewczyny wiecie może jak zapisać się do przychodni z NFZ? Jakie potrzebne są dokumenty?



dowód osobisty + dowód ubezpieczenia
chociaż babe w ciąży chyba bez dowodu ubezpieczenia powinni zapisać



Czy ubezpieczenie liczy się takie jak np. na uczelni? Czy jeszcze coś innego? Jestem jeszcze ubezpieczona prywatnie, ale to się chyba nie liczy? Bo wiem, że trzeba być zameldowanym w danym mieście. Mam kartę z NFZ z poprzedniego miejsca zamieszkania.



Nie trzeba być zameldowanym w danym mieście - mąż jest zameldowany na podhalu a przychodnię ma w Krakowie.

Dowód ubezpieczenia to zaświadczenie o zgłoszeniu do ZUSu lub RMUA Twoje - jeśli odprowadzasz składki do ZUS lub jeśli jesteś studentką na prawnym utrzymaniu rodziców - to dowód ubezpieczenia rodziców oraz dokument potwierdzający, że zgłosili Cię jako członka rodziny do ZUS (mieli taki obowiązek)




No ale wyszłam za mąż i teraz budżet wspólny z mężem, a rodzice nas nie utrzymują. ZUSu nie płacę bo nie pracuję. Czyli co? Nie mam ubezpieczenia? Czy mogę lecieć dalej na ubezpieczeniu ojca z pracy mimo innego nazwiska?


Moim zdaniem teraz lecisz na ubezpieczeniu męża... Ale jak to się ma do potrzebnych ci dokumentów - nie wiem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4757634 Napisano: 15.10.2011 08:10:12 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

benasia napisał(a):

ja mam kupiony zapasik pampersów chusteczek -tych zielonych i pamarańczowych -mi odpowiadają emotka
potem się dokupi jak się skończą emotka


Właśnie czytałam, że mamy polecają Z Pamerrs Sensitive, Nivea Baby, i Bambino.


Pampers i Bambino dobre. Ale Bambino chyba nawet lepsze. Nivea nie znam. Odradzam Huggies (tfu, tfu, tfu) i Bellę... Bella ma kilka rodzajów, ja kupiłam chyba sensitive i do niczego były... Moim skromnym zdaniem rzecz jasna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4747750 Napisano: 11.10.2011 08:16:05 w Konkursowiczki w ciąży
beniaminowa napisał(a):

dianek napisał(a):




zastanawiamy się z mężem czy się nie wybrać na warsztaty noszenia dzieci w chustach lub warsztaty naturalnego pieluszkowania
http://www.koala....rona,WarsztatyChusty
http://www.koala....a,Naturalne_pieluchy

trochę kosztuje, ale z drugiej strony tematyka ciekawa no i kolejny sposób na nieco aktywności i spędzenia czasu razem...
myślicie, że warto?


Też chciałam iść na warsztaty noszenia dziecka w chuście... Super sprawa. Niestety u mnie akurat się takowe nie odbywały emotka Musiałam się sama nauczyć wiązać chustę i wkładać do niej maleństwo... Gorąco polecam i jak dla mnie noszenie synka w chuście to była sama przyjemność i wygoda a i synek był zadowolony bo praktycznie cały czas spał jak go nosiłam (naturalne kołysanie - jak u mamy w brzuszku emotka ) i z tego co czytałam chusty są bezpieczne i zdrowe w przeciwieństwie do niektórych nosidełek. Także dianek jak masz możliwość to śmigaj emotka



Chusta jest super. Mała nienawidzi wózka. Wrzeszczy w nim tak, że rozmawiać się nie da. A chusta? Od razu śpi... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4684904 Napisano: 18.09.2011 07:42:44 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

no ja właśnie aplikuje herbatke z podwójną cytryną i miodem, zaraz będę ładować czosnek - ale chyba w tabletkach, bo od świeżego mi ostatnio źle emotka

krople na katar by się przydały, ale nie mam żadnych które bym mogła używać emotka



Kropli nie powinnaś żadnych, lepiej się przemęcz... Jeśli możesz przynajmniej.



Jakieś można - w 3 trymestrze na pewno, bo ja je brałam, Buderhin się nazywały. Ale to na receptę i pod kontrolą lekarza.
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4682273 Napisano: 17.09.2011 11:20:23 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

a z innej beczki - cena wkładek laktacyjnych mnie powaliła... kupuje wielorazowe emotka


Jakaż ta cena? wkurza mnie że na ciężarnych to wszędzie zdzierają.



j&j od 15-18 zł, za 15 par bodajże, canpol baby (do d...) - 14 zł za 20 par... Rossmanowskie - 6 zł za 15 par... na moje dość dobre... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4679016 Napisano: 15.09.2011 08:33:15 w Konkursowiczki w ciąży
Hmmm... Zawsze może się zdarzyć tak, że wybierzecie szpital, położną i okaże się, że i tak nic z tego. Ja wybrałam poznański Raszei. I co? Okazało się, że poszłam na chwilę w sobotę na Polną, zostałam i w niedzielę mała już była na świecie.
Zapierałam się, że tam nie pójdę, że słowa dobrego o położnej nie słyszałam, że tylko wyposażenie świetne, ale ludzie... I co? Byłam tam tydzień i o żadnej z położnych i pielęgniarek na oddziale złego słowa nie powiem, lekarz uratował małej życie, a pani od laktacji zawdzięczam to, że karmię piersią.
A co do płacenia - zgadzam się z Grusią. Kurcze - płacicie nauczycielkom, żeby lepiej zajmowały się waszymi dziećmi, niż innymi? Nie, bo to niemoralne, bo nauczyciel musi itp... A lekarzom i położnym już można... Wrrrrrrr... Wkurza mnie to. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4668179 Napisano: 11.09.2011 08:48:12 w Konkursowiczki w ciąży
Też słyszałam (ale z innego źródła), że nie dopierają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4668088 Napisano: 11.09.2011 08:20:54 w Konkursowiczki w ciąży
Tak sobie czytam o pieluchach... My używamy pampersów. I nie będę tego zmieniać. Ale mojego m. siostra używała tylko i wyłącznie tetry. Mała ma już 2 lata, załatwia się do nocnika i pieluchy się skończyły.
A ponieważ oni są bardzo eko, to nie prali tego w proszku, tylko w jakiś orzechach indyjskich. I twierdzili, że wyszło taniej... Ale to się robiło w domu z ogrodem i strychem, więc kwestia suszenia była łatwiejsza.
Mnie jest łatwiej z pampersiakami. Ideologicznie nic udowadniać nie muszę. On trzymali się swoich poglądów i też było ok. Wśród ich znajomych coraz więcej ludzi się na takie pieluszkowanie decyduje i dają radę.
Cóż, nasze mamy też dawały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4655824 Napisano: 06.09.2011 08:06:59 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

drogie ciazaroweczki ma ktos dzisiejszy kupon na pampersy z rossnetu?bo juz nie zdazylam


uśmiechnę się o to samo, ale nie tyle, że nie zdążyłam, co nie dopatrzyłam się, że są takie kody... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4628320 Napisano: 24.08.2011 06:36:59 w Wygraj mi / Wygram za...
szukam osoby, która wygra mi nivea damski i męski w zamian za taki komplet (nowy emotka rzecz jasna) http://sklep.ital...koszula_stringi.html
kolor czarny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4579085 Napisano: 31.07.2011 10:21:44 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

wkurzył mnie konkurs Schlecker /tlc - aplikacja konkursowa od kilku dni nie działa - dziś ostatni dzień konkursu i przez prawie tydzień nie udało mi się wysłać zgłoszenia


Czyli to nie tylko u mnie???
Mnie też to wkurza! Zwłaszcza, że wczoraj poszłam specjalnie nabyć Lenor'a. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4567616 Napisano: 27.07.2011 07:39:52 w Konkursowiczki w ciąży
cudaczek121 napisał(a):

leoniu napisał(a):

madziarka19 napisał(a):

Mój synek jest już na świecie cały miesiąc i 2 dni.Poród-tragedia,nie dosyć,że wywoływany to na dodatek zakończony cesarką.
Ale za to ile szczęścia:)3220 i 50 cm,taka były wartości urodzeniowe,dziś rośnie i tyje wcinając na zmianę z cycka i z butelki:)
Powodzenia wszystkim ciążówkom:)



To ja też napiszę, że mała jest na świecie równo od miesiąca, więc teraz was tak sobie tylko podglądam. Trzy tygodnie za wcześnie, cesarka, bo się porobiło nieładnie, ale wszystko w porządku. Malutka, 2250, ale powoli dobijamy do 3 kg emotka


Gratulacje,dziewczyny:)Ja wprawdzie dzieci nie mam ani się nie spodziewam w najbliższym czasie,ale moja siostra rodziła w zeszłym roku w sierpniu i Synek jej miał wagę urodzeniową 3950 g, mierzył 59 cm, więc siostra mówi,że ona by się bała brać na ręce takie 2 kg niemowlę emotka



Ja nie miałam porównania, więc się nie bałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4562513 Napisano: 26.07.2011 10:54:02 w Konkursowiczki w ciąży
madziarka19 napisał(a):

Mój synek jest już na świecie cały miesiąc i 2 dni.Poród-tragedia,nie dosyć,że wywoływany to na dodatek zakończony cesarką.
Ale za to ile szczęścia:)3220 i 50 cm,taka były wartości urodzeniowe,dziś rośnie i tyje wcinając na zmianę z cycka i z butelki:)
Powodzenia wszystkim ciążówkom:)



To ja też napiszę, że mała jest na świecie równo od miesiąca, więc teraz was tak sobie tylko podglądam. Trzy tygodnie za wcześnie, cesarka, bo się porobiło nieładnie, ale wszystko w porządku. Malutka, 2250, ale powoli dobijamy do 3 kg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#4561496 Napisano: 25.07.2011 09:07:21 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Jest tylko takie cosik:
http://www.niam.p...a_zurawina_z_cytryna
Właśnie jak mi nie pomoże cytryna i Urosept, to zakupię sobie oryginalny sok z żurawiny do rozcieńczania.



To lepiej to:
http://www.sklep....-oleofarm-490ml.html

kwaśne jak diabli, ale faktycznie skuteczne... Wyświetl w wątku >>
0 0