Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika yaagatka

yaagatka

#7074263 Napisano: 13.01.2023 12:34:50 w Paragony na trwające konkursy
Mam dwa wolne paragony Martini 20zł/sztuka

EDIT: już tylko jeden  Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7073804 Napisano: 11.01.2023 15:38:31 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam MARTINI Biedronka 20zł/szt Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7065954 Napisano: 05.12.2022 12:18:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Polecacie wysyłam Heinekena o jakiejś konkretnej porze, aby uwzględnic coś szczegolnego (wiersz, proza?).
Przez te wszystkie lata nie wygrałam ANI RAZU, i zaniżam swoje statystyki emotka
Honorowo chce zdobyc chociaz jeden box w tym roku emotka Wyświetl w wątku >>
1 ilonaxx5 0

yaagatka

#7063756 Napisano: 26.11.2022 20:28:53 w Dyskusja o nagrodach NoCoTy1906
Może NoCoTy1906 ogłosi konkurs - kto zgadnie jak pozyskał kody wygra jedno z tajemniczych pudełek emotka  /żart - dla jasności/

Po to jest to forum! Ja tam jestem dumna, że konkursowicze tak genialnie sobie radzą i potrafią dokonać takich cudów emotka  I tu akurat zgodnie z regulaminem! Więc o co kaman?

Już prędzej przyczepiłabym sie do gościa z gitarą, który robi z siebie wiochę i zapewne 'omija' regulaminy (chociaz nie wiem, nie sprawdzałam tego-wnioskuje z waszych komentarzy na forum). Ale spojrzmy tez na to, że ktoś go nagradza przecież! Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7063177 Napisano: 24.11.2022 16:50:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

ikropka]Wiadomo co z Lindt?

tez wam sie nie otwiera strona? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7062172 Napisano: 21.11.2022 11:18:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nieprzytomna napisał(a):

Aelia Duty...wygral ktoś tam cokolwiek w tym urodzinowym?

w tym etapie nie brałam udziału, ale w poprzednim wysłałam zacne rymowane zgłoszenie z załącznikiem   i nic... w ogóle nazwisk nawet nie kojarze z wygranych
więc może jakieś specyficzne gusta jury emotka

a moze dlatego, ze nie grałam na gitarze? Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7060373 Napisano: 14.11.2022 21:42:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
at-babska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

at-babska napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Astronautka napisał(a):

Czy termomix trafił w ręce niespełnionego artysty śpiewacza? 😁 OPTIMA 

na Optimę nie znalazłam filmiku, ale boczek Morliny...
a fuj, chyba go już nie kupię emotka

poka poka!

https://www.youtu.../watch?v=VdEtjYHgYsM

o wow... brak mi słów... wżarło mi się w mózg O_O

zaraz, zaraz a zmieścił się w 300 słowach wraz ze spacjami? emotka Panie, zacznij pan pisać teksty skoro w regulaminie jest "napisz" a nie śpiewaj! Twojego śpiewu już cały internet.

no pewnie te 300 słów to link do nagrania emotka  szach mat konkursowicze emotka

śmiejeta się, śmiejeta, a Don Śpiewako ma już 7 subskrajbentów
zaraz złota płyta, platynowy album, kariera w tefałpe jeden, wspólny dżingiel z Kozidrak...
jedzta boczek, bo inaczej zje Was zazdrość! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7059620 Napisano: 10.11.2022 15:45:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zkwollk napisał(a):

Witam wie ktoś może czy w Dino i w jakiej cenie są Grants i Jagermeister? Starczy 100zł? Czy jednak grubo więcej kasy potrzeba?

dwa za 100zł? Nie sadze emotka  jeden + przepitka i wystarczy na fajki emotka  
2l cole (niby w promocji w czteropaku) kupiłam jedną za 8zł  Dino ... Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

yaagatka

#7059551 Napisano: 10.11.2022 12:27:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

 Czy ktoś otrzymał kod w aplikacji Żabki na konkurs "Weź Paczkę na Balet" Żabka, dokonując zakupu po 1 listopada?

Wątpię, żeby dało się teraz otrzymać kod, bo wyzwanie w aplikacji było do 1 listopada, po prostu wysyłać zgłoszenia można do 8 listopada  emotka

Ja kupiłam przed 1 listopada a dzisiaj kodu nie mam. Pisałam do nich z poziomu aplikacji ale nie widze tego... Kiedys miałam podobny przypadek, na infolinii zapewnili mnie ze niby przysla i wcale nie przyslali ... :/ 

Bo kody znikają jak wyzwanie się kończy, trzeba zapisać. Ale jak do nich napiszesz to powinni odpisać, chociaż dziś ostatni dzień to nie wiem czy aż tak szybko odpiszą emotka

HURRA!! Odpisali na maila! Dzisiaj! Czyli dwa dni po zakończeniu konkursu. emotka
Dobra informacja jest taka, że kod w aplikacji przydzielili wcześniej, jeszcze 8 listopada, wiec zdążyłam coś wysłać.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7059341 Napisano: 09.11.2022 15:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wojteke-konkursy napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Śmierdzi mi ten Monster Żabka.
Ja 3 zgłoszenia, siostra 2, znajomi też mieli po 1 i 0 wygranych. Nie dostaliśmy nawet żadnego kodu...

Dodam, że nie dostałem odpowiedzi na maila odnośnie pytania czy wszyscy zostali poinformowani.

Ja wygrałam fotel, ale tez brak jakiejkolwiek informacji...

PS. Skad wiem, ze wygrałam? Bo własnie po to brałąm udział w konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

yaagatka

#7059061 Napisano: 08.11.2022 14:15:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

incendio12 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

 Czy ktoś otrzymał kod w aplikacji Żabki na konkurs "Weź Paczkę na Balet" Żabka, dokonując zakupu po 1 listopada?

Wątpię, żeby dało się teraz otrzymać kod, bo wyzwanie w aplikacji było do 1 listopada, po prostu wysyłać zgłoszenia można do 8 listopada  emotka

Ja kupiłam przed 1 listopada a dzisiaj kodu nie mam. Pisałam do nich z poziomu aplikacji ale nie widze tego... Kiedys miałam podobny przypadek, na infolinii zapewnili mnie ze niby przysla i wcale nie przyslali ... :/ 

Bo kody znikają jak wyzwanie się kończy, trzeba zapisać. Ale jak do nich napiszesz to powinni odpisać, chociaż dziś ostatni dzień to nie wiem czy aż tak szybko odpiszą emotka

Myslalam, ze jak konkurs do dzisiaj to dzisiaj zdaze zapisac... Od godziny 10 cisza.
Rozumiem, że pisaliscie tez przez aplikacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7058945 Napisano: 08.11.2022 11:35:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
incendio12 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

 Czy ktoś otrzymał kod w aplikacji Żabki na konkurs "Weź Paczkę na Balet" Żabka, dokonując zakupu po 1 listopada?

Wątpię, żeby dało się teraz otrzymać kod, bo wyzwanie w aplikacji było do 1 listopada, po prostu wysyłać zgłoszenia można do 8 listopada  emotka

Ja kupiłam przed 1 listopada a dzisiaj kodu nie mam. Pisałam do nich z poziomu aplikacji ale nie widze tego... Kiedys miałam podobny przypadek, na infolinii zapewnili mnie ze niby przysla i wcale nie przyslali ... :/  Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7051612 Napisano: 07.10.2022 10:22:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Rybcia0707 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Przed chwilą dostalam info o wygranej II stopnia w konkursie Ballantines. Info na FB nie było, a wiem że wcześniej informowali. Ktoś też dostał takiego emaila?

Też dostałam @ ale coś im się chyba pomieszało, bo w wiadomości jest mowa o Wild, a do wygrania był Passion? Formularz u mnie nie działa, jutro do nich napiszę.

Tez dostałam. Sprawdzcie regulamin. To konkurs z kwietnia - maja. 
Formularz działa wiec wypełniajcie i cieszcie sie z tego wszyscy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7049169 Napisano: 26.09.2022 11:04:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

azaflora napisał(a):

miketyson napisał(a):

Czy ktoś z Was wie coś o więcej o koncercie Darii Z, który jest do wygrania w Lipton? Tego samego dnia Daria ma koncert w Elblągu o 20:00 więc o której zagra w Warszawie? O 12:00? Dziwne emotka

Przeczytaj regulamin -  to może być transmisja z Elbląga /bilety na koncert w Elblągu są i to tańsze  https://sklep.ebi...y/282037926664077354
14.1 Nagrodą natychmiastową w loterii jest wejściówka (bilet) dla laureata i osobytowarzyszącej na koncert Darii Zawiałow o wartości łącznej 400,00 zł (słownie: czterysta
złotych 00/100) brutto. Koncert planowany jest na 5.11.2022 r. w Warszawie (koncert może
być nagrywany lub transmitowany online). Laureaci nagród natychmiastowych otrzymają
szczegółowe informacje o koncercie, w tym potwierdzoną datę koncertu i miejscem koncertu,
wraz z nagrodąW

Eee no chyba raczej nie. Ja rozumiem tę informację raczej tak, że ten koncert w wawie może być nagrywany lub transmitowany i trzeba się liczyć z tym, że jako publiczność można się na takie nagranie załapać. Bo to byłby absurd jakby ludzie grali o wejściówki na jakąś transmisję koncertu z innego miasta. Równie dobrze mogliby dać wtedy dostęp on-line i każdy kto wygrał obejrzy sobie koncert z własnej kanapy. Obstawiam, że data koncertu będzie inna. Ewentualnie jeśli to jakiś specjalny koncert promocyjny dla Liptona, a tak ma być, to może będzie np. o 15 czy 16. Godzinka koncertu i Daria zawinie się drogą powietrzną do Elbląga. Nie takie trasy jednego dnia zaliczały nasze gwiazdy. 

A czy ktoś dostał JAKĄKOLWIEK informacje/odpowiedź zwrotną? Bo ja tylko formularz do wypełnienia z pierwszych dni i nic więcej... Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7048588 Napisano: 22.09.2022 17:16:42 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienie nowy Samsung A32 Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7048440 Napisano: 22.09.2022 11:06:54 w Kupię...
Kupię TANIO bilety na Zawiałow
oferty cenowe na PW Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7048243 Napisano: 21.09.2022 13:40:32 w Czy informują/ informowali?
notta napisał(a):

Emememe napisał(a):

rettib napisał(a):

natala91 napisał(a):

Red Bull żabka już informował? 

Podbijam pytanie - czy ktoś coś widział i wie? emotka  


Nagrodą główną było zaproszenie na Red Bull Warsaw Unlocked, które odbywa się 23-24 września. Ciekawe, czy zdążą poinformować do tego czasu 😜 Chyba, że wyniki już były i nikt z forum nie zgarnął żadnej z 250 pozostałych nagród emotka Napisałam do nich na fb, zobaczymy jaka będzie odpowiedź.

Może główne były juz dawno. A reszta pójdzie po imprezie.


U mnie też cisza. Ale w kwestii ich konkursów to zawsze mam kłopot żeby odkopać regulamin, bo np po zakońćzeniu konkursu znika a w trakcie trzeba najpierw wziac udział, żeby przeczytac regulamin.
Raz konkurs skończył się dzień wcześniej a nie było do kogo w tej sprawie napisać. Wyniki tez jakos dziwnie są ogłaszane. Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7048113 Napisano: 20.09.2022 19:34:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
yaagatka napisał(a):

1 bilet normalny Energylandia z Laysów, wazny do 30.10

Wyświetl w wątku >>
0 0

yaagatka

#7046847 Napisano: 14.09.2022 10:23:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
martucha-jk napisał(a):

targicola napisał(a):

100 z Pepsi ale......
Traktuje to jako mega wygrana....po 4 miesiącach 2 tony ekogroszku ze sklepu PGGemotka Wiem nie ma takiego konkursu....

100 z Namysłów
Ale najlepsze po 3 miesiącach - 3 tony ekogroszku w PGG i to 13-tego emotka

GRATULACJE wygranej w loterii 'odśwież strone i wrzuć czarne złoto do koszyka' !!!!
U mnie ciągle Error...

<w temacie> Nie pocieszają nawet 2 bony do DINO Wyświetl w wątku >>

yaagatka

#7039230 Napisano: 13.09.2022 13:31:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sambolera napisał(a):

mietowa napisał(a):

pumba napisał(a):

Z Dino czekacie na maila czy sami się odzywacie?
Tak się zastanawiam, bo jak się na stronie sprawdzi wyniki to jest komunikat ,,Wygrałeś! Skontaktuj się z nami biuro@studiorec.pl"

Nie wiem. Dziwna sytuacja, bo jednak smsy były, więc w sumie informowali. Czy ktoś się z nimi kontaktował w tej sprawie?

Odpisali mi bym sprawdziła Spam. Ale dostałam informacje o stopniu nagrody i o wygranym numerze paragonu. emotka

dlatego ja dzis napisałam i uwzględniłam od razu, że SPAM juz sprawdzałam xD ewidentnie coś od nich nie poszło, bo inaczej choć jeden mail by się znalazł... Wyświetl w wątku >>
0 0