Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anta

anta

#6278035 Napisano: 01.11.2016 14:39:25 w GFK
anta napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale od marca .... tak marca ... nie otrzymuję zadnych ankiet  i mąż też .... ma tak ktoś?. Czy ktos może mi wytłumaczyć dlaczego.

Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#6274123 Napisano: 24.10.2016 11:29:42 w GFK
Nie wiem dlaczego, ale od marca .... tak marca ... nie otrzymuję zadnych ankiet  i mąż też .... ma tak ktoś?. Czy ktos może mi wytłumaczyć dlaczego. Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#6179826 Napisano: 04.04.2016 18:56:07 w GFK
xena napisał(a):

anta napisał(a):

ariva65 napisał(a):

klaudaa napisał(a):

anta napisał(a):

ziolko napisał(a):

badanie multimedialne... nie można wypełnić dwóch ankiet na jednym komputerze, bo jest info 
"Pan xxxx
Dziękuję za otwarcie ankiety. Niestety w Klubie GfK każdą ankietę można wypełniać tylko JEDEN RAZ na tym komputerze
Miło mi poinformować, że mimo to ma Pan doliczone do swojego konta 10 punktów. Zapraszamy następnym razem."

Też tak macie??

też tak mam.
Napisałam do nich i .... cisza

ale 10pkt i tak daja:)

albo błąd po ich stronie albo w jakiś sposób identyfikują komputer, na pewno nie po IP i ciasteczkach (zmiana ip i czyszczenie cookies nic nie daje)

w dalszym ciagu dostaję tylko 10 pkt, pomimo, ze  ankietę wypełniam do końca. Nikt inny nie korzysta z mojego laptopa..... o co tu chodzi?
napisałam do nich i cisza...
Czy ktoś pisał do nich w tej sprawie i otrzymał odpowiedz? ???

to może mi przyznali Twoje punkty?? emotka na starcie podziękowali i przyznali całość punktów emotka lubię takie pomyłki

ale ja tak nie  lubie .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#6178871 Napisano: 01.04.2016 14:14:38 w GFK
ariva65 napisał(a):

klaudaa napisał(a):

anta napisał(a):

ziolko napisał(a):

badanie multimedialne... nie można wypełnić dwóch ankiet na jednym komputerze, bo jest info 
"Pan xxxx
Dziękuję za otwarcie ankiety. Niestety w Klubie GfK każdą ankietę można wypełniać tylko JEDEN RAZ na tym komputerze
Miło mi poinformować, że mimo to ma Pan doliczone do swojego konta 10 punktów. Zapraszamy następnym razem."

Też tak macie??

też tak mam.
Napisałam do nich i .... cisza

ale 10pkt i tak daja:)

albo błąd po ich stronie albo w jakiś sposób identyfikują komputer, na pewno nie po IP i ciasteczkach (zmiana ip i czyszczenie cookies nic nie daje)

w dalszym ciagu dostaję tylko 10 pkt, pomimo, ze  ankietę wypełniam do końca. Nikt inny nie korzysta z mojego laptopa..... o co tu chodzi?
napisałam do nich i cisza...
Czy ktoś pisał do nich w tej sprawie i otrzymał odpowiedz? ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#6170238 Napisano: 08.03.2016 14:58:51 w GFK
ziolko napisał(a):

badanie multimedialne... nie można wypełnić dwóch ankiet na jednym komputerze, bo jest info 
"Pan xxxx
Dziękuję za otwarcie ankiety. Niestety w Klubie GfK każdą ankietę można wypełniać tylko JEDEN RAZ na tym komputerze
Miło mi poinformować, że mimo to ma Pan doliczone do swojego konta 10 punktów. Zapraszamy następnym razem."

Też tak macie??

też tak mam.
Napisałam do nich i .... cisza

Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#6086856 Napisano: 04.10.2015 17:38:10 w Pomocy!!!!
wielokropek napisał(a):

witam! zarejestrowałem sie na forum ale nadal nie moge wejsc do wątków które sa tylko la zalogowanych osób, co moze byc przyczyna?

bo trzeba dodac co najmniej 3 konkursy - patrz regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5897362 Napisano: 01.08.2014 14:41:51 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
kalisto1986 napisał(a):

Szukam sprawdzonych przepisów na przetwory z pomidorów. Tzn na tą chwile chodzi mi o jakieś pomysły na zalewę do pomidorków koktajlowych, bo na razie te dopiero zaczeły mi dojrzewać.

Inne pomysły na przetwory np z ogórków, cukini i innych warzyw (nie sałatki) też chętnie zerknę.

Ja jeśli ktoś by chciał mogę dać przepis tradycyjnie (jak co roku emotka ) na ogórki diabelskie, pikle w musztardzie, pikle (grube plastry) takie jak z lidla, i nasz tegoroczny hit ketchup z cukini emotka



chętnie zerknę na te przepisy. ketchup z cukinii również
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5859822 Napisano: 09.05.2014 11:23:48 w Pomocy!!!!
ziolko napisał(a):

dolly napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Tak, tlen ma problemy, bo u mnie to samo! emotka


u mnie od wczoraj to samo, a nieznosze logowac sie przez o2, automatycznie po wylogowaniu wlazi ta strona i nijak nie moge jej zablokowac wrrr



polecam logowanie się na o2 poprzez http://prokonto.pl/

od dłuższego czasu używam tylko tego, a w pewnym momencie miałam dość strony głównej o2 emotka

dodam, żę adres ten dostałam od pana z obługi klienta o2, bo kiedyś wkurzona do nich napisałam, czy nie ma mozliwości obejścia tego wylogowywania do strony głównej o2, jak chcę sprawdzić więcej, niż 1 konto



działa - jest super
dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5858360 Napisano: 06.05.2014 08:36:18 w Pomocy!!!!
rachel napisał(a):

anta napisał(a):

ja loguję sie z http://www.o2.pl i wszystko jest czytelne. Może trzeba do nich napisac, bo to jest trochę uciążliwe. Ja tez wolę sie logować z tlenu.



u mnie na o2.pl widze tylko spam i kosz tam widze nieprzeczytane ale w odbiorczxej nie mam niczego:((( widze natomiast ze mam 32 wiadomosci. Napisałam do nich ale na odpowiedz kaza sobie czekac 3 dni do tego czasu dostane szału:/


to ja na tlenie nie widzę wiadomośći, a na o2. widzę /mozilla/. Na operze wszystko jest ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5858358 Napisano: 06.05.2014 08:27:48 w Pomocy!!!!
ja loguję sie z http://www.o2.pl i wszystko jest czytelne. Może trzeba do nich napisac, bo to jest trochę uciążliwe. Ja tez wolę sie logować z tlenu. Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5858355 Napisano: 06.05.2014 08:19:07 w Pomocy!!!!
rachel napisał(a):

Pomocy!!! Mam problem z pocztą na tlen.pl
Wczoraj logowałam się przez komórkę i sprawdzałam pocztę, wieczorem kiedy chciałam zalogowac sie przez strone udało się ale nie widać nowych wiadomości. Nie wyświetlają się choć po lewiej stronie widze liczbe nowych nieprzeczytasnych w kilku folderach. Stało się coś tak jak nieraz w outlooku można ustawić że można ukryć nieprzeczytane wiadomości. Problem jednak w tym że nie moge znaleźć nigdzie opcji jak całą sytuacje odkręcić. A jest to moja głowna poczta bez której nie chciałabym być. Ktoś pomoże??>



mam tak samo.
Spróbuj zalogować się nie z tlenu tylko z o2.pl
tez nie wiem jak zrobic aby było dobrze, Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5857821 Napisano: 04.05.2014 19:37:43 w Wygraj mi / Wygram za...
felinho17 napisał(a):

Szukam 2 osób chętnych na zarejestrowanie się z mojego polecenia na auchan,w zamian mogę pomóc w grze.



mogę pomóc w rejestracji - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5857817 Napisano: 04.05.2014 19:06:54 w Wygraj mi / Wygram za...
szukam pomocy w auchan - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

anta

#5811150 Napisano: 23.01.2014 13:57:40 w Czas na zmiany...
a miało być tak pięknie, a wyszło ..... Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5811132 Napisano: 23.01.2014 13:35:17 w Czas na zmiany...
eciepecie napisał(a):

anta napisał(a):

chyba cos nie tak jest z tym dodawaniem konkursów...
Od kilku dni dodaję nowe konkursy, pojawiają się na stronie /choć nie wszystkie/ a u mnie stan: Nadesłanych konkursów: 7
nie wiem jak mam to rozumieć ......najlepiej wogóle nie rozumieć



Szukaj tu, wpisz swój nick na końcu, w polu pseudonim https://www.e-konkursy.info/szukaj/

szukano: konkursów dodanych przez evika0 · znaleziono: 31



ok,ok
ale dlaczego mam:
Konkursy dodane: 7

??? Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5811128 Napisano: 23.01.2014 13:31:14 w Czas na zmiany...
chyba cos nie tak jest z tym dodawaniem konkursów...
Od kilku dni dodaję nowe konkursy, pojawiają się na stronie /choć nie wszystkie/ a u mnie stan: Nadesłanych konkursów: 7
nie wiem jak mam to rozumieć ......najlepiej wogóle nie rozumieć
Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5802591 Napisano: 07.01.2014 17:15:41 w Gratulacje! Dla wygranych!
aurelito napisał(a):

anta napisał(a):

emotka emotka emotka
a z jakiego to konkursu?



Babelo



dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5802584 Napisano: 07.01.2014 17:10:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
emotka emotka emotka
a z jakiego to konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

anta

#5781331 Napisano: 27.11.2013 20:23:10 w PLAGIATY
blanca napisał(a):

kamcia napisał(a):

czy to zdjęcie nie jest czasem plagiatem emotka

wygrane w abfoto http://www.abfoto.pl/konkursy-c_64.html

znalezione w necie http://www.wallpa...l-hdr-landscape.html

http://gallery.mobile9.com/f/3221812/


Odpowiedź na facebooku
Abfoto Wątpliwości, które pojawiły się w związku z autorstwem zdjęć konkursowych zostały przez nas zweryfikowane. Wszystkie nagrodzone prace są zgodne z regulaminem i są autorskimi pracami zwycięzców konkursu. Dziękujemy za zainteresowanie się poprawnością przebiegu konkursu.


znajoma pisała do organizatora w związku z tym konkursem i otrzymała odpowiedz na maila:
Witam,

Panie xxxxxxx zdjęcia konkursowe są zawsze sprawdzane pod katem plagiatu. Zwłaszcza te które budzą wątpliwości.

Tak też stało się z pracą Pani Dominiki.

Dostałam potwierdzenie autorstwa oraz oświadczenie o posiadaniu pełni praw autorskich.

Pani Dominka sprzedaje prace w internecie stąd ich popularność.



Serdecznie dziękuję za czujność oraz zainteresowanie poprawnym przebiegiem konkursu.

Jednocześnie zachęcam do wzięcia udziału J Wyświetl w wątku >>
0 0