Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#2481285 Napisano: 07.07.2009 09:52:10 w Oddam za darmo
szukam osób z Poznania chetnych na bilet pokaz filmu „Coco Chaneljednoosobowy na seans dzisiaj w multikinie

jak wyżej - nie dam rady emotka

pisać na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#2424196 Napisano: 07.06.2009 06:17:29 w Rossmann
ciasssteczko napisał(a):

tedance napisał(a):

lukasiewicz napisał(a):

mandaryna4 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

leoniu napisał(a):

A ja mam pytanie - tak trochę a propos list i nicków... Dostałam wczoraj maila, że przypominają, że mam iść odebrać zestaw Colgate...
Ale mnie tam nie ma na liście... Grałam w to, ale raz i... i się dziwę... Miał tak ktoś?


przejrzyj kilka poprzednich stron...




też tak miałam



no tez takiego dostalam, wiec pojde, widocznie maja mnie na liscie emotka i odrazu odbiore prezent wakacyjny, wlasnie druknelam kupon emotka


No jasne,że idź i stanowczo domagaj się wygranej, przecież dostałaś maila
emotka emotka



jeden zdrowy komentarz do tej calej piany
emotka



ok, doczytałam... co prawda mail wyjasniający sprowadza się do wulgaryzmu, ale po 4 dniach pobytu w kulturalnych zagranicach poczułam , że wróciłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#2422941 Napisano: 07.06.2009 07:11:58 w Rossmann
A ja mam pytanie - tak trochę a propos list i nicków... Dostałam wczoraj maila, że przypominają, że mam iść odebrać zestaw Colgate...
Ale mnie tam nie ma na liście... Grałam w to, ale raz i... i się dziwę... Miał tak ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#2078883 Napisano: 07.01.2009 07:08:05 w Połączenia nieodebrane
a ja 15,43, jedno połączenie...

czy dzwonili do kogos a propos konkursu tchibo, tego z karnawałem w rio? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#1959893 Napisano: 23.11.2008 12:08:00 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, jak panny i panowie zalogowani w początku listopada nabijają sobie posty wpisując kilka razy dziennie gratuluję, albo oh! nic nie wygrałam, albo: kliknijcie.
Zamiast uporządkowanej strony burdel. Jak ktoś bardzo chce gratulować, to niech pisze na pw., a jak chce ponarzekać to tu... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0