Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#6262807 Napisano: 02.10.2016 10:33:23 w SZUKAM....
Szukam kodów do multikina i cc... (ale bardziej multikino) - propozycje - priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6259566 Napisano: 25.09.2016 14:01:33 w Kupię...
Ja również...
Kupię kody do multikina lub cinema-city... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6259369 Napisano: 24.09.2016 13:13:08 w Wkurza mnie...
Wkurzyła mnie forumowiczka, która napisała na priv, że dodałam konkurs w "Teraz" trzy minuty po czasie.  

Sprawdzam (poczuwszy się winną) i widzę, jak w pysk strzelił, że dodałam o godzinie 15.03 (czyli 3 minuty po rozpoczęciu), a trwał (jak to na Demotywatorach bywa) do 16.00.

Forumowiczka spytała mnie, jaki jest tego sens...

Ano był taki, żeby ludzie z Gdańska i Gdyni mogli się przejść do kina
A będzie taki, że teraz nie dodam konkursu wcale, bo i po co - skoro nawet za dobrze dodany konkurs można się bez powodu doczepić.

Wyświetl w wątku >>

leoniu

#6248803 Napisano: 01.09.2016 17:34:23 w Wkurza mnie...
@bucik-konkursy napisał(a):

trebor1 napisał(a):

istna walka z wiatrakami... ale widział ktoś ostatnio wiatak? Prawie wszystkie ci idealiści w końcu wybili emotka

Nie, dlaczego? Wiatraki mają się dobrze! emotka Odnoszę wrażenie, że w mojej okolicy przybywa ich z miesiąca na miesiąc.


Nie przybywa, bo ustawodawstwo jest takie, że już się nie opłaca, opłaca się natomiast grzać węglem, co też się oczywiście nie opłaca, bo dopłacamy do górnictwa i do jego ciągłych dofinansowań. A przy okazji żyjemy w jednym z najbardziej zaśmieconych i zanieczyszczonych krajów Europy.  I tak, to jest jedna z wielu rzeczy, które mnie wkurzają. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6221774 Napisano: 28.06.2016 18:11:52 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

leoniu napisał(a):

Bruce, to nie ta rewolucja emotka  Ta wolność wiodła lud na barykady w 1830, a nie w 1789  emotka  A w 1830  nie było już ani kordelierów, ani górali emotka  

Wiem, wiem, ale czy Biedronkowi organizatorzy obecnych konkursów to wiedzą? emotka



Oni są jak Robespierre emotka  nic nie wiedzą, ale wiedzą wszystko... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6221739 Napisano: 28.06.2016 17:16:57 w Popraw sobie humor...
bruce napisał(a):

buncia88 napisał(a):

emotka Już teraz rozumiem, skąd tam... kordelierzy i górale.

Bruce, to nie ta rewolucja emotka  Ta wolność wiodła lud na barykady w 1830, a nie w 1789  emotka  A w 1830  nie było już ani kordelierów, ani górali emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6183253 Napisano: 12.04.2016 21:51:53 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

u, biorę antybiotyk, a kaszel jak był, tak jest nadal.. no ile można???  Już o spamie na jednym koncie na tlenie nie wsp

 3 tygodnie... W wersji najbardziej realnej.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6175272 Napisano: 21.03.2016 10:05:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

leoniu napisał(a):

Mam pytanie a propos Liptona - tam wrzucili 6 wyróżnień. A regulaminowo ma być 10. W drugim etapie dali 8. To gdzie są te pozostałe, żeby była pełna dziesiątka? Na fb?

Jeszcze pewnie nie potwierdzone, jak się wypełni formularz to praca pojawia się na stronie

Ok, rozumiem, dziękuję emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6175269 Napisano: 21.03.2016 10:02:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie a propos Liptona - tam wrzucili 6 wyróżnień. A regulaminowo ma być 10. W drugim etapie dali 8. To gdzie są te pozostałe, żeby była pełna dziesiątka? Na fb? Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6159404 Napisano: 12.02.2016 14:31:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystko źle, wszystko nie tak, wszystko do ... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6156666 Napisano: 06.02.2016 23:41:15 w SZUKAM....
ankasss napisał(a):

może ktoś doradzi mi odnośnie zakupu zmywarki, jakie marki polecacie? czy warto zainwestować w boscha i w 5-letnią gwarancję?


Ostatnio czytałam, że w gwarancje generalnie nie warto inwestować, ale to pewnie kwestia gustu  emotka  Ale Boscha polecam bo mam i mama też ma i to od paru lat (mama chyba od 6. ja od 2) i są ok. Za to nie polecam Amici, którą też miałam.   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6153504 Napisano: 02.02.2016 00:01:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał we wcześniejszych etapach tego konkursu??
 https://konkurs-bankowaewolucja.pl/
bankowa ewolucja 5 etap
... i mnie oświeci, jak informują... Bo nie wiem, czy ja tam w końcu jestem, czy mnie nie ma ... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6152619 Napisano: 30.01.2016 19:51:54 w SZUKAM....
Szukam kogoś, kto wygrał we wcześniejszych etapach tego konkursu
 https://konkurs-bankowaewolucja.pl/
bankowa ewolucja 5 etap

... i mnie oświeci, jak informują... Bo nie wiem, czy ja tam w końcu jestem, czy mnie nie ma ... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6151268 Napisano: 27.01.2016 22:42:09 w Wkurza mnie...
Więc zamykając mój udział w tej dyskusji: chcesz mieć coś taniej - podejmujesz pewne ryzyko i jakby co - możesz być zły/zła tylko na siebie.
No i absolutnie zgadzam się z joan.
Amen.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6151265 Napisano: 27.01.2016 22:37:20 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

serberta napisał(a):

mia napisał(a):

joan napisał(a):

serberta napisał(a):

że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z ********na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble?


Nie ma czegoś takiego w przypadku osób fizycznych.

Proponuję Ci pogadać z Philipsem na FB, może też inni użytkownicy steamera się do Ciebie na PW odezwą... W ten sposób dowiesz się czy "to to" tak ma działać, jak działa.
A jak się okaże, że urządzenie nie jest wadliwe, tylko nieskuteczne, to wystaw na Allegro. emotka
W przypadku osób fizycznych, tak jak napisała joan, można liczyć tylko i wyłącznie na dobrą wolę...

Dziękuję za pomysły , niestety na dobrą wolę nie mogę liczyć....

Jeśli sprzedalabym Ci nowy, pełnowartościowy towar, a on po prostu nie spelnilby Twoich oczekiwań to nie przyjelabym zwrotu. Bo co mnie to obchodzi, że Ci się odwidzialo, skoro towar jest już używany? To tak jakbyś kupiła cukierki, zjadła pół opakowania i powiedziała, że chcesz oddać, bo niedobre. 

o... a tu - gdzie gwiazdki - nadal jest...  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6151264 Napisano: 27.01.2016 22:35:18 w Wkurza mnie...
serberta napisał(a):

że wyrzuciłam w błoto 280 zł. Kupiłam z ogłoszenia tutaj na forum streamer philipsa, dogadałam się z sprzedającą na privie , wybrałam odbiór osobisty w Krakowie i dostałam coś co absolutnie mi nie jest do niczego potrzebne.Nie miałam możliwości wypróbowania , przekazanie streamera nastąpiło w Galerii. Chciałam zwrócić powołując się na umowę zawartą na odległość, ale sprzedająca odmawia mi tego prawa.  Streamer miał być do wygładzania delikatnych ubrań ale nie ma żadnego efektu. Kurcze nie wiem czy ten egzemplarz jest wadliwy czy philips produkuje buble?


Tu, zamiast słowa "sprzedająca" było wprost napisane o kogo chodzi... Już nie ma.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6151258 Napisano: 27.01.2016 22:33:13 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

leoniu napisał(a):

joan napisał(a):

dolly napisał(a):

leoniu napisał(a):

Powiem brutalnie - było nie kupować. Uważam, że to jest nieuczciwe, podawanie linka dziewczyny na forum i jechanie po niej. Kupujesz taniej - twoje ryzyko. Tak jak - bywa - kupujemy taniej, ale bez gwarancji... Trudno. 

A gdzie niby ten link podany? 


Chodziło zapewne o NICK.


Masz rację emotka chodziło emotka  

To musial byc szybko usuniety emotka

Był, bo ja go wczoraj widziałam i pamiętam... Pamiętam, bo sobie pomyślałam, że to jest - ze strony atakującej - nie fair. Może już go nie ma. Ale był. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6151255 Napisano: 27.01.2016 22:29:20 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dolly napisał(a):

leoniu napisał(a):

Powiem brutalnie - było nie kupować. Uważam, że to jest nieuczciwe, podawanie linka dziewczyny na forum i jechanie po niej. Kupujesz taniej - twoje ryzyko. Tak jak - bywa - kupujemy taniej, ale bez gwarancji... Trudno. 

A gdzie niby ten link podany? 


Chodziło zapewne o NICK.


Masz rację emotka chodziło emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6151238 Napisano: 27.01.2016 22:10:13 w Wkurza mnie...
Powiem brutalnie - było nie kupować. Uważam, że to jest nieuczciwe, podawanie linka dziewczyny na forum i jechanie po niej. Kupujesz taniej - twoje ryzyko. Tak jak - bywa - kupujemy taniej, ale bez gwarancji... Trudno.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6139156 Napisano: 31.12.2015 00:35:07 w Czy informują/ informowali?
Czy wszyscy, którzy wygrali w kalendarzu adwentowym Muratora dostali już maile? Wyświetl w wątku >>
0 0