Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fisia

fisia

#4533673 Napisano: 14.07.2011 07:37:40 w Zbieramy kasę!
0 0

fisia

#3981969 Napisano: 20.12.2010 08:48:17 w Paragony
taaga20 napisał(a):

frezja napisał(a):

drac napisał(a):

frezja napisał(a):

kadjas123 napisał(a):

drac napisał(a):

Szukam paragonu z Leclerc Kielce na Kamis. Info proszę na PW.


przecież w zwycięzcach juz jest podana osoba i to nie jesteś Ty emotka więc po co Ci paragon ?

zalozyla nowe konto na poszukiwanie paragonow bo nie smie pod swoim starym nickiem
emotka



Śmie, śmie, tylko nie zawsze ma dostęp do neta.
A tu jak widzę bez zmian - towarzystwo we własnym bigosiku z żółci się utopi emotka


ta osoba jest nam dobrze znana ale pod innym nickiem i zawsze ma dostep do internetu emotka lepiej zebys wystapila pod starym nickiem,moze bys cos wskurala emotka


nie zawsze ma dostęp do neta - i poprosiła koleżankę aby zamieściła info ...
Paragonu nie mam i kupię, tłumaczyć się nie mam zamiaru bo pewnie nie uwierzycie że zjadł mi pies, bo nie mam psa emotka
a drac dziękuję za zamieszczenie info i przepraszam, że na nią nagonka się zrobiła przeze mnie emotka




pierdu pierdu
logowałas sie duzo wczesniej
nie komentuje dodatkowo Twojego postępowania bo miałabym za duzo do zarzucenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#3864518 Napisano: 14.11.2010 07:21:05 w Paragony
fisia napisał(a):

radosna napisał(a):

A dlaczego zakładacie, że poszukuje paragonu na nagrodę główną? Przecież jest jeszcze 50 aparatów?




dlatego że szukają paragonu na apart gdzie było ich kilka do wygrania w kazdym etapie, mozna było użyc swojego zwykłego konta a ty jest nagminne zakładanie kont z wołaniem o POMOC emotka


szukając na aparat a TU jest .... Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#3864505 Napisano: 14.11.2010 07:19:23 w Paragony
radosna napisał(a):

A dlaczego zakładacie, że poszukuje paragonu na nagrodę główną? Przecież jest jeszcze 50 aparatów?




dlatego że szukają paragonu na apart gdzie było ich kilka do wygrania w kazdym etapie, mozna było użyc swojego zwykłego konta a ty jest nagminne zakładanie kont z wołaniem o POMOC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#3864430 Napisano: 14.11.2010 07:00:39 w Paragony
brunetka napisał(a):

bip napisał(a):

alomi napisał(a):

ja też potrzebuję paragon na dwa produkty Timotei!! z datą sprzed 25.10! Czy ktoś mógłby pomóc??


witamy wszystkich nowych poszukiwaczy paragonów Timoteia! emotka


wszystkich lub jedną i tą samą podszywająca się pod rozne nicki,by uśpić nasza czujnosć i nie podpaść że to nagroda główna
emotka



z taką desperacją szuka sie raczej paragonu na główną, wiec wartość 10000 zł nagrody , jesli ktos sprzeda za 50 zł to musi być biednym ale na umyśle emotka
mam paragon i moja cena to 2500 zł emotka i mam nadzieje ze ponizej nie zejdziecie emotka zawsze IQ Marketing ma rezerwe i WY tez mozecie wygrac emotka czego życzę bo i tak odemnie nie kupi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2777029 Napisano: 22.10.2009 08:48:57 w Paragony


no właśnie
inka113 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

widze ze pieknie temat sie rozwinal emotka ja nie raz sprzedawalam paragony ale zawsze w cenie adekwatnej do wygranej , chyba ze jakis znany nik lub ogolnie znajoma to albo poldarmo albo darmo , ale jak dostaje propozycje za paragon rownowartosc wydana na produkty dziekuje poczekam na rezerwe , owszem uwazam ze mozna czasem szukac paragonu , ale nie notorycznie bo to staje sie powoli zenujace


i z tym się zgadzam... pogadaliśmy sobie a teraz zakonczmy tę dyskusje i dalej otwieramy giełde paragonów! Kupię- Sprzedam! hehehehe emotka emotka emotka




no właśnie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2776985 Napisano: 22.10.2009 08:37:52 w Wkurza mnie...
parasolka napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

cb656 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

Prowizje Allegro. Za wystawienie przedmiotu o wartości 50zł już inkasują 2% wartości, kolejne 4% od sprzedaży. Po prostu maszynka do robienia pieniędzy emotka


Dlatego warto przeczytać Regulamin przed rozpoczęciem zabawy na Allegro, wtedy nie będzie zaskoczenia.
Poza tym, warto przynajmniej starać się zrozumieć czytane treści, wtedy nie będzie powodu do takich narzekań.
Bo skoro już zaakceptowałeś Regulamin, to jest po prostu nieuczciwe, nieetyczne i wstrętne TERAZ go kwestionować ! emotka
Wkurza mnie bezmyślność, beztroska i późniejsze narzekanie na innych za własne błędy emotka


a mnie Ty wkurzasz, przecież na pewno od początku wiedział od prowizjach, tylko teraz napisał że sądzi że są za duże, też sądzę ze powinny być mniejsze.
Zwykłe narzekanie a Ty to tak przeżywasz... emotka



allegro, to wogle maszynka do robienia pieniedzy w kazda strone, ale kazdy chce z czegos zyc



dlatego Allegro to główna strona aukcyjna, musi sie z czegoś utrzymać, od razu trzeba cene sprzedazy powiekszac o koszt prowizji i bedzie mniej strat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2776854 Napisano: 22.10.2009 08:06:24 w Paragony
czarnygreg napisał(a):

dzięki za radę, teraz tak bedę robić .na fakturę za późno, mam tylko kopię, najwyżej stracę te 2 setki a szkoda bo by się przydały i jeszcze mam świadomość że kurcze kupiłam te produkty.


PW Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2776825 Napisano: 22.10.2009 07:55:51 w Paragony
czarnygreg napisał(a):

A odzyskiwał ktoś z Was paragon z agencji, potrzebny do innego konkursu?
Bo może w ogóle niepotrzebnie głowę zawracam ?


ja odzyskiwałam z zelmera jakis czas temu i z grasp odeslą jesli poprosisz o to, ja pisze odrazu przy paragonie notatke, pewnie nie wszyscy wyslą bo to nie ich interes ale warto spróbować

a jesli bierzesz kilka rzeczy na jednym paragonie popros o fakrure, wtedy jak znasz nr to zasze mozesz poprosic o duplikat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2776815 Napisano: 22.10.2009 07:53:16 w Paragony
bip napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

bip napisał(a):

bip napisał(a):

bip napisał(a):

mam paragon z 19.X
oddam za.... PW


i jak ktos chetny jeszcze to z 12,14,15 też mam ale nie wiem czy to juz nie za późno...


dziekuję wszystkim proponującym cenę zakupu za paragonik... za 25zł to trzeba było sobie kupić kiedy był na to czas! teraz niestety trzeba sie bardziej wysilić.


jesli ktoś nie wie jak jest teraz cena za paragon NAN to podpowiadam 100zł emotka



bardzo rozsądna cena - 1/3 wartości wygranej emotka


lub jeden wygrany bon,
jeśli ktoś chce oddać taniej to smierdzi niestety kantem, dasz te 5 dych a dostaniesz paragon opiewający na kilo pasztetowej i 2 cherbaty emotka



jak wy sie umawiacie na jeden bon? Ktos dostanie paragon i ma mnie głęboko w .....! No chyba ze ze starymi znajomymi z forum, którym ufam?


emotka no nie przesadzaj, drugi dzien na forum to starych znajomych nie uświadczysz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2776747 Napisano: 22.10.2009 07:31:40 w Paragony
emilp1 napisał(a):

bip napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

bip napisał(a):

bip napisał(a):

bip napisał(a):

mam paragon z 19.X
oddam za.... PW


i jak ktos chetny jeszcze to z 12,14,15 też mam ale nie wiem czy to juz nie za późno...


dziekuję wszystkim proponującym cenę zakupu za paragonik... za 25zł to trzeba było sobie kupić kiedy był na to czas! teraz niestety trzeba sie bardziej wysilić.


jesli ktoś nie wie jak jest teraz cena za paragon NAN to podpowiadam 100zł emotka



bardzo rozsądna cena - 1/3 wartości wygranej emotka


to ja sprzdałam paragon z nan za 30 zł tylko emotka




no i tak uczysz cwaniaczków emotka
gdybym ja miała za 30zł sprzedać cwaniakowi to bym wolała pupe tym paragonem podetrzeć emotka



Sprzedać za 30zł, produkty były na 27zł+ wysłanie paragonu 4,5zł (bo listy zwykłe to raczej porażka i nie za czesto dochodzą) Interes życia!



... oczywiście zawsze jest do wyboru wyrzucenie paragonu do śmieci, wtedy nic nie odzyskasz z wydanej kasy emotka



zawsze jest szansa na liste rezerwową, a sam zwrot kosztów tez mnie nie interesuje
mam paragony prawie z kazdego dnia jeszcze, kupowałam na 3 paragony codziennie, dawno mi sie to zwróciło, a jesli mam teraz dostać 30 zl za swój paragon to wole poczekać, wystarczy jedna wygrana i mam tyle co bym sprzedała 10 paragonów i na dodatek 9 osob dzieki temu tez moze sie załapać na rezerwówke
czego wszystkim uczciwym serdecznie życzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2719223 Napisano: 05.10.2009 07:15:07 w TESCO konkursy
komarek napisał(a):

Dostał już ktoś kosze z kosmetykami z poprzedniego konkursu Nivea? czym wysyłają?


kurier DELTA Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#2193635 Napisano: 26.02.2009 04:32:21 w Paragony
malenka89 napisał(a):

Mam paragon z Sekretów Pielęgnacji (ze starych edycji też) i z Nutelli emotka





malenka89 napisał(a):

asiam napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Jak ktoś nie ma paragonu z Nutellii to chętnie przyjmę nagrodę emotka

Takie osoby, które wysyłają zgłoszenia nia mając paragonów powinni za darmo oddawać wygrane emotka W końcu jakaś kara za nieuczciwość powinna być emotka


Co za okrucieństwo.
Ja właśnie sobie uświadomiłam,że odesłałam paragon na ślizgacz a na tym samym paragonie miałam Winiary.Czyli jak wygram i poproszę na forum o paragon to posypią się na mnie gromy???Litości.
Czy to taki problem oddać komuś paragon jeżeli sama nie wygrałam.Przecież nikt Wam nie każe rezygnować z wygranej.A paragon,który nie wygrał i tak wrzuci ktoś do kosza.
emotka



ale zawsze są jeszcze listy rezerwowe emotka
a pozatym tak jak napisałam wcześniej - są przypadki uzasadnione, ale nie wiele emotka


marielu napisał(a):

a ja wysłałam omyłkowo i wpadły mi dwie wygrane i na rezerwową nie pójdzie bo będzie się cieszyć z tej wygranej miły człowiek z tego forum ( zresztą wcale mi nie znany) emotka i nie mam zamiaru się za to karać, a ten co nigdy nie miał przypału w żadnym konkursie to niech rzuca kamieniem , jeśli mu ulży emotka



Ja rozumiem to Kochana, ale Ty napewno nie chciałaś za wygrany numer tyle ile co poniektórzy chcą...
Ja rozumiem jeszcze sprzedać paragon czy numer za coś symbolicznego, ew. drobnego, ale jak ktoś chce za wygrany numer z Nartami 450 zł to chyba już lekka przesada - a taką propozycję dostałam na PW, nikogo o nic nie pytając...
emotka

Dla tych co paragon zgulili, wyrzucili, zniszczyli itd Mariwanna bardzo dobrze napisała - można zrobić kopie.






zastanów sie w końcu, raz rzucasz sie na wszystkich jak proszą o paragony a teraz sama wciskasz je w co drugim poście ....
Wyświetl w wątku >>
0 0

fisia

#1629845 Napisano: 18.06.2008 08:38:08 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
mama2006 napisał(a):

dorcia77 napisał(a):

bocin napisał(a):

Dostałem jakąś awizację z firmy kurierskiej PAF. Wie może ktoś co to może być?



ja przez te firme dostałam zestaw blend a med


blendamed rozsyła poczta poleconym




widocznie nie do wszystkich, ja dostalam przez PAF i sama sie musialam do nich pofatygować
Wyświetl w wątku >>
0 0