Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika yaagatka

yaagatka

#7111006 Napisano: 24.07.2023 12:20:01 w Informują
Informują z Konkurs "PUSZKA Z NAGRODAMI JACK&COKE" Żabka, 18_

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Informacja mailowa o nagrodzie II stopnia Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7110634 Napisano: 21.07.2023 16:21:13 w Smolar
koszalek napisał(a):

To dobra okazja by was zapytać co to jest Smolarowy "humor i niebanalny dowcip" nie gram u nich często, nie gram z zasady też w piwnych, ale nie umiem wygrać biletu do kina emotka . Chyba nie mam poczucia humoru lub jest banalne emotka . Trzeba pisać jako dowcipna Grażynka? Wiem, ze nikt mi nie odpowie, ale to dla mnie ciekawy temat do rozmyślań, temat w stylu "Czy UFO naprawdę istnieje".
A może tajemnica tkwi w dużej ilości zgłoszeń. Po prostu.

Moje spostrzezenia wskazuja na to, że wybieraja na zasadzie 'loterii'. Ale nie podejrzewam ich faktycznie o jakies losowanie!!!
Bardziej na zasadzie "dzis nagrodzimy to bo sie fajnie rymuje,  jutro to bo sie nie rymuje, w srode to bo chwyta za serce, w czwartek to bo jest słabe, w piatek kazdy wybierze najglupszy pomysl, w sobote nagrodzimy wszystkie odpowiedzi gdzie nie ma litery Ż, a w niedziele wszystkie zgłoszenia z godziny 16" .
Wysyłam tej agencji bardzo duzo zgloszen, zdarzyło mi sie ustrzelic dzienne jak i główne, ale biorac pod uwage ile (podpowiem: duzo!) wyslalam zgłoszeń, to nie znalazłam jakichkolwiek powiązań. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

yaagatka

#7110609 Napisano: 21.07.2023 15:10:26 w Smolar
gregory napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Dino Somersby Garage jest ograniczenie na osobę lub dom?

Jedna główna i jedna dzienna na gospodarstwo domowe w całym konkursie.

SERIO? Jedna na cały konkurs? Myślałam, że na 1osoba/1gosp dom/1 dzień, bo ostatnio tak było. 

Coraz bardziej robią nam pod górkę... Obstawiam, że teraz siedza i smieja sie z nas obmyslajac jakie narzucic restrykcje na kolejny konkurs i jakie zgłoszenia wybierac aby wygrywali randomowi klienci emotka  Nie mam innego pomysłu jak sie wstrzelić  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7105265 Napisano: 01.07.2023 17:12:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

atlantydek napisał(a):

alamak napisał(a):

Nie mogę wysłać zgłoszenia w Albedo Żywiec... klikam wyślij i nic się nie dzieje - czy ktoś miał taki problem?

Tak, od rana tak mam. Różne przeglądarki i nie działa.  Jedna osoba wyżej pisała też. Pozostaje tylko zgłoszenie mailem chyba.

Dzięki - to zgłaszam mailowo w takim razie.

mam to samo! i z telefonu i z komputera! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7105107 Napisano: 30.06.2023 20:32:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

fan-mandaryny]Wezmę udział, a jeśli wygram to wyjątkowo się pochwałę i wyjątkowo streszczę te „luksusy”.

W takim razie życzę Ci powodzenia, bo abstrahując od tych 'luksusów' to półwysep bardzo kocham <3
Czekam na relację, również zdjęciową:) Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7105098 Napisano: 30.06.2023 20:20:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Emememe napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

To jest ten konkurs Bacardi, w którym jest do wygrania wyjazd na kemping do Chałupy 6, czy nie?! W sponsorowanych na fb mi się pojawił… Kupiłem rum i 80 złotych w plecy. Jest jakiś konkurs w bazie, ale nie trzeba tam kupować tego rumu, za to do wygrania nie jest wyjazd tylko ten alkohol… Masakra jakaś. :-/

Ja taki kojarzę, ale nie sprawdzałam czy jest w bazie: 
https://bacardipartymixer.pl/?fbclid=IwAR2OyDUJG5nUSx1ZtxGz7_pClNy-FjfhC1o_u5ogllfckiBMdl9ZxxdopEk_aem_AZUFs_2Wl4nUedc8oaBaNbCCye6odFsAJ2EE5_c5IKdm9rwbZOPxIgHD8jaWaB96KnU

Nieźle.
Co to jest ten "kemping Chałupy 6", że tydzień pobytu wyceniają na 10k? emotka

Korzystanie ze wspólnej łazienki nie jest atrakcją.

To pytanie? emotka

Stwierdzenie.
Edit. Komentowałem nagrodę w konkursie, wiec na temat.

Ucieszyłam sie, ze jest konkurs Bacardi, bo lubie ten rum. Jednak nagroda nie jest adekwatna do 10tys a i termin mi nie odpowiada. Byłam na 6 w Chałupach i 10tys to chyba za jakis olinkluziw z drinkami, jacuzzi, sprzetem do plywania, kursem i nie wiem czym jeszcze...
Ja odpuszczam! Jak ktoś wygra to niech sprawdzi za co te 10 koła... Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

yaagatka

#7103125 Napisano: 23.06.2023 16:57:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja wysłałam 3 zgłoszenia - każdy z rodziny robił coś innego.
Z regulaminu pamietam, ze to była dowolna praca artystyczna na kartce, niekoniecznie malarska, a wiem ze pomyslowosc konkursowiczow bywa niebywała emotka Pewnie gosc z gitarą tez sie jakoś przemycił xD
U mnie zero nagród. Jestem ciekawa co wybiorą do głosowania... Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7102399 Napisano: 21.06.2023 13:55:54 w Informują
Informują z Konkurs "Słodko nam razem" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Informują mailem o oświadczeniach Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7100898 Napisano: 15.06.2023 13:06:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Majkii napisał(a):

Yoko napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

monisss napisał(a):

Yoko napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Gdzie kupujecie Capri Sun?

Dino

Carrefour


Rossmann można kupić pojedyncze soczki 👍

W dino też! emotka


w Żabach też. A to gdzieś sprzedają tylko na kartony? emotka



w auchan niby emotka
ale wystarczy sobie taki karton otworzyć i normalnie kasuje pojedynczy sok emotka  tylko trzeba go otworzyc i ceny nie ma podanej na cenowce;p tylko przy tym skanerze wzcytuje

w DEALZ kiedys kupowałam na kartony Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7100001 Napisano: 13.06.2023 10:59:07 w Smolar
martucha-jk napisał(a):

malgol napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

baxter napisał(a):

Ferdia napisał(a):

baxter napisał(a):

A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka

Nie wiem o jaką loterię pytasz, ale mi w Morlinach nie działał, a jak chciałam wysłać drugi raz ten sam paragon to pojawiła się informacja, że paragon już zgłoszony. Na maila nie dostałam wiadomości z potwierdzeniem zgłoszenia.

Chyba jeszcze śpię, że nie napisałam o jaką loterię chodziemotka  miałam na mysli zozole

Mam identyczną sytuację z loterią semilac. Najpierw nie szło wysłać, później info ze paragon już zgloszony, żadnego potwierdzenia na @

to samo mam z konkursem E w CRF

to samo w Serenada, Lubiś, Tiger

Godzinę temu miałam ten sam problem w Bakomie. W końcu jak kilka razy poklikałam to po kilkudziesięciu sekundach pojawiło sie info, ze juz zgłoszone (bo pewnie system zdazyl zarejestrowac). Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7098956 Napisano: 07.06.2023 18:51:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakby sie ktos zastanawialm, kto wgrał w kujawskim
KONKURS KUJAWSKI Z POLSKIEGO RZEPAKU – Olej Kujawski

to ten: Kujawski Z Rzepaku- film konkursowy - YouTube

a jakby ktoś sie zastanawiał czy gra w Andros czy Capri Sun to proszę:
Marcin Bogus - YouTube Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7094577 Napisano: 19.05.2023 16:02:16 w PODZIĘKOWANIA
Lucyna278
Dziękuje za kody Helios Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7093630 Napisano: 16.05.2023 10:56:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy Capri Sun jest w Dino, Netto albo Biedronce?

W Dino mam zawsze, ale nieopisane na paragonie emotka Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7093604 Napisano: 16.05.2023 09:23:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

rettib napisał(a):

notta napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Loteria czy konkurs?

chyba jakiś quiz

No właśnie - czy komuś zadziałał? U mnie formularz wciąż nie chce przepuścić po wpisaniu kodu, danych i kliknięciu "Dalej" - zawiesza się na telefonie i na wszystkich przeglądarkach na laptopie. Ktoś, coś? emotka

Mi zadziałał, lecz po pytaniach 8/10 poprawnych brak pytania otwartego🤔

Polecam przeczytać regulamin

Bo tu jest tylko quiz na ilość punktów. Zobaczywszy ile ma być pytań ja odpuszczam... odpicujcie sobie taras sami. Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7090378 Napisano: 27.04.2023 12:40:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Shifo napisał(a):

banka-manka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Jakby ktoś chciał posłuchać odpowiedzi na pytanie przy akompaniamencie gitary:
https://m.faceboo...3770515&sfnsn=mo

Ostatnio inicjały tego Pana znajdowały się w konkursie Develey przy głównej nagrodzie - I co tu więcej dodawać.
I za każdym razem jak widzę je gdzieś w wynikach to zastanawiam się, czy to ten Pan i czy do odpowiedzi pisemnej dołączony był link do śpiewanego filmiku emotka  
A wiemy, po filmach dodawanych na kanał YT, że były tam utwory dedykowane do konkursów, gdzie odpowiedź miała składać się z 300 znaków.

Edit: znalazłam na YT Pana  filmik na konkurs Develey. Więc chyba mam odpowiedz na swoje pytanie. 
Ps: film na opisowy konkurs Lambi też jest emotka

moze warto zasubskrybować żeby być na bieżąo? emotka  
https://www.youtube.com/@marcinbogus713

Jeśli kiedykolwiek byłby konkurs na najbardziej żałosne zgłoszenia to dla mnie ten facet byłby zwycięzcą (i nawet nie musiałby się zgłaszać!). Jak siedzę w konkursach pół swojego życia, to chyba nie widziałam większej żenady... Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7088043 Napisano: 13.04.2023 11:41:28 w PODZIĘKOWANIA

yaagatka

yaagatka

#7083875 Napisano: 13.03.2023 10:10:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olekmarcin napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na wygrane Martini w konkursie Biedronki?

tak, na karton. co więcej - nie miałam potwierdzenia o wysyłce nagrody Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7076369 Napisano: 25.01.2023 14:00:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
1000zł do wyjątkowy prezent (bezterminowy)  wymienie na coś innego - kasa / vouchery - propozycje na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7075228 Napisano: 18.01.2023 14:41:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Co to za konkurs STOCK, ze ludzie szukają paragonów?

https://www.e-kon...urs/wygraj-wodke-181

Dzięki.
Ten widziałam akurat, ale nie wiedziałam, że do udziału w nim trzeba kupić flaszkę.
Myślałam, że coś grubszego się zaczęło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0