Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#6095498 Napisano: 16.10.2015 22:32:19 w SZUKAM....
0 0

leoniu

#6091656 Napisano: 11.10.2015 11:57:49 w Wkurza mnie...
victorious napisał(a):

leoniu napisał(a):

Wkurzyło mnie Allegro. Zawsze był w wyszukiwarce taki myk, ze można było zobaczyć aukcje zakończone. Jak coś sprzedawałam, to mogłam zobaczyć, czy schodzi, za ile, czy może odpuścić sobie wystawianie itp. W każdym razie przydatne to dla mnie było.
No i co?
I oczywiście nie ma...
Kurde no...

Możliwość przeglądania archiwalnych aukcji zostanie przywrócona w drugiej połowie października, po protestach użytkowników. emotka

O! Super... Coś optymistycznego jednak w niedzielę rano emotka  Dzięki Victorius... 
Swoją drogą i tak uważam, że ich pogięło, skoro usuwają najużytnieczniejsze funkcje... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6091589 Napisano: 10.10.2015 23:32:55 w Wkurza mnie...
Wkurzyło mnie Allegro. Zawsze był w wyszukiwarce taki myk, ze można było zobaczyć aukcje zakończone. Jak coś sprzedawałam, to mogłam zobaczyć, czy schodzi, za ile, czy może odpuścić sobie wystawianie itp. W każdym razie przydatne to dla mnie było.
No i co?
I oczywiście nie ma...
Kurde no... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6091540 Napisano: 10.10.2015 21:36:43 w Kaufland konkursy
mama2006 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Czy dostaliście dzisiaj zwrotki z budżetu? U mnie eski poszly a zwrotek brakemotka

Około 13 dostałam zwrotki normalnie emotka

No, Ja wyslaąlm pol godzinki temu i zwrotek nie mam...może jakieś opoźnionko mają

ja też nie mam zwrotki

U mnie też brak.. Wrrrrrr... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6089033 Napisano: 06.10.2015 23:40:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

na bank to nie jest naklejka
Pewnie specjalna edycja jak z talerzami dla knorra

Gdzie tanio kupie mleko?

U mnie w małym osiedlowym sklepie 1,95:-)

Jak to??? Ja ostatnio w Kauflandzie zapłaciłam 3 złote!!! Cóż za zdzierstwo! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6078046 Napisano: 21.09.2015 22:00:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
emotka  zakazać promocyjnych...  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6077362 Napisano: 21.09.2015 09:56:14 w Kaufland konkursy
Dziękuję emotka

To znaczy, że dotarł pięć razy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6077357 Napisano: 21.09.2015 09:49:13 w Kaufland konkursy
Wysyłam dane do kauflandu, i w zwrotce automatycznej ( z adresu kauflandowego) dostaję coś takiego:
uwaga, jeden z twoich listów nie dotarł do adresata ... - to od wp.pl

a niżej info oficjalne kauflandowe: Szanowni Państwo,
W przypadku zakwalifikowania Państwa jako ostatecznego laureata i realizacji wysyłki nagród prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki z nagrodą w obecności kuriera. 
Wszelkie reklamacje dotyczące zawartości przesyłki będą uwzględniane tylko na podstawie protokołu sporządzonego w obecności kuriera.
Z poważaniem
TQ Group

to dotarł, czy nie dotarł???

Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6064348 Napisano: 01.09.2015 12:34:02 w Paragony
Też mam carte d'or... nawet dwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6047453 Napisano: 21.07.2015 23:30:37 w Pomocy!!!!
kreatia napisał(a):

14latka na pewno nie zainteresują żadne figurki  emotka  może jakby miał 7-11 to jeszcze, ale 14latek (szczególnie w dzisiejszych czasach) nie będzie chciał figurek emotka

Bo ja wiem, mój kolega z pracy dałby się za coś takiego pokroić emotka  A jest z końcówki lat 70-tych.Chociaż - może u niego to już demencja starcza... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6008173 Napisano: 23.04.2015 00:30:12 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

dolly napisał(a):

bridget napisał(a):ze usnełam znow z dzieckiem i obudziłam sie tuz przed połnocą, a tyle konkursów sie dzis konczyło, i biedronka dzis kupiona....

a widzisz, a budzik w formie męża? ja sobie taki budzik nastawiłam i voila emotka

taaa trzeba miec "menza" w domu, moj tylko po delegacjach sie rozbija i na weekend w domu gosci:) co  nie jest dla mnie przypływem radosci emotka

To jest bardzo zły budzik, bo konsekwentny. Jezu, jak ja go (w sensie mojego, nie keiti, ani dolly emotka ) nie znoszę, jak mnie budzi... Jest taki upierdliwy i natrętny. Zapominam wtedy o tym, że normalnie to go nawet dość lubię.  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#6000259 Napisano: 03.04.2015 00:33:34 w Konkursy to ... ciężka praca!
androm napisał(a):

chochliczka napisał(a):

zgadzam sie z przedmowczynia-kiedys byly lepsse konkursy i ogolnie wiecej.Moze konkurs malo atrakcyjny ale do dzis wdpominam ten z batonami- echh to byly inne czasy emotka


Boshe, pamietam ten z batonami jak potem pudelka snickersow, marsow, bounty zaczely przyjezdzac. Jeszcze byl fajny taki Winiary ze sie dzwonilo i odpowiadalo na pytania i gadzety dwali np.skrobaczke do jarzyn, radyjko-ludzika (mam do dzis).

 Batony były zabójcze... Mam wrażenie, że co niektóre mam jeszcze w biodrach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5983320 Napisano: 21.02.2015 23:24:16 w Wkurza mnie...
Nie masz, mówię ci to jako córka prawnika, która przerabiała to już z sąsiadami. Masz prawo do słuchania muzyki, o ile to nie przeszkadza innym. Albo wygłuszasz  sobie mieszkanie i słuchasz, albo masz miłych sąsiadów, którzy to toleruja. Jest wolność "do" - np. do robienia tego, na co się ma ochotę we własnym mieszkaniu. I wolność "od" - np. wolność od hałasów innych. Ja nie widze powodów, żeby słuchać twojej muzyki - zwłaszcza w weekend, kiedy chcę odpocząć. I też mam do tego prawo. 
Nie będę ci tu wyjaśniała meandrów filozofii I. Berlina... Ale dość mądre jest to, co on pisał. Polecam.

Skoro to jest wątek od wkurzania, to wkurzają mnie ludzie, którzy słuchają głośno muzyki,  I tacy, którzy nie rozumieją, że inni nie mają ochoty jej słuchać.   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5983318 Napisano: 21.02.2015 23:15:34 w Wkurza mnie...
Edzia21, miło, że się tak troszczysz o sąsiadów wstających o 5 rano.
Natomiast puszczanie basów na full przez pięć godzin i pisanie o tym z dumą mnie przeraża (pomijam fakt, że naruszasz kogoś mir domowy  i dobry prawnik to wykorzysta, bo każdy sędzia mając rodzica niemowlaka kontra bezdzietne basy wyda wyrok adekwatny do sytuacji).
Ja ci tylko życzę takich sąsiadów za ścianą jak ty teraz - kiedy już będziesz miała dziecko. Albo się zestarzejesz. 
  Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5965000 Napisano: 09.01.2015 21:59:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, czy ktoś się orientuje, czy z tego konkursu
Konkurs "Design dla Konesera 2014"

były podawane już wyniki? Miały być 18 grudnia. I nie wiem, czy nie ma, czy ja nie mogę znaleźć... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5964498 Napisano: 08.01.2015 20:16:37 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
marta_1234 napisał(a):

RAFTAJ napisał(a):

aż taka zła ta koszulka ? 

 Z filmu "Ambassada" .Jeszcze też posiadam  bluzkę z długim rękawem z starym logiem TVN 7.


:) Ja ją dałam licealnemu siostrzeńcowi. Był zachwycony. Jego rodzice mniej emotka  ale on znosił ją do cna emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5958779 Napisano: 21.12.2014 00:12:26 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

katrin22 napisał(a):


Polecam także Sinupret emotka


Sinupret jest kretyńsko drogi. Sinulan tańszy i świetny.



U nas sinulan działa o tyle, że po układzie tydzień w przedszkolu - tydzień choroby - tydzień w przedszkolu... mamy 4 tygodnie w przedszkolu. Prócz sinulanu mała dostaje też tran. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5952133 Napisano: 06.12.2014 00:02:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

leoniu

#5949941 Napisano: 01.12.2014 18:44:40 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

U mnie wszystko doszło, nawet już je wydałam . Zapomnieli o nowych eskach?? Czy Poznań zasypało czy jak emotka



Ani płateczka w Poznaniu. Nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5941247 Napisano: 09.11.2014 00:04:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

joan napisał(a):

Właśnie skończyłam oglądać "Kamienie na szaniec" - szmelcowata ekranizacja, profanacja książki emotka


Ja chyba jeszcze nie widziałam filmu lepszego, niż książka. Taki Mankell na przykład. Świetne kryminały. A serial o Wallanderze był denny...


Powiem Ci, że takiego rozczarowania się nie spodziewałam emotka Biorąc pod uwagę, że fabuła dotyczy autentycznych postaci, które broniły Polski... emotka



Nie widziałam Kamieni i raczej ich nie obejrzę... Ale zdarzyło mi się widzieć cudo pt. "63 dni chwały", które jest 69 minutami klęski... Więc, jak masz ochotę się jeszcze wojennie pomasochizować to polecam emotka Samo zło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0