Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika leoniu

leoniu

#5941231 Napisano: 08.11.2014 22:52:35 w Kaufland konkursy
tereniagno napisał(a):

luk1990 napisał(a):

od 3 konkursow-odkad prowadzi je tqg-nie wygralam nawet 1 bonu i zastanawiam sie ,co jest ze mna nie tak....wczesniej regularnie po kilka wpadalo...nie cierpie tej agencji!!! emotka


To tak jak u mnie,szkoda słów emotka



Nienawidzę ich... Nie umiem. Nie nadaję się. Ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5940173 Napisano: 06.11.2014 14:14:07 w Kaufland konkursy
masza napisał(a):

62 też juz leciało?


o... ja też jestem żywotnie zainteresowana... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5937454 Napisano: 30.10.2014 13:46:34 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

a mnie wkurza pogoda - szaro, buro, brzydko i zimno... Tak wiem jest prawie listopad ale kiedyś nawet w listopadzie było pięknie emotka



To nie pogoda, benasia, to wiek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5937252 Napisano: 30.10.2014 00:04:30 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

rachel napisał(a):


No rzeczywiście nie pomyślałam, że zawsze ta wariatka mogłaby być policjantką... emotka A tak na poważnie to współczuję...u nas wszyscy w bloku w sumie normalni tylko ona jedna i uparła się w sumie na nas tylko (reszta w bloku chodzi do niej na korki z angola lub kogo poleca). Jak mieliśmy remont to codzinnie panowie z ekipy dostawali "powitanie" że głośno itd. a przychodzili na 9-15. Po tych jej wycieczkach remontowaliśmy sie od 6-19 tak jak mówią przepisy w naszej spółdzielni...wkurza mnie to takie zatruwanie życia ... i to że jet na tyle głupia ze nie idzie się dogadać:///


Nauczycielka? 90% nauczycieli( wybaczcie forumowi nauczyciele), których znam ma nierówno pod sufitem. I tu nie chodzi o jakieś uprzedzenia...
Podejrzewam, że gdybym miała mieszkać w bloku, to wpadłabym w depresję. Za bardzo cenię sobie spokój.



Moze i masz rację, bo mnie właśnie wkurza smarkula nade mną. Studentka, co to ma mieszkanie pod opieką, bo właściciele mieszkają w Niemczech. I jest za cicho, zeby zadzwonić po policję, ba, nawet za cicho, żeby poważnie się czepiać, ale na tyle głośno, że mnie denerwuje.
Owszem. Uczę w szkole emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5926553 Napisano: 04.10.2014 21:19:55 w SZUKAM....

leoniu

#5911717 Napisano: 02.09.2014 22:32:02 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

mama.adasia napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wkurzył mnie Plus- w styczniu - dziewięć miesięcy temu wzięłam telefon w mix-ie HTC -na fakturze ze stycznia jest kwota 1200 zł, zaraz na początku stłukłam róg szybki dosłownie 0,5 cm w niczym mi nie przeszkadzał i było ok. Do czasu , jak telefon się popsuł i oddałam go do naprawy .I dzisiaj dostałam odmowe w naprawie - chyba że pokryję za swoje koszt szybki. Ok pomyślałam ,pytam się ile a pani do mnie 518 zł emotka .Sprawdziłam ceny telefonów i w tej chwili kosztują nowe z gwarancją 500 zł-pytam się czego szybka jest droższa od telefonu- nie dostałam odpowiedzi. Wyszło że cenę policzyli od kwoty telefonu, który był brany dziewięć miesięcy temu i kosztował 1200 zł .Moim zdaniem powinni sprawdzić ile kosztują teraz te telefony i od tej kwoty policzyć za szybkę .Nie chcieli mi wydać kosztorysu, jak powiedziałam że udam się do Rzecznika -musiałam napisać podanie o wydanie kosztorysu-masakra . Tak samo jak bym kupiła samochód 9 miesięcy temu i dzisiaj chciała bym go sprzedać -przecież nikt nie da mi tej samej kwoty emotka . Aż sobie meliskę zaparzyłam emotka



Czemu Plus Cie wkurzyl? Plus to operator sieci wiec nic z tym nie ma wspolnego. Naprawami zajmuje sie serwis. Serwis ma swoj cennik czesci zamiennych wedlug ktorego oblicza koszt naprawy. Wiec w sumie nie ma sie co denerwowac. Tak to wyglada.



ja jak zbiłam szybkę dwa lata temu (bardzo zbiłam -na śmierć szybki) w moim HTC to w komisie koleś od razu powiedział,że oryginalna 300 zł ,chiński szmelc 100- także ona mogła byc taka droga(bo mi pewnie i tak wstawił chiński szmelc ) emotka a w serwisie pewnie czesci dobre ,amerykanckie emotka



Popieram, bo mojemu M. też w komisie 300 zł zaśpiewali. W zasadzie 300 i coś. Nosi potłuczoną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5909112 Napisano: 28.08.2014 00:48:13 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Jaga się chyba na Befado nauczyła chodzić, chciałam powydziwiać, ale chyba faktycznie kupię... Na allegro nie zdążę, trudno. Pościel mam, ale tak mi się ten śpiworek spodobał... emotka Tyle, ze jak mam kupować i to i to (pościel miała sobie wybrać) to wolę samą pościel... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5909109 Napisano: 28.08.2014 00:41:22 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Befado? Bo jutro muszę kupić... A kupować pościel? Na lezakowanie (co mnie wkurza, bo Jaga już od roku nie śpi w dzień)... Bo w Smyku były takie fajne śpiworki przedszkolaka. I nie wiem, czy się nie skusić... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5907553 Napisano: 25.08.2014 16:11:17 w Kaufland konkursy
Kate78 napisał(a):

Wolałam 4frame. Z tqg nic nie wygrywam emotka emotka



Nienawidzę tqg... nic, jakbym nie pisała - nic emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5896083 Napisano: 29.07.2014 23:53:26 w Wkurza mnie...
maria1980 napisał(a):

staszek napisał(a):

w sobotę jest wesele mojej kuzynki - oni z kolei zamiast kwiatów, wina itp. proszą żeby iść do spowiedzi by na ślubie wszyscy mogli przyjąć komunię




A od kiedy osoby nie wierzące chodzą na śluby kościelne emotka chyba tylko na wesele chadzają ,bo do kościoła po co wejdą by być świadkiem czego-????
Jak dla mnie taka prośba nie jest jakaś niedorzeczna ,świadczy tylko o głębokiej wierze młodych .
Szopka kościelna? Sorki , ale znam takich co tak mówili i gdy stało sie nieszczęście takich szopek pragnęli jak niczego bardziej ..



Prośba spowiedzi jest niedorzeczna, chyba, ze nie mają znajomych ateistów. Ja tam bym sie nie poświęciła. Zresztą wyznaję zasadę, że do pewnych rzeczy się nie przymusza. Ale do kościoła poszłabym, z szacunkiem postała i tyle. Jako ateista fizycznie uczestniczylam już w paru mszach, bo po prostu musiałam tam być jako opiekun kogoś chociażby. A ten atak krytykujący (znam takich co...)... Jest taki uczony, Paul Hazard, bardzo ciekawie pisze o ateizmie, polecam, zamiast atakować... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5892924 Napisano: 22.07.2014 23:45:01 w SZUKAM....
Iva, Tefal ok 400, Philips ok 500. Zalezy, co znajdziesz w Internecie. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5892920 Napisano: 22.07.2014 23:30:18 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

leoniu napisał(a):

edzia21 napisał(a):

leoniu napisał(a):

Szukam kogoś kto ma taką frytkownice (kiedyś mozna było wygrać chyba Philipsa)co to frytkuje już na łyżce oleju emotka zastanawiam się, czy zainwestować w taką (w sensie - czy frytki dobre), czy odpuścić i pójść w olejową klasykę...


ja o philipsie nie wiem, ale mam Tefala, ktory wszystko robi na lyzce oleju (doslownie) i do tego mozna w nim robic i podrzewac czego tylko dusza zapragnie, nie tylko frytki emotka - sam miesza. Szczerze, polecam emotka



A frytki dobre (mój M. pyta)...


chrupiące, złociste - pyszne emotka zarówno te ze świeżych ziemniaków, jak i te mrożone ze sklepu. Kiedyś z lubym miałam faze, to codziennie były frytki haha



Dobra, znaczy tyle, że trzeba przygotować się na inwestycje emotka dzięki wielkie Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5892917 Napisano: 22.07.2014 23:23:55 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

leoniu napisał(a):

Szukam kogoś kto ma taką frytkownice (kiedyś mozna było wygrać chyba Philipsa)co to frytkuje już na łyżce oleju emotka zastanawiam się, czy zainwestować w taką (w sensie - czy frytki dobre), czy odpuścić i pójść w olejową klasykę...


ja o philipsie nie wiem, ale mam Tefala, ktory wszystko robi na lyzce oleju (doslownie) i do tego mozna w nim robic i podrzewac czego tylko dusza zapragnie, nie tylko frytki emotka - sam miesza. Szczerze, polecam emotka



A frytki dobre (mój M. pyta)... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5892911 Napisano: 22.07.2014 23:07:44 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto ma taką frytkownice (kiedyś mozna było wygrać chyba Philipsa)co to frytkuje już na łyżce oleju emotka zastanawiam się, czy zainwestować w taką (w sensie - czy frytki dobre), czy odpuścić i pójść w olejową klasykę... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5877662 Napisano: 19.06.2014 21:15:17 w Kupię...
leoniu napisał(a):

Wygrał ktoś gdzieś bilet na Iron Maiden w Poznaniu??? Albo na Soundgarden w Oświęcimiu??? Gdyby była chęć zbycia - proszę o info na prive.

Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5876276 Napisano: 16.06.2014 23:58:21 w Kupię...
Wygrał ktoś gdzieś bilet na Iron Maiden w Poznaniu??? Albo na Soundgarden w Oświęcimiu??? Gdyby była chęć zbycia - proszę o info na prive. Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5862693 Napisano: 15.05.2014 23:04:16 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

no to chyba nie mam wyjścia i też włączę, zima sroga nie była, więc może rachunek za gaz mnie nie zabije emotka



Włączaj, włączaj - się musi zbilansować emotka za dobrze by było, jakby po takiej zimie maj był ciepły...

Wkurza mnie, ze kupiliśmy miesiąc temu roczny karnet do zoo i co możemy się wybrać, to pogoda zła emotka jutro ponoć też Poznań nie zachwyci... Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5852440 Napisano: 20.04.2014 22:29:18 w Konkursowiczki w ciąży
lilithbb napisał(a):

joan napisał(a):

lilithbb napisał(a):

O to faktycznie ja jakimś cudem przeczytałam że ma 2 lata jak rok to nie ma się czym martwić - moja córeczka tez ma rok mówi:
nie ma, papa, co to, mama, nie działa

emotka emotka


Wkrótce dojdzie: "Wygraj mi to!" emotka



Och już jest nie działa - jak komputer jest wyłączony także by mnie nie zdziwiło wygraj emotka



Moja - w czerwcu 3 lata - mówi: "Pan kurier przywiezie"... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5840730 Napisano: 22.03.2014 22:55:23 w Oddam za darmo
Kod na 1 dzień internetu - jak ktoś ma orange na kartę, z liona, którego własnie jem i idzie mi w biodra emotka

UVQTUWVZKM Wyświetl w wątku >>
0 0

leoniu

#5838033 Napisano: 16.03.2014 17:35:00 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

To ja Wam napiszę lepszą akcję miałam ipada air wiadomo wart około 2000 tysiaków,wystawiłam za 1500 zł, a gostek do mnie piszę, że za 500 zł on go weźmie jak zrobię wysyłkę gratis ,ale to jeszcze nic on wpłaci pieniądze dopiero wtedy jak ja mu go wyślę i on sprawdzi, że wszystko w nim działa emotka



Boskie... Byłoby jeszcze zabawniejsze, gdyby nie bylo prawdziwe. Voucher do spa, rezygnuję - bo nie przyjmują dzieci. Wartość 750, wystawiam za 350, bo czas się kończy (chciałam tam jechać). Propozycja - 75 - 100 zł, bo "i tak nikt tego od pani nie kupi... ". Wyświetl w wątku >>
0 0