Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika yaagatka

yaagatka

#7171730 Napisano: 23.04.2024 17:16:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakiego maila i po jakim czasie dostajecie wiadomość od Pysznie.Pl ?
Twierdzą, że mi wysłali, ale nic nie mam. Zamawiałam tydzień temu i miał yc mail max do dwóch dni
Może być info na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7168778 Napisano: 09.04.2024 16:34:40 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam 5 voucherów o wartości 1000zł każdy (łącznie 5 tys) do SLOWHOP ważnych do końca września tego roku

Chętnie wymienie na coś innego - mogą być vouchery do biura podrózy typu WAKACJE PL , pobyt w hotelu np ERIS, vouchery do Zalando, albo coś ekskluzywnego emotka
Wymiana dowolnej ilości voucherów. Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7167328 Napisano: 30.03.2024 13:46:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZycieToKonkurs napisał(a):

Są jakieś konkursy promocyjne, z wymogiem kupna melisy?

Przydałaby się na uspokojenie, bo właśnie dobiłem do 25 paragonów w Rexonie i dalej nic.... Próbowałem już każdą godzinę w ciągu doby, nastawiałem już nawet budzik na 2, 3, 4 i 5 w nocy, żeby wbić się w te je*aną bramkę czasową i mam dosyć, chyba się poddam...

 Na pewno nie bedziesz smierdziec jak sie spocisz z nerwów  emotka
Ja przed chwila wróciłam z biedry TYLKO z 6 paragonami i zanim wezme udział to chyba sie popsikam xD Wyświetl w wątku >>
2 madllen, andii 0

yaagatka

#7167326 Napisano: 30.03.2024 13:43:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takietam napisał(a):

Spójrzcie na podkłady z eveline. Dałam córce, dzisiaj mi pokazała ze jest rozwarstwiony ( na gorze woda ).

A ich nie trzeba wstrząsnac przed uzyciem? Mam taki jeden (nie lubie ze wzgledu na pipete, niekomfortowo sie uzywa), i tez bywa wodnisty, ale chyba jest napisane, ze trzeba jest wstrzasnac. 
Sprawdzcie!

...ale nie zdziwiłabym sie gdyby cos z nim było nie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7165512 Napisano: 20.03.2024 12:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mstelmas11 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Napisałam do Eveline na FB. Poprosili o kontakt  ze sklepem, podali emaila. Opisałam całą sytuację związaną z cudowną paczką, Też miałam przebity numer, uszkodzoną maseczke i ogólnie napisałam co myślę o takim podejściu do klientów. Dostałam odpowiedź,, Wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Razem z zespołem przeanalizowaliśmy Pani zgłoszenie. Prosimy  o zgłoszenie wad do działu Reklamacji : [email protected]
Walka z wiatrakami. Nic tu się nie wskóra. Zostanie tylko niesmak i niechęć do marki Eveline. I nauczka żeby nie brać udziału w konkursach z niespodziankami.

A Smolar robi kopiuj wklej tą samą odpowiedź do wszystkich. W skrócie , że według Eveline jest wszystko ok.  I koniec. I z tym nas zostawia. Ja również miałam maskę przedziurawiona i wypływało z nirn po odkręcaniu, taki rdzawy plyn był. Wygląda jak stare i przeterminowane. Lakiery wyrzucone, bo śmierdzą niemiłosiernie. Ogółem Nigdy w życiu już z Eveline nie kupie nic!

Dzięki za info, 
W takim razie ja nigdzie nie pisze.Do Smolara nie ma po co (uważam, że to nie ich wina, co wiecej licze na to ze przestana z nimi wspolpracowac), a do Eveline nawet mi sie nie chce marnowac czasu, skoro spławiają odpowiedzi.
Po prostu przestane kupowac ich produkty i zakaze wszystkim domownikom emotka
Wygrałam już wiele 'dziadostw' ale ta akcje uwazam za creme de la creme obciachu. Wyświetl w wątku >>
1 zebry 0

yaagatka

#7163735 Napisano: 11.03.2024 13:31:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Miał być Dajson ale jest chociaz karta do rossa z treseme emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7162825 Napisano: 06.03.2024 10:17:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

yaagatka napisał(a):

moskala22 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

KrisK napisał(a):

team2sis napisał(a):

A jeśli chodzi o paragon do konkursu Kaufland Lubella i Łowicz. Na paragonie wystarczy że będą 2 produkty lubella lub Łowicz czy to ma być zakup 2 Lubella i 2 Łowicz na jednym paragonie ? 🙂🤔

Myślałem, że mają być jeden Łowicz i drugi Lubella bądź 2x Łowicz lub 2xLubella , a teraz już się pogubiłem 🙈

Nie ma to znaczenia. Możesz 2 x lubella, a możesz 2 x łowicz.
Potrzebne są minimum 2 produkty jednej z tych firm, łączone lub nie, na paragonie.

W kwestii zdjęcia to można dodać kolaż? Ktoś z Was dodawał w takiej formie pracę konkursową?

Ja dodawałam kolaż

Czy to są wszystkie produkty Lubella i Łowicz czy jakieś wybrane?
Niestety mój dostawca ibternetu Orange nie pozwala na otworzenie ani strony ani regulaminu emotka  A ja sama nie umiem tego objeść

Łap

DZIĘKUJĘ CI ZA POMOC emotka
Pewnie kupiłabym makaron emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7162821 Napisano: 06.03.2024 10:05:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

KrisK napisał(a):

team2sis napisał(a):

A jeśli chodzi o paragon do konkursu Kaufland Lubella i Łowicz. Na paragonie wystarczy że będą 2 produkty lubella lub Łowicz czy to ma być zakup 2 Lubella i 2 Łowicz na jednym paragonie ? 🙂🤔

Myślałem, że mają być jeden Łowicz i drugi Lubella bądź 2x Łowicz lub 2xLubella , a teraz już się pogubiłem 🙈

Nie ma to znaczenia. Możesz 2 x lubella, a możesz 2 x łowicz.
Potrzebne są minimum 2 produkty jednej z tych firm, łączone lub nie, na paragonie.

W kwestii zdjęcia to można dodać kolaż? Ktoś z Was dodawał w takiej formie pracę konkursową?

Ja dodawałam kolaż

Czy to są wszystkie produkty Lubella i Łowicz czy jakieś wybrane?
Niestety mój dostawca ibternetu Orange nie pozwala na otworzenie ani strony ani regulaminu emotka  A ja sama nie umiem tego obejść Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7161788 Napisano: 29.02.2024 10:07:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Czy jest jakiś patent na kinder? Poszło kilka paragonów i pudło. Widzę, że kilka osób chwaliło się wiele razy wygraną. Szczęście, czy jednak trzeba  wyczuć czas? Moze być priw i nie oczekuje dokładnego czasu, tylko informacji czy to fuks czy trzeba popracować.

ja tez wysłałam z 30 zgłoszeń i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7159203 Napisano: 14.02.2024 17:01:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Agnes napisał(a):

aspartaqs napisał(a):

https://www.e-kon...u-tak-latwo-pokochac

Chyba pora kupić gitarę - nasz ulubiony gitarzysta zgarnął główną nagrodę

Masakra

Odpuściłam.. szkoda mi było moich nerwów. Jakoś konkursy na fb mniw odstraszają jak widzę ile jest komentarzy. Wolę wysłać sms lub formularż i nie mieć tej świadomości ile osób zrobiło tak samo jak ja emotka

Jesteście już w fanklubie? emotka
https://www.youtube.com/@marcinbogus713

Mysle, ze z okazji Walentynek moze dzisiaj byc premiera jakiegos nowego teledysku  Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7158842 Napisano: 12.02.2024 17:00:44 w SZUKAM....
konkursowelove napisał(a):

Czy za bony do Żabki można kupić też alkohol?

Tak, kupowałam kilkukrotnie właśnie alkohol na kolejne konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7156821 Napisano: 03.02.2024 11:10:52 w Smolar
emi napisał(a):

ydrukowałam to nie widać numeru faktury.Zrobiłam zdjęcie z ekranu i kilka razy musiałam je zmniejszać bo nie chciało przejść. W końcu wysłałam takie że moim zdaniem też nie wiele co widać ale inaczej już się nie dało.

ja robie screen ekranu, wrzucam do Painta i zapisuje:) Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7156800 Napisano: 03.02.2024 09:43:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
3 zestawy Eveline pod rząd...
GRAJCIE emotka

Dla zainteresowanych regulamin:

11.5 Jedna osoba oraz osoby z jednego gospodarstwa domowego (przez termin „gospodarstwo domowe” organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników
loterii), może w ramach całej loterii otrzymać maksymalnie (łącznie) tylko cztery nagrody,
tj. tylko jedną nagrodę główną (I-go albo II-go stopnia) oraz tylko trzy nagrody
natychmiastowe,
z zastrzeżeniem postanowień pkt 11.10 regulaminu. Dotyczy to również
sytuacji, w której jedna osoba/osoby z jednego gospodarstwa domowego, będą zgłaszać się
podając różne numery telefonów/adresy e-mail i zakwalifikują się do więcej aniżeli trzech
nagród natychmiastowych i/lub jednej nagrody głównej (I-go albo II-go stopnia) Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7155122 Napisano: 26.01.2024 09:18:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

W jednym czasie żubrówka biała poszła? 
- czy na raty słali maile?

ja mam dwie wiadomosci na dwoch skrzynkach w tym samym czasie
nie pamietam jaki etap - brałam udział i w pierwszym i w ostatnim Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7155121 Napisano: 26.01.2024 09:18:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

W jednym czasie żubrówka biała poszła? 
- czy na raty słali maile?

ja mam dwie wiadomosci na dwoch skrzynkach w tym samym czasie
nie pamietam jaki etap - brałam udział i w pierwszym i w ostatnim Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7153513 Napisano: 17.01.2024 14:34:23 w Informują
Informują z Konkurs "Pokaż jak wygląda Twój before przed sylwestrem z Mionetto" Żabka

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
wiadomość z neonem Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7153423 Napisano: 17.01.2024 09:28:51 w Paragony na trwające konkursy
Oddam dwa bilety do Multikina za dwa paragony na konkurs Wawel Intermarche  Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7150649 Napisano: 02.01.2024 14:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakie dane oprócz danych z paragonu i maila podawało sie w konkursie WEDEL LECLERC?
moze ma ktoś screen albo pamieta?
Imię, naziwsko? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7145299 Napisano: 07.12.2023 16:01:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Ile kosztuje obecnie Martini Asti w Kauflandzie? 🤔

kupowałam za 38,99

Dziękuję. Sporo. Ale czego się nie robi emotka

Grajcie, grajcie. Mnie Martini od dawna nie lubi (Biedronkowe konkursy) wiec przerzuciłam się na CAVE, bo jest połowe tańsza i mniej wytrawna od martiniowego prosecco emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7145102 Napisano: 06.12.2023 21:17:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Czy ktoś robił zakupy w ramach vouchera do Adidasa i wymieniał lub zwracał produkt? Jak to wygląda?

nie wiem jak z wymianą, ale przy zwrocie żeby otrzymać z powrotem voucher trzeba się z nimi skontaktować i wtedy wyślą swój voucher adidas, który nie obejmuje już żadnych promocji ani rzeczy przecenionych

Gdybym o tym wiedziałą to zrobiłabym inaczej - najpierw zamówiła za hajs, normalnie, potem zwróciła i zamówiła jeszcze raz za bon tylko to, co mi pasuje.
A zrobiłąm tak: wykorzystałam bon przy zakupach za ok 2 tys. Potem okazało się, że bon jest odliczany procentowo od każdej rzeczy! A nie od całości rachunku). Więc finalnie musiałam zwrócić wszystko, żeby nie dopłacać (a nie tylko to, co nie pasowało/nie podobało mi sie)
Potem jak mi wymienili na drugi voucher to nie mogłam zamówić tych produktów, co chciałam!
Skończyło się na tym, że zamówiłąm skarpetek za 250zł bo tego jedynego byłam pewna, że będą pasować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0